Bardzo często czytelnicy zwracają się do mnie z zapytaniem, jak poznać czy związek jest karmiczny i co to w ogóle znaczy. Niektórzy są szczęśliwi, gdy słyszą, że ich związek mimo wszystko jest karmiczny i cieszą się, że „do końca życia będą razem” lub też słyszymy takie okrzyki „ tak, wiedziałam, że ten związek jest karmiczny, dlatego tak się męczę”. Dlatego też na łamach naszego czasopisma postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

I tak, według definicji – karma to konstrukcja utkana z programów, które wyrosły i zakorzeniły się na bazie życzeń lub powtarzających się zjawisk i sytuacji, lub też z powodu przypadku, który silnie utkwił w pamięci w przeszłości, wywarł ogromne wrażenie i człowiek przeniósł to ze sobą do kolejnego życia jako element podświadomości.
A jak to bywa z ludźmi? Jakie spotkania można uważać za karmiczne? W czym nam może tutaj pomóc numerologia?

Jeśli zaczęliście spotykać się z człowiekiem już w dzieciństwie (do osiągnięcia pełnoletniości), to taki związek zazwyczaj jest związany z karmą. Ludzie pamiętają jeden drugiego i powinni dokonać czegoś wspólnie. Być może, że te dwie dusze poszukiwały się nawzajem i teraz im razem może być komfortowo.
Dopiero co poznaliście się i macie uczucie, że znacie już go znacie, nawet możecie przewidzieć jego zachowanie. Pamięć wam podpowiada, że byliście razem i teraz jakieś mechanizmy połączyły was w określonym celu.

Jeśli jest wam trudno rozstać się – chociaż mogą występować tutaj przyczyny subiektywne tego typu: nie chcę się z nim rozstawać, gdyż on mnie finansuje (wtedy rzecz ma się nie w karmie). Jeśli ani jednego dnia nie da się przeżyć osobno, ponieważ „coś” ciągnie do tej osoby, to jest to związek karmiczny.

Jeśli nawet po rozstaniu pamięć nie pozwoli zapomnieć o tym partnerze i wielu innych odruchowo porównujecie z nim, wtedy mówimy o tym, że to związek karmiczny i karma jest jeszcze nie zakończona.

Związki karmiczne nie zawsze okazują się lekkie. Przecież podświadomość zaczyna aktywizować pamięć przeszłości, a każdy z nas rozumie, że w przeszłości mogło być wszystko: i dobre, i złe. Często czytelnicy przysyłają taką informację: „on w przeszłości by moim gwałcicielem, a teraz jest mężem”… Program zadawania bólu lub gwałtu jest odpracowywany długo i pozostałe elementy łączące powinny wskazywać na niego, a nie tylko na sam fakt małżeństwa. Spróbujmy zwrócić się o pomoc do numerologii, która nam pomoże naświetlić, jakich partnerów szukamy podświadomie i dlaczego. Jakich możemy zaliczyć do karmicznych, a jacy są nam dani po prostu, do pomocy stworzenia sytuacji z przeszłości.

Przykład wyliczenia w celu uzyskania liczby, odpowiadającej za karmiczne programy:

Data 20.1.1955r. = 41 = 5 / Liczba Drogi Życia
1) Sumujemy liczbę miesiąca i roku urodzenia: 1 + 1 + 9 + 5 + 5 = 21 = 2 + 1 = 3

2) Od liczby drogi życiowej (w tym wypadku 5) odejmiemy otrzymaną liczbę w pierwszym działaniu 5 – 3 = 2 (lub odwrotnie, wychodząc z założenia „ od większej liczby odejmujemy mniejszą).

3) Do otrzymanej liczby dodajemy liczbę dnia urodzenia: 2 + 20 = 22 (2+2) = 4
*jeśli przy odejmowaniu wyjdzie (w tym przypadku zamiast 22) liczba równa 10, 11, 12, 13, 14, to nie redukujemy jej do jednostek, a jeśli wyjdzie 28 wówczas redukujemy (2 + 8 = 10 = 1 + 0 = 1)

 To jest nasza poszukiwana liczba karmicznego programu partnerstwa.

Jeszcze jeden przykład: Data 4.5.1963r.
1) 5 + (1 + 9 + 6 + 3) = 24 = 2 + 4 = 6
2) 6 – 1 = 5
3) 5 + 4 = 9

Uwaga: liczba drogi życiowej to dodanie wszystkich liczb daty urodzenia i zredukowanie jej do jednostek, np. (20 1 1955 : 2 + 0 + 1 + 1 + 9 + 5 + 5 = 23 =
2 + 3 = 5 – jest to liczba drogi życiowej).

Jeśli rezultat jest równy:

Jedynce – w podświadomości wpisany jest program miłosnego dramatu. Romanse zaczynały się i kończyły szybko, i szumnie. Będziecie szukać w związkach silnych przeżyć. I ten, kto te przeżycia wam dostarczy, tego można nazwać karmicznym, kto będzie z wami w tych przygodach uczestniczyć. Macie także programy dobra, szczodrości, wierności, lecz wszystko to jest dla kogoś godnego tych wartości. Często człowiek, z którym jesteście, związany jest z wami karmą poprzez dzieci.

Dwójce – głęboki romantyzm w połączeniu z samotnością. W poprzednim życiu wasza dusza miała mnóstwo rozczarowań i teraz przepełniona jest programami lęków i samotności. Wszyscy, którzy będą zmuszać was do cierpień, albo ci, których wy będziecie zmuszać, będą związani z wami „rozczarowaniem”. Dlatego nie należy szukać związku romantycznego, gdyż możecie wpaść w karmiczną pułapkę. Szukajcie równości w słabym wyrażaniu uczuć. Ten człowiek, który zdolny jest podnieść was ponad karmę, będzie obdarowywał was miłością zmieszaną z szacunkiem, a nie po prostu zwykłymi impulsami, pełnymi uznania.

