W tym roku, w tak trudnej energii Niebo otwiera dla nas nową bramę, nowe przejście kwantowe. Być może nie miałeś czasu trzymać się tego, co stało się dla ciebie nowe i niezwykłe. Być może opierasz się zmianom, i jest to normalne, ale świat nie stoi w miejscu, jest kreatywny, świat żyje, więc zmiany są nieuniknione. Musisz je akceptować i zacząć działać w inny sposób, albo stawiać opór i przegrać. Świat jest ogromny, istniał przed nami, więc będziemy musieli przegrać. Wielu doświadczy śmierci psychicznej, jeśli Dusza nie będzie gotowa do dojrzewania, nauki i wzięcia odpowiedzialności. Data O4.04 to test dojrzałości, test umiejętności korzystania z narzędzi, które masz pod ręką. Jeśli w tym miesiącu wpadniesz w depresję, nudę, poczucie bezwartościowości, w niemożność odnalezienia się, to jakaś część twojego pola psychicznego umrze. A ponieważ energia psychiki jest nieśmiertelna, możesz ją ożywić. Staraj się kreatywnie podchodzić do swojego życia, przestań spoglądać wstecz na to, co powiedzą inni. Przechodząc przez kwantowe przejście tej liczby, będziesz w stanie zrozumieć, jak cenna jest twoja opinia o sobie i na ile ważna jest dla ciebie opinia innych na twój temat. Będziesz miał miesiąc, aby to wszystko docenić!
Opuszczając tę ​​bramę, musisz już mieć plan na to, jak zmieni się twoje życie. Pamiętaj, że jeśli niektóre zadania nie zostaną natychmiast rozwiązane, wówczas przerodzą się w kryzys, który będzie jeszcze trudniejszy do rozwiązania. Skorzystaj z okazji, aby się zmienić. Właśnie ta Data Lustra doprowadzi cię do drogiej wewnętrznej pustki, rozpaczy, a nawet rozczarowania. Niektórzy zapamiętają swoje bezlitosne życie, ktoś inny niewykorzystane szanse. Pozwól sobie na to, aby to poczuć. Lustrzana Data kwietnia, to szansa na dopracowanie i zakończenie idei, na zrobienie jeszcze więcej, aby ocalić coś ważnego w swoim życiu. Lustrzana Data obnaży cię przed samym sobą i pokaże, na co marnujesz swój czas – niezależnie od tego, czy żyjesz własnym życiem, czy nie. Pokaże, czy naprawdę czujesz to, co chcesz.

Jedynka
Odkryjesz dla siebie męską energię. Będziesz musiała szybko zdecydować, co dalej z twoim życiem. Data ta pokaże ci czarną i białą stronę wszystkich projektów – osobistych i zawodowych. Porzuć wszystko, co przyciąga cię do pożyczek, niejasnych relacji, niespełnionych nadziei. Lecz się nowym, szukaj nowego zawodu lub hobby, które przyniosą dochód. Wszystko, czego nie musisz od razu odcinać, jest czasem twej transformacji.

Dwójka
Będziesz musiała zmierzyć swoje obawy, bo to czas, w którym powinnaś przepracować wewnętrzne lęki i blokady, które nie pozwalają ci iść dalej. Wątpliwości, które będą trwać długo, nie pozwolą zrobić w życiu czegoś pożytecznego. Naucz się nowego rzemiosła. Kreatywność i umiejętność robienia czegoś własnymi rękami pomoże ci przezwyciężyć przygnębienie i pasywność. Znajdź potrzebne cele.

Trójka
Niektóre z was nie będą chciały dostrzec zmian, zaakceptować nowego, więc może to zakłócać rozwój. Niektórzy przedstawiciele tej wibracji będą ślepi na rzeczywistość, nie zauważą zmian, które należy zaakceptować po to, aby transformować swe życie. Nie zasłaniaj uszu Trójko i wsłuchaj się w sygnały, które daje życie. Napełnij swoje komórki lekkostrawną wiedzą. Nie rezygnuj z nowych rzeczy, staraj się pracować nad komunikacją, patrz na wiele rzeczy z różnych punktów widzenia.

Czwórka
Świat przetestuje twą miłość do ludzi. Masz możliwość poprawienia starych błędów. Wiele czwórek może uzyskać wgląd w to, co będzie ważne w życiu. Musisz osiągnąć równowagę między materialnym aspektem a duchowością. Pozbądź się starych wzorców, wykreśl je ze swojego życia. Stare schematy to powłoka, która blokuje Duszę przed przyszłością.

Piątka
Pielęgnuj swoje uczucia i emocje. Spróbuj je zrozumieć i działać, poczuć, otworzyć się na nowy świat. Nie wchodź od razu w coś, co nie jest twoje, po prostu poczuj, uświadom sobie, przybliż to do siebie. Trzymaj się swoich zasad i tego, co było dla ciebie ważne do tego momentu. Możesz zrozumieć tylko tych, którzy są blisko ciebie. Nie bój się niczego, ponieważ strach tworzy wiele pułapek.

Szóstka
Ten portal otwiera drzwi do nowego etapu w życiu. Dla ciebie ten czas może być bardzo ważny, ponieważ będziesz musiał wskoczyć w otwarte drzwi tego, co zabierze cię do nowego świata. Życie poprowadzi cię dalej, nie obądź więc smutny, a ciesz się, a wtedy łatwiej będzie pokonać przeszkody. U niektórych Szóstek może odezwać się rodowa lub indywidualna pamięć karmiczna. Oznacza to, że coś z przeszłości powstrzymuje cię, zatem musisz uwolnić się.

Siódemka
Twoje pole informacyjne może zmienić się – pojawią się nowe pomysły, zostaną otwarte nowe drogi. Nie myśl, że to, co sobie wymyśliłeś, natychmiast przyniesie ci dochód, idź więc robić swoje. Bądź głodny wewnętrznych pragnień i potrzeb. Najważniejszą rzeczą jest ruch w linii prostej. W tym okresie będzie z tobą rozmawiać energia Wyższych Sił, więc poczuj tę energię, zostań liderem. Możesz zrozumieć coś bardzo ważnego dla ciebie, coś głębokiego.

Ósemka
Podążaj za słowami, które wypowiadasz, bo inni cię słyszą, twój mózg cię słyszy. Musisz zrozumieć siebie i cały świat. Stare schematy wizji świata spowodują w tobie agresję, przełamią twoje uczucia, rozpalą wokół ciebie negatywną energię. Posprzątaj to, co jest blisko i co jest konieczne. Otwórz się na energię wdzięczności za wszystko, co masz. Dopiero wtedy przyszłość otworzy przed tobą inne horyzonty.

Dziewiątka
Nowa brama kwantowa sprawi, że znajdziesz się na takich pozycjach, które do tej pory nie były ci znane. Twoje życie po upływie kwietnia zmieni się, dlatego nie powinnaś Dziewiątko trzymać się starego. Odpuść, puść wszystko, zamknij bramę za sobą i zacznij inaczej patrzeć na życie. Kwiecień to punkt zerowy, od którego możesz zacząć zmieniać swoje życie. Szanuj swoje zdrowie emocjonalne i fizyczne.

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułMiesiąc Metalowego Smoka
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 4 kwietnia 2020
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.