9 września Mars ostatecznie wejdzie w ruch wsteczny i pozostanie w nim do listopada. Będziemy musieli liczyć się z osłabieniem naszej energii. Mars w ruchu wstecznym był w 1986 roku, po czym wszedł w znak Barana. Obecnie przechodzi przez znak Barana i będzie tworzył sytuacje, w które musimy aktywnie angażować się. Będziemy mogli coś naprawić, zmienić, ponownie rozważyć. Będziemy (niektórzy) przechodzić podobne scenariusze, jak 32/33 lata temu.
(Od 6 czerwca do 12 sierpnia sierpnia 1986 roku Mars był retrogracyjny. Były podobne aspekty, jak obecnie. Zatem niektórzy z nas będą przepracowywać podobne sytuacje, które przechodzili 32/33 lata temu. Pętla retrogracyjna rozciąga się, więc trwa dłużej, zatem czas działania retrogradacji będzie dłuższy. Obecny Mars retrogracyjny wyjdzie z ruchu wstecznego 14 listopada, ale energia retrogracyjna potrwa do 2 stycznia).

Najtrudniejszy czas na to, aby manifestować energię będzie od 10 września do 14 listopada. Będziemy musieli drastycznie coś zmienić. Do października niektóre konfliktowe sytuacje będą nawarstwiać się, po czym zaczną zanikać. Dopiero po upływie listopada ostatecznie zdecydujemy o naszych pragnieniach, celach i wyborach. Dopiero po upływie listopada nadejdzie czas naszej absolutnej aktywności, która otworzy nam drzwi do nowych projektów i przemyśleń. Jeśli mieliśmy ukryte problemy w swoich rodzinach, szczególnie z synami lub z partnerami, to teraz wyjdą na powierzchnię. Wszystkie sytuacje, które pojawią się w czasie cofającego się Marsa, odegrają ogromną rolę.
To bardzo ważny czas! Szczególnie ważny dla tych, którzy urodzili się w latach 1975 – 1984. Osoby urodzone w tych latach doświadczą zmian. Sposób życia i decyzje tych osób mogą ulec próbie siły, albo zostaną oczyszczone ze zbędnych rzeczy. Dzięki temu nowe zadania dostaną zielone światło.

Mars retrogracyjny Emma Lange

W tym okresie możemy wątpić w swoje pragnienia, więc jeśli nie wybudowaliśmy silnych fundamentów, to zboczymy z tej drogi. Będzie nam wydawało się, że nasze możliwości maleją. Tak naprawdę to, co nie ma znaczenia, odsunie się od nas, a przekształci lub zmniejszy się znaczenie tego, co już nie jest odpowiednie. W wielu z nas osłabnie również wiara, co sami zauważymy, ponieważ spadek wiary doprowadzi do utraty połączenia z naszym polem informacyjnym. To jest sprawdzian na to, jak bardzo wierzymy w naszą przyszłość.
Ten czas może zabrać nam nadzieję, że ktoś nas wspiera, że ktoś może pomóc.
Jednak poziom naszej kreatywności może wzrosnąć, co stanie się źródłem siły. Kreatywne podejście pomoże nam otworzyć się na zmiany w świecie.
Mars może rzucić światło na sytuacje, które wydarzyły się w przeszłości. Intuicja może doprowadzić do rozwiązania, które otworzy przed nami stare drzwi. Możemy powrócić do ważnych momentów swojego życia, do pierwotnej Misji, dla której urodziliśmy się. Na chwilę stracimy z oczu naszą Gwiazdę Przewodnią, co wzbudzi w nas panikę i pytanie: “co dalej?”
Jest to czas, w którym pojawią się wszelkie formy rozpaczy. Spróbujmy rezonować ze swoją rozpaczą i włączyć kreatywność, aby zmienić siebie, zmienić swoją przestrzeń, aby wprowadzić do niej coś nowego.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl