Wraz z tą datą otwiera się Brama Lwa. Czym jest Brama Lwa? Co roku od 8 do 12 sierpnia, kiedy Słońce jest w znaku Lwa, a gwiazda Syriusz zbliża się do Ziemi i ustawia się w jednej linii z pasem Oriona, w Kosmosie odbywa się rodzaj tańca – kosmiczna wibracja zmienia się i otwierają się Bramy Nieba, które pomagają nam oczyścić programy, które nas ograniczają. Syriusz nadaje planecie ogromną siłę, dlatego w ludziach zostanie aktywowana naturalna mądrość, która wyniesie wszystkie kanały szczęścia na wysoki poziom.

W tym miesiącu zapraszamy Was na takie terapie, na które możecie przyjść bez żadnego przygotowania, które pomogą Wam wynieść sukces na nowy poziom – na poziom świadomości. Swoje działanie zamanifestuje energia psychiczna, aktywowane zostaną nasze pola energetyczne, co oznacza, że ​​energia zmieni się na poziomie DNA. Dlatego Wszechświat zaprasza nas do przyłączenia się do mądrości, dzięki czemu możliwe będzie poszerzenie naszego pola świadomości, usunięcie ograniczeń z nas samych i odpowiednie dostrojenie się do wszystkiego, co przyniesie życie.
Budząc się, poczujesz wewnętrzne światło w każdej komórce swojego ciała. Zadaj sobie pytanie: „Co jeszcze mogę zrobić dla mojej Duszy?”
Uzdrawiaj energię Serca świadomością, nową wiedzą, a nie trywialnymi dogmatami, rozumiejąc jedynie rzeczywistość.
Wibracje Syriusza to wibracje Wolności.
Spróbuj radykalnie zmienić to, czego nie lubisz w swoim życiu. Nie daj się trudnościom, bo słaba dusza tworzy słabe ciało, więc rozwiązuj problemy swojej duszy. Znajdź punkty jej mocy i polegaj na nich. Spójrz rzeczywistości prosto w oczy, nawet jeśli boli. Możesz zrobić więcej, znając prawdę. Nie trać czasu na niepotrzebne techniki czy toksyczne relacje, bo jeśli czujesz, że nadszedł czas na kompromisy, idź na nie.
To, kim poczujesz się w owym czasie, tym będziesz – ten obraz będzie za tobą szedł. Kosmos monitoruje twoje wewnętrzne zmiany, dlatego to, co wnosisz do serca, będziesz kontynuować. Przemyśl plany na życie i zastanów się, co chcesz wdrożyć, a co może poczekać. Zastanów się, co możesz wykorzystać na swoją korzyść. Zbuduj łańcuch strategii dla swojego celu, realizuj plany. Wszystko powinno być uporządkowane i zorganizowane.

Życie kieruje nas wszystkich w stronę kreatywności, a to znaczy, że wszystko, co jest twórcze, jest tym, co konieczne, Życie kieruje nas również na poszukiwania nowej wiedzy, więc idźcie naprzód, a my postaramy się dać Wam coś nowego i interesującego.

Co ten czas przyniesie poszczególnym Liczbom Dróg Życia?

Jedynka – teraz jesteś skazana na gromadzenie, negocjowanie, kumulowanie energii. Tego czasu nie można nazwać smutnym i bezużytecznym. Najlepiej starać się przeżyć ten okres spokojnie, bez konfliktów. Nie podejmuj fatalnych decyzji, nie bierz odpowiedzialności i nie podejmuj ryzyka. Jeśli chcesz wyskoczyć z nowym projektem lub pomysłem, to nie zdążysz, wszystko może nagle zepsuć się. Oszczędzaj energię, angażuj się w filozofię, opracuj plany, aby później móc wyjść z ich realizacją. Otworzą się przed tobą Bramy Ochrony i Oszczędzania.

Dwójka – naucz się czegoś nowego i zastosuj swoją wiedzę. To wspaniały miesiąc, który pomoże ci zgromadzić energię Szczęścia i Bogactwa. Będziesz mogła dopełnić wszystkich możliwych rytuałów, aby wypełnić swoje pole informacyjne bogactwem. Wszystko będzie kręcić się wokół ciebie i w kierunku możliwości, więc nie przegap tego. Jeśli ktoś zaprasza cię do zdobywania wiedzy, to nie bój się w nią inwestować. Ale lepiej nie wydawać dużo pieniędzy, lepiej oszczędzać, a jeśli już płacisz, to tylko za wysoką jakość lub nową umiejętność. Nowa wiedza pomoże ci poprawić stan materialny. Otworzą się przed tobą Bramy Wiedzy.

