Lustrzana Data 06.06, to portal, który będzie naciskał na to, abyś sam dokonał właściwego wyboru. I tu ważne pytanie – co wybierasz?
Ten czas jest związany z Lustrzaną Datą oraz z zaćmieniem i pełnią Księżyca. Otwierają się przed nami różne przejścia i labirynty. Czasu nie można zatrzymać, nie można go cofnąć – czas płynie tam, gdzie trzeba. W ten sam sposób my, ludzie, będziemy musieli zmienić nasze zdanie i odrzucić na bok złudzenia. Będziemy musieli przyjrzeć się sobie bliżej i zadać pytanie: „czy jestem szczęśliwy?” Może żyjesz programami, których twój mózg nie chce oglądać i pamiętać? Może tylko wydaje ci się, że wierzysz w szczęście, w życie duchowe? A kiedy nadchodzi egzamin, nie potrafisz go zdać i zapominasz o szlachetności? Nadszedł czas, aby wszystko zmienić, przede wszystkim – siebie!
Naucz się pracować ze strukturami swojej świadomości lub zastanów się dobrze nad tym, co naprawdę chcesz ukryć w głębi duszy?! Dostaniesz nowe formy dla rozwoju, będziesz mógł otworzyć się na nowe metody i algorytmy. Życie pokaże ci, że psychika jest o wiele bardziej złożoną strukturą, niż myślisz. Nic nie jest takie, jakim to widzisz!
Możemy ci to pokazać, bo mamy metody, które mogą pomóc ci w rozwoju. Zmiana emocjonalna będzie tak aktywna, że ​​sam dla siebie możesz stać się obcy.
Wielu z nas zacznie dezintegrować złudzenia – zaczniemy widzieć świat takim, jaki jest. Może i sam świat zacznie wyglądać dokładnie tak, jakim był pierwotnie…
Kontakty mogą stać się niepotrzebne, nastąpi utrata powiązań, a pomysły i plany stracą na wartości. Konieczne będzie zaakceptowanie nowych obrazów, opanowanie nowych formuł zachowań. Konieczne będzie nauczenie się tworzenia nowych nawyków. Przed wszystkimi otworzą się kanały nowego wizerunku, ostrych zwrotów, spontanicznego działania – zmienimy się diametralnie dzięki tym kanałom.
Czas na zmiany jest konieczny, bo tylko w zmianie zawiera się kreatywność!
Schematy: „już taki jestem i nie zmienię się”, „nie mogę żyć w nowym świecie” nie zdadzą egzaminu, ponieważ następuje ewolucja, która tworzy nowe kanały. Upór może odgrywać negatywną rolę.
Musisz więc wybrać, czy pozostaniesz przy swoim uporze, czy zrobisz krok w kierunku  wewnętrznych przemian?

Co ten PORTAL przyniesie poszczególnym Drogom Życia?

JEDYNKA
Życie sprawi, że spojrzysz na świat jeszcze bardziej skoncentrowany. Najważniejsze, abyś nie działała Jedynko zbyt długo cyklicznie, bo to ograniczy cię lub stworzy przeszkodę. Nowy świat nauczy cię, jak być bardziej elastyczną, przyjmować nowe formy, znajdować klucz do zmian w sobie. Czas przejścia może stworzyć wiele napiętych sytuacji. Obecny świat nie będzie prowadził cię do zaspokajania pragnień, tylko do zaspokajania tego, czego naprawdę potrzebujesz. Spróbuj dzięki cierpliwości i wytrwałości w tym stresie znaleźć to, czego potrzebujesz. Jeśli wykażesz te cechy, następny miesiąc przyniesie ci wiele dobrego. W wielu sytuacjach będziesz musiała Jedynko być sama, ale możesz zrozumieć, czego naprawdę potrzebujesz. Czas działać w dobrej wierze.

