Okres od 8 września do 8 października miesiąc Metalowego Koguta

To, w co włożysz energię, stanie się twoim rezultatem w przyszłości, to tworzenie nowych zespołów. Wyrażaj siebie harmonijnie na tle społeczeństwa. Przyjaźń powinna być równa, przyjemna i konieczna dla obu stron. W tym miesiącu urosną w siłę nowe źródła dochodów. To dobry moment, aby zaprzyjaźnić się ze swoimi przełożonymi. Możesz podjąć każdą inicjatywę i rozpalić zespół swoją charyzmą i ambicjami. Należy pamiętać, że to czas władzy i wpływowych ludzi, którzy mają palącą potrzebę zaistnienia, bycia widocznym, popularnym. Wielu wybierze przyjaciół mniej widocznych w społeczeństwie, aby wyróżnić się na tle swojego otoczenia. Samoafirmacja może odbywać się kosztem osób mniej otwartych i utalentowanych. Kobiety będą wybierać przyjaciółki, które uważają się za mniej szczęśliwe.
Czas na Ateny, Artemidy.

Zapraszamy Was na praktyki Archetypów, na których dowiesz się, w jaki sposób archetyp wpływa na twe życie, jak działa.

To czas niestabilnych pieniędzy; ktoś może zarabiać w różnych branżach, a ktoś może po prostu naśladować innych. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że bogactwo będzie kojarzone z TWÓRCZOŚCIĄ. Wyrażajmy się jaśniej, przyciągnijmy do siebie ludzi nieskomplikowanych, indywidualistów, charyzmatyczne dzieła. W tym miesiącu ważne są komplementy; jeśli nie będziecie się wspierać dobrym słowem, to w waszej przestrzeni nie będzie dobrej energii.
W tym miesiącu ktoś wyciągnie twoje zasługi i nagrody, ktoś ukradnie twoje pomysły i teksty, a ktoś inny wręcz przeciwnie – będzie bardzo bał się popełnić jakiś błąd i nie będzie mógł sprzedać swojego talentu. Jeśli tak się stanie, wizerunek zwycięzcy nie uformuje się. A obraz zwycięzcy można uformować, jeśli przepracujesz swój wewnętrzny Archetyp.

Zwróć uwagę na swoje zdrowie… W zasadzie Kogut nie choruje, ma dobrą odporność i może wytrzymać duże obciążenia. Ale jednocześnie może mieć problemy z sercem, dlatego konieczne jest zapobieganie chorobom serca. Mogą pojawić się zmiany genetyczne w zastawce serca, nadmiar płynu w organizmie. Pamiętaj, aby rozwiązać problemy z plecami, kręgosłupem.

Jeśli mówimy o psychosomatyce, to Kogut bierze sobie do serca problemy i gwałtownie reaguje na niesprawiedliwość, co może prowadzić do problemów z nadnerczami i całym układem psychoenergetycznym.

Zalecenia Koguta…
☀ ucz się – a na naszej platformie możesz zdobyć wiele ciekawej, niepowtarzalnej wiedzy, której nie znajdziesz w internecie,
☀ podróżuj, rób krótkie wycieczki,
☀ rozwiązuj konflikty –  prawda jest taka, że ​​konflikt zostanie rozwiązany, gdy obie strony pójdą na ustępstwa,
☀ rysuj plany na przyszłość, a Kogut skieruje cię ku nowościom – ku czemuś, czego jeszcze nie spotkałeś,
☀ zostaw za sobą przeszłość – szczególnie tę, która nie ma już znaczenia,
☀ znajdź dla siebie takie zajęcia, które są niezbędne dla twojej Duszy,
☀ dostosuj wszystkie swoje marzenia do rzeczywistości.

Wszystko to będzie wspierane energią Metalowego Koguta.

Szczur
Poczujesz optymizm, chęć odwrócenia czegoś, chęć zmiany. Świetny moment na rozbudowę lub skalowanie. Jeśli chcesz wymyślić coś nowego i interesującego, możesz znaleźć dla siebie nowe hobby, i to też dobrze. To czas nowych zwycięstw, więc przygotuj się na zwycięstwo, na nowy początek. Przełącz się na tryb optymizmu.

