Wraz z rozpoczęciem się Nowego Roku, natychmiast wkroczymy do bramy Lustrzanej Daty 1-1 i natychmiast otrzymamy nowe możliwości. W tym dniu aktywują są dodatkowe możliwości i od ciebie zależy, jak nimi zarządzisz. Twoje ego rozpuści się i odrodzi w nowej postaci. Ta data przynosi energię odnowienia – energie Kosmosu przyniosą nam transformację świadomości, dlatego poprzednie programy i schematy mogą stracić swoje znaczenie. Najważniejsze, aby działać bez paniki, bo Kosmos daje nam możliwość samorealizacji. Tydzień, który nadejdzie po Lustrzanej Dacie, da możliwość naprawy, podejmowania świadomych decyzji, opracowania planów działania, ustalenia priorytetów. Ta Lustrzana Data uczy nas, jak właściwie zarządzać czasem.

Jedynka
Zostaw całą przeszłość za sobą, spiesz się do przyszłości, dostrój się do fali swoich życzeń. To, co staje się mniej istotne, traci dla ciebie znaczenie energetyczne, kajdany spadną. Nie spiesz się i nie biegnij przed parowozem, bo wystarczy pracować w zgodzie z właściwą organizacją i systematycznością. Jeśli nie do końca rozliczyłeś się z przeszłością, przyszłość stanie się dla ciebie źródłem strachu, więc natychmiast, w pierwszych dniach stycznia, uporządkuj swoje życie.

Dwójka
Zwróć uwagę na swoje potrzeby, policz kroki dzielące cię od sukcesu. Zrób sobie przerwę, aby nie biegać zbyt szybko i nie próbuj od razu rozwiązywać wszystkich węzłów Przeznaczenia. Trudności sprawią, że będziesz pracować nad błędami. Pod koniec miesiąca Los może przynieść ci drugą szansę w perspektywach i w życiu zawodowym. Nie odkładaj na jutro tego, co możesz zrobić dzisiaj.

Trójka
Staraj się do wszystkiego podchodzić bardzo zrównoważenie, aby nie zepsuć tego, co już masz w rękach. Nie marnuj dodatkowej energii i pieniędzy. Wiele problemów pozostanie w tyle, ale Los przypomni ci o niespełnionych obietnicach. Dlatego, jeśli chcesz coś zrobić lub dałaś obietnicę Trójko, to działaj, bo musisz zdążyć. Rób wszystko w odpowiednim czasie, nie odkładaj niczego i nie spiesz się. Zdecyduj na początku, co jest twoim priorytetem, usystematyzuj wszystko, zakończ to, co rozpoczęłaś.

Czwórka
Możesz przyspieszyć swoje pragnienia, a energia nowej Lustrzanej Daty da ci nowe rezerwy energii. Możesz napełnić się pozytywnym nastrojem, mieć wiarę w cuda, a o przyszłości myśleć w sposób pozytywny. To, o czym marzyłaś Czwórko, możesz osiągnąć! Najważniejsze, abyś nie wahała się. Zacznij przygotowywać się już teraz do realizacji swych celów. Uporządkuj swoje sprawy, podsumuj swoje działania z przeszłości, a zminimalizujesz prawdopodobieństwo popełnienia błędu.

Piątka
Lustrzana Data ujawni twój Cień, ujawni przed tobą lęki, zniewagi, uzależnienia. Oto nadszedł czas na uświadomienie sobie tego wszystkiego! Nadszedł czas, abyś poprosiła Piątko o wybaczenie u tych, z którymi się kłócisz. Porzucić wszystko, co przeszkadza ci być w życiu szczęśliwą.  Los prosi cię o unikanie oszukiwania samej siebie! Oszukiwanie samej siebie jest formą oszustwa, które uniemożliwia ujrzenie rzeczywistości, a tym samym uniemożliwia pracę nad sobą. Zmień swój styl życia, i to zasadniczo!

Szóstka
Bądź optymistką i odganiaj od siebie negatywne myśli. Lęki wychodzą z podświadomości, zakłócają relaksację. Przepracuj górę wątpliwości, która zamyka przed tobą przyszłość. Los nie będzie ci przeszkadzał w twoich działaniach, więc i okoliczności zewnętrzne nie będą ci przeszkadzać. Odpowiedzialność za własny sukces spoczywa na tobie, Szóstko. Pod koniec miesiąca niczego nie warto zaczynać, lepiej powstrzymać się od działania, by móc później je uruchomić. Ten czas jest dany ci po to, abyś mogła spojrzeć na daną sprawę inaczej.

Siódemka
Nie powinnaś Siódemko zaspokajać swoich potrzeb na początku miesiąca. Do szczęścia podążaj małymi krokami. Walcz z własnymi planami, zasadami, rozwiewaj wątpliwości. Twoją rolą jest wejść do Światła w swojej świadomości, abyś mogła zrozumieć, czego naprawdę chcesz. Staraj się być bardziej optymistyczna, żartobliwa. Obracaj konflikty w żart, w zabawne elementy.

Ósemka
Lustrzana Data otwiera przed tobą drzwi do powodzenia. Poradzisz sobie ze wszystkim, co daje ci życie. Idź do swoich celów, szczególnie jeśli dotyczą one informacji, edukacji, zrozumienia innych ludzi. Trzymaj się planu, który wcześniej nakreśliłaś. Los da ci powrót siły, dużo energii, nowych pomysłów. Energia, którą ześle ci los, pomoże ci iść dalej. Poświęć czas sobie, swojemu rozwojowi.

Dziewiątka
Wiele sytuacji i zbiegów okoliczności nabierze dla ciebie prawdziwego sensu. Pojawią się okoliczności, które doprowadzą cię do pewnych rozwiązań. Otrzymasz nagrodę, ale nie od razu – na początku będziesz musiała zainwestować w entuzjazm. W pierwszym miesiącu będziesz musiała Dziewiątko poradzić sobie z tym, co Los dla ciebie przygotował. Wiara przeniesie cię nad trudnościami i postawi na nogi. Pokaż swoją wewnętrzną mądrość, podążaj za tradycjami! Będziesz miała Dziewiątko okazję, aby zmienić coś w swoim życiu, tylko nie od razu należy walczyć o sukces.

Oferty Analiz