Na głowę spadło nam wiele problemów, bo w ten sposób Niebo próbuje do nas dotrzeć – do naszych dusz, i przekształcić otaczającą nas energię. Portal 7 – 7 otwiera swoje wrota i teraz możemy wpaść w inną rzeczywistość.
Liczba 7 jest bardzo wąska, ma swoją specyfikę. Z jednej strony SEKRET, z drugiej FILOZOFIA, z trzeciej SZCZĘŚCIE. Z tym, że Siódemka nie lubi maksymalizmu, a raczej skromne życie i minimum niezbędnych rzeczy. Zatem musimy pozbyć się wszystkiego, co nam przeszkadza. Musimy wyrzucić balast. Do wszystko należy podchodzić bardzo poważnie.
Sukces partnerstwa lub nowej firmy będzie zależeć od organizacji. Konstruktywne partnerstwo będzie niezbędne dla wszystkich.
Siódemka oferuje, abyśmy rozejrzeli się i ocenili, co robimy dla swoich bliskich? Siódemka przypomina nam, że każdy ma prawo do własnego terytorium, do osobistego poglądu na świat. Pozwólmy innym leczyć rany po swojemu.
Siódemka proponuje wypracować wewnętrzną wolności, ale z drugiej strony wymaga odpowiedzialności, możliwości wzięcia na siebie obowiązków, prawidłowego wyznaczania celów. To czas narodzin nowych ideałów. Nie jest to jeszcze przeciążenie przestrzeni, to właściwy dialog z CZASEM, więc teraz zastanówmy się, na co marnujemy swój czas. Możemy odkryć nowy rodzaj aktywności, nawiązać kontakty, otrzymać energię zgodnie z wewnętrzną matrycą rozwoju. Wszystko zależy od naszej wewnętrznej dojrzałości, więc zdobywajmy taką energię.
Pamiętajmy, że jesteśmy odpowiedzialni za swoje czyny, słowa, a nawet intonację i gesty. Siódemka jest okazją do zachowania własnych postaw, pozostania człowiekiem, nawet wtedy, gdy wokół panuje chaos.
Świat zmienia się! Teraz wszystkie doświadczenia będą postrzegane wyraźniej, a nawet boleśniej. Życie zaczyna w nas odkrywać odpowiednie podejście do własnych emocji i uczuć.
Dotykajmy swoich emocji, a być może przyniesie to nam zrozumienie, że to nie świat jest niedoskonały, a my sami. Niech zaboli, niech zszokuje, niech porazi, ale dzięki temu zrozumiemy, do czego dążyć.

Akceptując siebie, możesz odnaleźć korzenie swoich wad, przejąć kontrolę nad swoimi emocjami. Świat staje się coraz bardziej złożony i nie ma już czasu na to, aby chować głowę w piasek.

Siódemka pomoże spotkać ludzi, którzy popchną nas do rozwoju. Nie oczekujmy jednak, że będą nas klepać po plecach i głaskać po głowie! Raczej będą pokazywać, w którym miejscu niesiemy pustkę, czym ją należy wypełnić.
Erich Fromm napisał, że “miłość nie jest stanem pasywnym, jest działaniem, jest czasownikiem“, więc Siódemka nie jest oczekiwaniem szczęścia, a jest okazją do stworzenia własnego szczęścia. Siedem to zderzenie z rzeczywistością, jakbyśmy wypadli z okna na chodnik – każdy z nas wypadnie z własnego okna. Dla niektórych okno może być niskie, dla innych zbyt wysokie, co oznacza, że ​​można zranić się. Brak wewnętrznego porządku narazi nasze życie na panikę i egzystencjalny horror. Przyjrzyjmy się sobie bliżej, a pomoże to mniej narzekać na świat. Liczba Siedem jest tajemnicą, którą odkrywasz na swój temat. Pomaga zobaczyć siebie takimi, jakimi jesteśmy.

 

Co Przyniesie

Poszczególnym Drogom Życia

Portal Liczbowy 07.07?

 

JEDYNKA
Dostaniesz to, co pomoże rozwijać się, pokonywać przeszkody i zdobywać to, czego pragniesz. Mężczyźni muszą zwracać uwagę na swoje partnerki, żony lub matki. Jeśli masz niezakończony związek z matką, konflikty, problemy i nieporozumienia, to trudno będzie ci iść dalej. Kobiety mogą transformować się jako matki i jako żony. Teraz przychodzi czas zmian dla kobiet. Jeśli masz rodzinę, może przyjść do ciebie jakieś radosne i ważne wydarzenie. Życie wymaga od ciebie maksymalnej uwagi. Działaj bardzo ostrożnie. Sama reguluj swój czas, aby nigdzie nie spieszyć się i nie spóźniać.

DWÓJKA
Ten portal może wyprowadzić cię ze stagnacji, wprowadzi w energię transformacji, do czegoś ważnego i nowego. Każda planowana sytuacja poprowadzi cię do celu, wszystko skończy się szczęśliwie. Niebo wysyła ci dużo dobrej energii, która pomoże w realizacji twych przedsięwzięć. To mogą nie być mocne i szybkie zmiany, ale będą pewny. Opracuj nowe pomysły i plany, a przyniosą korzyści. Jeśli już głęboko w sercu zaplanowałaś swoją drogę, nie wahaj się i rozwijaj ją. Niebo uchroni cię przed trudnościami, więc zacznij wykorzystywać tę energię do ważnych działań.

