1 kwietnia – dziś możesz zamówić osobisty amulet, by twój biznes rozkwitał. Kup nowy portfel (koniecznie nowy, kupiony w sklepie).

2 kwietnia – nie bądź dziś skąpy. Lepiej dziś dopłacić, niż oszczędzać. Możesz użyć aromaterapii (lawendy lub konwalii), aby przynieść szczęście do domu.

3 kwietnia – zdobądź wiedzę, zapisz się na kursy, to pomoże ci w promocji lub uzyskaniu nowych dochodów.

4 kwietnia – nie wolno dziś robić rytuałów wzmacniających kanał pieniężny, ale możesz medytować nad symbolami związanymi z pieniędzmi.

5 kwietnia – dzień nie sprzyja korzystaniu z pożyczek bankowych lub pożyczaniu od kogoś. Możesz przywrócić porządek i wyrzucić stare rzeczy.

6 kwietnia – tego dnia nie warto tworzyć konfliktów, ponieważ spowodują awarie. Możesz stać się ofiarą wampirów energetycznych.

7 kwietnia – dziś możesz zamawiać amulety, pracować z kodami numerycznymi, aby wzmocnić energię sukcesu.

8 kwietnia – rano powinieneś powiedzieć innym coś dobrego, to również przyniesie ci szczęście.

9 kwietnia – dziś nie powinieneś pożyczać od kogoś pieniędzy, a także nie powinieneś pożyczać komuś pieniędzy.

10 kwietnia – możesz kupić nieruchomość, samochód, urządzenia do domu.

11 kwietnia – dziś nie warto prosić Niebo o dobra. Spędź dzień na wesoło, napełnij go optymizmem, a naładujesz tą energią cały miesiąc.

12 kwietnia – pracuj na bieżąco, załatwiaj swoje sprawy, komunikuj się z bliskimi. Możesz kupić roślinę do domu, która będzie rosła, a wraz z nią twój sukces będzie wzrastał.

13 kwietnia – dziś możesz reklamować swoją firmę, wziąć udział w konkursie i wysłać CV w poszukiwaniu pracy.

14 kwietnia – jeśli sprzedajesz lub chcesz wynająć lokal na biuro, możesz dziś reklamować się.

15 kwietnia – jeśli chcesz zwiększyć wynagrodzenie, możesz zacząć rozmawiać ze swoimi przełożonymi. Możesz zacząć kontaktować się z tymi, którzy są ci coś winni.

16 kwietnia – możliwe są dzisiaj przekroczenia energii, więc nie obciążaj się, próbuj pozbyć się trudnych nawyków, które ci przeszkadzają.

17 kwietnia – zamów dziś amulet, który nie tylko przyniesie sukces, ale także wzmocni zaufanie. Doskonały czas na wypłacenie dużej kwoty z konta.

18 kwietnia – dzisiejsze tło energetyczne nie jest stabilne, więc przygotuj się na niespodziewane sytuacje. Możesz przelać pieniądze z jednego konta na drugie, a także zamknąć konto.

19 kwietnia – jeśli chcesz przenieść się do innego miejsca pracy, zrób to dziś. Nie zwracaj się do wróżbitów z pytaniami o pracę.

20 kwietnia – możesz zapisać się na kurs, aby uzupełnić wiedzę zawodową. Twoje życzenia mogą się dzisiaj spełnić.

21 kwietnia – zamów amulet, który ochroni cię przed negatywnym wpływem.

22 kwietnia – to niejednoznaczny dzień, ale dobry na zwrot długów. Wyobraź sobie Słońce na swoim portfelu, aby przyciągnąć szczęście.

23 kwietnia – nie ufaj swojej intuicji. Traktuj wszystko ostrożnie, nie wychodź z domu bez uwagi – zapamiętaj to, co ważne.

24 kwietnia – reklamuj, rozmawiaj o solidności swojej firmy, pokaż swoje talenty.

25 kwietnia – powodzenie dzisiaj jest twoim towarzyszem. Czytaj mantry, słuchaj muzyki, medytuj, a wniesie to wielki kwant energii.

26 kwietnia – możesz zwracać długi, zaciągać kredyty, bo dziś przyczyni się to do przepływu pieniężnych energii.

27 kwietnia – należy posprzątać w szafach i wyrzucić wszystkie stare rzeczy. Nie zostawiaj negatywnej energii. Bardzo korzystny dzień na wymianę walut.

28 kwietnia – możesz kupić bilety już dziś, jeśli chcesz gdzieś polecieć, zwłaszcza jeśli ta podróż, to podróż do sanatorium, na wypoczynek, itd.

29 kwietnia – to wspaniały dzień na organizację spotkań, konferencji, czatów i webinariów.

30 kwietnia – możesz pożyczyć pieniądze, otworzyć konto w banku, wypłacić duże kwoty i wymienić walutę.

 

|

Popularne

Znani Ludzie a Numerologia

Odkryj nasze książki

Książka + Karty
„Meta Karty”

Autorka książek, publikacji.

Emma Lange

Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.