Bawół
Musisz coś przerobić, ponownie zdecydować, zmienić, zrewidować, włączyć inną perspektywę. Wróć do tego, co pozostawiłeś otwarte, do przeszłości, i porozmawiaj z kimś. Zrozum, z jakimi problemami musiałeś się zmierzyć i jak źle ci było bez tej drugiej osoby. Ponownie rozważ swoje pomysły, bo otwierają się przed tobą nowe możliwości, odnawiają więzi. Pozbywasz się tego, czego już nie potrzebujesz. Nie podejmuj w tym miesiącu kroków prawnych.

Tygrys
Okoliczności zmienią się na twoją korzyść. Wszystko będzie ciekawsze, jaśniejsze, a nawet lżejsze. Niektóre pragnienia będzie można spełnić, ale nie wszystkie naraz. Utrzymuj przyjazne relacje, omawiaj swoje plany z przyjaciółmi, angażuj się w życie bliskich, bo wszystko to jest konieczne dla twojej dynamiki i ruchu energii. Ogromne perspektywy w pracy z ludźmi lub zbliżeniu się do bliskich ci osób. Ten miesiąc może sprawić, że będziesz bardziej wolny i niezależny. Możesz odkryć w sobie stan kreatywności i zobaczyć nowe horyzonty życia.

Królik/Kot
Warto wrócić na jakiś czas do starych spraw, uporządkować wszystko i zająć się tym, co trzeba. Druga połowa miesiąca może okazać się bardziej dynamiczna, będzie dużo do zrobienia i dużo dodatkowej odpowiedzialności. To nie jest czas na duże inwestycje, trzeba będzie przejrzeć wszystko, swoje wydatki. Jeśli włożysz w coś wysiłek, z pewnością ci się on opłaci, będziesz mógł odzyskać swoje zasoby. Ten czas trzeba poświęcić na wielką pracę. Nie powinieneś otwierać z kimś wspólnego biznesu, lepiej działać indywidualnie.

Smok
W tym miesiącu powinieneś włączyć jednocześnie logikę i intuicję, aby poradzić sobie z trudnościami. Ten miesiąc może zaprowadzić cię w ślepy zaułek, doprowadzić do nieprzemyślanych decyzji, zamknąć cię na perspektywy. Nie oznacza to, że jesteś pozbawiony szczęścia, ale może ono pozostać niezauważone poprzez lekcje życia i wskazówki, poprzez małe sygnały od Wszechświata. Smoki mają szansę przemyśleć pewne decyzje, zaplanować przyszłość, ale nie powinny robić gwałtownych kroków. Niech wszystko idzie zgodnie ze strategicznymi planami.

Wąż
Jeśli chcesz być zrozumiany, będziesz musiał z kimś pójść na kompromis, negocjować, zabiegać o coś, aby ktoś działał w roli pośrednika. Naucz się słuchać innych ludzi, akceptować ich punkt widzenia. Nie powinieneś sam sobie radzić z trudnościami, bo czasem trzeba nauczyć się prosić o pomoc. Twórz jasne plany, pracuj ciężej, odkrywaj swoje talenty, bo możesz iść naprzód. Twoje relacje z bliskimi mogą zabłysnąć nowymi kolorami. Traktuj życie jak źródło pozytywnej energii.

Koń
Jeśli chcesz uzyskać jakiś wynik, musisz dużo zrobić własnymi rękami. Szukaj źródła, bo jeśli chcesz być we właściwym miejscu, to sam powinieneś tam dotrzeć. Ten czas zmusi cię do działania na własną rękę. To czas odpowiedzialnych decyzji, więc uważaj jakich słów używasz, bo wszystko może się spełnić. Jeśli robisz jakieś zakupy, niech będą przydatne, potrzebne, nie powinieneś wydawać pieniędzy na coś, czego teraz nie potrzebujesz. Druga połowa miesiąca będzie bardziej produktywna i przyniesie wiele dobrych wiadomości. Najważniejsze, abyś zwrócił uwagę na szczegóły, które pomogą ci zrozumieć wiele procesów.

Koza/Owca
Jeśli zidentyfikowałeś już jakiś plan na życie, idź zamierzoną ścieżką. Warto robić wszystko po kolei, nie powiększając chaosu w swoim życiu, nie próbując robić za dużo naraz. To czas planowania, pieniędzy, sił, energii. Pilnie doprowadź wszystko do końca i idź dalej. Nie należy wchodzić w związek, jeśli poprzedni nie został zakończony. Będziesz w stanie rozwiązać wszystkie problemy związane z nieruchomościami. Rozwiążesz także obowiązki domowe tylko wtedy, ale tylko wtedy, gdy będziesz aktywny. Jeśli zacząłeś coś wcześniej, sukces jest gwarantowany. To czas porządku, dlatego warto mieć wszystko pod kontrolą, przestudiować, usystematyzować, połączyć doświadczenia z przeszłości, a wtedy na pewno nie popełnisz błędu.

Małpa
Ten miesiąc będzie znaczący, postaraj się więc działać tak, aby oszczędzać energię. Nie powinnaś odcinać się od bliskich, nie powinnaś się z nikim kłócić, bo to nie przyniesie ci nic dobrego. W tym miesiącu rzeczywistość może pokazać się z drugiej strony, dlatego na każdym kroku powinnaś ją zmieniać. Jeśli miałaś nadzieję, że wszystko od razu pójdzie w górę, to teraz wszystko może się zmienić. To czas ustępstw, dlatego trzeba być dokładną w słowach, pomagać innym i iść na kompromis. Możesz zyskać władzę w swojej rodzinie. Wystarczy głębiej zainteresować się sprawami bliskich.

Kogut
Zechcesz postawić wszystko na swoim miejscu, zachować porządek wśród przyjaciół i znajomych, ale może to prowadzić do niepotrzebnych konfliktów. Nie zrozumiesz tego od razu, dopiero później – zrozumiesz, że nie musiałeś tego robić. Jeśli będziesz milczeć, możesz zrobić duży krok w swoim rozwoju. Ten czas jest dany po to, abyś mógł po prostu wstać i obserwować sytuację, a nie wchodzić w nią. Uważaj na ludzi i nie powierzaj wszystkich swoich spraw w niepowołane ręce, bo ktoś może cię oszukać – ktoś, kto ci zazdrości. I oczywiście, nie powinieneś wdawać się w kłótnie, bo to ty będziesz obwiniany.

Pies
W tym miesiącu przyjaciele pomogą ci, wesprą i otoczą cię życzliwym słowem. Ruszaj się więcej, podróżuj, poszerzaj granice. Tylko uważaj, bo w tym miesiącu możesz ponieść dodatkowe wydatki. Pieniądze należy oszczędzać lub wydawać tylko na niezbędne rzeczy. Ten czas jest bardzo znaczący, ponieważ Los skieruje cię do jednego tematu i będziesz musiał się na nim skoncentrować, a na inne tematy może nie wystarczyć czasu. Przeanalizuj, co w przeszłości pomogło przynieść ci sukces? Teraz możesz wydobyć ten sukces na powierzchnię i powtórzyć go. Nastąpi bardzo jasne wydarzenie, które będzie miało losowy ładunek.

Świnia
Możesz napotkać trudności w swojej pracy, więc musisz przeanalizować sytuację. Ktoś podstawi ci nogę i nie pozwoli dalej iść. Powinnaś dokonać samokształcenia, zmienić kierunek działania, spróbować nowych horyzontów. Zrób porządek ze swoim ciałem, w pracy, w relacjach, gdzie tylko możliwe. Umieść wszystko na swoim miejscu, nazwij wszystko po imieniu, wymień to, co od dawna wymaga wymiany. Potraktuj ten miesiąc jako moment, przez który musisz przejść, gdzie musisz wszystko uporządkować, zmienić swoje nastawienie do siebie i do życia.

Zapraszamy do naszego sklepu – znajdziesz w nim kursy na bazie metafizyki chińskiej!

Oferty Analiz

Emma Lange – blog

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 8 września 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 9 września 2023
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.