7 lipca to w kościele chrześcijańskim dzień Jana Chrzciciela, a w kościele starosłowiańskim nazwany był dniem Iwana Kupały. Słowianie obchodzili ten dzień jako magiczny. Uważano go za dzień Dębu, dzień kąpiących się i dzień Proroka Jana.
Jest to dzień, w którym odkrywasz coś tajemniczego i świętego w sobie. Siły dobra i zła pojawiają się na tym samym polu walki, a przestrzeń zmniejsza się. To głęboko energetyczny dzień, gdy możesz zanurkować w nieznane. W tym okresie woda i rośliny mają specjalną moc magiczną i mogą być używane do rytuałów. W tym roku data ta skupi się na kobiecej energii. Kobieca energia to siła, to huragan. Magia kobieca staje się silniejsza i różne procesy będą bardziej aktywne, dlatego matki powinny zwracać uwagę na co inicjują swoje dzieci. Jeśli będą motywowały swojego syna, to mogą mu zmienić los, a jeśli córkę, to zmienią energię całej rodziny. Ważne zatem jest to, jaki przykład matki dadzą swoim dzieciom.

Lustrzana Data Lipca Dzień MagiiZazwyczaj lustrzana data skupia naszą uwagę na tym, co ważne, co trzeba naprawić. W tym roku może ujawnić nasze blokady energetyczne na poziomie twórczości.
Twórczość jest tym, co chcesz wprowadzić i ujrzeć z innej strony, uwolnić się od przeszłości i zacząć żyć na nowo. Blokady energetyczne, stagnacja, uczucie niepowodzenia, wszystko to może być emocjonalnym obciążeniem dla naszych dusz i musi zostać przepracowane. Ludzie będą szukać domu dla swojej duszy, możliwości dzielenia się z kimś swoimi uczuciami. Będą szukać zrozumienia, zechcą czułości, przytulania – „jak od matki w dzieciństwie”.
Negatywnie ten czas może objawiać się jako zmiana wrażliwości, nadmierna płaczliwość, lamentowanie -„nikt mnie nie kocha, umrę samotnie”. W tym czasie wyjdą niespełnione nadzieje i lęki przerzucane z matki na dziecko, więc niektórzy z nas doświadczą porażek szczególnie mocno. Możemy zbyt emocjonalnie podchodzić do opieki nad drugą osobą, nie widząc jej ciemnych stron. Ktoś zażąda jeszcze większej uwagi do siebie, a nawet posunie się do manipulacji, aby ją zdobyć.

Karmicznie możemy zatęsknić za straconymi relacjami, starymi więziami, więc jeśli doświadczysz olbrzymiego poczucia straty, to przeanalizuj, czym wypełniasz swoją pustkę?! Ktoś będzie zajadał swoją pustkę emocjonalną, ktoś rzuci się w swoje pasje, a będą i tacy, którzy doświadczą niewytłumaczalnych przeżyć. Jeśli nie przepracowałeś jeszcze programów rozstania i separacji, możesz mieć problemy z trawieniem – zaburzenia przewodu pokarmowego sugerują, że nadal jesteś z kimś połączony. Jeśli uda ci się zbudować relację ze swoją matką w tym okresie, wtedy twoje sprawy pójdą w górę. Będziesz w stanie odblokować ogromny kwant energii! Wszystko zależy od ciebie – na ile pozwolisz, aby szczęście przyszło do twojego życia. Zadaj sobie pytanie – „czy byłeś szczęśliwy, gdy byłeś dzieckiem?” Przypomnij sobie wszystkie pozytywne chwile swojego życia i wejdź w nowe bramy lustrzane, z odnowioną energią!
Medytuj nad szczęśliwymi chwilami swojego dzieciństwa. Wyobrażaj sobie, że ta brama reprezentuje żeńskie narządy rozrodcze i masz szansę narodzić się ponownie. Możesz wyjść z łona matczynej energii i uruchomić w sobie nowe mechanizmy, by móc kultywować nowy świat i uwolnić wszystko, co już jest przestarzałe.

Jak Lustrzana Data 07.07 wpłynie na poszczególne wibracje Dróg Życia?

>> Jedynki będą sprawować władzę rodzicielską.

>> Dwójki powielą schematy swoich matek, a także ich doświadczenia.

>> Trójki wypełnią swe życie energią domu, który matki stworzyły im w dzieciństwie. Z tego powodu mogą nagle przypomnieć sobie matczyne pierogi, czy uśmiech babci.

>> Czwórki mogą identyfikować się z celami, które wyznaczyła im matka.

>> Piątki będą naśladować emocje matek. Mogą zacząć analizować, czy ich matki były szczęśliwe i co stawiały na pierwszym miejscu.

>> Szóstki przeżyją doświadczenia, przez które przeszły ich matki i odkryją dla siebie nowy cykl. W związkach może rozpocząć się nowy cykl miłosny.

>> Siódemki podsumują sukcesy swoich matek.

>> Ósemki wniosą do świata emocje swych matek.

>> Dziewiątki zakończą zmagania z przeszkodami, z którymi ich matki nie poradziły sobie, a energia popłynie na nowo.

Oferty Analiz