Wibracja Pięć zawsze powoduje, że poszerzamy naszą świadomość, akceptujemy coś nowego. Jest to nowa spirala, która doprowadza do zrozumienia i rewizji naszego życia. Wszystko powinno zmienić się, stare metody już nie działają. Musimy szukać nowych, bardziej interesujących metod. Niektórzy w tym okresie odczują szczęście, które spadnie im na głowę, tylko za taką nagrodę należy podziękować, przyjąć z wewnętrzną pokorą. Jeśli zaakceptujemy energie tej daty, nauczymy się akceptować swoją siłę. Dla niektórych ta data może stworzyć korytarz niepokoju i napięcia. Ludzie będą się martwić o swoją wewnętrzną samoocenę, o swoje wewnętrzne zasoby siły. Wiele z nas poczuje swą ważność, poczuje swoją „boską pozycję”, pomagając innym.
Wibracje tej daty doprowadzą nas do poszerzenia świadomości i aktywności. Wszyscy otrzymamy nową szansę, aby wznieść się wyżej, zdobyć nowe możliwości, nową wiedzę. Nie odbierajcie tego świata, jako święta, a jako okazję do poszerzania czegoś, przyjmowania nowego z wdzięcznością. Nie patrzmy wstecz na stary świat, ponieważ tam nie otrzymamy pomocy – nie ma tam narzędzi, które można by efektywnie wykorzystać.

Wibracja ta może ujawnić nasze kompleksy, zasoby energii, które określają naszą pozycję w społeczeństwie i zniekształcają nasz wizerunek. Dlatego wielu ludzi będzie szukać rekompensaty psychologicznej za to, czego nie otrzymali w dzieciństwie i za to, co uczyniło ich mniejszymi w oczach innych.

W tym okresie dobrze byłoby machnąć na wszystko ręką i iść dalej, uczyć się i zdobywać nową wiedzę, szukać dobrych i niezbędnych możliwości. Codziennie dostajemy coś, z czego możemy cieszyć się. Możemy pozbyć się lęków i niepokojów, które mogą zablokować naszą interakcję ze światem zewnętrznym. Jeśli nie usuniesz obronnych reakcji psychiki, pojawi się silne napięcie między tobą a twoimi bliskimi. Będziesz szukał wsparcia w świecie zewnętrznym, a musisz zlikwidować wewnętrzny opór. Jeśli otworzysz się w tym okresie, wydostaniesz ze strefy komfortu i emocji, to naprawdę staniesz się silną osobą. Ten czas przetestuje szerokość twej duszy, zdolność pomagania innym, hojność. Zrewiduje otwartość na stosowanie nowej wiedzy. Będzie to prawdziwe, emocjonalne ujawnienie w szczęściu drugiego człowieka – pomogłeś komuś być szczęśliwym, więc sam ujawniłeś się. Jeśli wejdziecie w program „chcę”, w swój głęboki egoizm, narzucając iluzję, wówczas spirala czasu pociągnie cię w dół. Zamknie przed tobą możliwości, a twoja energia nie wejdzie w kreatywność, nie stanie się ekspansywna. Mogą wtedy pojawić się problemy zdrowotne (z nadmiaru energii, która powinna być przekazana innym), problemy w partnerstwie z tej przyczyny, że będziesz musiał więcej dawać i dziękować. Mogą być problemy w biznesie z powodu wewnętrznej zawiści. Może pojawić się strach przed nowym i chęć pokazania się, jako wyjątkowej osobowości.
Przed nami jest wybór. Wszyscy przejdziemy przez drzwi tego portalu, ale każdy z nas wejdzie do innej spirali – tej, którą sam wybierze.

Jaką moc otworzy przed nami nowy portal?

JEDYNKA
Może ci się teraz wydawać, że to ciebie Los wybrał i wynagrodził, że dał ci to, czego pragnąłeś. Ludzie będą cię dobrze traktować, z głębokim zrozumieniem, z miłością. Staraj się nie przeklinać, nie mówić źle o ludziach, ponieważ wszystko to spowolni twój rozwój. Nie wchodź w nieznane ci tematy, w których nie jesteś kompetentny. Staraj się rozumieć i nie potępiać innych, bo w przeciwnym razie zablokuje się kanał miłości w twoim Przeznaczeniu, i to na długi czas. Nie twórz napięcia w związku – możesz go tylko zmienić, wyprostować.
W tym okresie mogą pojawić się obietnice, które dałeś komuś w przeszłości lub ci, z którymi łączą cię karmiczne przysięgi. Jeśli masz pokusę, pokazać dumę, to astralny brud pozostanie z tobą przez długi czas, i nie tylko na tobie, ale na całej rodzinie. Wybierz drogę miłości i pokoju.

DWÓJKA
Nie marnuj czasu na drobiazgi, rozważ tylko to, co jest dla ciebie ważne. Oddziel wszystko według priorytetów. Pomyślisz próżnie, że twój wizerunek będzie ważniejszy i niezbędny, że ludzie pokochają cię za podejście typu „nie ma problemu”. Nie skupiaj się tylko na sobie! Staraj się weryfikować swoje zainteresowania. Możesz zainteresować się innymi religiami, aby czerpać z nich mądrość. Nie oceniaj nikogo powierzchownie i nie publikuj statusu na Facebooku, jeśli nie wiesz, jak będzie wyglądał w przyszłości. Jeśli naprawdę zagłębisz się w to, co jest dla ciebie ważne, to połączysz się z prawdziwym egregorem, prawdziwym celem i ludźmi, którzy mogą odegrać dużą rolę w twoim życiu.

TRÓJKA
Wszystko, co teraz zrobisz, wszystko powinno być wypełnione znaczeniem. Szczególnie ważne jest znaczenie materialne – praktyczne. Jeśli uczysz się czegoś, niech to będzie konkretna praktyka, którą możesz zastosować w życiu. Los przyniesie ci konkretne szczęście, w formie jakiegoś zdania lub przedmiotu. Być może kupisz coś konkretnego, albo otrzymasz wiadomość dotyczącą konkretnego wydarzenia. Zrozum na nowo ludzkie dusze, nawet jeśli nazywają cię małostkowym. Wyjaśnij im istotę szczegółów i wpływ detali na  ludzkie życie. Jeśli kogoś zainspirujesz, pomożesz, to otrzymasz obfitość. Chciwość i małostkowość oraz kultywowanie najgorszych scenariuszy życiowych, nie doprowadzą cię do niczego dobrych.

CZWÓRKA
Ciesz się ze wszystkiego, co wywołuje pozytywne emocje. Musisz pokazać swoją siłę, stabilność i chęć wyrażania swoich najlepszych cech. Jeśli twoje emocje to sarkazm, upór, agresja, to później los przygotuje pułapkę. Nie dewaluuj siebie ani innych ludzi. W tym okresie należy pamiętać o ostrożności, aby nie robić nic zbędnego i nie zranić innej osoby słowem lub myślą. Nie popadaj w pokusę swojej dumy, ponieważ pycha sprawi, że będziesz zbyt wrażliwy, zakłóci komunikację nawet z najbliższymi. Stwórz wokół siebie wygodne pole, aby inni mogli się z tobą dobrze czuć.

PIĄTKA
Rozmawiaj się z ludźmi na różne tematy. Pokaż światu, że twoje zainteresowania są szerokie i różnorodne. Najważniejsze, aby pokazać, że nie ma w tobie niepokoju, wątpliwości i wahania, że czytasz odpowiednie książki, oglądasz świetne filmy. Rozważ każdy przypadek pod różnymi kątami; humor pomoże ci poradzić sobie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Nie powinieneś podkreślać swojego „pseudo prestiżu”, który pozbawi cię dostępu do tych ludzi, od których możesz naprawdę się czegoś nauczyć. Im bardziej proste będzie twoje zachowanie, tym lepiej dla ciebie. Jeśli czas doprowadzi cię do przeszkód, musisz poczekać, niczego nie warto robić pod presją. Podążaj za tym, czego chce twoja dusza.

