Kalendarz Sukcesu

1 lutego – problemy domowe mogą zająć większość czasu. To dzień lekkiej energii i bardziej odpowiedni do flirtu. Kup obraz z wizerunkiem róż a przyciągnie szczęście.

2 lutego – to wspaniały dzień na medytacje. Słuchaj swojego wewnętrznego głosu, on udzieli ci potrzebnej porady.

3 lutego – nie próbuj dziś tego, co znasz. Spróbuj inaczej spojrzeć na świat i podjąć inne drogi. Gdyby dzisiaj można było pomalować świat kolorami, to byłyby w nim wszystkie odcienie szarości. Nazwij ten dzień srebrnym i poprawnie pokaż swoje emocje. Kontroluj je dzisiaj. Możesz oczyścić dom za pomocą wody.

4 lutego – nie powinieneś planować ważnych prac. Dzień nie jest odpowiedni na rozpoczęcie czegokolwiek, lepiej spędzić dzień w kręgu bliskich.

5 lutego – uzdrawiaj z kreatywnością, otwieraj nowe drzwi dla siebie. Wieczorem możesz sobie pozwolić na romantyczną kolację, to pomoże ci wzmocnić związek.

6 lutego – dziś posłuchajcie swojej intuicji, a jeśli zaplanowane są podróże, lepiej byłoby kupić amulet, który będzie chronił w podróży.

7 lutego – najlepiej spędzić dzień w odosobnieniu i powstrzymać się od kontaktów, ponieważ dziś jest zmniejszona energia. Lepiej weź sól do kąpieli, przywróć siłę aromaterapii, zrób dziś coś pożytecznego dla siebie.

8 lutego – dzisiaj powinniśmy umiarkowanie pokazać naszą działalność, ponieważ to dzień wzmożonego konfliktu. Każdy będzie wrażliwy na swój sposób. Spraw miły prezent drugiej osobie.

9 lutego – aby zawsze mieć szczęście, warto kupić kawałek czerwonego materiału i przywiązać go do okna, co pomoże skoncentrować szczęście w domu.

10 lutego – dziś możesz łatwo kogoś urazić, więc powinieneś uważać na słowa. Aby przyciągnąć szczęście, możesz zamówić osobisty amulet.

11 lutego – komunikujcie się, rozdawajcie uśmiechy, radujcie się, a zobaczycie, jak pozytywna energia przyciąga szczęście w pracy. Zaskakujcie swoich bliskich małymi niespodziankami.

12 lutego – uważaj na otrzymane propozycje. Lekkomyślne działania mogą drogo kosztować. Bardzo dobry dzień na uporządkowanie dokumentów.

13 lutego – to wspaniały dzień na praktyki duchowe. Możesz przyciągnąć materialne szczęście, na przykład kupić chińską monetę lub zamówić sobie indywidualny amulet (w naszym sklepie).

14 lutego – to najszczęśliwszy dzień miesiąca, mogą spełniać się marzenia, więc prośmy, zagadujmy, a z pewnością spełni się. Oczywiście spełnią się te prawdziwe życzenia.

15 lutego – dziś możesz kupić amulet na sukces i miłość. Biznes może nie iść zgodnie z planem. Nie rób niczego spontanicznie i z maksymalnym ryzykiem, i nie wydawaj dużych pieniędzy, ponieważ bardzo trudno będzie przywrócić budżet.

16 lutego – praca nad nowymi projektami i otrzymanymi dziś informacjami zostanie szybko przyswojona, i pozostanie przez długi czas. Będziesz mógł zwrócić stare długi.

17 lutego – dzisiaj nie powinieneś chwytać się kilku spraw naraz. Możesz uporządkować papiery, iść do notariusza, odzyskać dokumenty.

18 lutego – nie powinieneś zawierać umów, ponieważ możesz być nieprzyjemnie zaskoczony. Każdy przypadek powinien być traktowany w sposób odpowiedzialny.

19 lutego – ktoś może sprowokować cię do konfliktu, nie powinieneś podnosić rękawicy. Lepiej medytować lub stosować praktyki duchowe.

20 lutego – możesz przygotować niespodzianki i spędzić dzień bardzo romantycznie. W biznesie możesz stworzyć swą reklamę, prezentacje, bloga lub własny kanał wideo. Dobry dzień na zaplanowanie podróży.

21 lutego – uważaj na słowa, które mogą podkopać twoją reputację. Nie możesz składać obietnic, jeśli nie możesz ich spełnić, i nie powinieneś odmawiać innym pomocy.

22 lutego – to dobry dzień na zakup telefonów, laptopów, sprzętu RTV. Zwłaszcza jeśli takie przedmioty są potrzebne do pracy.

23 lutego – nie powinieneś wyjaśniać z nikim relacji, udzielać porad. Lepiej spędzić ten dzień z ukochaną osobą w romantycznej scenerii.

24 lutego – pamiętaj, aby posprzątać dom, wyczyścić wszystko. Wynieś stare rzeczy z domu. Praca w grupie nie przyniesie rezultatów.

25 lutego – spędź czas na odrobinie przygody. Oceń swoją prawdziwą siłę we wszystkim, Jest szansa, aby zobaczyć coś w realnym świetle lub rozwiązać jakąś zagadkę.

26 lutego – we wszystkim pojawią się nowe pomysły. Dokonasz zaskakujących odkryć i zaskoczysz samego siebie. Dziś nie powinieneś iść na siłownię, lepiej wybrać romantyczną randkę, która powinna być starannie przygotowana.

27 lutego – pozbądź się tego, czego dziś nie potrzebujesz, mogą to być stare rzeczy lub niepotrzebne nawyki. Staraj się od siebie odciągać negatywne emocje.

28 lutego – bądź aktywny we wszystkim i odkryj nowe formy dla siebie. Pokaż się partnerowi z jak najlepszej strony.

|