Okres od 5 marca do 5 kwietnia miesiąc Drewnianego Królika/Kota

Ten Królik kojarzy się z kwiatami, elastycznymi pnączami, wszystkim tym, co piękne i dobre. I z tym, co tworzy sprzyjający nastrój i przyjemną rozrywkę. Na moim kanale Telegram umieściłam wpis, 3 marca to „Dzień Straconego Czasu”. Dotyczy to całego miesiąca, nie możemy tracić czasu! Nie należy we wszystkim polegać na drugiej osobie, ponieważ może to zakończyć się rozczarowaniem. Ale ten czas pomaga aktywować inteligencję emocjonalną, zrozumieć inną osobę, pomoże to w rozwoju komunikacji. W tym miesiącu dobrze jest rozstrzygnąć wszelkie spory, przekonać ludzi do innego spojrzenia na jakąś sytuację, zawrzeć porozumienia. W negatywnym wyrażeniu energia może objawiać się jako intryga, plotka, zakulisowa akcja. Gdy zechcemy rozwiązać jakieś konflikty, komunikacja powinna odbywać się w spokojnym, miękkim tonie, nie dyktatorskim.
Wielu z nas może doświadczyć emocji gniewu i jeśli tak się stanie, powinniśmy pracować ze swoją Personą – Analiza Podświadomości. Zastanówmy się, co może nas drażnić, co powoduje napięcie nerwowe. Gdy spotkamy ludzi, którzy okażą nam swój gniew, popracujmy ze swoim Cieniem, bo prawdopodobnie to tam są znaczące archetypy, z którymi nie zakończyliśmy jakiegoś ważnego dialogu.

Zapraszam na mój kanał na telegramie PSYCHOLOGIA & MATEMATYKA

Jest to czas, w którym staniemy się naturalni lub powinniśmy dążyć do naturalności, co oznacza, że ​​w tym okresie aktywnie działa nasza JAŹŃ, przybliżając nas do formy, w której jesteśmy. W przypadku, gdy coś nam się nie spodoba, odczujemy dyskomfort, oznaczało to będzie, że nie potrafimy pokazać swojej naturalności lub jesteśmy w konflikcie z rzeczywistością. Ten Czas wyznacza naszą Drogę – indywidualną. Koniecznie trzeba dawkować odwagę, aby nie przerodziła się ona w agresję. To czas transformacji, czyli warto pomyśleć o tym, w co chcesz się zamienić lub inkarnować. To czas na zmiany, ale dla tych, którzy są przyzwyczajeni do stabilności, może się to wydawać trudne. Z energiami tego miesiąca wkraczamy w 20-letni cykl, więc musimy zrozumieć z czym wchodzimy i jak przeżyjemy ten czas.

Szczur
Nie ufaj ludziom, których dobrze nie znasz. To katorżniczy czas, stresujący, nie wszystko ułoży się tak, jak chcesz. Idź do swoich celów sprawdzonymi metodami. Nie wyciągaj pochopnych wniosków, gdy czytasz nowe informacje. Nie reaguj na wszystko błyskawicznie, tylko rób wszystko ostrożnie. Trudno będzie przyciągnąć ci szczęście w tym miesiącu, wszystko może się później zamienić w rozczarowanie. Nie zaczynaj nowych projektów, bo mogą nie być wypełnione energią. Powodem wielu trudnych problemów będzie to, że zamykasz swoją energię na świat, a świat będzie miał trudności, żeby się z tobą połączyć. Stąd mogą pojawiać się różnego rodzaju napięcia, nieporozumienia i brak zaufania. Ten czas może postawić przed tobą wiele wyzwań.

Bawół
Nie ma co się spieszyć, wszystkie sytuacje mogą się zmienić, na lepsze lub gorsze. Warto stanąć z boku i być obserwatorem, aby zrozumieć wszystkie procesy, które dzieją się wokół ciebie. Mogą pojawić się problemy finansowe, opóźnienia lub opóźnienia w spotkaniach i rozmowach. Nie powinieneś liczyć teraz na pomoc przyjaciół. Zaangażuj się we flirt, zanurz się w swoje marzenia i zacznij nowe życie. Obdarz komplementami kogoś, na kim ci zależy.

