Przepływ Konwersji

Nasze ciała, świadomość i pole informacyjne przejdą przez bramę liczby 12. To jest liczba nauczycieli, którzy mogą nam pomóc w wypełnieniu naszej Misji. To uczucie jest nowe, ponieważ trąby powietrzne tej liczby oczyszczą nasz Los ze wszystkiego, co jest niepotrzebne. Liczba ta pomoże ukształtować nasz los, oczyści przeszkadzające programy, które zostały zakończone, ale nadal zawierają ładunek emocjonalny.
Twój świat zmieni się. Ta wibracja wyostrzy nasze wibracje intelektualne, będziemy w stanie przeprowadzić bardziej dogłębne analizy sytuacji. W tym roku wibracje nie spieszą się z ustalaniem długoterminowych planów, ponieważ już w styczniu będą wymagały korekty. Dwunasta brama miesiąca zwykle czegoś uczy – każdego na swój sposób. W tym roku należy skoncentrować się na swojej pracy, obszar ten będzie wymagał przebudowy, zmian i wizji nowych perspektyw. To, co zaplanowano w tym roku, może wciąż nie mieć wystarczającego projektu, a następny rok zmusi wszystkich do zachowania dyscypliny, dostosowania i oznaczenia wszystkiego według priorytetów.
Konieczna będzie praca z naszym podejściem do świata. Jeśli nasza psychika jest napięta, uparcie trzymamy się tylko jednej ścieżki rozwoju, zawężamy swój światopogląd, to taki stres może doprowadzić do problemów zdrowotnych. Co więcej, lekarzom trudno będzie postawić konkretną diagnozę, ale w rzeczywistości problemem będą zachowania psychosomatyczne danej osoby. Konieczne jest niegromadzenie emocji w sobie, a uwolnienie się od nich.

Ta wibracja w 2019 roku da ludziom nadzieję, pokaże, że można coś poprawić, ulepszyć, zmienić. Jednak ustali warunki, które mogą być dobroczynne, jeśli zechcesz powoli, ale skutecznie zmieniać siebie. Odrzuć to, czego nie potrzebujesz, naucz się siebie.

Lekcja dla Jedynek – musisz pokonać trudności. Każda przeszkoda w nowym roku jest twoją lekcją. Niech miłość zwycięży nad agresją. Naucz się wierzyć w siebie, zmieniaj bieg sytuacji, ale nie manipuluj innymi ludźmi dla własnych celów. Naucz się ufać sobie, swojemu rdzeniu. Cierpliwość jest tym, czego Wszechświat wymaga od ciebie. Możesz walczyć o sprawiedliwość, ale tylko w uczciwy sposób. Jeśli nauczysz się podchodzić do wszystkiego filozoficznie, wtedy Wszechświat da ci premię.

Lekcja dla Dwójek – musisz dostosować się do zmian, manewrować, szukać fali, wierzyć i pielęgnować w sobie poczucie szczęścia. Nie opuszczaj dobroczynnej fali, twórz pudełka z życzeniami, zmieniaj swój obraz. Wypełniaj się czymś nowym i niezbędnym, ważnym dla siebie. Trzymaj się życia i kultywuj wewnętrzną radość, z całą mocą. To jest twoja lekcja i misja na nowy rok. Brama otworzy się, gdy zdasz egzaminy z utrzymania w sobie radości. Możesz przejść na wyższy poziom nawet wtedy, gdy jest to trudne. Wypełnij się radością razem z nami. Przyjdź do nas w marcu na neurografikę – naukę radości i spełniania życzeń.

Lekcja dla Trójek – musisz starać się zachować porządek we wszystkim. Uporządkuj swoje życie co do godziny. Konieczne będzie również prawidłowe zorganizowanie budżetu, więc sprawdzaj na co wydajesz i ile należy odłożyć na później. Reguluj swoje emocje, bądź życzliwy i uważny do innych. Pomagaj, ale we wszystko wkładaj cel i znaczenie. Pamiętaj, organizacja i porządek są najważniejsze. Nawiasem mówiąc, kolejność pomoże ci ustalić Saturna, więc często przyglądaj się jego terapiom. Jakie to są terapie? Dowiesz się z książki, którą kupisz TUTAJ.