SZÓSTKA
Po zaćmieniu czeka na ciebie nowy okres, do którego musisz przygotować się psychicznie. Otworzysz przed sobą drzwi, ale natychmiast zostaniesz przeniesiony do innych, za którymi jest jeszcze większa odpowiedzialność i jednocześnie możliwości, które niesie nowa energia. Przeanalizuj, na czym polega twój wewnętrzny komfort, czego potrzebujesz, a czego nie. Stań się przystępny, częściej się uśmiechaj, nie osądzaj innych. Wszechświat prosi cię o wykonanie tych prostych rzeczy. Zarażaj otoczenie czymś nowym i interesującym, a przede wszystkim – swoim uśmiechem. Nie stawaj się zakładnikiem dumy i uporu, bo może to źle skończyć się. Pamiętaj, aby podziękować rodzicom, tak bez powodu. Powiedz im ciepłe słowa, płynące z serca. Pomoże to przepracować wiele aspektów twojej karmy.

SIÓDEMKA
Możesz czuć się nieswojo. Ta brama nie będzie dla ciebie najmilsza. We wszystkich sytuacjach staraj się zachować trzeźwość, praktyczność, odrzuć złudzenia, nawet jeśli pomagały ci żyć. Przed rozstaniem z kimś ważnym dla ciebie, powinieneś upewnić się wiele razy, czy tego chcesz, a dopiero potem podjąć decyzję. Musisz uwierzyć w swoje szczęście, wtedy częściej będzie pukało do twych drzwi. Po przejściu przez ten portal zrozumiesz, dokąd iść, jak nawigować i jaką decyzję podjąć przy użyciu znaków, które wskaże Los. Naucz się doceniać to, co masz. Nie stawiaj przed sobą wielkich celów, bo lepiej mieć ich więcej, ale małe, by móc szybko wybrać te, które najbardziej są ci potrzebne. Nawiasem mówiąc, właściwe decyzje będą dobrze finansowane przez Los.

ÓSEMKA
Biegnij do wszystkiego, co da ci postęp. Otwórz się na postęp technologiczny, na internet, na wszystko, co niesie ze sobą możliwość uzyskania tego, czego chcesz. Powodzenie zależy od postępu technologicznego. W finansach wszystko uda się, otworzą się nowe drzwi i możliwości, które na początku wydawały się nierealne. Wiele wyraźnych i niezrozumiałych blokad może wystąpić na polu emocjonalnym. W relacjach nastąpi ochłodzenie z powodu braku komunikacji intelektualnej. Ten portal wciągnie cię w nowy świat, który na początku będzie wydawał się całkowicie chaotyczny i nieprzyjemny. Musisz w nim tylko posprzątać. Jeśli wydaje ci się, że jesteś genialny, to Świat pokaże ci, że wciąż jest wiele tematów, których możesz nauczyć się. Nie obrażaj się, jeśli ludzie cię nie rozumieją, bo nadszedł czas, aby coś wyjaśnić.

DZIEWIĄTKA
Los bardzo kanalizuje twoją energię, więc musisz szybko zdecydować, co zrobić, aby wcisnąć się do wąskiego tunelu, dopóki ważne drzwi nie zamkną się za tobą. Skieruj swój entuzjazm na to, co jest dla ciebie ważne. Jeśli teraz otworzysz się na biznes, którego potrzebujesz, możesz szybko uczynić go źródłem dochodu. Jeśli jesteś zakochany/a, to zrób coś dla kogoś, na kim ci zależy – to wzmocni relacje na długi czas. Jeśli jesteś singlem, aktywnie rozpocznij poszukiwania. Twoje szczęście jest teraz przejawem aktywności w obszarze, który jest dla ciebie ważny. Pracuj ciężko. Zainwestuj w pracę dużo energii, wtedy to pole rozkwitnie w tobie. Twoje szczęście polega na entuzjazmie, którym powinnaś Dziewiątko złapać i zarazić nim innych.

Czytajcie Kalendarz Biodynamiczny, przychodźcie na  kursy z numerologii, terapie zgodnie z neuro-numerologią. Możecie dowiedzieć się, jak wasze wibracje wpływają na świat wewnętrzny i zewnętrzny, oraz jak nauczyć się interakcji z przestrzenią i czasem.

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

 

Poprzedni artykułMiesiąc Metalowego Węża
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 5 maja 2020
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.