Wrzesień to miesiąc, w którym kończymy jeden epokę i zaczynamy kolejną. Żywioły zmieniają się, zmieniają się priorytety, zmieniają się cele. Od tej lustrzanej daty każdy z nas rozpocznie nowy, życiowy łańcuch wydarzeń. Niektórzy wzniosą się na wyżyny duchowego i materialnego bogactwa, a inni pozostaną w stanie rozczarowania. To, pod co teraz założysz fundament, otrzymasz za dwa lata.

Tę datę można nazwać pomostem dla nowych programów i możliwości karmicznych.

Priorytety ziemskiego żywiołu zmieniają się na priorytety powietrznego, otwiera się droga do Nowego Królestwa. Ktoś wejdzie do sfery możliwości, a ktoś inny zostanie na tym samym poziomie we własnym świecie samotności i bezużyteczności. Lustrzana data 9 – 9 sugeruje wybór bólu lub szczęścia. Wszystko, co wydarzy się w tym miesiącu, będzie kontynuowane, przeciągnie się na następny rok.
Ten miesiąc może być punktem zwrotnym, i to we wszystkim.
Niektóre transakcje finansowe mogą nie mieć znaczenia, będziesz musiał pomyśleć o czymś nowym, o restrukturyzacji, która przyniesie nową energię. Nie powinieneś używać starych metod życia, nie są one już aktualne. Świat idzie do przodu, ale to nie znaczy, że trzeba całkowicie zapomnieć o tradycjach! Można je przekształcić, by pasowały do ​​tego, co nowe, co obiecujące. Ten kryzys, którego teraz będziemy doświadczać, będzie niszczył, ale to zniszczenie jest po to, by dostroić się do postępu. Nowe powstanie na miejscu zniszczonego!
Wchodzimy w nowe pole wolności. Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się z taką siłą wolności. Nasza samorealizacja i rozwój mogą przebiegać w ramach wolności. Z jednej strony jest to bardzo kuszące, z drugiej strony, jeśli nie ma mądrej i uczciwej kontroli, to zostanie zachwiana równowaga i nie będziemy w stanie niczego stworzyć.

Kto zda test z tego czasu?
Ci, którzy mają już konkretny fundament i własną strategię działania. Wszyscy będziemy poddawani próbie siły i dojrzałości:
>> czy możemy być odpowiedzialni za siebie i za drugą osobę?
>> jak bardzo możemy chronić nasze granice, rozciągać je?
>> jak bardzo możemy szanować granice drugiej osoby?

Dla naszego rozwoju będziemy potrzebować komunikacji, odpowiedniego podejścia do drugiej osoby:
>> wiedzy o wieku,
>> wiedzy o cyklach rozwojowych,
>> wiedzy o programach podświadomości – tutaj zapraszamy do naszych ofert, kursów, i terapii.
Wszyscy musimy odpowiednio pozbyć się naszej wewnętrznej charyzmy i dyplomacji. Ten czas pokaże nam, jak stabilne są wszystkie nasze konstrukcje. A będzie dotyczyło wszystkiego; i pomysłów dotyczących rodziny, i kreowania swojej przyszłości, i realizacji, i stosunku do siebie, do zdrowia i świata. Wszystko, co ma strukturę, zostanie przetestowane. A jeśli konstrukcja jest solidna, prawidłowo ustawiona, nie pęknie w szwach i wytrzyma cały następny rok. Wszystko, co nie ma perspektyw, wszystko zawali się.

To właśnie w tym miesiącu powinniśmy wyznaczyć sobie cel, pomyśleć o zmianie zawodu lub przemyśleć opcje doskonalenia swoich umiejętności. Ważną rolę odegra hobby.
To jest czas na pozyskanie nowego obrazu siebie.
Ucz się siebie, próbuj w różnych dziedzinach i zdobywaj nową wiedzę, która pomoże ci wejść na nowy poziom rozwoju, który otworzy nowe horyzonty wewnętrzne (będziesz potrafił przepracować traumę), jak i zewnętrzne (znajdziesz drogę swojego rozwoju).

