Lód i Ogień Tworzą Nowe Molekuły dla Nowego Życia

Oczywiście nowe cząsteczki, to inne substancje, ale energia, która otwiera się wraz z pojawieniem się tego Lustra, przyniesie duże zmiany. Nie odczujemy ich od razu, tylko później, ale nasze wewnętrzne napięcie cicho szepcze, że musimy to zmienić. Z jednej strony będziesz chciał odpocząć, zreorganizować się od wszystkiego, z drugiej strony praca popchnie cię do przodu i zmusi do aktywnego działania we wszystkich kierunkach. Cierpliwość i ostrożność mogą pomóc ci znaleźć twórcze myśli i wyjście z sytuacji. Nie trać czujności, nie spiesz się do tego, co nie jest twoje, ani potrzebne. Tym razem data ta przyniesie wiele nowych kontaktów, zmian, osób, których nie znałeś, ale będą one gotowi ci pomóc. Najważniejsze, abyś bronił swoich interesów – udowodnił, że jesteś najlepszy, przedstawił jasne argumenty. Ten kanał energetyczny nauczy cię prawidłowego trzymania się swych granic. Im odważniejsze będą twoje działania, tym wyraźniejszy będzie wynik.
Z jednej strony wyda ci się, że ktoś cię szokuje, sprawia, że ​​odczuwasz ból, ale głęboko w planie Wszechświata ból ten może mieć początek przemiany. Jeśli zauważysz, że ktoś cię krzywdzi, to uświadom sobie, że ten zdrajca ma taką drogę transformacji. Musi dokonać takiego wyboru, bo w przeciwnym razie jego Dusza nie będzie mogła przejść przez określony krąg, by móc zmienić wewnętrzne ustalenia.
Ogólnie rzecz biorąc, ten okres niesie energię, która odbuduje więzi wewnątrz rodziny. Warunki zewnętrzne będą się rozwijać powoli. Musisz dokonać ponownej oceny wartości. Wejdź głębiej w siebie, pracuj nad sobą, oceniaj sytuacje, ale oceniaj je realistycznie. W tym momencie Wszechświat obserwuje, w jaki sposób odbierasz to, co dzieje się wokół ciebie – ten, którego oceniasz, również ocenia ciebie.
Poprawnie oceniaj rzeczywistość, ponieważ jeśli wybuchnie niekontrolowana energia, trudno będzie ci się utrzymać, a wtedy możesz popełnić błąd. To świetny czas na naprawianie swych błędów. Zaistnieje również możliwość, która pozwali spojrzeć wstecz i coś naprawić.
Energia tego okresu może nie odnosić się do przebaczenia, a trzeba po prostu pożegnać się z czymś. Pożegnanie może być różne, na przykład: możesz wreszcie ustalić przeszłość i zakończyć ją, albo możesz pomyśleć, że przyszłość, którą planujesz, nie jest twoją drogą.  Wszelka przewidywalność zależy od ciebie. Zrozum, czego potrzebujesz i zaakceptuj ostateczne zachowania, działania, pomysły. Ponowna ocena sensu życia odegra ogromną rolę – zapraszamy na stronę Neuro-Art Centrum, do artykułu, który pochodzi z warsztatów „Pożegnanie” – Artykuł
Wpływ tej energii zmusza do wykazania się maksymalną szczerością w stosunku do siebie samych. Egoizm (będąc zaślepionym przez swoją naturę), niczego nie przyniesie, nie pomoże! Zatem pomyśl o sobie w prawidłowy sposób. Nie myśl negatywnie, pesymistycznie, np: „do niczego się nie nadaję”. Tylko adekwatność wewnętrznego świata pomoże zrozumieć własne potrzeby i pragnienia.
Po wejściu w tę lustrzaną datę, ŚWIAT nie będzie już taki sam, wszystko zmieni się, a my zbliżymy się do Nowego Świata, który pojawi się przed nami za rok. Nastąpią globalne zmiany, ale nie oznacza to, że będą bolesne. Zrozumiemy, że pozostajemy sam na sam ze światem. Tylko wewnętrzna zgodność z energiami Kosmosu może prowadzić do realizacji celów. Bądźmy więc godni tych celów, godni zdobycia tego, czego pragniemy.
Jeśli chcemy być zdrowi i szczęśliwi, to wewnętrznie zasłużmy na zdrowie i szczęście. Jeśli pragniemy stać się bogatymi i kochanymi, Wszechświat da nam wszystko zgodnie z naszymi wewnętrznymi wymaganiami.
Ta LUSTRZANA DATA jest wezwaniem do uczciwości do samego siebie! Wszystko, co wcześniej racjonalizowaliśmy, wszystko pęknie! Prawda wyjdzie na jaw i może okazać się bolesna, ale konieczna. Bez niej nie zrobimy kroku naprzód.

