W tym dniu, możemy czuć się dziwnie, ponieważ przyjdą zmiany. Wszyscy znajdziemy się w wielkiej turbulencji zmian. Wielu z nas nie będzie chciało wydostać się ze strefy komfortu, więc odrzucą zmiany. Portal 11-11 daje komplikacje w relacjach, wywiera na nas presję, zmusza do refleksyjnego powrotu do przeszłości, do innego spojrzenia na sytuacje. Uparcie będziemy przeciwstawiać się skokowi w nową przyszłość. Rok zmienia się, Słońce umiera, ustępując miejsca nocy, więc następuje odpływ energii. Nasze siły fizyczne i psychiczne również zmieniają się, nadszedł czas na sen. Ta data mówi, że powinniśmy właściwie rozdzielić swoje zasoby, siły i czas. Po przejściu tej bramy, możemy zrobić wszystkie te rzeczy, których wcześniej nie udało się nam zrobić. Ta brama zmusza nas do poszukiwania nowych źródeł dochodu, wdrażania nowych pomysłów, odkrywania alternatywnych metod leczenia. Każe nam szukać informacji, a informacja powinna być ciekawa, nowa i nie taka, jak u wszystkich. Musimy teraz wiele zmienić, dotrzeć do siebie.
Portal 11-11 przyniesie szczęście odważnym i kreatywnym osobom, które chcą rozwijać się i tworzyć nowe projekty. Dzień można nazwać zerowym punktem odniesienia dla kreatywnych pomysłów. Szukajmy nowej wiedzy, której potrzebujemy, aby zmienić siebie, swój styl życia, swoją aktywność. To jest czas na zdobywanie nowych doświadczeń!

♦♦♦

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

♦♦♦

Jedynka
Trzeba będzie zakończyć wszystkie oficjalne sprawy. Może zrobić duży skok, poradzić sobie z tzw. „papierkową robotą”, z kredytami. Może uda ci się wygrać ważną sprawę sądową, a w twojej karierze nastąpi przewrót. Ta data zaprowadzi cię do miejsca, w którym będziesz mógł pracować oficjalnie, pod dachem jakiejś ważnej instytucji. Stój twardo na ziemi, pracuj z ciałem, z konkretnymi przekonaniami, spójrz na życie racjonalnie.

Dwójka
Energia daty przeciągnie cię na drugą stronę istnienia. Miejsce może wydawać ci się dziwne, ciemne i samotne, ale będziesz chroniona. Niektóre z was poczują, że przyjdzie do was ratownik i pomoże naprawić sytuację. Szukajcie nowej wiedzy, która pomoże wam przekształcić się, włączyć do kreatywnego projektu, rozwijać się. To nie jest czas na wielkie doświadczanie, ale na przygotowanie się do tego. Ucz się, praktykuj, zdobywaj niezwykłą wiedzę.

Trójka
Otwiera się przed tobą, abyś mogła osiągnąć to, co chcesz. Brama ta nie daje prostych rozwiązań. Wszystko będzie pokrętne, niebezpieczne, trzeba wykazać się odwagą. Czas wyjść ze skorupy, nie chować się, zdobywać szczyty tego, co w marzeniach. Im więcej nowych i ciekawych rzeczy stworzysz, tym większe szanse na to, że dasz radę. Zrób reformę, która pomoże ci odnaleźć się. Ta brama nie obiecuje ci ułatwień, ale jeśli się postarasz, zobaczysz zwycięstwo nad konkurencją i nad plotkami. Życie osobiste – staniesz przed wyborem, więc zastanów się, czy kończyć relacje, czy może je scalać.

Czwórka
Możesz osiągnąć sukces tylko poprzez mądrość i małe kroki. Mądrą decyzję należy podjąć na spokojnie. To nie jest czas na reklamowanie swoich sukcesów lub afiszowanie się z tym, co dzieje się w twoim życiu. Staraj się skupiać na swoich słabościach, aby je zrozumieć i zaakceptować, tylko wtedy możesz je kontrolować. Postaraj się nasycić doświadczeniami innych ludzi, aby później uniknąć takich samych błędów. Wiara i pewność siebie, i strategia pomogą ci zostać zwycięzcą.

