Wraz pojawienia się Lustrzanej Daty, otwierają się nowe korytarze, a wraz z nimi możliwości. Możesz świadomie zmienić swoją drogę, otworzyć się na misję lub rozważyć inne cele. W tej chwili Kosmos gra własną muzykę, a ten, kto ją usłyszy, będzie chciał zmienić swoje życie. Trzeba w tym czasie przeprowadzić ze sobą uczciwy dialog, powiedzieć sobie o wszystko szczerze. Nie wystarczy przeprowadzić dialogu w swym świecie wewnętrznym, ale też uczynić go transformującym.

Dziewiątka była postrzegana przez Hindusów jako agresywna, wojownicza, zmieniająca energię. Dziewiątka dla Asyryjczyków, to liczba, która przymykała oko na rzeczywistość, umiejętnie korygowała emocje, aktywowała inny świat. Natomiast wśród Celtów jest to liczba mądrości, kobiecego zrozumienia i płodności.

W tym roku pojawi się napięcie. Będziemy zmuszeni przyznać się sami przed sobą w czymś ważnym dla nas. To także czas zdecydowanych działań. Świadomość napotka wzorce, których nie chce się znać. Fala uderzeniowa życia będzie tak silna, że ​​będzie można się jej oprzeć tylko wtedy, gdy zmienimy coś we właściwym czasie, gdy coś zrozumiemy i poprawnie ocenimy.
Ta lustrzana data może zmienić nas w męczenników, ponieważ trudno będzie przetrwać nieufność, która może pojawić się między bliskimi. Przyjdą trudne i napięte sytuacje. Nawiązanie relacji w okresie od 9 września do 10 października również będzie bardzo trudne. Te drzwi uwolnią taką siłę, która przemieni emocjonalny umysł! Ta siła rozerwie to, co było połączone, wyrzuci z pamięci to, co niepotrzebne – wyobraźmy sobie, że wrzucamy długi łańcuch do jeziora, który chaotycznie rozpada się na małe skupiska ogniw. W przypadku więzi emocjonalnych stanie się tak, że to, co przeszło etapy dojrzewania, może stać się niepotrzebne. A to, co niedojrzałe i zbędne, zniknie.
Trudno będzie połączyć się z informacją, możemy zmienić swoje nastawienie do życia. Możemy usłyszeć tę właściwą informację, ale nie uwierzyć w nią, ale też usłyszeć kłamstwo i podziwiać je.
Lustrzana data zmusi do uwolnienia gniewu, tj. chwile, które spowodują, że będziesz zły na innych, poruszą twoją podświadomość. Staniemy się bardziej porywczy, oceniający innych. Dialog z drugą osobą będzie trudny – trudno będzie go wybudować i zrozumieć inną osobę.
Data ta powoduje, że zadziałamy brutalnie. Ten czas może przynieść zderzenie się opinii i pragnień, ostrą krytykę w miłości.
Bardzo trudno będzie zachować spokój, a to, co wydawało ci się celem, może zostać zniszczone. Być może uda nam się przywrócić sprawiedliwość, ale będzie to zrobione w niewłaściwy sposób, a nawet okrutnie. Kogoś zamęczy własne poczucie winy, ktoś inny będzie rozpamiętywał stare urazy, żale i powtórzy stare scenariusze, ale w inny sposób. Ten czas może zmienić naszą pewność siebie, zaczniemy gorzej o sobie myśleć. Niska samoocena może doprowadzić do załamania nerwowego, zmienić nasz los i los naszych bliskich. Poczujemy się niepotrzebni, wpędzimy się w depresję. Przyjdzie chęć poproszenia o wybaczenie, postawienie życia na drodze zmian, spojrzenia innymi oczami na świat. Bramy Lustrzanej Daty pozwolą nam oczyścić relacje między ludźmi, strefę finansową, życie codzienne.
Jeśli ten okres będziesz postrzegał, jako możliwość oczyszczenia się, to zanurz się w przeszłości i rozpocznij rekonstrukcję tego, co niesiesz w sobie. Dzięki temu będziesz mógł przejść na wyższy poziom. Zobaczysz, w którym miejscu masz rację – aktywują się ważne argumenty, które pomogą ci usunąć ci coś lub kogoś ze swego życia. Dzięki temu otworzysz drzwi swej Duszy, by sprostać wewnętrznym zmianom.
Co zrobić z niszczącymi i transformującymi energiami? Możesz dzięki nim ostrożnie usunąć to, co już zostało zepsute. Możesz odciąć to, czego nie lubisz, uwolnić się od gniewu lub kłótni – Wszechświat zawsze pozostawia ci wybór!