DWÓJKA
Świat pokaże ci swoją wielkość, w pewnym momencie napotkasz na trudności. Trudności to nie kara, ale umiejętność rozpoznania wszystkich aspektów danej sytuacji. Być może trzeba cofnąć się w czasie, pomyśleć o tym, gdzie wcześniej popełniłaś błąd, który doprowadził do tych trudności. W tym miesiącu będziesz mógł zebrać energię na nowy skok. Musisz poczuć się, jak całość, jak system lub struktura. Czas nauczy cię czekania, abyś mogła osiągnąć to, czego pragniesz. Musisz czekać na odpowiedni moment! Czas poprowadzi cię poprzez brak działania, więc nie ryzykuj, nie próbuj działać na siłę. Jeśli wykażesz zbyt dużą aktywność, to stracisz siłę i to, co jest dla ciebie ważne. Staraj się śledzić wewnętrzne rytmy, nie angażuj się w konflikty, nie pokazuj zbyt intensywnych emocji. Naucz się żyć w ciszy swojego wewnętrznego świata.

TRÓJKA
Ten czas może uwolnić twojego Ducha, wpuścić go na świat, dlatego wciągnie cię w przygodę i nauczy cię czegoś nowego. Staraj się podążać ścieżką kreatywności, bo wtedy możesz liczyć na pozytywny wynik. Nie wszystko w tym miesiącu pójdzie gładko – trzeba będzie coś rozwiązać. Jest to czas, w którym możesz zderzyć się ze ścianą swojej karmy. Przeszkody także będą karmiczne – osadzone w podświadomości. Te przeszkody sprawią, że rozstaniesz się z tym, co nie jest twoje. Uwolnisz się od tego, co nie należy do ciebie, co już nie jest twoje. Jeśli zakończy się jakiś związek, to będzie oznaczało, że nie był dla ciebie. Rozstanie będzie bardzo uzdrawiające, przyniesie więcej świadomości. To czas na podsumowania, szczególnie tego, kim jesteś. Waga karmy będzie odważać to, kim możesz stać się i dokąd pójść.

CZWÓRKA
Ruszysz z miejsca, zmienisz siebie. Aby nakreślić przyszłość, należy zrozumieć przeszłość. Staraj się nie upierać tylko przy jednym temacie, a pomyśl o tym, co ci się przydarzyło – co sprawiło, że napotkałaś tę ścianę, czego nie zrobiłaś? Od tego momentu będziesz miała naprawić swoje błędy, poprosić o wybaczenie u tej osoby, którą obraziłaś. Dzięki temu zrozumiesz sens tego, co dzieje się wokół ciebie. To, na co nie zwracałaś uwagi, stanie się dla ciebie ważnym obszarem aktywności. Czas pokaże, w co wkładasz zbyt mało energii. Nie koncentruj się tylko na swojej opinii, weź pod uwagę inne opinie.

PIĄTKA
Naucz się słuchać siebie, swojego ciała, swoich potrzeb. Czas sprawi, że ​​zajrzysz w głąb siebie. Ten czas jest dany ci po to, abyś skupiła się Piątko na swoich pragnieniach, abyś odrzuciła wszystko, co stare i zaczęła budować nowe życie. Możesz otworzyć kanał intuicji, poczuć żal, wady lub odwrotnie – możesz zrozumieć, czego potrzebujesz. Najważniejsze, aby pozostać szczerą wobec siebie. Portal podłącza cię do innych pól informacyjnych, daje szansę na przeprogramowanie siebie. Jeśli nie masz pieniędzy lub masz słaby kanał materialny, to transformuj siebie, przestań się opierać i zaprzyjaźnij z biedą, szukaj okazji do zmiany. Jeśli jesteś chory, połącz się z kanałem zdrowia, aby odejść od starego świata. Jeśli jesteś singlem, popracuj nad sobą, zmień swój wizerunek, potrząśnij swoim cieniem, idź naprzód z nową świadomością. Wszystko zależy od ciebie! To, co teraz wybierzesz, zostanie z tobą na długo.

SZÓSTKA
Świat popchnie cię tam, gdzie nie ma złudzeń – ujawni ci rzeczywistość taką, jaka jest. Iluzje uniemożliwiają twoje działanie – są mgłą, która blokuje twoją widoczność. Złudzenie szczęścia nigdy nie uczyni cię naprawdę szczęśliwym, dlatego musisz zmienić swoje oczekiwania. Aby świat dał ci to, czego chcesz, spróbuj sama zmienić się. Jeśli zapytasz, od czego zacząć, to odpowiem, że od tego, czego ci brakuje, czemu przyglądasz się, co widzisz u innych. Wczuj się w tego, kto odnosi większe sukcesy niż ty, zmotywuj się do sukcesu. Uświadom sobie, że ktoś jest mądrzejszy od ciebie i poszukaj możliwości rozwoju. To świetny czas, aby spojrzeć na świat, jak na nauczyciela.

