Sierpniowa Lustrzana Data, czyli 08.08 da nam nowe spojrzenie na duszę i duchowość. Złapiemy oddech, czyjaś aktywność stanie się w końcu widoczna i przyniesie rezultaty. Aby poczuć się lżej, musisz zmienić wszystko, co jest przestarzałe i rozpocząć łatwiejsze życie. W wewnętrznym świecie będzie odczucie zmiany – będzie ci się wydawało, że rozpoznasz moment, kiedy powinieneś zacząć działać. Lenistwo i niezdecydowanie mogą zakłócać spełnienie pragnień. Między 08.08 a następną lustrzaną datą, czyli 09.09 możesz zyskać dodatkową energię, żeglując z nowymi wrażeniami, pojawiającymi się potrzebami. Świadomość wzniesie się na nowy poziom, a wtedy zobaczysz wiele pod innym kątem. Będziesz chciał uwolnić się od toksycznych uzależnień, zacząć budować nowy świat, a wtedy wszystko, co złe, samo odejdzie.
Nawiasem mówiąc, ta data pokazuje, że energia wibracji naciska na naprawę wszystkiego, co dotyczy domu. Możesz dokonać wszelkich wymian, kupić meble, stosować rytuały oczyszczające. Mieszkanie to nasza przestrzeń, więc w tej przestrzeni wszystko zmieni się, będzie zupełnie inne.

Lustrzana Data Sierpnia

W tym miesiącu z podświadomości mogą wyjść różne programy. Zobaczysz wszystko w nowy sposób. Wszystkie projekty będą wymagały więcej energii, a przede wszystkim organizacji. Będziesz mógł zrozumieć coś nowego i zastosować nowe metody w restrukturyzacji. Bądź bardziej cierpliwy wobec ludzi, spróbuj ich zrozumieć, a dopiero potem określ ich rolę w swoim życiu.

Ósemka nie tylko związana jest z karmą, a czasami wskazuje na intensywność – energia ósemki jest widoczna w nieustannej modlitwie, niepohamowanej życzliwości, niewłaściwej hojności, a czasem w przeciążeniu konfliktami, gniewem, wrażliwością. W tym roku lustrzana data 08.08 nie obiecuje wielkiego bogactwa, które spadnie nam z nieba. Jednak dzięki jej przejścia, możesz skorzystać z kilku ważnych połączeń – Kosmos może przyciągnąć do ciebie te osoby, które cię potrzebują i których ty potrzebujesz. Możesz spotkać się twarzą w twarz z kimś, z kim musisz naprawić relacje, docenić tego człowieka.

JEDYNKA – musisz korygować swój temperament i organizować to, co znajduje się w bliskiej odległości. Zadbaj o swój dom.

DWÓJKA – twoja aktywność może być bardzo intensywna. Uważaj, aby nie wzniecać niepożądanych konfliktów w relacjach. Tym razem poczujesz swoją wartość.

TRÓJKA – ten czas może przenieść cię na nowy poziom, pokazać mocne strony twojej Duszy. Więcej cierpliwości i zrozumienia rzeczywistości, a pokonasz swoje problemy.

CZWÓRKA – po zakończeniu ważnej dla ciebie relacji, ósemka daje ci kolejny kupon na loterię, dzięki czemu spróbujesz coś naprawić. Wykorzystaj swoje szanse, zmień swój los.

PIĄTKA – pogrąż się mentalnie w głąb swego nowego i interesującego celu. Dokonaj kwantowego przejścia, a nowe projekty pomogą ci poczuć się młodziej.

SZÓSTKA – musisz zgodzić się z tym, co daje ci los, a nie narzekać. Możesz nie od razu poczuć się lekko, ale jeśli pogodzisz się z okolicznościami, nauczysz się czegoś nowego, co przyda się w przyszłości. Oceń cel i środki. Czas pokaże, od czego jesteś uzależniony.

SIÓDEMKA – to, czego pragniesz, stanie się rzeczywistością. Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce. Zmyj z siebie toksyny energetyczne, a zobaczysz, jakimi kolorami mieni się świat.

ÓSEMKA – lustrzana data podaruje ci kanał bezpieczeństwa. Dąż do porządku, pozostań w środku spotkania i nie przegap szczegółów. Motywuj się do działania, nie poddawaj się.

DZIEWIĄTKA – aby poczuć szczęście, zmień swoje przyzwyczajenia. Starzy wrogowie wciąż myślą o tobie. Być może w tym miesiącu będziesz musiała spojrzeć im w oczy, ale to spojrzenie może wywołać inne doznania. Mogą przyjść konflikty, ponieważ ktoś zechce z tobą konkurować.

Oferty Analiz