Szczególne daty zawsze mają szczególną energię. Liczby rządzą tym światem, dlatego są wszędzie.
11. 11 to unikalny dzień, w którym można zmienić swe życie. Zmienić własny los uda się, ale nie wszystkim. Jednakże sukces może odnaleźć każdy. Każdy też może naładować się pozytywną energią. Aby zrozumieć przyczyny tych pozytywnych nastrojów i zrozumieć ich sens, należy przyjrzeć się dacie 11.11.

Szczegóły daty 11.11.

Ujrzeć w dacie cztery 1 jest bardzo unikatowym zjawiskiem. Taki szczególny dzień zdarza się tylko raz w roku. Następną taką szczególną datą, będzie dzień 12.12. o którym naturalnie także napiszemy parę zdań.
Wielu ludzi, którzy interesują się numerologią pyta, dlaczego ten dzień jest tak ważny?! Oczywiście trzeba ten dzień przeżyć, jak wiele poprzednich, jednak należy zwrócić uwagę na pewne szczegóły tego dnia.
Tylko jeden dzień w roku jest pod pełnym władaniem aż czterech jedynek. Wielu ekspertów od numerologii bierze pod uwagę fakt, że energia tych czterech jedynek zamyka się w wibracji 4. Częściowo mają rację, ponieważ data 11.11 jest pod pewnym wpływem wibracji 4.
Dzień jest dobry na pracę, ale nie tylko na pracę fizyczną, a także intelektualną.
Ludzie u których jest pozytywna energia, bardzo łatwo nawiążą nowe kontakty, nowe znajomości, które mogą zapoczątkować miłosne relacje. Nie bójmy się robić refleksji w tym dniu, ponieważ mogą nas dopaść stare problemy. Stare pomyłki mogą o sobie przypomnieć. Nie dawaj nikomu pustych obietnic, gdyż każdy drobiazg będzie ważny.
Większość ludzi przejawia egoizm w takim dniu i nieprawidłowo rozstawia swe priorytety.
Nie bądźmy skąpi i poświęćmy czas tym, kogo kochamy i szanujemy. Wystrzegajmy się też energetycznych wampirów, które aktywizują się 11 listopada.
Utwierdźmy się w tym, że nasza pomoc jest komuś naprawdę potrzebna. Nie leńmy się.

Energia Jedynki

Jedynkę niesłusznie odbiera się jako wibrację egoizmu, nakręcającą człowieka na przejawianie egoizmu. W tym przypadku wszelkie sygnały dla przejawu egoizmu będą wychodziły od wibracji 4, którą dają te cztery jedynki.
Jedynka jest bardzo uduchowioną wibracją, która w świecie liczb stoi na płaszczyźnie oddzielonej od innych liczb. Energia Jedynki nie jest zbyt silna, ale jest unikalna we wszystkim.
Jedynka pomaga ludziom odnaleźć coś ważnego dla siebie, zatem ktoś 11.11 mogę odnaleźć swą miłość, ktoś jakąś misję, a jeszcze ktoś inny może znaleźć utracone wcześniej klucze od mieszkania.
Jedynka pokazuje ludziom wybór, ale tylko tym, którzy kroczą po konkretnie określonej drodze – ktoś może związał się ze sportem, albo z biznesem, itd.
Wszyscy ludzie bez wyjątku mogą odnaleźć w tym dniu to, do czego są już przyzwyczajeni, albo coś nowego.
Możemy posiadać kilka aktywnych celi, ale jest to nieważne, ponieważ 11 listopada osiągalne jest wszystko.
Po pierwsze wibracja 11 podwyższa chęć do nauki, ludzie stają się bardziej uważni.
Wszystko co powstanie w tym dniu, będziemy pamiętać długo, a nawet do końca życia.
Z czterech 1 układa się wibracja 4, która będzie miała mniejsze znaczenie dla ludzi, jednak trzeba się liczyć z jej wpływem.
4 kieruje ludzi na skąpstwo i egoizm, ale te uczucia można zwyciężyć w czwórce.

Jeśli bierzemy ślub 11.11 to z energetycznej pozycji ta data może być bardzo pozytywna. Nie będzie też żadnych z nią problemów.
Jedynki bardzo dobrze wpływają na przyszłość i tworzenie się rodziny. W tym związku będzie też dużo zrozumienia.
Te cztery Jedynki, które dają Czwórkę nie przeszkodzą w pobieraniu szczęścia.
Specjaliści numerologii, bioterapii uważają, że 11 listopad jest idealną datą na ślub kościelny oraz cywilny.
Eksperci uważają też, że lustrzane daty są magiczne (10.10, 11.11, 12.12). Po pierwsze należy zwrócić uwagę na to, że los w tych dniach daje nam przeróżne znaki. Starajmy się je zauważać i prawidłowo interpretować. Ze szczególną siłą będą dzisiaj działały rytuały czy medytacje. Postarajcie się zrobić wszystko, co zaplanowaliście.
Możemy pogodzić się z tymi, z którymi pokłóciliśmy się. Musimy tylko siebie samych utwierdzić w tym, że nie ma w nas lęku, że jesteśmy zwycięzcami.
Myśl materializuje się, więc każdy czyn musi być poprzedzony prawidłową myślą, prawidłowym nastrojem. Możemy stać się przez to lepsi, doskonalsi i bardziej sukcesywni.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 11 listopad 2017
Następny artykułKlopsy Dietetyczne z Piersi Kurczaka
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.