Zbieramy dla Was mądrości ludowe z różnych tradycji, głównie słowiańskich, które pochodzą od Słowian mieszkających od wschodu po zachód.

 

1 sierpnia – święto Lughnasadh obchodzili zarówno Słowianie, jak i Celtowie, kiedy powoli zbliża się czas jesiennych żniw.

2 sierpnia – to dzień proroka Eliasza, więc mogą wystąpić silne burze. W to święto prawosławni przynosili chleb do cerkwi, aby w domu zachować energię urodzaju, aby w domu zawsze był chleb.

3 sierpnia – dzień ciszy, dzień lnu. Uważano, że nie warto w tym dniu tracić energii na puste rozmowy, że wystarczy milczeć, nie martwić się zbytnio. Tego dnia kupowano słonecznik i trzymano go przez cały miesiąc, aby pozytywna energia nie opuściła domu.

4 sierpnia – dzień Marii Magdaleny, dlatego ci, którzy chcą prosić o odwagę, mądrą decyzję, którzy chcą właściwie obrać swoją drogę, mogą zwrócić się do Niej.

5 sierpnia – tego dnia złe duchy znikają opuszczają Ziemię, więc można poprosić o szczęście w partnerstwie. Dziewczęta urządziły sobie ziołową kąpiel, żeby rozkoszować się szczęściem w małżeństwie. Dziewczynom nie wolno było jeść jagód, ponieważ wierzono, że można zjeść swoje piękno. Dziewczyna tego dnia sama jest, jak jagoda.

8 sierpnia – możesz na nadgarstku zawiązać wełnianą nić, aby zły duch nie mógł zwyciężyć. Dziewczyny w tym dniu nie szyły, ani nie tkały, aby nie „zaszyć” swojego rodzinnego szczęścia.

Proponujemy terapię RÓG OBFITOŚCI, która przeprowadzona dnia 8 sierpnia pomoże ci wnieść do życia wiele nowych i niezbędnych akcentów. Ta terapia pomoże wypełnić twoje życie nową energią. Terapia trwa dwie godziny i obejmuje wiele ciekawych metafor oraz pracę z obrazami.
Znajdziesz drogę do obfitości!
Chcesz skorzystać z terapii? Napisz do nas: kontakt@emma-lange.pl

9 sierpnia – święto chrześcijańskie, dzień świętego Pantaleona Uzdrowiciela. W tym dniu możesz zbierać lub kupować zioła. Można przygotować lecznicze wywary.

Tych, którzy interesują się zdrowiem, zapraszam na terapię oczyszczającą, która pomoże zebrać waszą energię. Zwróć się do swojego wewnętrznego uzdrowiciela, a pomoże ci usystematyzować i uporządkować twoje uczucia, zrozumieć je i zaakceptować.

W tym dniu możesz zapisać się na terapię  DIALOG z CIAŁEM, aby dowiedzieć się, co ukrywa przed tobą twoje mądre ciało.
Chcesz skorzystać z terapii? Napisz do nas: kontakt@emma-lange.pl

10 sierpnia – dzień Matki Boskiej, a w dawnych czasach był to też dzień Kowala. Kuto żelazo, mierzono jego wytrzymałość. W tym dniu możesz czerpać siłę z Ziemi, łączyć się ze strumieniami energii pochodzącymi z Ziemi. Możesz spróbować zaakceptować ziemskie cechy: stabilność, moc i równowagę. Jeśli w twoim życiu brakuje stabilności i porządku, to medytuj, połącz się z Ziemią, połącz się z jej mocą. W tym dniu jedzono gruszki, bo wierzono, że jeśli zje się gruszkę, to będzie można rozwiązać bez wysiłku każdy problem. Dotyczyło to zwłaszcza przeszkód społecznych.

14 sierpnia – to dzień miodu. Lato prawie za nami, niedługo spotkamy jesień. W tym dniu robimy podsumowanie swoich osiągnięć i przygotowujemy się na złotą, ciekawą jesień, z nowymi planami.

18 sierpnia – dzień Chleba. W tym dniu możesz upiec coś słodkiego, ciasta z różnymi nadzieniami, a wtedy przez cały rok w twym domu będzie dostatek.

19 sierpnia – dzień jabłek, a prawosławni świętują Przemienienie Boże. W tym dniu jadło się dużo jabłek. Pieczono ciasta z jabłkami, robiono potrawy z jabłkami. Gdy zjesz ostatni kawałek jabłka, możesz wypowiedzieć życzenie.

22 sierpnia – dzień kupców i tych, którzy umieli handlować. W tym dniu nie wolno kłócić się, ponieważ można odstraszyć swoje szczęście. Spróbuj więcej śmiać się, aby zmotywować się do czegoś nowego.

Terapia MOJA SKARBONKA. W tym dniu stworzymy własną skarbonkę dobrej energii, która zatrzyma negatywną energię. Przyjdź napełnić swój portfel dobrą energią, a co za tym idzie i pieniędzmi. Nastaw się na otrzymywanie pieniędzy, pomóż swojej energii materialnej wznieść się wyżej.
Chcesz skorzystać z terapii? Napisz do nas: kontakt@emma-lange.pl

24 sierpnia – tego dnia nie warto było odwiedzać cudzych domów, wracać wieczorem, bo po drogach spacerowały nieczyste duchy, które mogły zabrać przechodnia w złą podróż. Za oknami słychać wycie i gwizdy, dlatego energia tego dnia zostanie nieco zmniejszona. Nie należy tego dnia podejmować nowych decyzji, niczego nie planować.

26 sierpnia – aby w domu nie było melancholii i depresji, obchodzono dom z ikoną Matki Bożej. Modlitwa nabierała silnej mocy oczyszczającej.

27 sierpnia – tego dnia proszono Niebo o własne mieszkanie. Możesz kupić amulety, które pomogą ci znaleźć to, czego szukasz. Można było zapobiegawczo wykonać rytuał posłuszeństwa. Możesz podarować swej wybrance pierścionek na szczęście.

28 sierpnia – dzień Matki Bożej. W tym dniu proszono Matkę Bożą, aby pomogła dzieciom w mądrym dorastaniu i aby ich droga była pełna sensu, aby nie błądziły, aby były spokojne. Ten dzień można nazwać Dniem Rodu, więc można zjednoczyć moc Rodu, wyprowadzić na Światło wszystkie zasoby rodowe.

29 sierpnia – Dzień Orzecha. Ten dzień chrześcijanie uznawali za ważny, ponieważ do Konstantynopola przeniesiono obraz Chrystusa. Można piec ciasta, chleby, kupować różnego rodzaju chleby, dzielić się chlebem.
Możesz zrobić kąpiel z dodatkiem wywaru z orzechów. Taka kąpiel przywraca energię, pomaga rozstać się z wampirami energetycznymi i osobami, których nie potrzebujesz w życiu.

Terapia ORZECHOWA GAŁĄZKA. Ta terapia pomoże zmienić energetyczne powiązania z tymi, którzy źle o tobie myślą, którzy nadal wywierają wpływ poprzez niezamknięte wewnętrzne więzi emocjonalne. Przyjdź i skonstruuj dla siebie ochronę energetyczną.
Chcesz skorzystać z terapii? Napisz do nas: kontakt@emma-lange.pl

30 sierpnia – pomagaj dzisiaj biednym i chorym. Tradycyjnie w tym dniu pomagano samotnym lub chorym, dzielono się jedzeniem. Można modlić się za tych, którzy zmarli, przebaczyć im i odpuścić.

31 sierpnia – to dzień siły i ruchu naprzód, dlatego jeśli chcesz wydostać się ze stagnacji, jeśli chcesz uwolnić trochę negatywnej energii, dać energię swojemu pomysłowi, to koniecznie wykonaj lub stwórz amulet z runą Raido. Możesz kupić obraz konia.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

 

|