1

Okres od 8 października do 7 listopada Miesiąc Ziemskiego Psa

W tym miesiącu obrazem jest ciężka, skalista góra. Symbolizuje twardość, bezruch, a także ewentualny upór, który nie zmieni swojej sytuacji. Niektórzy mogą zachowywać się zbyt surowo, a nawet autorytarnie. W tym miesiącu wiele osób będzie często przejawiało tendencję do narzucania swojego zdania drugiej osobie, etykietowania ludzi, szukania wad w człowieku. Wielu usłyszy tylko siebie, a to co nowe może być w konflikcie ze starym i konserwatywnym. Społeczeństwo może stać się jeszcze bardziej odporne na to, co nowe i na informacje, które nie pasują do większości. Energia tego miesiąca może zwiększyć podejrzliwość, arogancję i dumę.
Ten czas może przynieść tendencje destrukcyjne. Energie tego miesiąca zmuszą nas do zanurzenia się w świeżym początku, do wprowadzenia silnego impulsu woli, do rozwijania aktywności i nowych działań, ale trzeba będzie również zmienić się cieleśnie, rozstać się z destrukcyjnością i zmienić swoje wzorce zachowań. W naszym życiu mogą pojawić się bardzo destrukcyjne sytuacje, konflikty z trudnymi okolicznościami zewnętrznymi. A kryzysy będą się nawarstwiać przez kolejne dwa lata. Napięcia będą nas trzymać bardzo silną ręką.
Dodatkowo, od 20 października do 6 listopada będzie okres Ziemi, który niesie ze sobą dużą stagnację. Najlepszą rzeczą do zrobienia w tym okresie jest nierozpoczynanie żadnych prac budowlanych lub dużych projektów, ponieważ będzie się to przeciągać przez długi czas. Nie warto budować nowego biznesu, bo nie będzie sukcesu.

Z powrotem

Oferty Analiz

Emma Lange – blog

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 8 października 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 9 października 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.