Okres od 7 września do 7 października Miesiąc Ziemskiego Koguta

Miesiąc Ziemskiego Koguta nie zapowiada frustracji ani wstrząsów. To stosunkowo spokojny okres przeznaczony na załatwianie codziennych spraw. Nie będzie żadnych zadrażnień. Energiczny charakter Koguta znosi nudę i bezczynność, dlatego mądrze będzie wykorzystać jego zasoby już od pierwszych dni. Powinniśmy planować wszystko, co robimy, bo jeśli nie uda nam się zaplanować, stracimy dużo pieniędzy. Otoczenie będzie przyjazne i to, co robimy, stanie się rzeczywistością. Nie należy się kłócić, to niebezpieczne – konflikty nie przyniosą nic dobrego. W tym miesiącu będzie chaos, będzie chwilowe spowolnienie szybko rozwijających się procesów. Mogą pojawić się nieporozumienia, niedomówienia w środowisku. Możliwe są również pewne zmiany w sferze finansowej i zawodowej. Mogą nie dotyczyć bezpośrednio konkretnej osoby, ale służyć jako sygnał, że nadszedł czas, aby przemyśleć swoje podejście do biznesu, zrealizować swój pomysł i odłożony projekt. We wrześniu pole widzenia poszerzy się, pojawią się nowe obszary zastosowania naszych zainteresowań, niekoniecznie w sensie zawodowym. Spojrzymy na swój biznes z innej perspektywy i podejmiemy niekonwencjonalną decyzję, uzyskamy też niespodziewany wgląd. Kariera pójdzie do przodu, co znacznie poprawi naszą sytuację finansową. Nie będzie ma potrzeby spieszyć się. Zdobędziemy poparcie przełożonych, zorganizujemy swoje sprawy w bardziej uporządkowany sposób i odniesiemy sukces. Miesiąc Ziemskiego Koguta, to zawsze zwrot ku czemuś nowemu – każdy powinien tę energię właściwie wykorzystać.
Zagrożona część ciała – głowa. Zadbajmy o profilaktykę wszystkiego, co ma związek z głową: o skórę, o naczynia krwionośne, o włosy, o mięśnie.

Szczur
Będziesz potrzebował ciszy, więc pozostań w ciszy, nie bądź zbyt aktywny, nie denerwuj się niczym. Musisz się zatrzymać, przeanalizować ważne obszary swojego życia, zdobyć wiedzę o sobie – jaki jesteś i jaki masz potencjał. W tym miesiącu pomyślisz o tym, z kim ci po drodze, a z kim nie. Będziesz zastanawiał się, w jaki sposób odnieść się do swojego życia. Warto zanurzyć się w filozofii życia i przeanalizować wszystko.

Bawół
Trzeba planować, jesteś teraz odpowiedzialny za swoje życie i musisz wszystko poukładać na swoim miejscu. Zanurz się w siebie. Zastanów się gdzie popełniłeś błędy, być może kogoś obraziłeś i teraz w swojej duszy musisz dokonać refleksji, co pozwoli ci wybaczyć tej osobie. W tym miesiącu wszystko, co zrobisz, nawet najmniejszy gest, wszystko to odbije się echem w twoim życiu, więc zważaj na swoje działania i myśli.

Tygrys
Powinieneś zbierać siły i niczego nie zaczynać, nie podejmować pracy. Nie rób niczego, na czym się nie znasz. Spokojnie dokończ to, co musisz dokończyć, załatw bieżące problemy i nie wdawaj się w spory, w żadne podejrzane interesy. Trzeba wszystko zaplanować i wymierzyć. Zadbaj o równowagę, a gdy ją osiągniesz, podejmiesz właściwą decyzję w swoim życiu.

Królik/Kot
Powinieneś uważać na energie tego miesiąca, bo wszystko co zaplanujesz, może pójść inaczej, nie tak jak chciałeś. Zajmij się nauką lub sztuką, książkami, muzyką. Zajmij się czymkolwiek, co przyniesie ci radość psychiczną. Zwróć uwagę na ważną osobę dla ciebie lub na partnera, z którymi pracujesz, bo mogą oni potrzebować twojego wsparcia. Ten czas wymaga wsparcia kogoś i twej refleksji.

