Miesiąc Metalowej Małpy trwa od 7 sierpnia do 7 września.

Według chińskiego kalendarza sierpień jest już początkiem jesieni, a jesień należy do żywiołu metalu. Element metalu jest wzmocniony, co oznacza, że ​​wszystko jest bardziej uporządkowane i ukształtowane. Wszystko znajduje swoją formę.
Wykorzystajmy energię sukcesu, otwórzmy się na swoje umiejętności i pamiętajmy, że myśli mogą szybko stać się formą, więc bądźmy ostrożni z energią swoich myśli. Wszystko można zrealizować, ale możemy nie być gotowi na bardzo szybkie wyniki.

W tym miesiącu warto być aktywnym, uważnym i ostrożnym. Zanim podejmiemy ryzyko, powinniśmy pomyśleć milion razy. Słowo będzie odgrywać dużą rolę w tym okresie, więc piszmy i rozmawiajmy. Ludzie będą często zmieniać zdanie, myślenie nie będzie stabilne, raczej powierzchowne, a także będzie tendencja do nieuczciwych decyzji.

W tym miesiącu możemy liczyć na pomoc innych osób, które będą podobnie myśleć, a nawet zapewnią wsparcie finansowe dla ważnego projektu. Ludzie wypełnieni energią ognia (np. rocznik 1954, 1966, 1978, 1990, itd. ) będą odnosić sukcesy z płcią przeciwną.

Małpa jest mistrzem flirtu i miłości, więc w tym miesiącu możemy spotkać osobę, która pozostanie w naszym życiu przez długi czas. Wszystko, co robimy w tym miesiącu, pozostanie z nami przez długi czas.

Małpy są energią, która tworzy ruch. Aktywuje wszystkie procesy. Ci, którzy urodzili się w roku Węża, czyli w latach 1953, 1965, 1977, 1989, itd. powinni zachować na drodze szczególną ostrożność. Dla ich sukcesu konieczne jest poszukiwanie pośredników.
Sukces może przyjść po dużej wewnętrznej pracy nad sobą. Wszystko co wydarzy się teraz, zostaje dotknięte energią podświadomości. Zatem każde słowo może stać się programem przeznaczenia – używaj poprawnych słów i afirmacji.

Ten miesiąc nauczy nas posłuszeństwa, umiejętności pokory. Nie wydajmy zbyt dużo pieniędzy na to, czego nie potrzebujemy. Modelujmy swoją przyszłość i oddajmy się marzeniom, bo to może przynieść sukces.
Nie ignorujmy tego, co nam pokazuje los.

W tym miesiącu nie będzie można dotknąć absolutnej wolności, więc nie pozbędziemy się szybko tego, czego już nie potrzebujemy. Czas jakby nadal daje szansę na zatrzymanie się i przemyślenia. Sumienie i doświadczenia mogą stać się bardziej aktywne, i te aspekty muszą być postrzegane jako część wewnętrznej pracy nad samym sobą. Zatem jest koniecznością wyrosnąć nad tym, co już stało się małe, by mieć możliwość ujrzenia więcej, aby odciąć balast.
Musimy na życie spojrzeć inaczej, a będziemy w stanie odkryć nowe źródła energii w nas samych.

Ważne cechy tego miesiąca:
♦ Kobieta dla kobiety będzie wrogiem i znalezienie wsparcia u płci przeciwnej będzie łatwiejsze.

♦ Będzie wielu manipulantów, którzy będą udawać ofiary lub opowiadać swoje nędzne historie, licząc na twoją energię i wsparcie.

♦ Naucz się prawidłowo reagować na zachowanie ludzi. Nie licz na to, że dana przyjaźń potrwa długo. Niczego nie oczekuj.

♦ Możesz odczuwać lęk przed światem, ale powinieneś zneutralizować ten strach. Nie przejmuj się tym, że ktoś na ciebie źle spojrzał lub źle coś powiedział. Każdy ma własną drogę, a Małpa to pokaże.

♦ Pojawi się mądrość, mniej emocji i więcej rozsądku. Zdobędziesz wszystko, czego potrzebujesz. Odpowiednio wybudujesz komunikację z ludźmi.

♦ Spotkamy się z takimi okolicznościami, które będą nowe i tylko w trakcie budowania właściwej strategii możemy pójść swoją drogą.

Ten miesiąc zapowiada się ciekawie, zabawnie i będzie pełen energii intelektualnej. Wychodząc z energii tego miesiąca, możemy poczuć się jak wojownicy, którzy mogą wszystko zwyciężyć i przejść na nowy poziom. Zatem staniemy się tymi, którzy będą w stanie zdobyć nowe umiejętności i siłę.

autor: Emma Lange

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 31 lipca 2018
Następny artykułKalendarz Zdrowie i Uroda – sierpień 2018
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.