Zaćmienie Słońca 2 lipca przejdzie w znaku Raka, a to odwróci aspekty związane z rodziną, domem, mikrokosmosem. To zaćmienie może zmienić twoje plany na przyszłość, które wiążesz z bliskimi ludźmi. Wpłynie na twoje nawyki i zachowanie, zmusi cię do szukania nowych sposobów, które będą bardziej progresywne.
Lipcowe Zaćmienie Słońca  pozwoli dużo oczyścić i uporządkować. Wiele zmieni się w ogólnych programach. Konieczne będzie odejście od przeszłości, ale nie każdy będzie mógł po cichu zamknąć drzwi. Będą odczuwalne konflikty i przeszkody. Czasami wyda ci się, że jesteś sam, nie masz wsparcia i nikt nie słyszy twojego bólu. To nieprawda! Wszechświat po prostu odbudowuje twoje energie.
Zaćmienie powie ci, z jakim cieniem które cienie do musisz walczyć, które drzwi zamknąć. Energia tego niebiańskiego fenomenu złamie twą przestrzeń, rzuci przeszkody pod nogi, zerwie relacje, da choroby. Wszystko to po to, abyś stał się mądrzejszy.
Przed każdym z nas otworzy się nowa strona naszego życia. Wielu będzie musiało znaleźć nową drogę poprzez zewnętrzną restrukturyzację, aby dostosować się do zewnętrznych okoliczności.
To Zaćmienie otworzy nowy dostęp do tego, co zostało zamknięte, a także usunie odpowiedzialność, którą przyjęliśmy z pobożnych motywów lub z litości. Energia Zaćmienia usunie zakazy nałożone przez ród. Zmiany nie nastąpią tak szybko, jak byśmy tego chcieli, rezultat także nie. Będziemy musieli uporządkować wszystkie swoje plany. Pożegnanie z tym, co było, może zająć trochę czasu.
Społeczeństwo lub rodzina zjednoczą się tylko wtedy, gdy będziemy myśleć o sobie nawzajem, a nie tylko o własnych interesach.
Należy zauważyć, że Zaćmienie Słońca przyniesie ze sobą dużą konkurencję. Możemy też zająć bardzo silne pozycje, złapać falę energii i pozostać na rynku przez bardzo długi czas> Uda się to tylko tym, którzy nie plagiatują! Twórzcie własne projekty, ujawniajcie osobiste kanały kreatywności, napełniajcie świat nowymi energiami, a staniecie na nogi!

Jedynka – możesz spojrzeć w oczy rzeczywistości, zobaczyć wiele obrazów takimi, jakie są. Jeśli żyłaś przez pewien czas nadzieją lub złudzeniami, to teraz różowe okulary spadną ci z oczu. Postaraj się zachować dobrą reputację i uczciwie postępuj, zwłaszcza z samą sobą. Zaćmienie na pewien czas osłabi twoją energię, poczujesz dyskomfort. Taki spadek energii może prowadzić do konfliktów. Energie zmian sprawią, że będziesz prowadziła uczciwy dialog ze sobą. To będzie twój sukces, bo im szybciej zobaczysz rzeczywistość, tym szybciej poznasz swoją pozycję.

Dwójka – możesz poczuć ogromną samotność. Jednak dzięki temu twoja przestrzeń zmieni się sama i będziesz mogła wybrać, kogo zatrzymać, a z kim możesz się pożegnać. Nie powinnaś wchodzić w strefę konfliktu, ponieważ negatywna energia może utknąć w twojej przestrzeni na długi okres. Zaćmienie Słońca odsłania te obszary, w których nie ma miłości. Jeśli masz problemy ze zdrowiem, nie kochasz swojego ciała, problemy z pieniędzmi, to oznacza, że ​​nigdy tego nie kochałeś.

Trójka – los może sprawić, że będziesz wirowała w tańcu, czyniąc się swoim partnerem. Będziesz mogła dać sobie wiele interesujących szans, i to we wszystkim. Musisz słuchać, co ci los oferuje. Jeśli zaczniesz kłócić się z losem, narzekać na swoje życie, rzucać błotem w drugą osobę, to wylądujesz na podłodze, bo los puści twą dłoń. Spoglądaj na przeszłość z uśmiechem, bo inaczej będziesz biła się z problemami z  przeszłości przez długi czas. Bądź cierpliwa, a wszystko przyjdzie w swoim czasie.

