W Nowym Roku Szczur – i to nie byle jaki, a Metalowy – zaprasza nas do walki o nowe osiągnięcia. Biały Szczur może pokazać się w wielu odkryciach, na przykład: może stać się myszką laboratoryjną, a może też być dziadkiem do orzechów z metalową koroną na głowie. Dla każdego ten rok przyniesie coś innego – osobistego. Zatem, nadchodzących energii nie można rozpatrywać, jako dobrych lub złych. Co więcej, Szczur nie lubi grzebać w emocjach innych, uczy nas kształtować stosunek do konkretnego wydarzenia. Szczur, w przeciwieństwie do Świni, narysuje dla nas inną przyszłość, a nawet zaoferuje nam, abyśmy stare zostawili daleko w tyle, abyśmy mogli zapomnieć o wszystkich okropnych wydarzeniach. Niektóre problemy mogą pozostać niezakończone, ale mimo to, zamrożą się, pójdą gdzie indziej – do innego wymiaru. Biały Szczur może zaoferować nam szacunek do partnera, ponieważ Szczur lubi łączyć ludzi. Spełnienie pragnień jest możliwe, o ile będziemy słuchać porad innych ludzi.

Szczur – otworzy cię na wszystko, co wydawało ci się niedostępne. Szczęście będzie blisko, wystarczy wiedzieć, jak się z nim skontaktować. Czas oferuje zmianę wewnętrznych ustawień, aby zobaczyć rzeczywistość taką, jaka jest. Sukces może przyjść tylko do bardzo uczciwych Szczurów. Spójrz pod swoje stopy, stąpaj ostrożnie i uważaj na tych, którzy są blisko ciebie. Pragnienia zostaną spełnione, ale nie w pierwszej połowie roku. Naucz się balansować w różnych energiach, aby nie stracić równowagi. Jeśli stracisz złoty środek życia, trudno będzie go odzyskać i powrócić do wcześniejszych pozycji, które były dla ciebie ważne.

Bawół – musisz przeżyć kolejny rok i walczyć ze stresem. Szczur nie jest twoim asystentem i nie dąży do przyjaźni. Postaraj się zdobyć wszystko własnymi rękami. Szczęście jest w twoich rękach, i jest to pozytywny moment. Musisz tylko wypełnić wszystko swoją wolą, a to, co posiadasz, stworzy całość. Szczur postawi cię naprzeciw rzeczywistości, więc dobrze by było pozbyć się złudzeń. Szczur wskaże Bawołom ich wewnętrzne niedoskonałości i braki. Najważniejsze cele i przedmioty Bawole, trzymaj w zasięgu wzroku. Naucz się, jak korzystać ze swoich umiejętności. Nie bój się wyciągać pomocnej dłoni do innych, bo dzięki temu zyskasz dodatkowe punkty dla lepszego życia.

Tygrys – odkryj nowe możliwości. W tym roku możesz stanąć w kolejce do tych, którzy chcą cię poznać i pomóc ci. Pomóż swoim bliskim, walcz o swoje cele. Im wyższa aktywność, tym większe szczęście. Wszystkie twoje sprawy otworzą się nowymi możliwościami. Jesteś dyrygentem szczęścia rodzinnego. Na początku roku może pojawić się stres i podekscytowanie, ale jeśli możesz wygrać, pokochaj ryzyko – nie pomylisz się. Szczur pomoże ci osiągnąć to, czego pragniesz.

Kot – Szczur uwolni cię od tego, co jest ci zupełnie niepotrzebne. Pomoże ci przejść przez nowy próg do wolności. Możesz czuć euforię, ponieważ wiele marzeń spełni się. Szczur będzie chciał zrobić z ciebie kogoś o podobnych poglądach, więc obsypie cię prezentami, aby uspokoić własną energię. Skoncentruj się na tych marzeniach, które z pewnością pomogą ci osiągnąć to, czego pragniesz. Dostrajaj się do sukcesu, nie wpadaj w negatywne energie. W tym roku nie powinieneś Kocie wydawać zbyt dużo pieniędzy, a lepiej wpłać je do banku, a nie pożałujesz.

Smok – niektóre Smoki mogą wymyślać własne cele, ale Wszechświat zmieni je na inne. W tym roku twój silnik parowy Smoku, wciągnie cię do zupełnie innego świata, z różnymi scenariuszami. Dotychczasowe sukcesy i zwycięstwa będą zbyt małe, aby cieszyć się z tego, co jest. Przygotuj się na to, że Szczur ci nie pomoże – on ma własne sprawy i ty, Smoku, masz własne. Jeśli chcesz szybkiego spełnienia pragnień, to poniesiesz porażkę. Musisz podjąć wysiłek. Niektórzy Smoki jednak będą chciały poruszać się w tych okolicznościach, i to jest błąd. Najpierw muszą nauczyć się zarządzać nimi, manewrować nimi, a nie z nimi walczyć. Możecie w walkę włożyć zbyt dużo energii, a wtedy zostaniecie pozbawione sił witalnych, pozbawione pragnień.

