Lilith w znaku Ryb – mimikra, czyli kamuflaż kosmosu, który potrwa przez 9 miesięcy. Kosmos chce, abyś pojął swój wewnętrzny stan, abyś wyjaśnił sam sobie co czujesz i zrozumiał, co ci przeszkadza iść naprzód. Lilith to demon, który może odzywać się na różnych poziomach naszej energii, a Ryby wskazują na szansę zamknięcia za sobą wielu programów, jak nie wszystkich.
W tym okresie mogą wypłynąć niedociągnięcia, których kiedyś nie dopełniłeś, jako niedokończony obowiązek. Można teraz określić zaprzepaszczone talenty – jeśli na przykład marzyłeś, aby zapisać się na kurs tańca czy rysunku, to możesz do tego wrócić, LOS daje ci szansę! Tylko pytanie – czy ją ujrzysz i rozpoznasz?!
Jeśli zaczynasz rozwijać w sobie nowy talent, to musisz być przygotowany na to, że twój los może zmienić się. Lilith w Rybach niesie w sobie ładunek iluzji i może ci się wydawać, że jesteś wszechmocny lub na odwrót – zbyt nieszczęśliwy. Może pojawić się też irracjonalne poczucie winy, które stanie się ciężarem. Trzeba będzie go udźwignąć! Ale masz wyjście – możesz sam ze sobą porozmawiać i wyjaśnić sobie, co tak naprawdę czujesz?! Transformacji może ulec spojrzenie na świat, na uczucia do samego siebie, do innych. Ktoś zechce wtrącić się do twego związku lub ty sam będziesz komuś radził, uważając, że dajesz dobre porady.
Lilith w Rybach to bardzo trudna praca z podświadomością, ponieważ wiara w niewidzialne i w to, co może na ciebie wpłynąć, będzie osłabiona lub na odwrót, zbyt rozwinięta. Lilith  przypomina, że każdy dzień jest bardzo ważny, a zmiany mogą nastąpić w każdej chwili, wszystko może wywrócić się do góry nogami i pokazać inną twarz. Wydarzenia i rezultat naszych poczynań okażą się ważne, jednak dopiero w następnym roku. To, co w tym czasie zasiejemy, nie od razu da plon – ten plon ujrzymy na drugi rok.

Problemy między partnerami mogą pojawić się znikąd. Biorytmy partnerów mogą nie łączyć się ze sobą (spójrzmy na burze magnetyczne –  https://kalendarzbiodynamiczny.pl/burze-magnetyczne-w-maju/). Bardzo ciężko będzie połączyć się w zgodzie i porozumieniu z drugim człowiekiem.
Od czasu do czasu Lilith pokaże swą twarz na polu współpracy. Zechcemy połączyć się z jakąś grupą, ale relacje z grupą mogą się popsuć. Jeśli do tej pory nie zawarłeś z nikim umowy, a zechcesz to uczynić w czasie trwania Lilith, to mogą wystąpić problemy. Uważaj, bo jest to bardzo niespokojny okres!

Preferowanie zdrowego żywienia może stać się niebezpiecznym, a samo pożywienie zamiast pomóc, zatruje cię. Może to doprowadzić do ortoreksji, wywoła inne problemy ze zdrowiem – takie, które już miałeś.
Lilith w Rybach to niepewność siebie, która przeradzać się może w uzależnienie. Zastanawiaj się nad tym, co mówisz, nie poniżaj bliskich, ponieważ być może twoi bliscy widzą w tobie ratownika, wierzą w ciebie… A zakładając maskę kata, wniesiesz do ich życia wielką traumę. Twoi bliscy przez to mogą stać się wycofani i niepewni siebie.

Lilith w Rybach zmusza do przeprowadzenia wewnętrznego audytu, analizy osobowości, abyś mógł zdjąć napięcia, aby demony nie mogły trafić do twych myśli, do twego serca i działań. Zmusza, abyś otworzył się na własne lęki, których trzeba wysłuchać.
Uczy pracy intuicyjnej – intuicja aktywuje się, aktywują się odczucia. Mogą też aktywować się programy skórne, które nauczą cię rozpoznawać to, co jest twoje – to, co w przyszłości pokaże twą drogę. Poczujesz się uczniem Wszechświata! Wszechświat otworzy przed tobą drzwi połączeń energetycznych. Przez jakiś czas staniesz się medium i jak antena zaczniesz odbierać innych ludzi – ich emocje. Możesz mieć sny, które otworzą w tobie programy podświadomości i wyrzucą je na powierzchnię. Nawet Bóg pokaże ci jeden ze swych obrazów – może on przejawiać się w drugiej osobie, a może i zwierzęciu. Koniecznie trzeba nauczyć się rozpoznawać te obrazy. Możesz dostrzec brak jakiegoś doświadczenia, które trzeba będzie zdobyć. Staraj się nie dopuszczać do siebie milczenia, długotrwałych oczekiwań. Napełnij się tym, co jest dla ciebie użyteczne.

Lilith w znaku Ryb zamyka przed człowiekiem możliwość dostrzeżenia rzeczywistości. Podaruje ludziom różowe lub czarne okulary, na jakiś czas wypadniemy z prądu dobrych informacji, dobrych energii. Możemy dzień zaczynać od tego, co nie jest absolutnie potrzebne, na przykład od konfliktu. Niektórzy z nas doświadczą stanu pełnej niejasności i bardzo ciężko będzie nam wyjaśnić daną sytuację, dany problem. Nie będziemy wiedzieć, co zrobić z czasem i czym go wypełnić?!
Najważniejszy moment tego czasu zawiera się w tym, że możemy odpowiedzieć na pytanie;
>> komu jestem potrzebny?
Wszechświat da odpowiedź jako bonus, gdy Lilith z Ryb będzie przechodziła do innego znaku.


UWAGA

Wydawnictwo LEDMES przygotowuje serię książek o LILITH, np;
>> Lilith w Znakach i Aspektach,
>> Lilith i Liczby,
>> Lilith i Schematy Rodowe.

Książki pomogą Wam stać się ekspertami wśród bliskich, pomóc swoim bliskim. Zrozumiecie cykle życia, uzyskacie odpowiedzi na pytania, których do tej pory albo nie zadaliście z jakich względów, albo bezskutecznie szukacie na nie odpowiedzi.

Zapraszamy!

 

Oferty Analiz