TRÓJKA
Pozostań pokorna, aż do czasu, gdy będziesz mogła zaprezentować się lub zareklamować swoje umiejętności. Poczuj kierunek i podążaj za tym przepływem energii. Czas wielkiej aktywności jeszcze nie nadszedł, więc zachowuj się skromnie. Utoruj drogę swoim pomysłom i myślom. Wszystko należy opracować technicznie. Spójrz na swój wewnętrzny świat, czy w twojej duszy są wyolbrzymione problemy i urazy, które uniemożliwiają ci poczuć się szczęśliwą. Powinnaś znormalizować rodzinne relacje, zadbać o tych, którzy są z tobą w przyjaznych stosunkach, wzmocnić współpracę, rozbudzić kreatywne talenty. Dzięki temu staniesz się autorką swojego Przeznaczenia. Nie bądź samolubna i nie próbuj chować głowy w piasku, bo to i tak nie przyniesie ci ulgi.

CZWÓRKA
Przewiń swój wewnętrzny świat, w którym jest wiele uczuć i wątpliwości. Zaufaj swojej intuicji, nie pozwól nowej energii wejść w twoje życie – niech wszystko zbuduje się samo. Czasami będziesz bała się nowej perspektywy i restrukturyzacji świata, ale w końcu dostosujesz się do tego, co ważne. Jeśli spróbujesz ingerować w to, co życie próbuje ci zapewnić, możesz przegrać. W tej chwili ważne jest, aby nie popełniać błędów, które będą nieodwracalne. Nie trzymaj się starych planów, a bądź elastyczna. Spójrz na świat, jak na coś, co podlega ciągłym zmianom. Możesz pozbyć się energii niektórych konfliktów. Możesz poznać ciekawych ludzi, którzy w twoim życiu nie pozostaną na długo, ale przyniosą ważne porady lub wiedzę. Pracuj nad wewnętrznym zmęczeniem, zmywaj niepotrzebne rzeczy.

PIĄTKA
Zminimalizuj wewnętrzny stres i zdobądź wystarczającą ilość nowej energii, a przejdziesz do nowego etapu rozwoju. Wszystko, czemu teraz nadasz początek, przyniesie ci szczęście i pomoże ci zrobić skok w rozwój. Ważne wsparcie przyniesie świadomość przeszłych doświadczeń. Jeśli weźmiesz z przeszłości to, czego potrzebujesz, to uzyskasz cudowne rezultaty. W tym okresie będziesz miała możliwość zamknięcia za sobą dużego odcinka przeszłości. Zrób miejsce dla nowych zasad i programów. Będziesz mogła odkrywać nowe aspekty samorealizacji, zwiększyć samoocenę lub naprawić zdrowie.

SZÓSTKA
Możesz zmienić swoje plany. To, co pozostawało niewyjaśnione przez tak długi czas, stanie się dla ciebie widoczne, jasne i zrozumiałe. Twoja opinia na temat ważnej sfery może okazać się zbyt radykalna. Ten miesiąc może przynieść ci niespodzianki, zmienić twoje życie i sprawić, że będziesz aktywny. Możesz pokonać ograniczenia w myśleniu, pozbyć się starych postaw. Twoje perspektywy mogą bardzo wzrosnąć, jeśli sama niczego nie opóźnisz. Tylko w tym miesiącu, nawet przy dobrej energii, mogą pojawić się problemy, dlatego należy uważać, aby nie wpaść w nieprzyjemną i niebezpieczną sytuację.

SIÓDEMKA
Masz okazję zrobić coś, co przyniesie ci pieniądze. Możliwe, że teraz nie chcesz słuchać autorytetów (dlatego rodzice powinni bardzo ostrożnie rozmawiać ze swoimi dziećmi). Intuicja nie będzie cię interesowała, a jedynie logika. Poszerzaj granice swojej działalności i zacznij robić to, co stanie się znaczące. Aby osiągnąć wynik, będziesz musiała coś ofiarować, ale opłaci się. Musisz wyjść z relacji, która cię wyczerpała, nie trzymaj się przeszłości. Możesz opracowywać projekty, które nie wymagają inwestycji. Twój sukces będzie zależał od dbałości o szczegóły.

ÓSEMKA
Możesz rozwijać nowe relacje w pracy lub w sferze osobistej. Rozwijaj współpracę, kontakty z innymi ludźmi, pokaż swoje umiejętności. Nowy portal przenosi cię na nowy poziom komunikacji, do tworzenia nowego pola działalności. Potrzebujesz kogoś dla relacji biznesowych, a jak już znajdziesz taką osobę, to trzymaj się jej. Niektóre cele wydadzą się całkowicie nieosiągalne, ale popracuj nad tematem, a przekonasz się, że możesz osiągnąć to, czego pragniesz. Rozdawaj więcej biednym, pomagaj przyjaciołom i patrz, jak ta energia wraca do ciebie. Nie próbuj uczyć innych, w jaki sposób mają żyć, ponieważ twoje słowa, w tym okresie, mogą nie wydać się przekonujące dla innych.

DZIEWIĄTKA
Nowy portal przyniesie ci radość, nową wizję przyszłości i wsparcie od bliskich. Wszystko, co było newralgiczne, stanie się jasne i przyjmie odpowiednią formę. Nie powinnaś Dziewiątko martwić się o przyszłość, ani o swoje dzieci. Im więcej włożysz wysiłku w pracę, tym lepiej. Twe wysiłki nie będą daremne. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, podejdź do tego kreatywnie i świadomie. Niektórych bliskich będzie ci trudno zrozumieć. Jeśli czujesz chłód emocjonalny od bliskich, to oznacza, że nie nadszedł czas na bliskie kontakty, więc lepiej poczekać. W tym miesiącu przyjdą zmiany, ale nawet, jeśli stwierdzisz, że są trudne, to zachowaj spokój.

Zapraszamy do zapoznania się z kursem Modelowanie pragnień cz. 1, którego trzecią część stanowi numerologia – Pierwsza Liczba Energii.

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|