Czym jest mapa anielska?

słońce i na jego tle kolorowe spirale

Mapa anielska to inaczej mapa energetyczna człowieka. Jesteśmy zbudowani z energii i tę energię pobieramy z zewnątrz. Do każdego z nas pasuje odpowiedni rodzaj energii.
Człowiek przychodząc na świat nie bierze się znikąd. Dusza czy energia – nazewnictwo zależy od tego, na co ukierunkowana jest nasza wiara, czy nasz odbiór, przychodzi z jakiejś przestrzeni, która zamknięta jest przed naszym percepcyjnym odbiorem. Czujemy ją intuicyjnie, czujemy energetycznie, dostajemy znaki lub po prostu poprzez obserwację własnego życia, oraz życia naszych bliskich możemy określić z jaką energią mamy do czynienia.
Energie te, napełniają nas pozytywnymi cechami, wskazują rozwiązania, tłumaczą postępowanie, oraz skutki tego postępowania. Pomagają zobaczyć nowe perspektywy, a przede wszystkim dają nam nadzieję. Mapa ta wskaże zatem jaka energia nas chroni i nami kieruje.
Anielska energia, długość i kolor fali, symbol, egregor – wiele nazw, ale jedno znaczenie, a jest nim „przewodnictwo i ochrona”.
Cała mapa anielska składa się z opisu siedmiu poziomów energetycznych, do których jest podpięta dana osoba. Pokazuje z jakich siedmiu poziomów energetycznych możemy w pełni korzystać i wspierać się nimi w życiu codziennym.
Każdy z rodzajów tej energii, to „Anioł i jego kolor”, a wiemy z fizyki, że energia to fala, która wibruje odpowiednim kolorem i odpowiada za coś innego.

Pierwszy poziom, jak i następne poziomy mówią o tym, co zakryte przed człowiekiem. Ostrzegają przed tym, jakie sytuacje mogą ujawnić się, ale nie pozostawiają bez podpowiedzi, czyli wskazują jak poradzić sobie z nimi. Często nie zdajemy sobie sprawy z przyczyn naszych problemów, z cykliczności ich powtórzeń, ale jeśli poznamy dokładnie historię naszego życia, na co właśnie te poziomy wskazują, będziemy mogli pozbyć się wielu niewiadomych.
W końcu zaczniemy kierować naszym życiem w sposób prawidłowy i odzyskamy tym samym lekkość oraz radość.
Dostaniemy odpowiedź dlaczego mamy pecha, dlaczego spotykamy ciągle podobne sytuacje w życiu, dlaczego czujemy się niespełnieni?!
Podpinając się pod dany rodzaj energii, dostajemy ochronę. Zaczniemy rozumieć siebie i innych. Zaczynamy rozumieć procesy, które rządzą naszym życiem i przestaniemy obwiniać siebie, oraz innych.

„Mapa anielska” to także retrospekcja naszego dziedzictwa. Dzięki niej dowiemy się jak radzili sobie nasi przodkowie i jaki los nam pozostawili. Los, który albo nam pomaga, albo hamuje. Odpowiedni Anioł podpowie jak sobie z tym dziedzictwem poradzić, by odzyskać swoje obecne życie.
Siedem poziomów, czyli:
– energia sukcesu,
– energia dziedzictwa,
– energia dziedziczona po matce,
– energia połączeń z poprzednimi doświadczeniami,
– energia naszego ciała i psychiki,
– energia naszego cienia,
– energia możliwości i naszej obecnej misji.
Te wszystkie elementy jako całość stanowią jednocześnie kompendium wiedzy i są naszą tarczą ochronną, do której zawsze, w każdym momencie naszego życia możemy się zwracać.