SIÓDEMKA
Niebo daje mnóstwo energii, ile uniesiesz! To CZAS motywacji i dostrojenia się do siebie. To czas, który pomaga rozwijać się, pożegnać się z tym, co było w przeszłości. Przyszłość jest dla ciebie otwarta, tylko musisz nauczyć się brać ją w swoje ręce. Aktywuje się twoja Misja wraz z żądaniami i przeszkodami. Misja czasami wymaga ponownego skontrolowania swojego Ego – naprawienie cienia, by po zaakceptowaniu go, móc iść naprzód. Pomaga też odblokować energię. Idź naprzód, do nowych projektów! Nie pozwalaj sobie na zwalnianie tempa. Idź na studia, ucz się na kursach, a jeśli brakuje ci potencjału, wypróbuj nowe praktyki. Jeśli brakuje ci umiejętności, to uczyć się i nie oglądaj za siebie.

ÓSEMKA
Zamień jedną energię na drugą. Spróbuj uwierzyć w swoją przyszłość i cele, które sobie wyznaczysz. Weź na siebie za wszystko odpowiedzialność – za wszystko, co teraz robisz. Aby zmienić pole informacyjne, aby dostać się do innego kanału, który tak bardzo pragniesz, musisz coś poświęcić. Dopiero wtedy pozwolą ci na zmiany. Życie może pokazać niewygodną stronę, ale jeśli zrobisz pewien skok, możesz zdobyć to, czego potrzebujesz. Czas zaprasza cię do innego życia – bogatego, tętniącego, ale aby się do niego dostać, musisz wykazać się cierpliwością. Świat zburzy twą równowagę, zmieni zadania, ale dzięki temu nauczysz się żyć na nowo – będzie ci łatwiej i swobodniej.

DZIEWIĄTKA
Wszechświat wzywa, aby  nie robić zamieszania! Nie wykonuj niepotrzebnych ruchów, słuchaj rad pochodzących od kobiet. Aby osiągnąć sukces, potrzebujesz działania, które będzie regularnie powtarzane, a dzięki temu będziesz w stanie zgromadzić to, czego potrzebujesz. Ten czas można nazwać skumulowanym. To, co nagromadzisz w tym okresie, przejawi się w twoim życiu. Gromadź więc wiedzę lub umiejętności, a one ci pomogą, zwłaszcza że dodatkowa wiedza nigdy nie staje się dużym obciążeniem, a jedynie pomaga. Jeśli zgromadzisz chciwość i podłość, to otrzymasz przejawy tych cech od innych ludzi. Zastanów się, co zaoszczędzić, z czym iść dalej. Rozpieszczaj się, ale ostrożnie. Nie rób niczego na siłę, niczego wbrew swojej woli. Naucz się panować nad wewnętrznym uporem, nie szukaj w nim ratunku.

ZAPRASZAMY wszystkich, którzy chcą nauczyć się rozumieć siebie i życie na nasze kursy. Pierwsza część kurs Modelowanie Swoich Pragnień I obejmuje techniki pracy ze stresem, numerologię, czyli LICZBĘ ENERGII. Pierwsza część kursu jest interesująca dla tych, którzy chcą udoskonalić i naprawić się, którzy chcą poznać nowe kierunki .

Druga część kursu Modelowanie Swoich Pragnień II, to kurs, który dotyczy pracy w relacjach, w partnerstwie. Ta część opisuje archetypy w partnerstwie, rodzaje relacji.

Jeśli zamówisz drogi Czytelniku dwa kursy, to w prezencie otrzymasz karty, z opisem, pt. „Archetypy w Mandalach”.

Nasza platforma oferuje NOWĄ WIEDZĘ, której nigdzie nie znajdziesz, dlatego nie boimy się mówić o wyjątkowości naszych kursów. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozwijać się i rozumieć innych.

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

 

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 5 czerwca 2020
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 6 czerwca 2020
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.