Piątka
Kończysz jakiś ważny dla siebie cykl i możesz wejść w nowy, tylko należy doń wejść z nową wizją świata. Jeśli nie pojawi się nowe zrozumienie świata, trudno będzie ci pójść dalej, a to wpłynie na twoją fizyczność. Będziesz walczyć ze słabościami, chorobami, z przeszkodami, które odbierają siłę, więc zmień swój światopogląd. Co to znaczy zmienić swój światopogląd? Oznacza to inne spojrzenie na świat, na siebie, na swoich bliskich – bardziej obiektywnie. To czas na odkrycie w sobie potencjału, na realizację. Poznaj siebie, naucz się patrzeć na siebie z różnych stron.

Szóstka
Jeśli nie masz dość energii, rozwijaj swoje talenty, czyli to, co robisz najlepiej i czego najbardziej pragniesz. To czas, aby zakochać się w samym życiu i jego darach. Stawaj się lepszy, ucz się tego, co nowe, co sprawia ci radość. Ten okres może przynieść ci wiele radości, jeśli postawisz na swój sukces. Zastanów się, co dobrego cię spotkało i podwój swój sukces. W tym miesiącu możesz załatwiać sprawy swoich dzieci. Możesz odkryć moc amuletów, możesz wiele zdziałać dzięki magii amuletów.

Siódemka 
Wszechświat da każdemu pewne dary i możliwości, ale mówi: „Naucz się podążać za swoją intuicją, włącz swoją wolę, bo to jedyny sposób, dzięki któremu możesz wygrać”. Twoja wola, charyzma i podejście do rozwoju, czyli do zmian, mogą prowadzić do gromadzenia się siły, która pomoże wszystko zrealizować. Popchnie twoje projekty i uzyskasz to, czego potrzebujesz. Wstawaj rano uśmiechnięty, ciesz się możliwościami, próbuj nowych rzeczy, otwórz bramę, która była dotąd zamknięta. To jest czas przebudzenia twojego Ducha. Jeśli sam zrobisz krok naprzód, w coś nowego, wykażesz się inicjatywą, to będziesz w stanie przebić się i uzyskać ogromny bonus od losu. Los oczekuje od ciebie konkretnych działań.

Ósemka
Wypunktuj wszystko, czego nie potrzebujesz. Przechodząc przez turbulencje Wszechświata, możesz zniszczyć swoje kompleksy. To nie jest czas na trzymanie się stereotypów i militarnego myślenia. Jeśli ktoś do ciebie nie przychodzi lub rozstałeś się z kimś, przyjmij to jako prezent od Nieba, zadbaj o swoje dzieci, o rodzinę, o swoje hobby. Jeśli ktoś ma do ciebie pretensje, to zastanów się czy ta osoba nie ma racji?! Jeśli to zrozumiesz, łatwiej będzie ci przetrwać konflikt. Postaraj się dostrzec dobrą stronę swojej sytuacji. Nie jest to dla ciebie najłatwiejszy czas, ale będziesz w stanie przejść go z godnością, jeśli nie zanurzysz się w kultywowaniu negatywnej strony.

Dziewiątka
To czas pełen permutacji i zmian. Z jednej strony jest będzie trudno, z drugiej obiecująco. Możesz kontrolować, co jest dla ciebie ważne, a co nie. Zabierz ze sobą radosne emocje i nadzieję, żyj planami na przyszłość, nie bój się na nich skupiać. To, co jest twoje, pozostanie z tobą i nie odejdzie od ciebie. Możesz wykazać się kreatywnością, uczyć się nowych języków, realizować małe projekty. To czas na otrzymywanie wiadomości, permutacje, zmianę strategii, włączenie się do nowego procesu rozwoju. Wszechświat nie obiecuje ci miłości, najwyraźniej musisz zrobić dla niej miejsce. Obiecuje ciekawe zajęcia, także nie unikaj ich.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 10 listopada 2020
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 11 listopada 2020
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.