Okres od 8 listopada do 7 grudnia miesiąc Wodnej Świni

Gromadzi się zbyt dużo wody i istnieje ryzyko popadnięcia w depresję, przygnębienie, apatię jeśli nie uruchomimy swojej kreatywności lub nie odkryjemy nowego hobby. Będziemy musieli przeanalizować swoje doświadczenia życiowe, zastanowić się nad tym, kto i kiedy nas wspierał, będziemy musieli zebrać wszystkie zasoby. Jeśli zajmujemy się tzw. papierkową robotą, możemy spotkać nieżyczliwych nam ludzi, którzy mogą przeszkadzać, czyli mogą nie odpowiadać nam. W tym miesiącu najlepiej jest zakończyć wszystko, co zaczęło się robić wcześniej.
Wygrają ci, którzy się kimś opiekują – będą mogli połączyć rodzinę, rozpocząć długotrwałe relacje. Randki w tym roku mogą przerodzić się w głębokie relacje, aż do starości. Można spotkać drugą połówkę w miejscu, w którym ludzie prowadzą dialog, komentują coś lub w jakiś sposób wchodzą w interakcję.
Uważajmy, aby nie działać impulsywnie, ponieważ zbyt szybkie podjęcie decyzji może spowodować przedłużający się konflikt lub trudności.

Szczur
Będziesz widział tylko jedną stronę medalu, ale musisz trochę skorygować swoje opinie. Nie wszystko będzie tak, jak myślisz, więc zmień swój punkt widzenia – wybierz najprostszą opcję. Przyjaźń jest teraz dla ciebie bardzo ważna, możesz budować swoje relacje oparte na przyjaźni; być może miłość zacznie się od przyjaźni. Możesz zaprzyjaźniać się z biznesem, z klientami. Przyjaźń pozwali na wymianę energii, ale powinieneś pamiętać, że przyjaźń to ofiarowywanie z wzajemnością, działa w obie strony. Komunikuj się, rozwijaj ducha zespołu, przyciągaj więcej ludzi.

Bawół
Możesz teraz zanurzyć się w świecie swoich iluzji, nie widzieć sytuacji taką, jaka jest. Nie powinieneś zaczynać niczego nowego, ponieważ rozczarowanie może przyjść później. Nie wracaj też do przeszłości, nie ma tam dla ciebie miejsca. Aktywuje się seksualna strona życia, będziesz chciał komunikować się z innymi ludźmi, budować relacje, interakcje. Pozwól, aby wszystko wokół ciebie nabrało aktywności, nie siedź w miejscu, szukaj tego, co najlepsze dla ciebie, dla twojego kręgu znajomych. Ten czas będzie cię zmuszał do podejmowania spontanicznych i impulsywnych decyzji.

Tygrys
Wszystko będzie niepewne, zapanuje chaos i ekscytacja. W tym miesiącu możesz doświadczyć różnego rodzaju impulsów, ale niektóre z nich będą bardzo twórcze i doprowadzą do przełomów w nowych obszarach. Aby twoja energia zebrała się w jedną falę, będziesz musiał z czegoś zrezygnować. To, czym zainteresujesz się w tym momencie, stanie się dla ciebie ważne w kolejnych miesiącach. Emocje, które generujesz, mogą mieć na ciebie wpływ przez długi czas; naucz się je kontrolować. Kobiety mają szansę przepracować w relacjach swoje kompleksy, zmienić wektor działania między sobą a partnerem.

Królik/Kot
Zadbaj o swój spokój, obowiązki domowe, i co najważniejsze – o swoje zdrowie. W tym momencie będziesz chciał zrobić dokładnie to, do czego wzywa cię twoja dusza, czego domaga się od dawna. Czas bezczynności, zamrożenia, bierności. Możesz wybierać sam lub płynąć z nurtem, co może ci się potem nie spodobać. Możesz też zanurzyć się w przepływach energii, stworzyć coś, być w procesie tworzenia. Nawet jeśli jakiś obszar twojego życia nie rusza się lub nie idzie dobrze, teraz możesz wypełnić go informacjami, aby później dostać to, czego chcesz. Możesz to zrobić na terapii lub w formie przewartościowania.

Prognoza Runiczna na Rok

Smok
Zostaniesz wciągnięty w konflikty, które na długo pozostaną w twojej pamięci. Możesz czuć niepokój w związku z obecnym stanem rzeczy, a nieco chaotyczny czas może prowadzić do napięcia. Nie przesadzaj, bo zbyt duża utrata energii może doprowadzić do choroby. Ten miesiąc będzie punktem zwrotnym w twoim losie; zmiany, które rozpoczynają się w miesiącu Świni, mogą rozwinąć się głębiej i doprowadzić do zmian w losie. Pozytywne jest to, że istnieje szansa na zdobycie możliwości, które zaspokoją twoje pragnienia. Zadbaj o swoje zdrowie, bo pod koniec miesiąca możesz odnaleźć szczęście w izolacji od innych ludzi, we własnym odbiciu. Tłum będzie cci tylko przeszkadzał.