JEDYNKA
To, o czym myślisz, o czym śnisz, będzie objawiało się w twoim życiu. Przewiń informacje, aby sprawdzić, czy nie ma żadnych pesymistycznych punktów i potencjalnych wskazówek. Jeśli tak, to nadal masz czas, aby wszystko zrewidować – potrząśnij nim, aby nie zostało nic, co byłoby nasycone negatywem. Zacznij wypełniać go nową informacją. Tym, czym się wypełniasz, o czym marzysz i o czym myślisz, z tym pójdziesz dalej. Nie odrzucaj starych tradycji i przyjaciół z dzieciństwa, bo będą to ważne punkty twego rozwoju. Zrewiduj swoje relacje z dziećmi, bo być może w ciągu dwóch lat będziesz musiała ponownie przestudiować ich zachowanie. Ich osobowości otworzą się z różnych pozycji. Ucz się, poznawaj nowe zawody, poświęć dużo czasu na rozwój czegoś nowego. Rób wszystko zgodnie ze swoim sumieniem.

DWÓJKA
Musisz we wszystkim zachować równowagę, poprawnie używać wypowiadanych słów – szukać odpowiedniej intonacji, stosować w praktyce zasady komunikacji. Emocje i namiętności mogą w tobie wrzeć. Będziesz musiała przemyśleć swoje wewnętrzne odczucia, stosunek do życia, do miłości. Będziesz musiała postarać się zachować spokój nawet wtedy, gdy świat będzie zmieniał się. Trzeba będzie podjąć decyzję dotyczącą planów. Zastanów się, które cele są istotne, a które nie. Każdy wybór, jakiego dokonasz w tym miesiącu, zostanie z tobą przez długi czas. Każdy nieistotny nawet wybór, będzie miał daleko idące konsekwencje. Nie podejmuj decyzji zbyt szybko, zbyt pochopnie, bo później możesz tego żałować. Odpuść iluzję.

TRÓJKA
Masz okazję odkryć coś nowego, co przyspieszy twój rozwój i przybliży cele. Będziesz mogła Trójko odnowić swój zakres usług lub możliwości. Wyznacz sobie nowe etapy i pokonuj je, nawet jeśli musisz znosić trudności. Nie odkładaj nauki na później – przyswajaj wiedzę i twórz. Pomoże ci przetrwać czas zmian i nowych postanowień. Dawny czas dobiega końca, ale nie poczujesz tego końca od razu. W tej chwili nie powinnaś Trójko okazywać uporu, ponieważ odegra negatywną rolę. Poszerzaj swoją świadomość i spójrz na świat z różnych punktów widzenia.

CZWÓRKA
Masz okazję znaleźć coś stabilnego. Możesz wybudować swój fundament, znaleźć to, co cię wesprze. Możesz znaleźć partnera, na którym możesz polegać lub przeciwnie, zrozumieć siebie, aby pożegnać się z samotnością. Otworzysz się na nowy format pracy. To czas, aby połączyć swoje emocje z rzeczywistością, przestać oczekiwać od ludzi tego, czego nie są w stanie ci dać. Naucz się psychologicznego podejścia do każdej sytuacji i rozwijania plastyczności umysłowej. To czas, w którym zakochasz się w nowym życiu, więc odwzorowuj w głowie to, co chcesz zobaczyć w swoim życiu. Rozwiń niezależność i idź w kierunku stabilności.

PIĄTKA
Będziesz musiała nauczyć się mądrości, wrócić do swojej przeszłości i przekształcić ją w sobie. Niezamknięte emocje mogą negatywnie wpłynąć na twoje życie. Będziesz musiała podążać ścieżką przebaczenia i oczyszczenia. Kiedy będziesz potrafiła przyznać się do swoich błędów, otworzą się przed tobą nowe energie. Przeanalizuj swoją przeszłość, karmiczne aspekty, a otworzy się przed tobą nowa ścieżka. Nastąpi punkt zwrotny energii, emocjonalnego fragmentu twojego życia. W tej chwili możesz uzyskać bardzo przydatne porady, więc nie przegap tego. Zmotywuj się do życia, bo w przeciwnym razie szybko zaczniesz starzeć się.

SZÓSTKA
Jest to okazja, aby zmienić coś ważnego w swoim życiu. Wkraczasz w nowy etap życia, w którym wszystko zostanie wywrócone do góry nogami. Będziesz musiał szukać szczęścia gdzie indziej. Ten, który wydawał się być twoim wybawcą, stanie się twoim wrogiem, i na odwrót – to, od czego tak opędzałaś się, stanie się twoją koniecznością. Będziesz musiała obserwować zmiany w wewnętrznym JA. Jeśli ego przypomina ci stare metody obrony psychologicznej, będziesz musiała przekształcić je. Aby uzyskać szczęście, którego potrzebujesz, określ, która dziedzina życia jest najbardziej pozbawiona energii, i przywróć tam harmonię. Przywracając równowagę w swoim życiu, otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz. Życie pokaże ci, że aby otrzymać miłość, potrzebujesz zdrowia fizycznego i psychicznego. Musisz zdobyć pieniądze potrzebne na rozwój społeczny. Życie pokaże ci różne relacje między ważnymi obszarami. Rozwijaj wiarę w siebie.

SIÓDEMKA
Będziesz musiała podejmować właściwe decyzje i bardzo umiarkowanie rozpowszechniać krytykę. Myśl racjonalnie i logicznie. Połącz wszystkie ogniwa w jeden łańcuch. Bądź ze sobą szczera, obiektywna we wszystkim. Aby odnieść sukces, musisz konieczne we wszystkim rozwinąć strategię, przestrzegać nakreślonych planów. Staraj się iść na kompromis, szczególnie ze sobą, aby nie brać na siebie zbyt dużej odpowiedzialności. Planuj poprawnie, poprawnie rozporządzaj czasem, aby nadążyć za ludźmi. Nie pozwól emocjom wpływać na twoje decyzje. Będziesz musiała uporządkować kilka ważnych dokumentów. Rozwijaj w sobie pokorę wobec praw życia.

ÓSEMKA
Aby móc iść dalej, trzeba będzie coś poświęcić. Będziesz musiała sama zdecydować, co zostawić, a czym zająć się. Będziesz musiała spojrzeć na każdą sytuację z drugiej strony, aby nie używać logiki i analizy innej osoby. Musisz kierować się jedynie wewnętrznymi odczuciami i doświadczeniem, a dopiero potem zmieniać wizję okoliczności. Dowiedz się więcej na nowy temat lub o nowej branży, bo to pozostanie z tobą na długo. Możesz zbudować na tej wiedzy nowy fundament. Zerwij z tymi ludźmi, którzy zabierają ci energię lub czas. Stajesz się teraz bardzo wrażliwa na wampiry energetyczne. Nie jest to najlepszy czas na szukanie pary i budowanie związku. Jednak, jeśli podniesiesz swój status, zmienisz pracę, to związek może pojawić się w twoim życiu. Nie patrz na życie poprzez ponure scenariusze, a naucz się dawać życiu więcej, niż o to poprosi.

DZIEWIĄTKA
Naucz się zarządzać swoimi emocjami, czasem, kompleksami, możliwościami. Dano ci czas na stworzenie nowych możliwości, o których mogłaś tylko pomarzyć. Wszystko zależy od tego, na co skierujesz swoją wolę i uwagę, w co włożysz energię. Jeśli skierujesz swoją wewnętrzną wolę na lęki lub wątpliwości, nie będziesz w stanie osiągnąć tego, czego pragniesz. Teraz powinnaś wypracować te cechy, które utrudniają ci sukces i nie pozwalają ci wejść na nowy poziom. Nazwij te cechy, oznacz je, zwerbalizuj, a wtedy łatwiej ci będzie z nimi pracować. Masz okazję wypracować relację ze znaczącym dla siebie mężczyzną lub podjąć ważną decyzję w swoim życiu. Ten czas sprawdzi jakoś twej pracy nad sobą. Nie odwracaj się od swoich niedociągnięć.

Drodzy Czytelnicy!
Zapraszamy na kurs Numero – Psychologia, na którym zapoznacie się ze znaczeniem liczb na różnych pozycjach. Przekonacie się, w jaki sposób liczby mogą ze sobą komunikować się, jak można oznaczać zdarzenia za pomocą liczb i co to wnosi do naszego życia.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 8 września 2020
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 9 września 2020
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.