16 czerwca 2019

29 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Bliźniąt
wschód słońca 04:23
zachód słońca 21:06

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 24, 26.

burze magnetyczne w czerwcu – https://kalendarzbiodynamiczny.pl/burze-magnetyczne-na-czerwiec-2019/


Nowiny Naszej Witryny

2 lipca będzie miało miejsce zaćmienie Słońca. Każde zaćmienie, to ważny czas dla nas, dla naszego losu. Zaćmienie nie jest zjawiskiem odosobnionym, rzadkim. Zdarza się i kilka razy do roku, dlatego jeśli zamówisz analizę osobistą, która pokaże w jaki sposób harmonizować energię zaćmienia z własną energią, otrzymasz także własny talizman, który będzie chronił cię przed tym, co jest dla ciebie w danym momencie najważniejsze. Jeśli wyjdzie w analizie, że trzeba zwrócić uwagę na zdrowie, to dostaniesz osobisty talizman, który będzie harmonizował twoją energię zdrowotną. Jeśli będzie to miłość, uczucia to adekwatnie do tego, zrobimy amulet. Dowiesz się co ześle ci LOS, czego powinieneś unikać, w jaki sposób ukierunkować się na sukces, jakie zbiegi okoliczności mogą cię spotkać, jakie marzenia spełnią się tu i teraz! Jednym słowem otrzymasz od wszechświata to, co sam mu dasz. Jeśli nadal żyjesz przeszłością, chodzisz w kółko nie widząc celu, przepełnia cię smutek, to nie da się wejść sukcesywnie w przyszłość. Będziesz pełen lęków, a jeśli jesteś pełen lęków to wysyłasz je do Wszechświata, a Wszechświat odpowiadacie tym samym. Twoje życzenia nie mogą się spełnić, ponieważ sam blokujesz dostęp energetyczny do siebie.

Analizę Wpływu Zaćmienia zamówisz, pisząc na adres;
https://ledmes.pl/sklep/oferta/analiza-wplywow-zacmienia/


Zalecenia na Dziś
Dzisiaj ktoś może obrazić cię bez powodu. Będzie ci się wydawać, że cię upokorzono lub po prostu nie zrozumiano. Zwiększona będzie wrażliwość na słowa, na intonację. Jeśli ci się uda, spróbuj nie brać do serca tego, co zostało powiedziane, ponieważ nie odegra to dużej roli w twoim życiu. Ci którzy są blisko ciebie, mogą nie rozumieć twoich działań. Przyciągnie to sytuacje konfliktowe, więc pomyśl i pamiętaj, że słowo może być zupełnie inaczej postrzegane przez drugą osobę. Dzisiejszy dzień można scharakteryzować żartobliwe: „Rada szefa – nie rób niczego od razu, bo w przeciwnym razie nikt nie doceni, jak trudne to było do zrobienia”.

Zdrowie i Uroda
Wiemy, że krwinki mogą tworzyć się w czerwonym szpiku kostnym, w grasicy, węzłach chłonnych i śledzionie. Istnieją organy, które pomagają komórkom krwi w tworzeniu się, na przykład płuca, które służą jako fabryka płytek krwi. Układ krwiotwórczy jest też w jelicie. Podczas przeszczepu jelit komórki z genami dawcy pojawiają się we krwi u biorcy. Następuje szczególny dialog między komórkami i komórki sprawdzają tolerancję względem siebie, nie atakują się. To zjawisko naukowcy nadal badają.

Menu
Historycy badają diety starożytnych, np. Rzymian i Etrusków. Należy zauważyć, że ubodzy i bogaci używali mięsa i warzyw, tylko żywność była wysokiej jakości. Naczynia odgrywały większą rolę – bogaci jedli na pięknej zastawie, biedni nie. Tylko bogaci mogli sobie pozwolić na dania egzotyczne. Mieszkańcy Pompei i Herkulanum lubili jadać mięczaki.  Gladiatorzy byli wegetarianami, głównie używali zbóż.

Sny
Jeśli marzyłeś, że odwiedziłeś salon fryzjerski, oznacza to, że nadchodzi sukces. Niektóre wiadomości zmienią twoje życie. Będziesz musiał zachować pewne tradycje i zasady, ale wiele trzeba będzie zmienić. Najważniejsze, żeby nie skupiać się na drobiazgach.

Treści publikowane na Kalendarzu Biodynamicznym są objęte prawem autorskim i stanowią własność firmy Grupa-Lange oraz Kalendarza Biodynamicznego. Kopiowanie, udostępnianie bez podania źródła, czyli podlinkowanego adresu strony jest zabronione.

|

Popularne

Znani Ludzie a Numerologia

Odkryj nasze książki

Książka + Karty
„Meta Karty”

Autorka książek, publikacji.

Emma Lange

Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.