Lekcja dla Czwórek – wyłącz krytykę i wątpliwości wewnętrzne. W nowym roku może pojawić się wiele sytuacji, w których zwątpisz, że jesteś piękny, bystry i zdolny. Dlatego rozwiąż swoje wątpliwości, studiuj siebie, tworząc wewnętrzne pole zaufania. Nie powinieneś także przenosić wewnętrznej krytyki na świat zewnętrzny. Twoją lekcją jest widzieć piękno tam, gdzie trudno je zobaczyć, a dobro tam, gdzie jest dużo złego. Dlatego ucz się tych lekcji z pełną świadomością.

Lekcja dla Piątek – twój świat zmieni się. Spróbuj uspokoić się bez względu na to, co się stanie. Musisz przetrwać trudne chwile, ale we wszystkim szukaj spokoju. Odczujesz wiele powiązań i relacji karmicznych. Niedawno pisałem, że nasza psychika jest wielowymiarowa, dlatego ty Piątko teraz to wszystkim udowodnisz. Wykorzystaj okazję, energię roku 2020, odkryj nowe możliwości w miłości i w pracy. Przy okazji, poznając nowe, studiując siebie będziesz miał okazję poprawić swoje błędy z przeszłości, spotkać kogoś z przeszłości, poprosić o przebaczenie, zrozumieć.

Lekcja dla Szóstek – naucz się zmieniać siebie, porzucić swoją przeszłość, zmienić swoje podejście do niej, otworzyć się na nową wizję siebie, nowy obraz. Z czymś ważnym lub kimś ważnym musisz się pożegnać. Będzie to dla ciebie trudne, ale będziesz musiał zmienić się, zaangażować się w solidną pracę i poszukać nowych sposobów na osiągnięcie swoich celów. Rok może nie być dla ciebie łatwy, ale jeśli możesz się odwrócić i podziękować za swoją przeszłość, to pozostanie z tobą jeszcze trochę. Naucz się widzieć dobro w swojej przeszłości. Naucz się rozumieć tych, którzy żyli w twej przeszłości.

Lekcja dla Siódemek – nie mierz ludzi według swoich standardów, ponieważ ludzie są różni. Nie wchodź we wszystko z euforią, a kieruj się zdrowym rozsądkiem. We wszystkim potrzebujesz umiaru i wglądu psychologicznego. Nie emocjonuj się i ni czuj urażony, gdy ktoś na ciebie krzyczy, bo może tej osobie przypominasz kogoś, kto ją skrzywdził. Ucz się psychologii, patrz na swoje życie przez pryzmat psychiki. Zachowanie ludzi, ich choroby i problemy mają odzwierciedlenie w ich psychice. Twoją lekcją jest rozwijanie w sobie inteligencji emocjonalnej, empatii, a jednocześnie nauczenie się wyznaczania własnych granic.

Lekcja dla Ósemek – musisz pokonać własne lęki. W nowym roku będziesz musiał zmierzyć się ze swoim Cieniem. Dowiedz się, czego jeszcze nie wiesz o sobie. To otworzy przed Tobą nowe możliwości – możesz zrobić to, zamawiając Analizę Podświadomości – TUTAJ. Cień to coś, czego nie wiesz o sobie, to potencjał i lęki, programy innych ludzi i niepokoje wywołane planami innych ludzi. Nie racjonalizuj, a współpracuj z wewnętrznymi uczuciami. Staraj się być ze sobą szczery, nie szukaj kogoś, kto odwiedzie cię od twoich prawdziwych uczuć.

Lekcja dla Dziewiątek – w tym roku twoje życie może gwałtownie zmienić się i musisz nauczyć się lekcji manewrowania, i to we wszystkim. Patrz, próbuj, przyglądaj się dokładnie wszystkim szczegółom. Zrozum swoje ciało, relacje i siłę pieniądza. W tym roku wszelka niepewność lub brak umiejętności dostrzeżenia szczegółów, mogą cię drogo  kosztować. Wyobraź sobie, że w tym roku uczysz się jeździć po górskiej drodze, na której leży wiele kamieni, z której można zjechać w otchłani. Uratuje cię tylko ostrożne podejście do życia.

My także przygotowujemy się na nową datę! Przygotowujemy książki i seminaria wideo, które pomogą wam lepiej zarządzać wydarzeniami, dostrzegać nowe cele i prawidłowo odnosić się do życia.

Oferty Analiz