Energia nowiu jest bardzo odpowiednia do tworzenia nowych celów. Energia znajduje dla siebie nowe obszary do eksploracji. Możesz zdobyć nowe doświadczenia, które na początku mogą wydawać się nieistotne, ale można na nich zbudować fundament czegoś wielkiego, np. ktoś na początku może nie wydawać się znaczący, ale przy dłuższej komunikacji może powodować głębsze odczucia. Energia Lwa jest zawsze szykowna, gustowna, genialna. Ten czas może przynieść ze sobą pozytywną energię do poprawy relacji z dziećmi, rozwinięcia pewności siebie, zaakceptowania części swojej Duszy.
Lew otwiera bramy Serca, więc nie bój się uczuć a czerp radość z tego, że możesz komuś pogratulować lub podziękować. Bądź hojny i dawaj radość, zarażaj wszystko wokół pozytywnym nastawieniem. Naucz się przyjmować gości, pomagaj znajomym, bądź aktywny. Możesz teraz rozwijać zmysłową stronę swojej Duszy, troszcząc się o kogoś i okazując mu ciepło.

W tym czasie budzi się archetyp Wewnętrznego Dziecka, więc wyrażaj siebie twórczo, pracuj nad swoim wizerunkiem. To jest ogromna energia, która może zabrać cię daleko poza granice świata, w którym żyłeś. Wydarzenia mogą być nagłe, możesz otrzymać jakieś wiadomości, które po prostu zachwieją twoją stabilnością.
Jeśli klienci przychodzą w tym dniu do biura, to znaczy, że podświadomie chcą coś zmienić. Na starych fundamentach, na doświadczeniu można zbudować coś nowego.

Czytajcie znak, w którym macie Księżyc…
Baran – otrzymasz dodatkową energię aktywacyjną, która pomoże ci spełnić pragnienia. Jakaś nowa energia może wkroczyć do twego świata i przynieść ze sobą coraz więcej chęci do działania. Ta energia weźmie cię za rękę i wyprowadzi ze strefy komfortu. Być może będziesz musiał podjąć ryzyko, wejść w coś nieznanego, ale dzięki temu wiele zrozumiesz. Poszerzaj swoją wizję świata, nie trzymaj się dogmatów i schematów. Być może energia księżycowa da narodziny nowego archetypu i będziesz musiał odegrać nową rolę.

Byk – jeśli skupisz się na jednej stronie życia, będziesz musiał zmienić kierunek swojej uwagi i zobaczyć coś innego niż wydarzenia, które cię denerwowały i martwiły. Zobacz, co jest dobre w twoim życiu, jakie kolory są obecne w twoim życiu?! W tym miesiącu nie należy się nigdzie spieszyć, martwić i szukać czegoś z napięciem. Zwróć uwagę na dobro, które jest w twoim życiu, naucz się dziękować Losowi, a wtedy on odpowie ci tym samym. Musisz się zatrzymać i ponownie uruchomić, odstresować.

Bliźnięta – zwracaj uwagę na różne punkty i dziedziny życia. Być może chcesz zobaczyć coś nowego lub ponownie rozważysz niektóre stare decyzje. To czas przygody, poszukiwań. Jeśli nie myślałeś o zmianie pracy, mimo to przejrzyj ogłoszenia, bo może odkryjesz coś nowego. Możesz zająć się nową dziedziną życia, ale będziesz pod dużym wpływem rodowych scenariuszy, będziesz musiał szukać w nich potencjału i traktować je z pozycji własnej indywidualności. Aby zrozumieć przyszłość, trzeba wrócić do przeszłości.

Rak – wydarzenia z przeszłości mogą zablokować twoją sferę uczuć, odebrać ci radość, przyciągnąć smutek. Energia nowiu przyniesie ze sobą impuls, który ożywi w tobie chęć tworzenia i podróżowania. Możliwe, że będziesz musiał zmienić sposób komunikowania się z ludźmi – możliwe, że z kimś stanie się ona całkowicie powierzchowna, nie będzie można się zbliżyć do tej osoby. Wśród bliskich może wzrosnąć napięcie, dlatego proponuję Rakom grę – terapię „Szamański Krąg”, dzięki której Rak zrozumie, jakiego rodzaju projekcję wykonuje, jaki scenariusz w swoim losie musi wyleczyć?

Lew – rozstrzygniesz kwestię relacji, czyli zastanawiasz się, jak głęboka ona jest. Możesz rozwiązać problemy związane z dziećmi, rolami rodzinnymi i redystrybucją odpowiedzialności. Trzeba będzie szukać klucza dla relacji międzyludzkich. Będziesz także musiał popracować nad pewnością siebie, odkryć kompleksy, zrozumieć, co powstrzymuje energię, jakie role w tobie walczą ze sobą – musisz być w stanie je zoptymalizować. Będziesz musiał zrobić w sobie porządek. Ten proces może zająć ci trochę czasu, ale pomoże przejść na nowy poziom losu.

Panna – energii na podjęcie ważnych kroków nie zabraknie. Nie bądź teraz aktywna, ponieważ możesz napotkać przeszkodę. W tym miesiącu warto zwrócić się do kogoś o wsparcie, aby zrozumieć i zaakceptować sytuację. Nie planuj zbyt dokładnie, bo plany mogą się zmienić, bo niektórzy opuszczą twoje życie. Ktoś cię zawiedzie, ale nie rozpaczaj, to czas dany na refleksję, poszukiwanie twórczego wyrazu siebie, czytanie książek i obserwację. Nie bój się odpuścić przeszłość, która wiąże się ze schematami i programami twoich rodziców. Nie trzymaj się tego, co cię opuszcza.