Tygrys
Będziesz musiał nieco zmienić swoją taktykę i zachowanie. Najlepiej działać w miły, życzliwy sposób, mówiąc komplementy i zauważając to, co dobre w ludziach. Nie zechcesz skupiać się na negatywach, a to może zaostrzyć problemy i nie dać ci potrzebnego impulsu. Konflikty mogą stać się zbyt gorące, więc spróbuj zdusić konflikty w zarodku. Jest to czas, który może przynieść ci nowe pomysły i myśli. Nie zechcesz przegapić żadnych ważnych wydarzeń. Niektóre Tygrysy będą musiały spojrzeć wstecz i ponownie przeżyć pewne relacje lub sytuacje, aby dokładnie wyciągnąć wnioski z przeszłości.

Królik/Kot
We wszystkim trzeba szukać balansu i kompromisu, który doprowadzi do nowych rozwiązań. Dokonywanie wyborów będzie bardzo trudne, ponieważ każda decyzja będzie prowadziła w nieznane. Waż każde słowo i intonację, każde działanie, bo tylko w ten sposób możesz uniknąć wielu problemów. Jest to czas próby, a nie ostatecznego werdyktu. Nie należy nikogo oceniać, trzeba tylko obserwować. Także do końca miesiąca będziesz musiał dokładnie wiedzieć czego chcesz i dokąd zmierzasz. Magnesem dla twojej uwagi będzie rodzina i problemy rodzinne. Nie pozwól jednak, by wymknęła ci się szansa na karierę, bo może to doprowadzić do zachwiania równowagi.

Smok
Będziesz chciał przeżyć ten miesiąc w spokoju, ale energie będą cię popychać do zrobienia czegoś lub dokonania odkrycia. Będziesz musiał coś zakończyć, przejść przez jakieś ważne drzwi, które doprowadzą do Nowego Życia. Miesiąc może wydawać się nieprzyjemny; niby energia jest dobra, ale trzeba z tęsknotą patrzeć w przeszłość, bo coś z przeszłości wymaga zmiany. Nieprzewidziane okoliczności mogą doprowadzić do strat. Jeśli przyjdą straty finansowe lub zostaniesz zwolniony, to musisz pracować z energią sukcesu. Oznacza to, że w twoim polu informacyjnym znajdują się negatywne informacje. Jeśli miesiąc minie bez strat, oznacza to, że nie masz takich długów, że Niebo pilnie wzywa cię do ich przepracowania.

Wąż
Nie jest to zły miesiąc, ponieważ pojawią się dobre duchy, zasoby, komplementy i wzrost szczęścia. Twoje zainteresowania pójdą do przodu, sprawy się zmienią, otworzą się przed tobą nowe drzwi. W życiu osobistym pojawią się doświadczenia, różnego rodzaju wybuchy emocjonalne. Będziesz musiał sięgnąć do przeszłości i ją skorygować. Musisz nauczyć się czegoś nowego, stworzyć nowe produkty, nauczyć się stosować nowe umiejętności i zapisać się na kursy, aby zaktualizować swoją wiedzę. Uważaj na swoje dokumenty, bo mogą zostać skradzione i pilnuj swojego konta bankowego, aby upewnić się, że nie wysyłasz zbyt dużo pieniędzy. To czas, kiedy hobby może stać się twoim źródłem utrzymania.

Koń
Miesiąc będzie zbyt intensywny, pojawi się wiele obaw, nerwowości i zmartwień, ale wszystko z dobrym skutkiem. Będziesz musiał biegać, szukać, tworzyć zmiany. Wszystkie ruchy włączą cię w nowe procesy, w społeczności, w nurt. Cały ten wir aktywności może przynieść niezgodę z bliskimi ci osobami, więc idź na kompromis, zauważaj potrzeby bliskich i nie odmawiaj im spotkań z tobą. Ludzie będą cię zauważać i dążyć do poznania twojego życia, twojej filozofii.

Koza/Owca
To czas realizacji swoich najśmielszych pragnień i możliwości działania w obszarach, które do tej pory były dla zamknięte. Twój wewnętrzny opór może przeszkodzić w realizacji niektórych pragnień, a wtedy konieczna będzie praca z analizą podświadomości, aby zrozumieć, dlaczego ten opór tak bardzo powstrzymuje i nie dopuszcza do przyszłości. Naucz się modelować swoją przyszłość. W tym miesiącu możesz mieć do czynienia z poważnym problemem w swoim życiu. Być może będziesz musiała podjąć ważną decyzję, która będzie miała wpływ na całe twoje życie. Jest to czas, który może przenieść cię na nowy poziom w życiu.

Małpa
Uaktywniają się procesy, które zostały zablokowane w minionym roku. Gdy odczuwałaś problemy i zmartwienia, teraz wszystko zacznie się rozchodzić. Będziesz musiała uporządkować sprawy lub stworzyć nowy porządek, który pomoże ci wzmocnić swoją pozycję. Nie podejmuj od razu ryzyka i nie próbuj wskoczyć na szczyt. Możesz robić małe kroki i powoli zdobywać nowe doświadczenia. Staraj się we wszystkim okazywać przyjaźń, pomagaj przyjaciołom, to pomoże ci przekroczyć granicę, uzyskać pomoc z nieoczekiwanych źródeł, zająć nowe pozycje. Nie zdradzaj przyjaźni i nie lekceważ kontaktów.

Kogut
Jest to czas, w którym niektórzy członkowie tego znaku będą musieli znosić więcej niż inni. Kot stwarza problemy Kogutowi, więc ten czas może przynieść napięcie. Konflikty mogą stać się tłem w niektórych sytuacjach, trudności w pokonywaniu przeszkód, załamanie komunikacji i rozpad związków jest tym, co może się zdarzyć. Należy być bardzo ostrożnym w wyborze celu i metod pracy. Należy myśleć o tym, że wszystko przemija. Ktoś może cię sprowokować do pochopnych działań, więc nie należy w tym miesiącu ryzykować, zabierać głosu, a nawet bawić się w ratownika. Nie zmieniaj niczego w swoim życiu, nie prowokuj losu do zmian. Nowy biznes, praca lub związek mogą cię rozczarować.

Pies
Możesz ciężko pracować i osiągnąć sukces. Ten czas powinieneś spędzić jak najlepiej wykorzystując go. Zacznij robić przydatne rzeczy, twórz, dąż do bycia kreatywnym i pracuj nad sobą. Ciesz się komfortem i wykorzystaj ten czas na bycie twórczym. Mogą się pojawić różne sytuacje, ale to jest czas, aby iść do przodu i pokonywać wszystkie przeszkody. To Czas zdobywania tego, czego pragniesz. Nawet jeśli coś wyda się nieistotne, może przekształcić się w coś głębokiego i ważnego. Staraj się bardziej dzielić swoją energią i pomagaj tym, którzy potrzebują pomocy, a twoja energia wzrośnie.

Świnia
Przyjdą zmiany. Mogą się one wydawać małe i mało znaczące, ale i tak będą oznaczać jakiś ruch. Ty sam możesz się zmienić, możesz inaczej spojrzeć na świat. Być może będziesz musiała pogłębić swoją wiedzę i nauczyć się nowych umiejętności, a to może przynieść ci szczęście. Jeśli już coś postanowiłaś, to kontynuuj. W przypadku, gdy twoja decyzja jest bardzo silna, nie powinnaś jej zmieniać i nie zbaczać z raz obranej drogi. W tym czasie mogą pojawić się konflikty z bliskimi ci osobami, które mogą spowodować rozłam w relacjach.

Zapraszamy do sklepu!

PROMOCJA

Oferty Analiz

Emma Lange – blog

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 4 marca 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 5 marca 2023
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.