Ta lustrzana data wprowadzi trochę chaosu do naszego życia, będzie więcej obowiązków, dlatego należy bardziej skoncentrować się, aby ten okres przejść. Przykre sytuacje będą naszym doświadczeniem, należy uważać i zabezpieczyć się przed negatywnymi wpływami. Problemy starajmy się rozwiązywać samodzielnie, aby później nie było większych problemów. Bądźmy uważni do osób, których kochamy, mówmy miłe rzeczy, obdarowujmy prezentami.
Odważne decyzje popchną nas w stronę nowych relacji. Trzeba będzie przejść przez spiralę chaosu, by później popłynąć na nowej fali. Wzrośnie w nas wewnętrzny bohater, który musi wznieść się na nowy poziom.

Prognoza dla poszczególnych liczb Drogi Życia i dla Pierwszej Liczby Energii…

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

————–

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Jedynka
Przyjdą trudne sytuacje związane z materią, ponieważ energia tego portalu poprowadzi Jedynki drogą materii. Jednak te sytuację będą prowadziły do rozwoju. Nie wolno kłócić się z ludźmi, należy działać otwarcie, gdy wiesz, że nie zabraknie ci Jedynko siły. Jeśli czujesz Jedynko, że nie dasz rady, to pracuj nad odpowiednią strategią, bo to, co gromadziłaś długie lata, możesz stracić w jednej chwili.

Dwójka
Działaj twórczo, popracuj nad swoim wizerunkiem, bo to pomoże ci na nowo odkryć siebie, będziesz lepiej czuła się w swojej skórze. Nie bój się eksperymentów, ponieważ przyniosą ci sukces. Wydarzenia będą przychodziły falami, będą najpierw nabierały rozpędu, po czym będą zwalniać.

Trójka
Będziesz zapraszana na różne spotkania, ale też dobrze będzie pobyć w samotności od czasu do czasu. Będziesz musiała Trójko zamknąć za sobą jakieś drzwi, ostatecznie pożegnać się z czymś, co już nigdy nie wróci. Poszerzaj granice swej duszy, fantazjuj, wtop się w swoje marzenia, a wejdziesz do nowego świata.

Czwórka
Twardo stój na zawodowych priorytetach, realizuj zawodowe idee, bądź twórcza. Prawidłowo zaplanuj odpoczynek i pracę. Bądź twarda w postanowieniach i osiągaj to, czego pragniesz. Portal pomoże spełnić te plany, które postawisz na pierwszej pozycji, według ważności.

Piątka
Będziesz miała Piątko wrażenie, że czas jawi się w ciemnych barwach. Nie bój się, bo przejdziesz go i ujrzysz nowe możliwości, ujrzysz nowy sens życia. Nie popadaj w negatywne emocje. Daj szansę wszystkiemu, aby mogło przejawić się w twoim życiu.

Szóstka
Portal 12-12 niesie ogromny wpływ na twój los. Twój los zmieni się, gdy przejdziesz przez ten portal. Trzeba będzie zmienić wszystkie wartości, poglądy i priorytety, zacząć coś od nowa. W relacjach przyjdą zmiany – z kimś trzeba będzie wzmocnić relacje, a z kimś zacząć od nowa. Ostrożnie Szóstko wybieraj metody, za pomocą których będziesz chciała osiągać swe cele.

Siódemka
Decyzje nie powinny być podejmowane pod wpływem chwili, należy kierować się rozsądkiem. Bądź odpowiedzialna Siódemko, nie łap kilku srok za ogon. Nie rób nic na siłę. Wszystko ułoży się dobrze, ale krocz powoli i konsekwentnie.

Ósemka
Przyszłość zmieni się. Mów ludziom miłe słowa, które będą motywować. Rodzina umocni się, przyjdą nowe możliwości, dzięki niektórym kontaktom, więc należy dbać o te kontakty. Będziesz musiała szukać przyczyny konfliktów pomiędzy sobą a partnerem, pomiędzy sobą a bliskimi. Naucz się pozytywnie myśleć o innych ludziach.

Dziewiątka
Rozpisz plan na przyszłość, aby móc się z nią połączyć. Zakoduj to, co chcesz osiągnąć w przyszłości. Będzie to emocjonalny czas, szczególnie w relacjach z bliskimi. Będziesz Dziewiątko przeżywała jakieś sytuacje, które będą dotyczyły twych bliskich. Prawidłowo organizuj swój czas, dokończ to, co odłożyłaś. Jeśli dokończysz to, co odłożyłaś, to twe plany ruszą i zakończą się pozytywnie.

UWAGA

Zapraszam wszystkich na terapię: Tożsamość i Jaźń lub Kobieta Ziemska czy Kobieta Bogini?

Każdy, kto zamówi którąkolwiek z wymienionych Analiz: Analizę Indywidualną Podświadomości, Analizę Jaźni lub Analizę Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy , otrzyma pakiet bonusowy.

Pakiet Bonusowy tylko od 19 grudnia do 29 stycznia! 

Musisz zamówić jedną z analiz, aby otrzymać pakiet:
> Terapię w cenie 150 zł zamiast 200 zł.
> Darmowe uczestnictwo w jednym wykładzie z Jogi Twórczości, jeśli do tej pory nie uczestniczyłeś w ani jednym (bonus w wysokości 50 zł).
> Jeśli regularnie od jakiegoś czasu uczestniczysz w zajęciach z Jogi Twórczości, to otrzymasz 50 zł zniżki na miesięczne zajęcia, więc zamiast 140 zł zapłacisz 90 zł.

Zamów

 
Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 12 grudnia 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 13 grudnia 2021
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.