Kalendarz Słoneczny

24 lutego 2019

9 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Ryb
wschód słońca 06:41
zachód słońca 17:14

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– brak.

Dzisiaj odpowiedzi na pytania możesz uzyskać na niektórych komunikatorach społecznościach, na  forach, itd. Może przyjść do ciebie informacja, która zmieni twoje wszystkie plany. Inaczej spojrzysz na swoich kolegów z pracy. Aktywność jest dziś niezbędna i możesz zrobić więcej, niż planowałeś – szczególnie wtedy, jeśli pracujesz twórczo. Odzyskasz kondycję dzięki ćwiczeniom sportowym.

Zdrowie i Uroda
Norwescy naukowcy stwierdzili, że spanie na boku jest najbardziej zdrową i przedłużającą życie formą spania. Kręgosłup ma w takiej pozycji najmniejsze obciążenie i może się zrelaksować. Jednak jeśli ktoś przeszedł zawał serca lub ma choroby układu sercowo-naczyniowego, to nie powinien spać na boku.

Menu
Mrozy jeszcze nie minęły, dobrze jest pić mleko przed udaniem się na zewnątrz. Mleko zawiera tłuszcze, dużo białka i wapnia, oraz witaminy. Możesz dodać kawałek masła i kurkumę, aby mleko miało jeszcze większą wartość. Natomiast miód rozgrzewa ciało, a tak rozgrzane ciało nie będzie gotowe przyjąć gwałtownego spadku temperatury, który może prowadzić do chorób gardła.

Sny
Jeśli śnisz, że coś ulega ruinie, to musisz być przygotowany na zmiany. Nie powinieneś opierać się tym zmianom. Przyjmij je z radością, ponieważ przeznaczenie oczyści wszystko, czego nie potrzebujesz.

Treści publikowane na Kalendarzu Biodynamicznym są objęte prawem autorskim i stanowią własność firmy Grupa-Lange oraz Kalendarza Biodynamicznego. Kopiowanie, udostępnianie bez podania źródła, czyli podlinkowanego adresu strony jest zabronione.

|