1 listopada
> Idealny dzień na wszelkie manipulacje z włosami. Jest duża szansa, że spodoba ci się efekt, a zdrowie nie ucierpi. Najwięcej szczęścia przyniosą ci odważne eksperymenty z włosami.
> Mogą boleć nogi i żyły; jeśli to możliwe, należy zrezygnować z obcasów, długich spacerów i operacji na żyłach i stawach.
> Niewskazane jest leczenie zapalenia stawów, chorób oczu, chodzenie do dentysty.

2 listopada
> Lepiej unikać drastycznej zmiany fryzury. Można jednak podcinać końcówki dla lepszego wzrostu włosów.
> Do farbowania należy używać wyłącznie naturalnych barwników.
> Stopy i żyły mogą boleć i jeśli to możliwe, należy unikać obcasów, długich spacerów i operacji na żyłach i stawach.
> Niewskazane jest leczenie zapalenia stawów, chorób oczu i chodzenie do dentysty.

3 listopada
> Strzyżenie pomoże pobudzić wzrost włosów. Jeśli jednak twoim celem jest jak najdłuższe utrzymanie nowej fryzury, to lepiej odłożyć ją na później, bo w przeciwnym razie włosy będą rosły jak na drożdżach.
> Dobrym pomysłem jest przefarbowanie włosów na naturalny kolor.
> Trzeba uważać na przyjmowanie różnych płynów i leków, łatwo się dziś zatruć.

4 listopada
> Energia dnia niesie zły czas i jest uważana za zły okres dla wszelkiego rodzaju działań przy włosach. Istnieje ryzyko pojawienia się łupieżu, uszkodzenia struktury i jakości włosa, niesfornych włosów, a nawet problemów ze zdrowiem. Na dodatek efekt końcowy prawdopodobnie nie spełni naszych oczekiwań.
> Dobrym pomysłem jest stosowanie maseczek nawilżających z echinacea, aloesem, ekstraktami morskimi oraz usuwanie włosów z nóg i innych miejsc, w których ich nie chcemy.
> Do oczyszczania skóry można używać delikatnych kosmetyków, delikatnych żeli, mleczek kosmetycznych, płatków owsianych.

5 listopada
> Księżyc nie ma szczególnego wpływu na fryzury i kolorystykę, ale dzień tygodnia jest uważany za korzystny. Efekt sprawi, że będziesz zadowolona, poprawiając jakość i wzrost swoich włosów. Przyniesie to zdrowie i pewność siebie. Nie eksperymentuj jednak zbytnio z długością.
> Farbowanie i inne zabiegi powinny wypaść dobrze.
> Wystarczy wyjść na spacer, zaczerpnąć świeżego powietrza, wykonać lekki masaż ciała, nałożyć odżywczą maseczkę na twarz i nawilżyć skórę.
> Można usuwać brodawki i wrastające paznokcie.

6 listopada
> Cięcie w tym dniu lepiej odłożyć, ponieważ może to zepsuć jakość włosów i pogorszyć ogólne samopoczucie, i nie na jeden dzień. Można jednak wykonać koloryzację i zabiegi wzmacniające włosy.
> Dobrze jest wyjść na spacer, zaczerpnąć świeżego powietrza, zrobić lekki masaż ciała, nałożyć odżywcze maseczki na twarz, nawilżyć skórę.

7 listopada
> Maksymalnie pomyślny dzień na strzyżenie, farbowanie, itd. Każda fryzura poprawi jakość i zdrowie włosów, a nawet pomoże w rozwiązaniu problemów finansowych. Po zmianie fryzury poczujesz przypływ energii, a negatywy i złe myśli cię opuszczą.
> Farbowanie włosów nie będzie miało żadnego wpływu na ich zdrowie, ale z pewnością będziesz zadowolona z efektów. Twoje włosy będą ci wdzięczne za zabieg ujędrniający i rewitalizujący.
> Nie jest to dobry dzień dla twojego gardła, szyi, zębów i dolnej szczęki.
> Jeśli musisz dużo mówić lub śpiewać, to pij ciepłą herbatę z mlekiem.

8 listopada
> Cięcie i farbowanie w tym dniu korzystnie wpłynie na wzrost i zdrowie twoich włosów. Lepiej jednak pozostać przy naturalnych fryzurach. Najbardziej skuteczne będą zabiegi wzmacniające. Po wizycie u fryzjera możesz poczuć przypływ sił i energii.
> Dobrze jest wykonywać makijaż permanentny, przekłuwać uszy, korygować kształt brwi, wyskubywać je, robić manicure, pedicure.

9 listopada
> Obcięcie włosów w tym dniu nie wpłynie negatywnie na ich zdrowie. Po strzyżeniu włosy będą rosły znacznie wolniej, ale wzmocnią się cebulki. Barwienie zakończy się sukcesem.
> Nie zaleca się kręcenia włosów. Lepiej je wyprostować, aby przyciągnąć siłę i energię w tym dniu. Każdy zabieg znacznie poprawi zdrowie twoich włosów.
> Jeśli musisz dużo mówić lub śpiewać, to pij ciepłą herbatę z mlekiem.
> Unikaj hipotermii, zadymionych pomieszczeń.

10 listopada
> Ścinanie włosów w tym dniu spowolni ich wzrost, również mogą stać się niesforne i zacząć się kręcić. Będzie to miało również negatywny wpływ na twoje samopoczucie.
> Farbowanie naturalnymi barwnikami wpłynie korzystnie zarówno na twój wygląd, jak i na poczucie własnej wartości.
> Zwróć szczególną uwagę na swoje dłonie. Masuj dłonie i obręcze barkowe, zafunduj dłoniom kąpiel, stosuj kremy odżywcze i nawilżające. Kremy powinny być lekkie, nawilżające i szybko się wchłaniać.

11 listopada
> Po obcięciu włosów, włosy będą rosły powoli, staną się niesforne i zaczną się kręcić.
> Farbowanie włosów może nie spełnić twoich oczekiwań, tak jak każda inna manipulacja przy włosach.
> Ciało będzie odrzucać wszystko, co obce.
> Dobrze pójdą zabiegi i operacje stawów, kręgosłupa, zabiegi wydalania toksyn i kamieni.
> Nie należy wykonywać żadnych zabiegów i operacji żołądkowych.

12 listopada
> Cięcie i wszelkie inne manipulacje z włosami spowalniają ich wzrost.
> Jeśli celem nowej fryzury jest noszenie jej przez długi czas, można zaryzykować. Należy jednak pamiętać, że energia dnia może mieć negatywny wpływ na włosy oraz na relacje z bliskimi. Istnieje duże ryzyko, że po zabiegach włosy staną się niesforne.
> W tym czasie łatwiej tolerujemy ból, szybciej radzimy sobie z infekcjami i łatwiej dochodzimy do siebie po chorobie i operacji.

13 listopada
> Strzyżenie i jakiekolwiek mechaniczne działania na włosach są wysoce odradzane. Nie będziesz zadowolona z rezultatu, jak również jakość twoich włosów ulegnie pogorszeniu. Nawet twoje relacje z bliskimi prawdopodobnie ulegną pogorszeniu, co wpłynie na twoje zdrowie.
> Farbowanie również należy odłożyć na inny dzień.

14 listopada
> Chociaż zrobienie sobie fryzury w poniedziałek pomaga pozbyć się negatywnych emocji i poprawić nastrój, zmiana włosów w tym okresie może pogorszyć twoje relacje rodzinne. Również włosy są bardziej narażone na niesforność i puszenie się.
> Zabiegi i operacje oczu, podudzi pójdą dobrze. Nie należy podejmować się zabiegów, operacji serca i kręgosłupa. Organy te są dziś szczególnie narażone.

15 listopada
> Jeśli chcesz osiągnąć trwały efekt, jest to świetny dzień na wszelkie manipulacje z włosami. Obcinanie włosów w tym dniu spowolni ich wzrost, ale będziesz zadowolony z wyniku: nie wpłynie to na zdrowie twoich cebulek. Fryzura poprawi również twoje samopoczucie, samoocenę i dobrostan emocjonalny.
> Farbowanie i inne manipulacje w tym dniu również mile widziane.
> Możesz kupić perfumy.

16 listopada
> Zmiana fryzury nie będzie miała większego wpływu na zdrowie włosów, ale może sprawić, że poczujesz się lepiej. Dodatkowo twoje włosy będą grubsze, a ty będziesz zadowolona z efektu. To samo dotyczy każdej innej manipulacji na włosach. Obcięcie włosów w tym dniu może pozytywnie wpłynąć na twoje relacje z innymi.
> Można kupić chemię do kąpieli i do kuchni.

17 listopada
> Cięcie w tym dniu pomoże utrzymać nową fryzurę dłużej, ale może mieć negatywny wpływ na szczęście – wzrośnie ryzyko niespodziewanych kłopotów.
> Do farbowania lepiej używać naturalnych barwników. Gdy Twoje włosy pofarbuje bliska ci osoba, poprawi to twój stan emocjonalny i przyciągnie sukces w pilnych sprawach.
> Ten okres jest dobry na farbowanie siwych włosów.
> Dzień agresywnych energii.

18 listopada
> Nowa fryzura w tym dniu utrzyma się przez długi czas i będzie miała korzystny wpływ na zdrowie włosów, a także na ogólne samopoczucie i komunikację z innymi.
> Zmiana koloru włosów i inne zabiegi mogą jednak nie spełnić twoich oczekiwań. Farbowanie włosów na blond pomoże ci wyróżnić się w oczach kierownictwa.
> Zabiegi i operacje na stopach, nogach i pęcherzu będą przebiegać prawidłowo.
> Zalecane są masaże i zabiegi stóp, kąpiele solne.

19 listopada
> Strzyżenie, farbowanie i inne manipulacje w tym dniu nie wpłyną negatywnie na zdrowie i stan włosów.
> Energia dnia zapowiada kłopoty: w tym dniu istnieje duże ryzyko, że po zmianie fryzury natrafisz na nieporozumienia i konflikty, co pogorszy twój nastrój.
> Można kupić kosmetyki upiększające.

20 listopada
> Zdecydowanie nie zaleca się wizyty u fryzjera. Wszelkie manipulacje przy włosach mogą mieć negatywny wpływ nie tylko na jakość włosów i wynik fryzury, ale także na twoje życie. Można zastosować wzmacniającą maskę do włosów, ale nic więcej.
> Dobrze pójdą zabiegi i operacje w obrębie głowy: uszu, nosa, języka, oczu, operacje plastyczne twarzy, leczenie i usuwanie zębów itp.

21 listopada
> Kombinacja energii dnia zasadniczo wpływa na wynik wizyty u fryzjera. Ten dzień jest uważany za korzystny zarówno dla fryzur, jak i innych manipulacji przy włosach. Strzyżenie wpłynie pozytywnie na jakość włosów i spowolni ich wzrost. Dodatkowo zmiana fryzury sprawi, że poczujesz się bardziej pewna siebie. Będziesz zadowolony z efektu kolorystycznego. Dodatkowo zwiększy to twoją energię i finanse.
> Dobrze pójdą zabiegi i operacje górnych dróg oddechowych, gardła, usunięcie migdałków oraz zabiegi stomatologiczne.
> Zalecane są okłady na szyję.

22 listopada
> Nie warto się strzyc, bo może to poważnie wpłynąć na jakość włosów, ogólne samopoczucie, a nawet na długość życia. Ale zabiegi koloryzujące i wzmacniające w tym dniu wpłyną pozytywnie na twoje włosy, na życie i poczucie własnej wartości.
> Jeden z najbardziej energetycznych dni, nie powinnaś jednak robić żadnego retuszu.

23 listopada
> Jeśli twoje włosy są cienkie i słabe, albo chcesz zachować dłuższe włosy i zwiększyć ich objętość, to zabiegi przy włosach w tym dniu księżycowym są dopuszczalne. Inne zabiegi należy odłożyć na później.
> Koloryzację włosów należy przełożyć.
> Najlepszym rozwiązaniem byłoby leczenie lub wzmocnienie włosów za pomocą różnych procedur.
> Należy unikać zabiegów i operacji w obrębie narządów płciowych, odbytu i dna miednicy. Organy te są dziś szczególnie narażone.

24 listopada
> Obcięcie włosów pomoże w szybkim wzroście włosów, ale mogą one stać się niesforne. Może to również wpłynąć na stan ich zdrowia.
> Farbowanie da pozytywny efekt tylko wtedy, gdy dasz pierwszeństwo naturalnym barwnikom i wybierzesz dobrego specjalistę.
> Udadzą się wszelkie zabiegi i operacje na układzie oddechowym.
> Polecane są masaże dłoni i ramion.

25 listopada
> Włosy po obcięciu włosów odrosną bardzo szybko, ale efekt może cię nie zadowolić. Włosy prawdopodobnie będą niesforne, ale nowa fryzura wniesie witalność i finanse.
> Farbowanie i inne zabiegi mogą nie spełnić oczekiwań, ale zmiana koloru włosów przyniesie sukces do twego życia.
> Nie należy wykonywać żadnych zabiegów i operacji na układzie krążenia, biodrach, wątrobie. Organy te są dziś szczególnie narażone.

26 listopada
> Cięcie w tym dniu jest korzystne zarówno dla wzrostu, jak i jakości włosów – staną się one mniej rozdwojone. Dodatkowo nowa fryzura przyciągnie energię, finanse i sukces.
> W tym dniu będziesz zadowolony z wyniku farbowania.
> Organizm jest osłabiony do granic możliwości, prawdopodobieństwo zachorowania jest duże, dlatego wszelkie szczepienia są przeciwwskazane.

27 listopada
> Cięcie w tym dniu nie jest zalecane. Włosy szybko odrosną, ale staną się niesforne, w wyniku czego twoje plany mogą ulec nagłemu załamaniu.
> Koloryzacja będzie korzystna, nie wpłynie na zdrowie włosów, a ty będziesz zadowolona z efektu.
> Żadnych zabiegów, ani operacji wykonywanych na skórze, kościach, woreczku żółciowym, kręgosłupie czy zębach. Narządy te są dziś szczególnie narażone na niebezpieczeństwo.

28 listopada
> Cięcie w tym dniu pomoże wzmocnić wzrost włosów, poprawić ich jakość oraz przyciągnąć energię sukcesu.
> Farbowanie i wszelkie manipulacje przy włosach nie wpłyną na zdrowie włosów. W dodatku pokochasz rezultat, a twoja samoocena zostanie podniesiona.
> Organizm powoli buduje energię, nie marnuj jej. Nawet lekki wysiłek może doprowadzić do wyczerpania.
> W tym okresie układ odpornościowy jest słabszy, z trudem zniesiemy nawet drobne dolegliwości, rany będą bardziej krwawiły i gorzej się goiły.

29 listopada
> Włosy po obcięciu zaczną dość szybko rosnąć i ogólnie będziesz zadowolony z nowej fryzury. Ponadto masz duże szanse na przyciągnięcie sukcesu w sferze finansowej i miłosnej poprzez zmianę swojego wizerunku.
> Farbowanie nie wpłynie na ich zdrowie, ale efekt może nie spełnić oczekiwań.
> Zabiegi i operacje na sercu i naczyniach pójdą dobrze. To właśnie w dniach Wodnika operacje serca są szczególnie udane.

30 listopada
> Cięcie i wszelkie inne manipulacje nie spowodują dużych szkód. Prawdopodobnie będziesz zadowolony z rezultatu. Ale mogą pojawić się problemy ze skórą głowy i istnieje możliwość wystąpienia łupieżu.
> Oczyszczanie jelita grubego, zabiegi detoksykacyjne i odtruwające mogą być dobrym pomysłem.
> Szczególnie unikaj zabiegów i operacji na stopach, a także wycinania nagniotków.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy -1 listopada 2022
Następny artykułMądrości Ludowe i Przesądy na listopad 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.