Trójka – może wzrosnąć energia marnotrawienia, dodatkowo ktoś może wywierać na ciebie presję presję. Nie próbuj brać pożyczek, bo będziesz je długo spłacać. Nie powinnaś angażować się w przygody finansowe, bo wtedy możesz cierpieć. Ale informacje, nowa wiedza mogą pomóc wzmocnić twój autorytet, ustawić myśli we właściwy sposób. Nie powinnaś wykorzystywać relacji dla własnej korzyści, pozostań wyjątkowo szczera, a wtedy na niczym nie ucierpisz. Kobiety powinny mniej krytykować partnerów, bo w przeciwnym razie mogą go stracić. Otworzą się przed tobą Bramy Dobroci.

Czwórka – teraz musisz pokazać się, być mądrzejsza, nauczyć się unikać konfliktów. Po prostu nie ufaj wszystkim informacjom, które czytasz, szczególnie w internecie. Analizuj wszystko. Łatwo popełnisz błąd, jeśli komuś za bardzo wierzysz. Zaufaj swojemu życiu. Sprawdź każdy dokument, nie podpisuj ślepo. Zastanów się, co jeszcze możesz rozwijać (jaki talent) i w co powinnaś zainwestować. Możesz zechcieć wywrzeć ogromny wpływ na ludzi, pokazać, że jesteś godna szacunku, pokazać swoje umiejętności. Jest szansa, że dzięki temu zdobędziesz to, czego pragniesz. Otworzą się przed tobą Bramy Mądrości.

Piątka – warto zadbać o swoje zdrowie, dlatego relaksuj się, okazuj pozytywne emocje. Możesz skorzystać z terapii, które umocnią twoją pewność siebie i optymizm. W tym miesiącu nie powinnaś uprawiać ryzykownych sportów i podejmować poważnych decyzji finansowych. Ktoś będzie próbował cię wesprzeć we wszystkim, mogą to być przyjaciele i osoby o podobnych poglądach. Możesz nawet kogoś poznać, jeśli chcesz wejść w związek. Niech wszystkie relacje będą oparte na przyjaźni. Jeśli czujesz się smutna, zwróć się do swojego Anioła Stróża. Otworzy się przed tobą Brama Pomocy.

Szóstka – zechcesz szybko spełnić swoje pragnienia. Ktoś może zaproponować ci nową pracę, jeśli wykażesz się racjonalnym podejściem do biznesu. Uważaj, ktoś może o tobie plotkować, a twoja rodzina może okazać ci niezadowolenie. Pojawią się roszczenia od innych osób, co może negatywnie wpłynąć na twoją reputację. Dbaj o swoje kreatywne pomysły, ponieważ ktoś z zazdrości przywłaszczy je sobie. Nie bój się głośno mówić o swoich talentach. Otworzą się przed tobą Bramy Witalności i Życia.

Siódemka – przygotuj się na nowe plany, nowe perspektywy i interakcje. Staraj się robić wszystko w sposób wyważony i na czas. Oszczędzaj czas na ważne cele, które mogą być korzystne dla ciebie i twoich bliskich. Przygotuj się na nową wiedzę, wtedy możesz znaleźć asystentów, którzy pomogą uporządkować twoje życie, pomogą w promowaniu ważnych projektów. Wszystko może zakończyć się sukcesem dzięki odpowiedniemu planowaniu. Spróbuj podziękować życiu za wszystko, co masz, a wtedy da ci jeszcze więcej. Otworzą się przed tobą Bramy Sukcesu.

Ósemka – wszystkie propozycje należy ponownie sprawdzić. Niczego nie zaczynaj, jeśli tego nie sprawdzisz. Będziesz chciała pokazać swoje pomysły, rozświetlić je czymś oryginalnym. Twoja osobowość rośnie i nabiera rozpędu. Przedstaw swoje pomysły i zastanów się, jak możesz je przekazać innym ludziom. W twoim życiu może pojawić się coś świeżego i nowego, co radykalnie zmieni twoje plany i umiejętności. Szukaj nowej wiedzy, będziesz jej potrzebować w nowej działalności, jeśli oczywiście pozwolisz jej wejść w swoje życie. Otworzą się przed tobą Bramy Szansy.

Dziewiątka – zwróć uwagę na manifestację własnego maksymalizmu; jeśli nagle zechcesz kupić złoty samochód lub połowę wyspy na oceanie, taki plan może się nie udać. Nie szukaj pięknego życia, ale praktycznego. Będziesz musiała polegać bardziej na własnych siłach niż na czyjejś pomocy. W tym miesiącu nie będzie najłatwiej, ale ta sytuacja zmieni się, jeśli będziesz ciężko pracować, inaczej myśleć. Twoja sytuacja zmieni się na lepsze. Podejdź do swojej pracy w bardzo systematyczny i zorganizowany sposób, a wtedy każdy twój pomysł przyniesie świetne efekty. Otworzą się przed tobą Bramy Organizacji i Analizy.

Zapraszamy do zdobywania nowej wiedzy, która pomoże Wam w pracy, pogłębi pozytywne doświadczenia, pomoże zostać najlepszym specjalistą.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 7 sierpnia 2020
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 8 sierpnia 2020
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.