Trójce – w poprzednim życiu duszy tej przyszło przeżyć kilka związków, dlatego szczególnego przywiązania do nikogo nie czuje. Natomiast istnieje teraz program emocjonalnych dążeń. Jeśli spotkacie człowieka z takimi samymi zainteresowaniami, z taką samą pasją, to wybierajcie jego, on nie spowoduje waszego cierpienia i rozstania, tylko razem będziecie mogli stworzyć nową życiową drogę. Wśród ludzi z taką liczbą spotyka się wielu takich, których uczucia są powierzchowne i oni powinni teraz uczyć się kochać.

Czwórce – charakter waszego zachowania w poprzednim życiu to przysłowiowe „ze skrajności w skrajność”. Oprócz tego, w podświadomości będzie znajdować się program zbytniej krytyki w stosunku do siebie, jak również innych. Wielu przedstawicieli będzie miało zapisane w podświadomości „brak wyrazistości w związkach”, a niektórzy „głęboką wierność z wpleceniem zazdrości”. Przejaw karmiczny będzie zależał od waszej drogi, albo będzie to droga oddania i wierności, albo przechodzenia przez „ciężar”… Jest wam pisane spotykać tych, z którymi widzieliście się w przeszłości, tylko że oni szczęścia wam nie przyniosą, jak i wy nie będziecie mogli uczynić ich szczęśliwymi. Szukajcie partnera podobnego do waszej matki, weźcie ją za ideał, wtedy może coś z tego wyniknąć.

Piątce – w poprzednim życiu zbyt wiele wymagaliście od partnerów. Wokół was znajdowały się silne seksualne namiętności. Także podświadomość zachowuje taki program, jak nadmierną dumę. Każdy romans, owiany chłodem jest karmiczny, jak i romanse przepełnione zdradą i manipulacją. Dla swojej duszy należy wybrać swoją drogę duchową i jeśli człowiek zgodzi się przejść ją z wami, to właśnie on będzie posłańcem Anioła Stróża.

Szóstce – w poprzednim życiu człowiek albo był konserwatystą, który był tylko za instytucją ślubu lub wybierał drogę wierności rycerskiej, albo bez ślubu i bronił tego, co jest bliskie jego sercu. Podświadomie poszukujecie człowieka, który by w pełni z wami się zgadzał i troszczył się o was, jesteście w stanie go znaleźć. Jeśli taki człowiek znajduje się w waszej podświadomości, to na pewno spotkacie go.

Siódemce – w przeszłym życiu mogliście albo stale ofiarowywać siebie innym, albo przejawiać skrajną niestałość i egoizm. W waszej podświadomości nie ma programu „udanego związku”, jednakże można go wypracować, na przykład za pomocą modlitw, odpowiednim zachowaniem. Każdy wasz negatywny czyn lub negatywna myśl może przyczynić się do zakończenia i zerwania związku, jeśli źle będziecie zachowywać się w stosunku do innych ludzi. Związek partnerski jest waszym słabym punktem duszy. Stańcie się bardziej szczodrzy, lepsi, cierpliwsi, to szczęście zawsze będzie z wami.

Ósemce – karmicznie będziecie związani z partnerem, który będzie o wiele starszy od was, albo z takim, który będzie podkreślał swoje starszeństwo, albo z takim, który w hierarchii zawodowej stoi od was wyżej. Ci partnerzy gotowi są zrobić dla was wiele, ale czy będą w stanie uczynić was szczęśliwymi, jeśli w przeszłym życiu wy wybraliście karierę i swoje ambicje? Szczęście znajdziecie z człowiekiem, który podzieli wasze aspiracje w nauce, twórczości, sztuce.

Dziewiątce – w przeszłym życiu uważano was za niezwykłego człowieka i to jest prawda, lecz większość związków była nudna, nietrwała, krótkotrwała. Czasami macie ochotę znaleźć partnera i ofiarować się dla niego, a czasami na odwrót, jednak w każdym przypadku, wam, we dwoje powinno być ciekawie. Szczęście znajdziecie z tym człowiekiem, który zechce dać wam „miłość na całe życie” i będzie pomagać w poruszaniu się naprzód, oraz wspierać wszystkie wasze plany i idee.

Dziesiątce – człowiek agresywnie prześladował swego partnera i teraz może albo w ogóle przejawiać obojętność, albo kontynuować karmiczny program. Wyjście jest tylko jedno, kierować swą energię na zainteresowania i pasje.

Jedenastce – człowiek z taką liczbą może być bardzo surowy albo współczujący. Tutaj bardzo dużą rolę będzie odgrywać wsparcie i pomoc partnera. Oprócz tego, partner powinien być bardzo zdolny, albo utalentowany.

Dwunastce – podświadomie będziecie dążyć do tego, by stać się ofiarą. Nie powinniście wybierać partnera, który żyje życiem wszystkich. Spokojny, cichy dom – to najlepsza przystań w waszym życiu.

Trzynastce – w przeszłości nie ceniliście tego, co posiadaliście. Miłość żyła obok i gotowa była ponosić ofiarę dla was. Teraz przyjdzie pomęczyć się, powalczyć o nią.

Czternastce – sami cierpieliście z powodu tego, kogo kochaliście. Jednakże nie uznawaliście tego człowieka, teraz od nowa będziecie się uczyć relacji ludzkich.

autor: Emma Lange

Oferty Analiz

Poprzedni artykułKalendarz Słoneczny – 11 grudzień 2017
Następny artykuł12.12 – opis daty
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.