Wąż
Nie powinieneś zaczynać niczego nowego w tym miesiącu, znajdować nowych przyjaciół ani zmieniać pracy. Najważniejsze to nie wdawać się w konflikt z osobą, z którą mieszkasz. Nie należy intensyfikować spontanicznych wyjazdów, które mogą okazać się nieprzyjemne. Trudności mogą pochodzić od ludzi, którzy będą stale próbować ci pomóc i narzucić swoje rady. Warto zadbać o swoje zdrowie. Pomyśl o tych z rodziny, którzy są starsi od ciebie, zwróć na nich uwagę. Będzie dużo biegania, trzeba będzie pilnować swojej codziennej rutyny. To, w co nie wierzysz lub w co wątpisz, może stać się twoim zasobem.

Koń
Nie kłóć się z bliskimi i z tymi, których znasz, bo wtedy możesz zostać bez patrona i bez tych, którzy ci ufali. W tym miesiącu możesz otrzymać silne wsparcie od Zewnętrznych Sił Wyższych, ponieważ otwiera się przed tobą nowa droga. W przypadku, gdy coś się od ciebie oddala lub nie możesz dotrzeć tam, gdzie chcesz, możesz to  bezpiecznie odłożyć na bok, ponieważ nie jest to odpowiedni czas. Skoncentruj się na tym, co jest dla ciebie teraz rzeczywistością. Uporządkuj swoje myśli. Możesz teraz otrzymać wsparcie od energii swoich przodków.

Koza/Owca
Zapragniesz rodzinnego komfortu i spokoju. Ten czas przeznaczony jest na refleksję; można usiąść w fotelu, pomyśleć o sensie życia i otworzyć się na coś nowego, na coś ciekawego, snuć plany. Warto także pomyśleć o świecie wewnętrznym – co można w nim zmienić, aby odpowiadał światu zewnętrznemu. Czas wypłynąć na nowe wody, które dla każdego będą inne. Pokonuj przeszkody, rozwijaj siłę myślenia i kreatywność. Jeśli jesteś Kozą nie tylko według roku, ale także miesiąca, w którym się urodziłeś, powinieneś zwrócić uwagę na energię swojej rodziny, być może powinieneś coś usprawnić.

Małpa
Rozwiążesz niektóre sytuacje finansowe i znajdziesz wyjście. Nie warto zaciągać pożyczek, najlepiej poszukać nowej pracy lub zająć się hobby, na którym można zarobić. To nie jest czas na rozpoczynanie od razu dużych projektów, na szczęście rób małe kroki. Nie należy popadać w skrajności, jeśli coś nie jest w tym momencie przesądzone, jeśli wymaga to dłuższej uwagi, rewizji i aktualizacji. To czas na myślenie i planowanie, a nie na działanie. Jeśli czujesz się przygnębiony, oznacza to, że nie widzisz zasobów, które cię otaczają. Czas na odnowę energetyczną.

Kogut
Być może odkryjesz nowy projekt lub współpracę, która przyniesie ci szczęście. Zastanów się, kto w twoim otoczeniu może być tak aktywny, z kim możesz otworzyć nowe drzwi? Aby choć trochę zmienić coś w swoim życiu, będziesz musiał sam zainicjować zmiany. Nie warto stać w jednym miejscu, należy ciągle się przemieszczać, szukać nowych źródeł, znajdować to, czego potrzebujesz. Poszerzaj swoje pole uwagi, warunki życia, twórz nowe systemy. Czas aktywności przełoży się na produktywność. Nie należy stawiać innym nadmiernych wymagań.

Pies
Musisz dużo pracować. Przyjdą oferty, które na pierwszy rzut oka wcale nie będą atrakcyjne. Może nie zarażą cię zainteresowaniem, ale jeśli włożysz w nie wysiłek, wejdziesz w proces rozwoju, to możesz wyznaczyć dla siebie nowy kierunek, stworzyć większe możliwości. Myśląc o swojej drodze życiowej, weź pod uwagę dwie opcje, dodaj trochę wątpliwości i modeluj sytuację w swojej wyobraźni, biorąc pod uwagę zarówno energie plusową, jak i minusową. A wtedy będziesz mógł aktywować potężną Moc swojego Szczęścia. Jedna droga, to dla ciebie stanowczo za mało, więc pomyśl o szerszym rozwoju.

Świnia
Ryzyko kontuzji może wzrosnąć, więc dbaj o siebie, nie narażaj się na duży stres. Złe nawyki, niepokój i przywiązanie do negatywnych myśli mogą ci zaszkodzić, ponieważ przyciągniesz ten negatyw do swojego życia. Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest unikanie skrajności, ponieważ wzmocnią one twój negatywny stan. Ten miesiąc jest dla ciebie spotkaniem z tym, co starannie przed sobą ukrywasz – nie widzisz prawdy, nie chcesz dostrzegać ważnych, stłumionych, lustrzanych energii. Pod wpływem takich energii konieczne jest okazanie maksymalnej uczciwości wobec siebie.

Zapraszamy do naszego sklepu – znajdziesz w nim kursy na bazie metafizyki chińskiej!

Oferty Analiz

Emma Lange – blog

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 7 listopada 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 8 listopada 2023
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.