Meta – karta Agrest
Roślina ta jest kłująca i ostra – według legend duchy przeszkód leżały w korzeniach tego krzewu i nie przepuszczały podróżników.
Gdy klient wybierze tę kartę na terapii, to przewiduje ona przeszkodę, która stoi na drodze do realizacji jego pragnień.
Agrest to krzew, który radzi być zręcznym i zaradnym, mądrym i odważnym. Aby znaleźć szczęście, już na początku konieczne jest prawidłowe odniesienie się do celu. Agrest to wewnętrzna szczerość, która może złagodzić cierpienie, włączyć zrozumienie i prawidłowe widzenie świata.

meta-karta agrest Emma Lange

Archetyp agrestu to osoba, która patrzy na życie przez pryzmat cierpienia, ponieważ w środku ma pragnienia, które nieustannie wpadają w twarde granice rzeczywistości. Zwykle taka osoba bardzo silnie kieruje swoją energią, widzi tylko jedną drogę, którą podąża nawet wtedy, gdy leje się krew.
Czasami tę kartę wybierają ludzie, którzy są gotowi na cierpienie i potrzebują go, ponieważ może za nim kryć się poczucie winy.
Agrest to energia, która nie pozwala myśleć o sobie, ani o celu, ani o tym, co jest konieczne.
>> Jeśli klient wyciągnie tę kartę jako kartę przyszłości, to powinien przygotować się na kilka bitew. Być może tylko wtedy możliwa jest iluminacja i zmiana; bez krwi i strat człowiek nie może iść dalej.
>> Jeśli ktoś wybiera agrest na swoją przyszłość, to nieświadomie chce otrzymać nie tylko terapię prowadzącą do zmian, ale także prognozę. Czeka, aż wskaże się mu drogę.
Agrest radzi, aby niczego nie tracić z oczu; ani sytuacji w Niebie, ani na Ziemi. Oznacza to, aby nie ignorować ​​tego, co mówią gwiazdy, co się dzieje wokół. Należy przyjrzeć się bliżej temu, jakie prowadzi się życie. To może boleć, może popłynąć krew, ale zmotywuje nas do zmian.
Karta ta zawsze zmusza nas do zrobienia więcej, niż możemy, do przekraczania własnych możliwości. Tylko wtedy dostaniemy to, czego pragniemy.

Wszystko, co zrobimy w tym okresie, czyli w październiku, może trwać zbyt długo. W wielu przypadkach mogą pojawić się nieporozumienia lub konflikty w naszym świecie wewnętrznym. Pragnienia i potrzeby oraz rzeczywistość mogą być sprzeczne. Świadomość swojej pozycji jest konieczna, aby poradzić sobie z tym, co jest. Okoliczności zewnętrzne staną się silniejsze, będą wywierać presję. Będziemy zmuszeni do walki lub akceptacji tego, co nas otacza.
Kiedy klient wybiera tę kartę, pokazuje w ten sposób swój wewnętrzny opór, który może uniemożliwić mu zobaczenie swojej przyszłości – bardzo trudno mu w tym momencie rozwiązać problem. Warto poszukać stanu zasobów w swoich programach rodowych, aby mieć siłę, by wznieść się ponad tę sytuację.
Nawiasem mówiąc, jeśli wyjdzie agrest, to ważnych dla siebie słów można poszukać w poezji. Być może znajdziesz w niej poradę, być może przypomnisz sobie jakiś ważny dla siebie werset.
Nie bez powodu agrest pojawił się przed świętem SAMHAIN (1 listopada)! ​​Świat duchów nie będzie miał w tym roku silnego, niszczącego wpływu. Połączy nas z naszymi bliskimi pamięć, która będzie łącznikiem między światem żywych a światem umarłych. Ważne będzie to, aby zapamiętać legendy i sytuacje, które wydarzyły się w rodzinie, aby przypomnieć sobie scenariusze, które dodadzą siły i wzbudzą emocje, które pomogą nam w życiu.

NASZE OFERTY

! Kurs Meta – Karty W Osiąganiu Swojego Celu
Doskonały kurs, który pomoże odnaleźć niezbędny, psychologiczny punkt pracy z ludźmi, ze sobą, ze swoim potencjałem. Symbole meta-kart pomagają przenieść człowieka na nowy poziom, przepracować blokady. Pokazują też, w jaki sposób to zrobić. Ten kurs jest la tych, którzy:
>> chcą zmienić swoje życie,
>> naprawić relacje z bliskimi,
>> zrozumieć, czego chce klient, jeśli pracują z ludźmi,
>> pomaga prawidłowo budować relacje z szefem lub podwładnymi.
>> pokazuje, jak pracować z podświadomością i świadomością, itd.

! Drugim kursem, który jest bardzo twórczy, zmieniający rzeczywistość, to kurs
SZAMAN w SAMHAIN.
Mamy cykl kursów, które pomogą Wam napełnić się energią, gdy Ziemia przekroczy próg swojego następnego cyklu. SAMHAIN to połączenie dwóch światów – kwantowego i molekularnego, niematerialnego i tego, który można dotknąć.
Możesz dostroić się do świata, przekierować swoje szczęście, zaakceptować ważne okoliczności i odblokować to, co do tej pory było zbyt złożone.

! Trzecia oferta to  NUMEROLOGICZNO-RUNICZNA PROGNOZA.
Można zamawiać ją między 15 października a 12 listopada! Te dni wskażą to, co będzie działo się przez cały rok w Waszym życiu. Dowiecie się, jakie runy wpłyną na Wasz los w poszczególnych miesiącach. Dowiecie się, w jaki sposób wybudować dialog ze światem. Prognozowanie jest dokonywane tylko w tym okresie i jest obliczane tylko na podstawie konkretnych liczb.
Możesz zaplanować własną przyszłość!

Serdecznie zapraszam!

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

kontakt@emma-lange.pl lub 502562629

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułHoroskop na październik 2020 – Karta Tarota KOŁO FORTUNY
Następny artykułMądrości Ludowe i Przesądy na Październik 2020
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.