Kalendarz Słoneczny

16 grudnia 2018

1 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Strzelca
wschód słońca 07:46
zachód słońca 15:33

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 26, 29.

Wspaniały dzień na wyjaśnienie wszystkich problemów w związku. Jeśli chcesz wzmocnić energię w relacji, lepiej spędź czas ze swoim partnerem/partnerką. Pamiętaj, że dzisiaj wszystko jest w twoich rękach i jeśli chcesz, aby twój związek był silny, zrób coś dla swojego partnera lub partnerki. Dzień aktywny i wzywający do przekształcenia energii w romantyzm lub kreatywność. Można zmienić coś w sobie, zobaczyć swoje wady. Dzisiaj możesz także aktywnie pracować, aby osiągnąć zysk.

Zdrowie i Uroda
Ostatnio często można usłyszeć zwrot “detoksykacja krwi”, czy “oczyszczanie krwi”. Pijemy zioła, by oczyścić krew, ale taki detoks nie pomoże krwi. Nie pij specjalnych soków, ani przeprowadzaj diety. Toksyny w ciele rozkładają się równomiernie i tylko wtedy, gdy są eliminowane powoli, możemy mówić o nieprawidłowym działaniu organizmu. Oczyszczenie krwi jest możliwe tylko przy specjalnym traktowaniu światłem ultrafioletowym. Ta procedura aktywuje leukocyty.

Menu
Mleko nie łączy się z antybiotykami, nie jest też przydatne przy leczeniu grypy. Bardzo dobry jest rosół z kurczaka – to jest jeden z najważniejszych liderów w walce z grypą. Zawiera cały zestaw aminokwasów niezbędnych do wzmocnienia układu odpornościowego. Te aminokwasy blokują ogniska zapalne i hamują rozwój infekcji. Rosół zmniejsza ilość śluzu w przewodzie nosowo-gardłowym.

Sny
Dzisiaj pojawią się sny, które wskażą, co może spotkać nas na drodze do celu.
Schody – będziesz potrzebował więcej wiedzy, by przejść przez kilka ważniejszych etapów życia.
Jeśli schodzisz po schodach – masz możliwość powrotu do przeszłości i znalezienia odpowiedzi na pytania.

|