25 kwietnia 2019

9 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Byka
wschód słońca 05:27
zachód słońca 19:58

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 29, 30.

Bądź aktywny, nie bój się dziś wyrażać swojej opinii i przejmować inicjatywy. Prawda jest taka, że ​​dzisiaj najlepiej polegać tylko na sobie, ponieważ ludzie wokół ciebie, nawet najbardziej niezawodni, mogą zawieść. W komunikacji mogą występować nieporozumienia. Ktoś dzisiaj będzie intrygował, przekazywał informacje przez strony trzecie. Obserwuj to, co się dzieje.

Zdrowie i Uroda
Cisza pomaga naszemu mózgowi aktywować pamięć, stymulować refleksję. Cisza, medytacja w milczeniu sprzyja wzrostowi nowych komórek. Głośne dźwięki zwiększają ciśnienie krwi, zakłócają sen. Naukowiec Daniel Gross badając wpływ ciszy, odkrył poprzez doświadczenia, że w ciszy komórki hipokampa (struktury odpowiadającej za pamięć) szybciej się odnawiają. Przywraca się pamięć i harmonia całego organizmu.

Menu
Wczoraj pisaliśmy, że spożywanie szpinaku obniża ciśnienie krwi. Dzisiaj pod lupę bierzemy brokuł – on także pomaga zmniejszyć ciśnienie krwi. Ci, którzy zażywają tabletki na obniżenie ciśnienia krwi, powinni brokuły jeść z umiarem. W małych ilościach jedzenie tego warzywa jest konieczne, ponieważ brokuły zawierają kwas glutaminowy, który zmniejsza napięcie naczyń krwionośnych, a tym samym zmniejsza ciśnienie. Osoby, które mają problemy z tarczycą koniecznie muszą monitorować spożywanie tego warzywa.

Sny
Twoje marzenia senne można nazwać doskonałymi, jeśli zobaczysz we śnie jakąś formę współpracy. Jeśli zgadzasz się z kimś, komunikujesz się, planujesz – możesz otrzymać ważną wiadomość i ofertę, nie powinieneś odmawiać.

Treści publikowane na Kalendarzu Biodynamicznym są objęte prawem autorskim i stanowią własność firmy Grupa-Lange oraz Kalendarza Biodynamicznego. Kopiowanie, udostępnianie bez podania źródła, czyli podlinkowanego adresu strony jest zabronione.

|

Popularne

Znani Ludzie a Numerologia

Odkryj nasze książki

Książka + Karty
„Meta Karty”

Autorka książek, publikacji.

Emma Lange

Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.