Kto Silniejszy? Ryzyko czy Strach?

Ta data otwiera nowy korytarz, który pomoże nam zdecydować o przyszłym życiu. Ryzykować? A może jednak nie? Wyjść poza strefę komfortu lub pozostać w niej? O tym wszystkim musimy zdecydować sami, podjąć jakąś stronę działania lub bezczynności, zacząć żyć inaczej lub kontynuować to, co już się wydarzyło. Musimy powrócić do warunków, w których było nam wygodnie. Wszechświat nie naciska, nie wywiera presji, więc każdy sam zadecyduje, czy rozwijać się, czy też stać w miejscu i pozostać biernym. U niektórych osób nic nie przejdzie bez rewolucji, bez rebelii, bez zmiany rządu i decyzji! Wcześniej nie wzięliśmy  odpowiedzialności za swe życie, więc w dalszym ciągu nie będziemy ciągnąć za sobą bagażu odpowiedzialności.
Jednak tym razem może przyjść nowa forma komunikacji, która w nowy sposób wybuduje  schematy komunikacyjne. Niektórzy zapragną znaleźć się w centrum uwagi. Nastroje ludzi będą zmienne, będą unosić się na fali – dziś zechcemy jednego, a jutro czegoś innego. Wielu ludzi będzie dążyć do pewnego rodzaju równości, więc jeśli ktoś obcy bez ogródek zacznie mówić nam na „ty”, to tym samym postawi nas na równi ze sobą. Wielu z nas dozna pokusy, aby natychmiast postawić przed sobą wiele zadań, celów, złapać kilka srok za ogon. Nie wolno tego robić, ponieważ jest zbyt duże prawdopodobieństwo, że nie zrobimy dobrze tego, co zaplanowaliśmy, a na dodatek można stracić to, co już się posiada. Jeśli już nakreśliłeś cel, to teraz jest czas na realizację tego, czego pożądałeś. Spróbuj zmienić swoje nawyki i rób to, czego nigdy dotąd nie robiłeś, tylko zakończ to.

Ten czas może być trudny dla związku, ponieważ przeszłość cofnie się do tego, co jest, a przyszłość zmusi do zmian. Pojawią się nowe potrzeby. Ludzie mogą jednocześnie litować się nad swoją przeszłością i sięgać w przyszłość, na przykład; kobiety mogą współczuć mężom alkoholikom, ale jednocześnie wsiadać do pięknego samochodu kochanka. Trudno będzie również zdecydować o wyborze pracy. Plusy mogą być w tym, co jest i co się pojawi. Wielu będzie marzyło o wyjeździe za granicę, ale jednocześnie doświadczy nostalgii i lęku przed opuszczeniem swego gniazda.

Fala obecnej Lustrzanej Daty nie powali nas, jak poprzednia data – nasze lustra nie pobiją się, a my nie okaleczymy swych dłoni rozbitymi kawałkami. Teraz wszystko będzie inaczej, bo LOS trochę osłabi swą kontrolę, więc nie będziemy musieli się zbytnio martwić. Życie mówi – wybieraj! Dla każdego z nas ważne będzie komunikowanie się, eksperymentowanie, publiczne występy, poznawanie nowych światów. Lepiej iść na wymianę, przeprowadzkę, poruszać się naprzód. Zechcemy nauczyć się czegoś nowego, np. chirurg przekwalifikuje się na farmaceutę, ponieważ zawsze o tym marzył.
Ten okres przyniesie nowe informacje, doświadczenia, emocje, jakieś wybuchy. Ktoś od czasu do czasu naruszy naszą przestrzeń i będzie zbytnio zainteresowany naszymi sprawami. Musimy wyznaczać własne granice, a teraz jest okazja, by nauczyć się tego. Bądźmy ostrożni! Ważne, abyśmy wybrali to, co chcemy robić i aby od tego zależała nasza przyszłość. Należy brać pod uwagę detale i odciąć z lekkim sercem to, co przeszkadza.

Namaluj swoje życie w różnych barwach, inspiruj się, uzasadniaj swoje wybory, ale rób wszystko bardzo świadomie. Jeśli wizja problemu będzie powierzchowna, gdy wymażesz rzeczywistość z pola widzenia lub zastosujesz upór, wtedy dokonasz złego wyboru. Wynik nie będzie zadowalający, będziesz tego żałować.
Wybór nie musi być dokonywany poprzez działanie, a jedynie w myślach, ale i tak, taki wybór na poziomie informacji wewnętrznej zostanie przez Wszechświat wzięty pod uwagę. Zgodnie z tym, myśl głośno, żebyś mógł usłyszeć siebie!

Nasz zespół również dokonuje wyborów! Wybraliśmy nowy kierunek, nowe tematy do książek, Neuro-Art. W przygotowaniu jest kurs „Motywacja – Tajemnice Twojego umysłu”. Mamy wiele temat do wyboru! Oferujemy wariant komunikacji przez internet, ale także planujemy ciekawe spotkania, wraz z Neuro-Kuchnią i przepisami na życie.

Przygotuj się na wiele ciekawych projektów i informacji. A co do informacji, to już zdążyliście zauważyć, że nie jest ona „pobierana” z internetu, ale dojrzewa w naszych „laboratoriach”. Wyobraźcie sobie Piękne Jezioro, w którym pływają święte i niewidzialne strumienie informacji, umiejętności, odkrycia i wiedza.
Odwiedźcie nas, jeśli chcecie oczyścić się w tym jeziorze, poczuć smak nowej wody! Jeśli czujecie się z nami dobrze, prześlijcie do nas „uśmiech”, zostawcie polubienie.

Oferty Analiz