Jedynka
Musisz zająć się ważnymi dokumentami. Twoja praca opłaci się. Przeznaczenie uczyni cię zwycięzcą. Pamiętaj, że świat jest zawsze sprawiedliwy.

Dwójka
Żyj bez paniki i bez mistycyzmu. Staraj się uczyć i wszystko studiować. Będziesz potrzebować wiedzy, aby iść naprzód. Niektóre Dwójki wejdą w ważne miłosne relacje karmiczne, który mogą stać się zarówno błogosławieństwem, jak i karą.

Trójka
Naucz się zarządzać wydarzeniami, zagłębiaj się w energię, oceniaj poprawnie wypowiedziane słowa, kierunek uczuć. Myśl o tym, jak emocje mogą wpływać na twój świat i świat innych ludzi. Inspiracja może przynieść nowe pomysły. Realizuj swoje pomysły.

Czwórka
Nowi znajomi wpłyną na twoje życie. Będziesz musiał pozbyć się schematów i uprzedzeń. Jeśli ukrywasz się i bronisz przed wszystkim, nie nauczysz się niczego. Bardzo ważnym aspektem jest poprawna samoakceptacja, więc naucz się rozumieć i akceptować siebie, wtedy możesz zrozumieć innych.

Piątka
Nadejdzie punkt zwrotny w życiu, wszystko już będzie inne. Nie myśl, że możesz zapomnieć o przeszłości. Nieprzepracowane aspekty staną się przeszkodą dla szczęścia. Upór stanie się twoim wrogiem.

Szóstka
Mogą pojawić się trudności, a jeśli nie będziesz ciężko pracować, będziesz musiał znosić trudne okoliczności, i to przez długi, długi czas. Nieokiełznane emocje mogą odwrócić od ciebie bliskich. Możesz być zszokowany okolicznościami, których się nie spodziewasz, ale to pokaże ci, w którym miejscu pomyliłeś się. Zacznij się zmieniać, wróć do swoich oryginalnych projektów.

Siódemka
Miej odwagę, możesz uzyskać wsparcie rodziny. Ktoś doświadczony może ci pomóc, niezależnie od okoliczności. Uważaj na pieniądze – spróbuj je zaoszczędzić. Przydadzą się.

Ósemka
Możesz wejść w nowy cykl, nowe drzwi, uwolnić się od tego, czego nie potrzebujesz. Zacznij robić coś dla siebie. Rób to, co lubisz. Śledź trendy we wszystkim. Pracuj z maksymalną energią, pomoże to zwiększyć energię przepływów pieniężnych.

Dziewiątka
Niektóre trudne sytuacje pomogą przywrócić równowagę. Nie bierzcie udziału w sporach, zabiorą waszą energię. W tym miesiącu Wszechświat pozwala na tajemniczą odbudowę ważnego, nowego systemu. Po prostu zachowaj porządek. W twojej rodzinie może być przebudowa, ale zakończy się pozytywną zmianą.

Oferty Analiz