Wąż – bądź uprzejmy, nie szastaj pieniędzmi, zaprzyjaźniaj się, ale nie wchodź w relacje. Możesz pobyć w izolacji, udoskonalić swoje hobby. Szczur nie zamierza dzielić się z tobą swoją energią. W 2020 r. możesz doświadczyć sytuacji, która spowoduje, że zmienisz swój światopogląd, poczujesz coś bliskiego, co może przynieść ci korzyści, lub na odwrót. Staraj się tak zachowywać, aby Cud dał ci radość. Możesz wkręcić się w wir jakiejś historii, którą zapamiętasz przez całe życie. Nie powinieneś Wężu w tym roku włączać  wewnętrznego krytyka, bo może zrujnować ci całe życie i zablokować drogę do tego, czego pragniesz.

Koń – jeśli wejdziesz do Bramy Szczurów, z dowolnymi planami, kontynuuj ten trend. Zobaczysz, jak zmienia się życie innych ludzi, ale twoje przetrwa. Możesz odnieść sukces, jeśli pozostaniesz na swoich pozycjach. Gdy będziesz rozwijał się to ci, którzy zazdrościli ci lub próbowali zablokować twoją ścieżkę, odejdą od ciebie. Relacje z innymi nie będą ani złe, ani dobre, a raczej bardziej oczyszczające. Uważaj na komplementy; jeśli chcesz wymienić swoją dawną przyjaźń na nową, nie wygrasz zbyt wiele. W tym roku nie powinieneś wydawać zbyt dużo pieniędzy, lepiej jest je zbierać na jakiś ważny cel.

Koza – Szczur jest gotowy, aby dać ci sukces, więc spróbuj wziąć go w swoje ręce. Oczywiście sukces nie przyjdzie szybko, bo konieczne będzie spełnienie pewnych warunków, aby go otrzymać. Będziesz musiała Kozo pracować, zmienić coś w sobie – np. punkt widzenia. Najbardziej aktywne Kozy będą mogły odnieść sukces od razu w kilku obszarach. Konflikty mogą przynieść zmartwienie i podekscytowanie. Nie kłóć się z kimś, kto jest ci drogi lub kogo znasz. Staraj się nie wywoływać zazdrości u znajomych, więc usuń swoje zdjęcia i przestań opisywać swoje życie osobiste. W tym roku zmienisz swoje nastawienie, a nawet zamkniesz na zawsze jakiś ważny odcinek z przeszłości.

Małpa – ciesz się życiem, nie próbuj go komplikować, zmieniaj i odbudowuj je sama. Nie okazuj frywolności, zaniedbania, nieuwagi. Szczur nie wybaczy ci i ukarze cię. Staraj się rozwijać swoje hobby, ucz się języków obcych, a wszystko to doprowadzi cię do sukcesu. Możesz założyć swojego bloga i pisać o osiągnięciach, co może motywować inne osoby do pracy. Tegoroczne życzenia szybko się spełnią. Co zrobisz, gdy się spełnią? Być może nie będziesz w stanie poradzić sobie z nowymi obowiązkami, dlatego tegoroczna stawka, to spokój. Odpowiednio zarządzaj pieniędzmi.

Kogut – Możesz nie doceniać Szczura, nie rozumieć jego intencji i zdecydować, że Szczęście cię nie dotyczy. Uwierz, że wszystko ułoży się dobrze, a ty sam jesteś kowalem własnego szczęścia. Nastąpi seria wydarzeń, które zmienią twoje życie na lepsze. W 2020 roku niejeden Kogut poprawi swój sukces finansowy i uzyska to, czego oczekiwał. Ważne, aby nie kłócić się z bliskimi. Jeśli Kogucie będziesz się denerwował, to nie zobaczysz szczęścia. Dlatego zadbaj o swoje nerwy, patrz głębiej, ucz się, a Życie da ci szansę.

Pies – Szczur udzieli ci pomocy i przeniesie cię na nowy poziom. Wszystkie problemy z przeszłości zostaną zapomniane, przetworzone i możesz zająć ważne miejsca dla siebie. Okoliczności nie od razu dadzą widoczny sukces. Musisz zachować powściągliwość, więc lepiej zostać obserwatorem, aby potem stać się panem sytuacji. Słuchaj porad od ludzi, bo w strumieniu porad może być ta od serca. Szczur nie zostawi cię bez pomocy. Twoje pozycje w drugiej połowie roku zmienią się na lepsze, a wszystko, co stare, zostanie zapomniane.

Świnia – ktoś spróbuje wykorzystać cię do własnych celów lub obarczy cię winą. Nie warto brać się za nic ważnego i znaczącego, nie można radykalnie zmienić swojego życia. Poświęć czas na organizację i porządek. Szczur cię nie polubi w tym roku, może nie dać szansy na sukces. Raczej pokaże ci, jak wygląda rzeczywistość. Pragnienia nie zostaną natychmiast spełnione. Twoje życzenia zyskają energię w marcu, zostaną przygotowane do spotkania się z nowymi energiami. Bądź ostrożna Świnio, nie zaspokajaj swoich pragnień i pokus. Postępuj zgodnie z radami bardziej doświadczonych osób. W drugiej połowie roku będziesz musiała wiele naprawić.

Oferty Analiz