Czwórka – musisz zorganizować swoje szczęście, świadomie zmieniać swoją przestrzeń, ustalić priorytety. Pomyśl o planach na przyszłość i strategii, które pomogą ci osiągnąć cel. Jeśli nie podjęłaś Czwórko decyzji o małżeństwie, to na razie nie powinnaś o tym myśleć, dać sobie czasu i dopiero wtedy podjąć decyzję. Spróbuj w tym roku zakończyć wszystkie prace i dopiero wtedy zaczynaj wchodzić w nowe projekty. Byłoby miło, gdybyś wymyśliła dla siebie hobby i rozwijała je.

Piątka – pomyślcie komu i co jesteś winna Piątko, postępuj z własnym sumieniem. Ktoś będzie próbował wywrzeć na ciebie presję, na twoją osobowość, na twoje życie, na twoją przestrzeń. Ludzie będą oczekiwać od ciebie dodatkowych ofiar. Dawaj tylko tyle, ile możesz. W najbliższym czasie po Zaćmieniu możesz mieć wydatki finansowe. Najważniejszą rzeczą jest niepoddawanie się manipulantom, którzy będą próbować coś zdziałać wzbudzając w tobie litość. Nie poddawaj się. Zaćmienie da ci możliwość wzniesienia się na wyższy poziom lub pozostania na pozycji ofiary.

Szóstka – w twoim życiu może pojawić się seria nieporozumień. Ten okres sprawi, że spojrzysz wstecz na swoją przeszłość i zamkniesz za sobą drzwi. Drobne problemy, niejasne sytuacje będą wymagały od ciebie więcej czasu i wysiłku. Niektórzy z was zmienią pracę, plany i aspiracje. Ten czas będzie trudno nazwać stabilnym, wiele trzeba będzie wyjaśnić, wprowadzić i zrezygnować. Po takiej restrukturyzacji oddech Szóstko złapiesz dopiero w sierpniu. Najważniejsze nie myśleć „co ludzie powiedzą?” Ważne nie wpadać w pułapkę nihilizmu i zaprzeczania – „nie, ja tego nie potrzebuję”. ale w duszy będziesz tego Szóstko pragnęła.

Siódemka – we wszystkim włącz zdrowy rozsądek. Wszystko musisz przechodzić z umiarem, bez wstrząsów. Najważniejsze nie zatrzymywać się na tym. Zaćmienie nie przyniesie zewnętrznych problemów, jeśli nie zechcesz ryzykować lub popełniać niepoważnych czynów. W przypadku, jeśli pokierujesz się logiką, to Zaćmienie nie wpłynie na ciebie, nie będzie katastrofy.

Ósemka – samo Przeznaczenie unosi się nad tobą, jak ptak, a Zaćmienie może przypomnieć ci o wszystkich błędach. Musisz przygotować się na to, że wyjdą na powierzchnię wszystkie przeszkody na drodze do celu, lęki i fobie. Przypomnisz sobie trudne momenty i będziesz musiała walczyć z wewnętrznymi potworami. Możesz manifestować pesymistyczne programy i patrzeć na świat przez czarne okulary. Wyda ci się, że życie daje ci tylko trudne zadania. Niektóre Ósemki mogą poczuć się nieswojo w swoim domu, co oznacza, że ​​w ich przestrzeni nie ma wystarczającej ilości miłości.

Dziewiątka – stare całkowicie zostanie zniszczone, stanie na głowie, zostanie rozbite! Musisz tylko posprzątać swoją przestrzeń. Nie możesz iść naprzód, będziesz musiała Dziewiątko dużo analizować. Nagłe konflikty nie będą korzystne, więc lepiej ugryź się w język, zaciśnij zęby, ale nie wchodź w otwartą konfrontację. Spróbuj zrozumieć innych. Jeśli wytrzymasz napięcie, to Zaćmienie da ci odetchnąć pełną piersią. Będziesz mogła zgromadzić swój potencjał. Pielęgnuj myśli o zdrowiu, miłości, szczęściu, bogactwie, przyjaźni, wdzięczności. Pokochaj swoje przeznaczenie, a przekonasz się, że energia Zaćmienia przyniesie ci same korzyści. Możesz dowiedzieć się, co przyniosło ci Zaćmienie, że nie warto kłócić się z losem. Możesz odkrywać swoją przestrzeń, zrozumiesz, jak się zachować.

Poprzedni artykułBurze Magnetyczne na Lipiec 2019
Następny artykułDzień Księżycowy – 26 czerwca 2019
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.