Jedynki będą musiały właściwie ocenić środowisko i nie stać się ofiarami swoich fantazji. Nie dajcie się zwieść czyjemuś oszustwu, bo wtedy będziecie ofiarami. Nie podpisujcie bez konkretnych powodów umów, ważnych dokumentów. Obserwujcie, a nie działajcie. Kobiety Jedynki będą miały szczególną intuicję i mogą „poczuć” swojego mężczyznę.

Dwójki będą musiały kontrolować swoje emocje, ponieważ będą natychmiast na wszystko reagowały. W tym okresie możecie doświadczać stanów medytacyjnych, odczuwać poziom astralny, a nawet obecność duchów. Niektóre Dwójki mogą być zanurzone w trudnych wspomnieniach, więc otoczenie będzie się dziwiło ich zachowaniu. A Dwójki po prostu będą żyły w dwóch światach naraz.

Trójki nie powinny w nic wchodzić, ani robić tego, co wymaga dużych nakładów energii. Ten czas może skłonić niejedną Trojkę do dokonania wyczynu duchowego, wzmocnienia woli, zmiany wewnętrznych ustaleń, umiejętności słuchania sumienia. W tym okresie nie jest konieczne przeprowadzanie operacji w znieczuleniu. W miesiącu od 9 września do 10 października konkurencja nasili się. Jednak ci, których wspierasz Trójko, w tym okresie odwdzięczą ci się tym samym.

Czwórki będą musiały właściwie podejść do propozycji innych ludzi, ponieważ mogą zostać oszukane. Ludzie mogą je zawieść, powiedzieć wiele okropnych słów. Nie powinnaś Czwórko wchodzić z ludźmi w negocjacje. U niektórych Czwórek zwiększy się wyobraźnia i kreatywne myślenie. Zwiększą się przeczucia. Należy zachować ostrożność w jedzeniu.

Piątki w sferze materialnej będą czekały na was małe sukcesy, ale duży w sferze miłości i relacji. Staraj się być przyjazna Piątko, miła i przyjemna. Układ nerwowy u Piątek będzie zbyt wrażliwy. Bądź tolerancyjna Piątko!

Szóstki mogą doświadczać rozczarowań, braku nadziei i zawirowań. Wyda wam się, że przyszłość jest już zamknięta, a drzwi do przeszłości nie da się już otworzyć. Przyszłość ciągnie cię Szóstko za sobą, tylko musisz być w stanie przejść jej drzwi. Jeśli idealizowałaś partnera, teraz możesz go zobaczyć z drugiej strony. Jeśli zdecydujesz się wyjechać za granicę, Los ci w tym pomoże.

Siódemki przekonają się, że to, w co wierzyły, czyli w duchowe ideały, reguły życiowe, przeznaczenie, jest prawdziwe. Wszystko, czego potrzebujesz Siódemko, pozostanie z tobą. Najważniejsze jest to, że możesz zrealizować wszystkie swoje potrzeby. Jednak nie rujnuj sobie życia, ponieważ może to prowadzić do chronicznych problemów. Zadbaj o swoją reputację.

Ósemki będą musiały uporządkować wszystkie plany. Zostaną rozwiane wszystkie iluzje. Ktoś rozpuści plotki, oszczerstwa na twój temat Ósemko, doznasz oszustwa. Kobiety powinny uważnie komunikować się z mężczyznami, i na odwrót. Jeśli chcesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytania Ósemko, znajdziesz je w nauce.

Dziewiątki poczują jakąś moc, która zejdzie na nie z góry – mistyczną moc, która może je ochronić. Jeśli możesz Dziewiątko zaprzyjaźnić się z tą mocą, uszlachetnić siebie, poczuć się ważną, to będziesz mogła iść dalej w swoim rozwoju. Jeśli Dziewiątko mieszkają z tobą dzieci, to ta siła przyjdzie dzięki nim, przez nie. Dzieci staną się źródłem radości. Zadbaj Dziewiątko o interesy swoich dzieci.