Smok
Możesz poznać kogoś lub coś nowego, zechcieć zwrócić uwagę na nowe doświadczenia i możliwości, które popchną twoje życie w innym kierunku. Jeśli otworzysz się na nowe kontakty, będziesz cieszyć się nimi tylko wtedy, gdy połączysz je z tym, co masz, np: jeśli chcesz zastąpić obecnego partnera nowym, możesz się rozczarować. Jeśli chcesz zastąpić starego pracownika nowym, będziesz rozczarowany. Łącz a nie zastępuj, a nowe możliwości mogą stać się przedłużeniem starych doświadczeń.

Wąż
Sukcesy pojawią się w strefie zawodowej, możesz dostać awans lub ktoś zauważy twoje starania i możliwości. Możesz otrzymać ciekawą propozycję lub pojawią się nowe obowiązki. Jest to czas odnowy w twojej pracy i karierze. Trzeba wszystko robić systematycznie, dokładnie i na czas. Ktoś zwróci uwagę na jakość twojej pracy. Zostaniesz doceniony za swoje umiejętności. Jedynie problem może pojawić się z partnerem, jeśli masz z nim jakieś nierozwiązane sytuacje (nieprzedyskutowane).

Koń
Będziesz musiał zająć się relacjami, nie tylko z partnerem, ale także relacjami w pracy. Trzeba będzie się zastanowić z kim i jak rozmawiać, z kim prowadzić bardziej otwarte rozmowy, a z kim nie, komu zaufać a co pozostawić. Wizerunek również będzie odgrywał dużą rolę, ponieważ im lepiej i skuteczniej będziesz wyglądał, tym bardziej będziesz wiarygodny. Nie bój się zwracać na siebie uwagi, tym lepiej dla ciebie. Negocjuj, poznawaj nowe możliwości.

Koza/Owca
Pomyśl o swoim zdrowiu, w jaki sposób odnieść  się do niego, do punktów zapalnych. Odwiedź terapeutę, nie bój się otworzyć przed nim. Musisz przepracować opór, który napotkasz na swojej drodze do szczęścia. Zwróć uwagę na to, jakie informacje wkładasz w fundamenty swojego życia. Będzie to stanowiło egzystencjalne sprawdzenie twojej wiary, wartości i kompleksów.

Małpa
To może być stresujący miesiąc, więc obserwuj swój świat z boku i nie podejmuj poważnych decyzji, nie inwestuj emocjonalnej energii w żadną decyzję. Zwróć uwagę na swój wygląd i otoczenie, a także na przestrzeń osobistą. Trzeba patrzeć na perspektywę a nie na to, co dzieje się „tu i teraz”.

Kogut
Ten miesiąc nie będzie dla ciebie najlepszy i najbardziej satysfakcjonujący, bo trzeba będzie naprawiać jakieś niezakończone sprawy. Będziesz też musiał rozwiązać drobne konflikty. Okres ten może przynieść ci niepewność, pretensje, złe decyzje i destabilizację energii. Ktoś może próbować wskazywać na twoje niskie kompetencje, że nie jesteś na swoim miejscu. Twoje spojrzenie na niektóre sprawy nie będzie do końca adekwatne, więc uporządkuj wewnętrzny chaos, ustal priorytety i zacznij inaczej myśleć o tych, których odsuwasz ciągle na bok.

Pies
Niektóre plany zostaną pokrzyżowane, będzie ekscytacja i trochę niepokoju. Spróbuj w tym czasie przepracować swoje niedoskonałości. Jeśli nie czujesz się kompetentny w jakimś temacie lub dziedzinie, to najlepiej powiedzieć sobie prawdę – zacząć uczyć się lub zrezygnować. Jest to czas, w którym nie należy podejmować ryzyka ani decyzji, które wszystko zmienią. Ten miesiąc przyniesie zmiany, więc postaraj się kontrolować ich kierunek.

Świnia
Żadne łatwe pieniądze do ciebie nie przyjdą, więc jeśli chcesz osiągnąć sukces, musisz dużo działać, stawiać sobie wiele celów i starać się je zdobywać. Nie należy zostawiać tego okresu na odpoczynek, lepiej jest się doskonalić, pracować nad sobą, otwierać przed sobą nowe horyzonty. Twoja intuicja może się wyostrzyć. Pokaże się nowa droga w relacji z partnerem, pojawią się nowe fantazje seksualne, romantyzm.

Oferty Analiz

Emma Lange – blog

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułRetrogradacja Merkurego – Idealizacja i Rzeczywistość
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 9 września 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.