Ognisty Tygrys swe działanie rozpoczyna 5 ego lutego, a kończy 6 ego marca. Nie zawsze jest łatwy do opanowania przez Świnię (mamy rok Świni), ale ponieważ jest ognisty, wymusi wiele okazji, aby móc wyjść na powierzchnię. Nawet bardzo trudne sytuacje będą się wydawały niezbędne, jeśli spojrzysz na nie poprawnie.
Tygrys jest bardzo odważny, zdecydowany i nie toleruje ograniczeń, może być agresywny. Ludzie będą częściej wykazywać agresję i impulsywność, ale jednocześnie wykroczenia te zostaną szybciej zapomniane. Może przekierować twoją energię, by spalić to, co już niepotrzebne i otworzyć nowe ścieżki rozwoju. Aby wytrzymać ten okres, nie może być wahania, zastanawiania się.
Kiedy wybierzesz jedną rzecz, droga powrotna zostanie odcięta. Jeśli przestaniesz narzekać i stękać, wtedy Tygrys zapewni ci zwycięstwo i pomoże rozwiązać trudne sytuacje. Ognisty Tygrys to ogromna energia, z którą trzeba się liczyć. W pracy ruch, mogą przyjść wzloty i upadki, poprawa i akceptacja społeczna. Ludzie mogą traktować cię z życzliwością, dostrzegą twój urok. Możesz uzyskać wiele ważnych informacji, ale najważniejsze, to nie stać w jednym miejscu, a po prostu działać i nie myśleć, że ktoś zrobi coś dla ciebie.
Tygrys Ognisty jest symbolem przypadku, który może nadejść niespodziewanie i szybko. Taka szansa będzie w stanie nieść cię na fali rozwoju, policzyć i poszerzyć pole szczęścia. Możesz poprosić o pomoc i ją otrzymasz. Możesz odnieść sukces i uznanie u tych, od których w ogóle się nie spodziewasz.
Tygrys nie lubi długów, więc jeśli możesz go spłacić – oddać coś, co nie jest twoje, to zrób to, bo inaczej LOS sam odbierze swój dług. Tygrys jest bardzo ryzykownym graczem, ale jednocześnie nie lubi tych, którzy ryzykują niepotrzebnie i stale balansują się, bawiąc się cudzymi emocjami. Podczas działania Ognistego Tygrysa bądź ostrożny, gdy coś mówisz, nie angażuj się w procesy sądowe lub nieznane dokumenty. Uważaj na organy administracyjne i regulacyjne. Działaj i myśl tylko pozytywnie, ponieważ negatywne myśli szybko mogą się zmaterializować.
Wyda ci się, że czyjś silny wpływ będzie podążał za twoimi myślami i pomoże im wcielić się w życie.
Bądź ostrożny, bo w tym miesiącu większość kłopotów przyjdzie od kobiet – mogą zdradzić, zemścić się i być wiecznie niezadowolonymi. Kobiety mogą zarzucić ci, że tworzysz sytuacje, które mogą wywoływać irytację. Będą sięgały po nerwowe spory i konflikty. Ale kobietom w tym miesiącu będzie łatwiej, wszystko pójdzie o wiele szybciej niż u mężczyzn. Najważniejszym aspektem tego miesiąca jest obudzenie się i zmotywowanie się do zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia. Dostosuj się do tego, otwórz się na samodoskonalenie. Wiedza, którą otrzymasz w tym okresie, będzie bardzo potrzebna. Poszerzaj swoje horyzonty i otwieraj na nowe pomysły.

autor: Emma Lange