Trójka to liczba rozszerzenia, dlatego nie powinieneś bazować tylko na doświadczeniu, które znasz. Śmiało, twórz dla siebie nowe doświadczenie, oczyść stare, zrozum i naucz się patrzeć na świat w inny sposób. Widzenie świata inaczej nie oznacza, że ​​spojrzysz na niego przez różowe okulary. Możesz nie dostrzec swoich problemach tej drogi, która prowadzi do dobra.
Marzec to miesiąc, w którym możesz dać sobie cud. Tylko cud kwantowy sam nie wydarzy się! Lustrzana Data otworzy możliwości, a ty otrzymasz kwant energii, który może coś zmienić, naciśnie na twą świadomość. Spróbuj znaleźć inspirację w problemach. Oczywiście nie jest to łatwe, ale podziękujesz za to tym magicznym drzwiom, które dały ci taką możliwość – po prostu zobaczyć sytuację z innej perspektywy. Kolejnym bonusem marcowej magii jest wyostrzenie intuicji, a to oznacza, że ​​łatwiej będzie ci rozpoznać wampiry energetyczne, odejść na bezpieczną odległość od manipulantów, zdobyć przyczółek w swoim zachowaniu i, co najważniejsze, poczuć wartość w sobie. Silniej zaczniesz odczuwać energię wokół siebie. TRÓJKA to drzwi kwantowe, które mogą nam wszystkim przynieść powiew świeżego powietrza, we wszystkich obszarach. Jeśli podejdziesz do tej energii w sposób kreatywny, poczujesz wzrost nastroju, co pomoże ci pozbyć się obsesyjnych ludzi, sytuacji, które blokują sukces. Na wszystko spojrzysz lżej, a nawet w złym czynniku dostrzeżesz dobro. Otoczą cię wtedy dobrzy ludzie, którzy przyjdą wraz ze strumieniem energii, który napędzi Lustrzana Data 03.03.

Jedynki
Będziesz chciała kochać i być kochaną. Będziesz chciała poszerzyć przestrzeń miłości, filozofować na jej temat. Otwórz się na nowych znajomych, odrzuć energię toksycznych związków. Jeśli masz partnera, to łącz się z nim we wspólnych interesach, wyrażaj wdzięczność, planuj. Będziesz w stanie pokazać charyzmę i wdzięk, pomoże to w nowych znajomościach. Spójrz w przyszłość, ale nie dopuszczaj lekkomyślności. Jeśli nie zarządzisz właściwie swoją energią, to w drugiej połowie miesiąca przyjdzie rozczarowanie, smutek i tęsknota. Błędy przeszłości przypomną o sobie, wrócą dawne emocje. Pokaż ludziom więcej prostoty, życzliwości i zrozumienia.

Dwójki
Wejście w kwantowe drzwi Dwójce zapewni ciepło. Najprawdopodobniej nie będzie więcej przygód, ale przeszkody nadal będą wokół ciebie, wrogowie pozostaną w stanie aktywności i gotowości. Możesz zamówić dla siebie amulet ochronny, który pomoże ci utrzymać energię i pozytywny nastrój. Jeśli chcesz zostać dobrym profesjonalistą, ucz się od autorytetów. Im więcej powiesz ludziom komplementów, tym bardziej wzmocni się aura wokół ciebie. Dostaniesz szansę na sukces. Nie zrzucaj odpowiedzialności na ramiona innych, nie bój się obowiązków.

Trójki
Nie powinnaś od razu wprowadzać wielkich zmian, niech wszystko pozostanie na polu minimalizmu. Wszystko musi być robione ostrożnie, bez pośpiechu. Możesz spróbować zmienić układ domu lub uporządkować niektóre ważne miejsca w domu. Nie bój się zrobić sobie miłego prezentu, ale musi on być przydatny. Zapisz się kurs, na jogę, na masaż – po prostu odpocznij. Nie kupuj kolejnej bluzki czy torebki, która będzie stała na półce i czekała na swoją kolej. W marcu rozpocznij wszelkie naprawy. Dokończ to, co już komuś obiecałaś. Pamiętaj o swoich ważnych celach, ale staraj się nie robić kilku rzeczy naraz, bo w przeciwnym razie rozproszysz swoją energię.

Czwórki
Będziesz mogła Czwórko wyróżnić się w tym miesiącu, dokonać kwantowego skoku do swoich emocji. Bądź zdecydowana, ubieraj się w jasne kolory, napełniaj się pozytywnymi myślami. Przekonasz się, że energia kwantowa działa i możesz stać się najlepszą wersją siebie. Świat zacznie się zmieniać w dobrym kierunku, właściwym dla twojego Przeznaczenia. Pozytywne cechy, które wniesiesz do swojego życia, pomogą zwiększyć produktywność i wydajność. Otworzą cię na sukces, dodadzą siły i pomogą w łatwym znoszeniu problemów, które pochodzą od osób, którym ufasz. Zamów amulet ochronny, aby zwiększyć swoją energię. Rozwiązuj problemy prawne, pomagaj innym, motywuj ich. W tym miesiącu masz ważne zadanie – zharmonizować przestrzeń wokół siebie.

Piątki
Drzwi kwantowe mogą wywołać wstrząs, dlatego zastanów się, bo być może musisz zmienić tryb życia. Może należy oczyścić się z emocji, spojrzeć na świat z innej perspektywy, zacząć próbować. Kwantowe Drzwi 03.03 pomogą ci Piątko przejść ze stanu poświęcenia, do stanu Mistrza. Dokonaj drobnych, przyjemnych korekt dla siebie. W prawdziwym życiu musisz wykazać się większą kalkulacją i praktycznością, a w miłości okazywać otwartość, szacunek dla partnera i jego rodziców. Idealny czas na naukę mówienia i odczuwania miłości. Dawaj więcej miłości, a pozostanie z tobą na długo, jako twój uzdrowiciel.

Szóstki
Kwantowe drzwi otworzą energię dla każdego przedsięwzięcia! Wykorzystaj ją, nie ociągaj się. Możesz wygrać w kreatywnej loterii, możesz zrobić coś ważnego w pracy, możesz zakochać się w życiu. Najważniejsze, aby wszystkie cele były widoczne, poprawnie sformułowane. Nie wolno ich ciągle zmieniać. Spróbuj przystosować się do rytmu od samego początku, jak tylko przejdziesz przez kwantowe drzwi 03.03. Do połowy marca tło energii może zmieniać się, ale jeśli wierzysz w swoje szczęście, pozostanie ono przy tobie. Staraj się nie panikować, nie okazywać negatywności, nie obwiniać innych, a po prostu idź początkowo zaplanowanym rytmem. Czas przejść od słów do czynów – jeśli coś obiecałaś Szóstko, zrób to. Jeśli dałaś komuś słowo, przysięgałaś, to wypełnij ją. To dotyczy też ciebie – jeśli obiecasz coś sobie i nie wykonasz tego, to energia stanie się twoją kotwicą i wciągnie cię w przeszłość, tworząc napięcie.

Siódemki
Poradzisz sobie na wszystkich frontach. Możesz odnieść sukces w miłości i w pracy. Wzmocnij swoją energię. Podejmuj działania z wyprzedzeniem. Magiczne drzwi wzmocnią twoją pewność siebie, ale jakim typem optymisty lub pesymisty powinieneś być? Który program dla siebie wybierzesz? Możesz odpoczywać w miejscu, w którym już byłaś. Musisz tylko wiedzieć, że gdzieś na ciebie czekają, wierzą ci, chcą wraz z tobą iść dalej. Porozmawiaj z innymi osobami, które mogą udzielić interesujących porad. Zadzwoń do krewnych, podziel się z nimi dobrym nastrojem, emocjami i zgódź się, jeśli poproszą o wybaczenie.

Ósemki
Wejście do Magicznych Drzwi będzie wykonane z pozytywnej strony. Z nadejściem Lustrzanej Daty wszystko może pójść tak, jak powinno. Ludzie będą cię traktować lepiej, bardziej otwarcie, ze zrozumieniem. Koniec miesiąca może zebrać napięcie negatywnych emocji, więc nie planuj niczego na ostatnie dni marca. Nie prowokuj kłótni i nie ulegaj potędze konfliktu. Aby mieć szczęście w finansach i sukcesie, skontaktuj się ze znajomymi. Dzięki przyjaznym ludziom może przyjść do ciebie sukces, otworzą się nowe możliwości, pojawią się ciekawe oferty. Bonus od energii kwantowej, to dobrzy przyjaciele, którzy pomogą ci spełnić wielkie marzenie.

Dziewiątki
Wzrośnie twoja charyzma i urok osobisty. Będziesz mogła zaimponować innym ludziom. Jednak będziesz musiała walczyć z tymi, którzy od dawna są twoimi wrogami, którzy zazdrościli ci i ciągle szukali w tobie wad. Masz okazję rozładować sytuację – może to być zbyt emocjonalne rozładowanie, ale może przynieść ulgę. Staraj się nie otwierać zbytnio przed tymi, których mało znasz, ponieważ wtedy zatrzymasz się z powodu rozczarowania daną osobą. Mów otwarcie o swoich zamiarach. Masz możliwość wyzbycia się pewnych cech, które przeszkadzały ci (nie podobałaś się przez nie sobie), uniemożliwiały osiągnięcie sukcesu. Miesiąc będzie produktywny w pracy – pokaże ci kierunek.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl