Aby wszystko mogło się udać i abyśmy mogli odnieść sukces, przechodzimy przez pierwsze turbulencje. Portal 1- 1 porywa nas i wciąga do nowego czasu. Ci, którzy są uczciwi i zdeterminowani, mogą wejść ten kanał bez strachu. Przechodząc przez portal, można otrzymać dodatkowego pomocnika od Wszechświata. Przechodząc przez bramę tej energii otrzymamy wskazówki, jak osiągnąć sukces i w którym kierunku zacząć się poruszać. Jeśli prawidłowo odczytamy znaki losu, ominiemy kłopoty. Pomyślcie o tym, że nie należy spieszyć się z podejmowaniem ważnych decyzji. Rozważcie wszelkie za i przeciw, a dopiero wtedy róbcie kroki w kierunku swojej przyszłości. W tym miesiącu możemy osiągnąć wyniki, których pragniemy, jeśli poświęcimy swój czas. Wszyscy musimy rozpocząć rok od samopoznania i ustalenia priorytetów; to pomoże nam zostawić za sobą przestarzałe pomysły i opracować nowy plan. Trzeba wziąć na siebie odpowiedzialność i zastanowić się, jak niewiele możemy poświęcić dla czegoś wielkiego.

Prognoza dla poszczególnych liczb Drogi Życia i dla Pierwszej Liczby Energii…

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

————–

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Jedynka
Twoje życie zmieni się na lepsze. Będziesz musiała dokonywać wyborów zgodnie z intuicją. Twoje pragnienia dyktowane będą poprzez nakazy twego serca, dzięki temu przyjdą do twego życia zmiany. Zaangażuj się w nowe działania, zanurz się w pracę i osiągaj wyniki. Zaufaj swojej intuicji, która pomoże ci znieść wszelkie przeszkody z twojej drogi. Portal przyniesie ci ulgę od wszelkich trudności, wrogów i konkurentów.

Dwójka
Jeśli będziesz podejmowała decyzje pod wpływem impulsu lub w pośpiechu, to decyzje te mogą zagnać cię w ślepą uliczkę. A jeśli popełnisz błędy, to ich rozwikłanie zajmie zbyt wiele czasu, nawet miesiące. Decyzje podejmuj pod koniec miesiąca lub w następnym miesiącu. Na razie czekaj na zmianę informacji.

Trójka
Nie powinnaś wątpić w siebie, ponieważ może to spowodować utratę szczęścia. Jeśli coś planujesz, nie mów o tym nikomu. Możesz również uwolnić się od ważnych związków – są i tacy ludzie z twej przeszłości, z którymi nie powinnaś Trójko tworzyć żadnych koalicji. Możesz się odrodzić, możesz uwolnić się od przeszłości i wyjść na świat jako niezależna osoba. Masz przed sobą dużo nowych energii.

Czwórka
Bądź niezależna, podejmuj własne decyzje. Możesz uzyskać dostęp do szczęścia, jeśli jesteś ze sobą szczera. Możesz mieć wrażenie, że osoby udzielające ci rad są zbędne w twoim życiu. Będziesz musiała podjąć decyzję, która przyniesie pozytywną zmianę. Zmienisz relacje w pracy; z ludźmi, którzy korzystają z twoich usług. Patrz na wszystko realnie.

Piątka
Rozwijaj swoje talenty, ucz się, bo to wszystko przyniesie ci korzyści. Zaangażuj się w coś ciekawego. Twoje hobby będzie rozwijać się i nabierać rozpędu dłużej, niż myślisz, ale jego jakość doprowadzi do dobrego kanału finansowego twoich twórczych poczynań. Idź w przyszłość bez strachu i wątpliwości. Spróbuj pozbyć się uzależnienia od opinii innych ludzi. Jeśli nie zostawisz za sobą przeszłości, będziesz miała problemy, a wtedy trudno będzie ci przejść przez ten portal.

Szóstka
Zostaw to wszystko, co przeszkadzało ci w rozwoju, co stało się nieistotne i niepotrzebne. Może dopadnie cię prokrastynacja i będziesz zwlekała z wejściem w ten portal. Zostaw za sobą wszystko, co przeszkadzało ci w osiągnięciu dobrego samopoczucia. Zmiany będą wkraczać do twego życie powoli, niespiesznie a zwycięstwa będą zapewnione tak samo, jak wysiłek włożony w nowy lub stary biznes. Musisz pozbyć się wszystkich starych rzeczy z domu – mebli, starych zdjęć, które już nie łączą cię emocjonalnie z nikim i tego wszystkiego, co nie jest już ważne. Stare więzi emocjonalne zostają zerwane, robiąc miejsce dla nowych i bardziej interesujących.

Siódemka
W pewnym momencie możesz nabrać wątpliwości, stanąć na progu portalu i zastanowić się czy dobrze robisz, czy to jest to, co musisz teraz zrobić, czy musisz coś zmienić i czy warto to zmienić? Weź się w garść i zanurz się w nowe, bo twoje życie zmienia, a nowe nabierze rozpędu. Musisz być w stanie gotowości, zachować spokój i uważność, skoncentrować się na swoich zamiarach. Koniec miesiąca przyniesie oczekiwane wydarzenia, nowe sytuacje i odpowiedzi. Cokolwiek się stanie, zmieni twoje życie na lepsze. Postaraj się prawidłowo dostosować do zmian i wejść w rolę twórcy swojego losu.

Ósemka
Zaufaj swojej intuicji, bo twój wewnętrzny głos pomoże ci osiągnąć te cele. To wszystko, czego potrzebujesz w tej chwili. Podejmij decyzję, postaw kropkę nad i. Bądź uważny do swoich słów i czynów, a wtedy będzie ci się powodziło. Nieoczekiwanie możesz spotkać kogoś interesującego, los ześle nowe, ciekawsze życie, ale nie wszystko co nowe zakorzeni się od razu i należy dać czas, aby się rozrosło.

Dziewiątka
Portal sprzyja pracy. Możesz wypróbować swoje śmiałe plany, zorganizować coś nowego w pracy, a nawet podjąć ryzyko. Zacznij zmieniać siebie, swój wewnętrzny świat, swoje nawyki, które przeszkadzały ci w rozwinięciu skrzydeł. Pod koniec miesiąca czeka cię niespodziewane odwrócenie losu. A jeśli los dokona korekty, nie wtrącaj się i po prostu obserwuj.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 1 stycznia 2022
Następny artykułMądrości Ludowe i Przesądy na styczeń 2022
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.