Waga – twoje otoczenie będzie postrzegać cię bardzo pozytywnie. Możesz znaleźć podobnie myślących ludzi, ktoś pomoże ci we wszystkich twoich wysiłkach. Najważniejsze to nie wątpić w swoje umiejętności. Ciesz się, okazuj dobre usposobienie, dziel się uczuciami z innymi ludźmi, bo to uzdrowi jakąś ważną sytuację lub związek. Poczujesz lekkie napięcie, bo być może jakaś sytuacja będzie cię niepokoić, ale wszystko zmieni się, naprawi. To czas na wyrażenie siebie.

Skorpion – będziesz musiał wybrać dla siebie pracę, której będziesz oddany. To uczucie, któremu całkowicie się oddasz, które cię pochłonie! Takie uczucie przeniesie cię na nowy, karmiczny poziom. Wybieraj uczucia ostrożnie, ostrożnie myśli i pragnienia, bo od tego zależeć będzie twoja przyszłość. Jeśli masz dzieci, pozwól im dorosnąć, pomóż im zdobyć zaufanie co do ich własnych decyzji. Ten czas jest dany każdemu na przemyślenie planów, które miały się spełnić po roku lub po dłuższym czasie. dłużej. w tym miesiącu będziesz musiał wyznaczyć granice swoim bliskim, okazać pewność siebie.

Strzelec – stare schematy nie pomogą, konieczna jest aktualizacja systemu, ponowne rozważenie swoich potrzeb, pragnień, myśli i wybranie tego, co jest konieczne w tym czasie. Wyjdź poza granice tego, co możliwe i znane. Pomoże ci to uzyskać to, czego chcesz. Niektórzy z was będą musieli przemyśleć ścieżkę kariery lub rozwiązania finansowe, które nie są już opłacalne. Może się wydawać, że wszystko idzie wolno, ale tak naprawdę nad twoją głową gromadzą się nowe zasoby i możliwości, a teraz jest czas na to, aby je zauważyć i poczuć. Zwróć uwagę na swoich przyjaciół.

Koziorożec – wkraczasz na poziom energetyczny, na którym wszystko musisz robić sam. Niektóre Koziorożce mogą bardzo dotkliwie odczuwać samotność. Życie zachęca do ponownego rozważenia wzorców aktywności i ustalenia tego, co jest bardziej odpowiednie,  samodzielnego poszukiwania podobnie myślących ludzi. W przypadku, gdy nie możesz czegoś zrobić sam, poproś o pomoc i nie martw się, że jej nie otrzymasz. Przeszłość sprawiła, że ​​zawiodłaś się na ludziach, ale teraz musisz nauczyć się ponownie zaufać. Krewni pomogą ci pozbyć się kompleksów.

Wodnik – to filozofia i rewizja wszystkich wymagań życiowych. Jesteś teraz w ważnym momencie, ale musisz cofnąć się w czasie, aby wydostać się z tego miejsca. Powinieneś znaleźć okazję do uzdrowienia swojego losu. Los radzi ci, abyś stał się bardziej dostępny emocjonalnie – naucz się siebie. Zobacz, w którym miejscu częściej przejawiasz narcyzm? Ktoś długo będzie testował twoją cierpliwość. Niektóre małe rzeczy mogą otworzyć w tobie drzwi, które pomogą ci ujrzeć to, co byłeś w stanie przepracować w swojej duszy, a co nie. Naucz się rozumieć ludzi.

Ryby – czekają na ciebie zmiany, które przyniosą ze sobą całkowitą zmianę przeszłości. Staraj się polegać mniej na logice, a bardziej na swoim doświadczeniu i intuicji. Możesz żałować, że jesteś zbyt krytyczny wobec tych, których kochasz. Nie próbuj ratować ludzi na siłę. Nie daj się wpuścić na teren kompleksu ratowników. Zostaniesz wciągnięty w przeszłość, aby jeszcze raz zrozumieć, na ile miałeś rację, czego nie zrobiłeś. Poprzez karmiczne spotkania w twoim życiu obudzą się karmiczne scenariusze i dialogi.

UWAGA

📢 We wrześniu, a dokładnie 6 września, otwieramy Klub – Metafory Runiczne. Nauczę Was rozmawiać z Runami, nie będziecie postrzegać Run tylko jako patyczki i kąty.
Runy to niesamowite narzędzie, które pomaga zrozumieć stan obecnej energii. Za pomocą Run możemy zdiagnozować swoją sytuację. Poczujemy runiczną świadomość.
Będziemy pracować z runicznymi obrazami, które zauważamy w naszym życiu. Runy nauczą nas dostrzegać znaki Losu.
To nie wróżba, a okazja do odczuwania sytuacji, które pomagają nam dostrzec pewne energie w naszej przestrzeni. Nauczycie się rozpoznawać te energie w swoim życiu.

✔ Zajęcia odbywać się będą 2 razy w miesiącu – we wrześniu 6 i 20, od godziny 18 – ej.

✔ Dla tych, którzy chodzą na Jogę Twórczości koszt jednej godziny zajęć – 120 zł

✔ Dla pozostałych uczestników Klubu koszt jednej godziny zajęć – 150 zł.

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 14 sierpnia 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 15 sierpnia 2023
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.