Wchodząc do nowego portalu, można natychmiast przejść odnowienie. To niesamowite drzwi, bo 10 + 10 = 20, a liczbę 20 spotykamy trzykrotnie: 10 + 10 = (20) plus rok 2020. Odczujemy duże zmiany, bo liczba 20 to liczba zmian, a teraz przejawią się z potrójną siłą. Można napisać, że ludzkość przejdzie przez energię ogromnego wybuchu, po którym wszystko zmieni się. Na dodatek energia zostanie rozprowadzona w sposób nie do końca nam znany. Świat jest teraz bardzo niestabilny i niezbędny jest chaos, aby redystrybucja energii nastąpiła w innych obszarach. Zasadniczo, energia zostanie rozdzielona na te aspekty, które nie zostały rozwiązane. Tam, gdzie jest napięcie i ból, tam sytuacja nie została rozwiązana, tam jest konflikt i głęboki problem. Nauczymy się poszanowania czasu, czyli postaramy się o jego właściwe wykorzystanie, zgodnie z jego przeznaczeniem. Obecny Liczbowy Portal doda nam energii nieprzewidywalności, dynamiki, nieoczekiwanych scenariuszy życiowych. Nie powinniśmy winić życia, ponieważ samo życie przygotowuje się do zmian. Te systemy lub pomysły na życie, które wyczerpały się, po prostu zakończą swój żywot. Jeśli nie jesteś zadowoleni ze swojego życia, zmienimy je świadomie i szybko. Badajmy swoje wewnętrzne problemy i zniszczmy postawy, które uniemożliwiają nam osiągnięcie swoich celów. Osobiste kryzysy mówią o zderzeniach energii w naszej Duszy. A teraz sprzeczności, które nagromadziły się, wyjdą na jaw.
Jeśli prowadzisz firmę, musisz wymyślić nowe strategie, nowe przepisy i procedury, które pozwolą wzmocnić jej fundament.
Wszyscy musimy wierzyć w moc kreatywności i w fakt, że istnieje dobro. Jest to potrzebne, aby zaprosić do swego życia uzdrawiającą moc przebaczenia. Liczba 20 jest liczbą wiary, więc to, w co wierzymy, to otrzymamy.
Zapraszamy do artykułu o Marsie w ruchu wstecznym i o Merkurym w ruchu wstecznym.

♦♦♦

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

♦♦♦

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

♦♦♦

Zatem możemy sprawdzić:
Liczbę Drogi Życia,
Liczbę Podświadomości,
Pierwszą Liczbę Energii
W tym przypadku naszymi wibracjami, po kolei, są:
> dla daty 23.09.1984 – 9, 5 i 1
> dla daty 7.11. 1970 – 8, 3 i 4

JEDYNKA
> Liczba Drogi Życia – wszystko, co przestarzałe musi zakończyć się. Znajdziesz sposób, aby to zrobić.
> Liczba Podświadomości – otrzymasz od życia możliwość wyboru w ważnych sprawach. Jakiego dokonasz wyboru, zależy od twojej Podświadomości.
> Pierwsza Liczba Energii – na razie nie musisz inwestować energii w nowe relacje lub projekty. Masz czas, aby zakończyć wszystkie stare sprawy i doprowadzić plany do perfekcji.

DWÓJKA
> Liczba Drogi Życia – przygotuj się na zmiany, puść to, czego nie uważasz za swoje. Twój charakter może zmienić się. Jeśli to poczujesz, oznacza to, że obudziły się niektóre archetypy z linii kobiecej energii, które należy zrównoważyć i zaakceptować, ponieważ inaczej nie będziesz czuł się szczęśliwy/a.
> Liczba Podświadomości – przygotuj się na zastrzyk szczęścia. Masz okazję nasycić swoje przeznaczenie sukcesem, zmienić swoje nastawienie.
> Pierwsza Liczba Energii – zbieraj siłę, stań się profesjonalistą. To, co teraz gromadzisz, zostanie z tobą. Wybierzesz wiarę lub niewiarę, dobro lub zło.

TRÓJKA
> Liczba Drogi Życia – musisz nadążyć za mądrością i radzić sobie z zadaniami, które stawia życie. W tym okresie będziesz niejako rozgrywać scenariusze, które w przyszłości będą realizowane na większą skalę. Położysz podwaliny pod nową wiedzę.
> Liczba Podświadomości – przygotuj się na podróże, na ruch, na nowe działania. To wszystko przyniesie ci chwałę, spokój i dobre zmiany.
> Pierwsza Liczba Energii – przygotuj się na nowe zwycięstwa. Jeśli podłączysz się do nowego strumienia wiedzy, to za dwa lata możesz zostać specjalistą w nowej dziedzinie.

