Kalendarz Sukcesu

1 grudnia – dziś warto regulować swoje emocje i nie wchodzić w kontakt z tłumem. Szczególnie ważne rzeczy można dziś odłożyć.

2 grudnia – Nie powinieneś ponownie przeliczać pieniędzy, ani zakładać nowych firm. Spędzaj czas w domu. Modlitwy i medytacje pomogą ci właściwie dostroić twoją energię.

3 grudnia – zadbaj o swoje zawodowe obowiązki, uwolnij się od negatywnych myśli, ostrożnie podpisuj ważne dokumenty.

4 grudnia – wypełnij swój dom mocą, kup amulety domowe, świece, aromaterapię, możesz kupić lampę, która wprowadzi dobrą energię. Dzisiaj możesz używać tylko przedmiotów, które będą używane przez długi czas.

5 grudnia – strzeż się zazdrosnych ludzi i manipulatorów, bo ludzie tzw. wampiry energetyczne mogą zablokować twój sukces.

6 grudnia – spróbuj dzisiaj żądać zwrotu długów, ale na wzajemnie korzystnych warunkach. Lekki olejek sosnowy w lampie, pomoże przyciągnąć szczęście.

7 grudnia – nie powinieneś podejmować ryzyka i robić wszystkiego, aby życie wyglądało jak plątanina chaosu. Może to prowadzić do nieporozumień. Dzisiaj kamienie szlachetne posiadają magiczne moce.

8 grudnia – to wspaniały dzień na zajmowanie się transakcjami finansowymi i problemami bankowymi. Jeśli chcesz, aby szczęście cię nie opuściło, wprowadź coś nowego do swojego życia.

9 grudnia – tego dnia musisz nakarmić ducha domu, zatem na parapecie okna połóż mu cukierki i mleko. Ci którzy prowadzą swoją działalność, mogą otworzyć konto bankowe.

10 grudnia – bądź ostrożny, dziś możesz łatwo popełnić błąd. Zjedz więcej miodu i płatków, to jedzenie może przyciągnąć sukces. Jeśli umieścisz srebro w wodzie, woda nabędzie magiczną właściwość i możesz użyć jej jako perfum. Dzięki temu odniesiesz sukces.

11 grudnia – wszystkie twoje dzisiejsze projekty zostaną stworzone dla przyszłości. Właściwie wykorzystaj swoją siłę.

12 grudnia – ryzyko może prowadzić do niepokojów. Pamiętajcie, że dzisiaj słowo ma ogromną moc.

13 grudnia – również dzisiaj musisz podążać za tym, co mówisz i do kogo, nawet za tym, o czym myślisz. Dla biznesu świetny dzień, aby umieścić pieniądze na lokacie.

14 grudnia – pamiętaj, aby spłacić długi i poprawić błędy. Staraj się myśleć pozytywnie o ludziach. Możesz zawrzeć pokój z tymi, z którymi pokłóciłeś się, to zwiększy twoje szczęście.

15 grudnia – weź udział w sprzedaży i aukcjach, spróbuj się targować. Czekolada, zjedzona z pozytywnymi myślami, może przynieść wiele radości.

16 grudnia – zawiąż czerwoną wstążkę przy kluczach – przyniesie to szczęście. Rozwiązuj problemy finansowe. Dzisiaj możesz bezpiecznie podjąć ryzyko.

17 grudnia – zwracaj uwagę na znaki Losu, a także porady profesjonalistów. Rozwiąż jak najwięcej zadań z administracją.

18 grudnia – jeśli chcesz osiągnąć sukces, możesz umieścić liść laurowy pod piętą. Pomoże to uzyskać energię sukcesu. Świetny dzień, by zrobić małe zakupy.

19 grudnia – staraj się więcej odprężyć i zyskać siłę. Daj ludziom prezenty i bądź miły dla nich. Niech zakupy sprawią ci przyjemność.

20 grudnia – dzień planów. Spróbuj zrobić grafik co będziesz robić w przyszłym roku, nie przegap okazji do zwiększenia zysków. Bądź otwarty na nowe perspektywy.

21 grudnia – aktywnie wykorzystaj aromaterapię, szczególnie zapach pomarańczy – przyniesie harmonię. Dziś mogą przyjść problemy finansowe, więc nie ufaj nieznajomym.

22 grudnia – nie rozwiązuj dziś ważnych problemów, rozwiązanie może przynieść długotrwałą oscylację i niejednoznaczność, zmarnujesz tylko czas.

23 grudnia – możesz spróbować porozmawiać z szefem o promocji. Doskonałym talizmanem będzie ryba.

24 grudnia – dokonuj zakupów ściśle według listy. Kupienie czegoś ekstra, może zmniejszyć sukces.

25 grudnia – poświęć więcej uwagi dzieciom, możesz zrobić prezenty i stworzyć atmosferę radości. Nie pożyczaj pieniędzy od nikogo, ani sam nie pożyczaj. Dzisiaj możesz zapłacić za ubezpieczenie.

26 grudnia – ludzie zakochują się w tych, którzy są zakochani w życiu. Odkryj nowe źródła radości, zrealizuj swoje plany i dokonaj niewielkich zakupów.

27 grudnia – dzień pełen jest niespodzianek, a energia ostrzega, że ​​ryzyko jest niebezpieczne. Nie można przewidzieć wyniku ryzyka, szczególnie niebezpieczne jest ryzyko finansowe.

28 grudnia – spłacaj dziś długi i wyrzucaj stare rzeczy, zepsute naczynia. Spraw, by nieznajomy człowiek był szczęśliwy dzisiaj, a przyniesie ci to szczęście.

29 grudnia – zrób aromatoterapię, stwórz kalejdoskop zapachów, ciesz się lekkością i optymizmem.

30 grudnia – dziś w medytacji możesz zobacz siebie na środku drogi. Postaw się przed przyszłością i za tym, co powinno się już stać, obok tego, co jest potrzebne. Poczuj pewność siebie.

31 grudnia – nie myśl o problemach, nasycaj się radością i dawaj uśmiech.

|