CZWÓRKA
> Liczba Drogi Życia – będziesz miał okazję odkryć dla siebie coś nowego, o czym wcześniej nie myślałeś. Będziesz chciał podjąć ważną decyzję, która dojrzeje w momencie, gdy minie nowy czas.
> Liczba Podświadomości – udaj się w podróż ku nowym myślom i pomysłom. Otwórz w sobie transformacyjne drzwi i poruszaj się tam, gdzie kieruje cię serce.
> Pierwsza Liczba Energii – wzmocnij więzi społeczne, szukaj nowych kontaktów, pracuj nad reklamowaniem siebie.

PIĄTKA
> Liczba Drogi Życia – przejawiaj siebie, nie bój się stawiać granic innym ludziom. Dbaj o swoje zdrowie, nowe pomysły. Podejmuj nowe decyzje, rozwijaj swą osobowość. Twoje bogactwo tkwi w zrozumieniu i urzeczywistnieniu rzeczywistości.
> Liczba Podświadomości – będziesz musiał ciężko pracować nad sobą, ponieważ wszystkie wewnętrzne sprzeczności i skrajności dadzą o sobie znać. To jest czas, abyś mógł zrozumieć swoje wewnętrzne konflikty, odpowiednio dostosować się do przyszłości.
> Pierwsza Liczba Energii – zadbaj o swój dom, o swoją przestrzeń osobistą, zrewolucjonizuj swój mikrokosmos. Jeśli nie dbasz o więzi rodzinne, to teraz jest czas, aby pomyśleć o stabilnych relacjach.

SZÓSTKA
> Liczba Drogi Życia – możesz poszerzyć przestrzeń, otworzyć się na nowy obszar, który połączysz ze starym. Dzięki temu wejdziesz w nowy rozwój, naprawisz siebie.
> Liczba Podświadomości – musisz rozwijać komunikację, poprawnie budować cele, wyznaczać granice czasowe. Nie możesz marnować czasu na puste projekty.
> Pierwsza Liczba Energii – przygotuj się na to, że twój świat nie będzie gotowy na restrukturyzację i mogą pojawić się trudności. Konflikty mogą być siłą oczyszczającą. Jeśli coś stracisz, poszukaj w tym dobrych stron. Ważne jest, aby z kimś lub czymś oczyścić atmosferę.

SIÓDEMKA
> Liczba Drogi Życia – kobiety z twojego rodu będą miały na ciebie wpływ. Niektóre niezrealizowane rodowe scenariusze mogą przyciągnąć przeszkody lub sukces. Poszukaj zalet i wad w Losie i transformacji w programach rodowych. Wpływ kobiet jest teraz bardzo duży.
> Liczba Podświadomości – napotkasz kilka drobnych problemów, które miną. Musisz zanurzyć się w świecie wielkiego biznesu, zostać profesjonalistą w swojej dziedzinie. W tym okresie mogą pojawić się rozczarowania w związkach. To nie czas na romantykę, tylko na ogromną pracę. Możesz odczuć zwątpienie, więc zastanów się, skąd pochodzi.
> Pierwsza Liczba Energii – musisz zainwestować w siebie, w wiedzę, w zdrowie, w swój rozwój. Kierunek twojej energii to rozwój i stabilność.

ÓSEMKA
> Liczba Drogi Życia – dostaniesz szansę na powodzenia, na szczęście. Dostaniesz możliwość rozwoju, wzniesienia się w jakimś nowym obszarze. Nabierasz rozpędu. Maksymalnie możesz wykorzystać swój potencjał.
> Liczba Podświadomości – natkniesz się na wewnętrzne bariery, które zbuduje dla ciebie twoja osobista karma. Pracuj nad więziami emocjonalnymi, nad błędami z przeszłości, ponieważ napięcie będzie przeszkodą. Spróbuj popracować nad błędami z przeszłości.
> Pierwsza Liczba Energii – skieruj energię na skonstruowanie czegoś wartościowego. Zastanów się, czy właściwie kierujesz swoją energię, czy rozmieniasz ją na drobne.

DZIEWIĄTKA
> Liczba Drogi Życia – twoja energia może okazać się bardzo niestabilna, dlatego dbaj o swoją rodzinę, o bliskich. Staraj się nie dzielić osobistymi planami z obcymi ludźmi. Więcej obserwuj, niż wyrażaj swoją opinię. Miarkuj własną agresję.
> Liczba Podświadomości – powinieneś pomyśleć o swoim życiu osobistym, o swoich dzieciach, o celach. W tym okresie mogą pojawić się nowe, interesujące pomysły, a ty możesz je w przyszłości wdrożyć lub nie.
> Pierwsza Liczba Energii – skieruj uwagę na przepływy nowej energii. Życie wskaże ci co masz robić. Popracuj nad wewnętrznym oporem, szukaj w nim drugorzędnej korzyści i traktuj ze zrozumieniem.

Oferujemy doskonały Kurs Numerologii online.

 

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl