Natychmiast po tym, jak zegar przypomni nam o nadejściu Nowego Roku, znajdziemy się w wirze Lustrzanej Daty 1 – 1. W tym roku zostaniemy przeniesieni do Nowego Portalu początków, zmian i alchemicznych energii, które stworzą nową rzeczywistość. To energia słoneczna, która nas przytłoczy, doda pewności siebie i siły. To ogromny potencjał, który daje nam dużo energii na nowy start, dzięki czemu skaczemy wyżej i mocniej. W tym roku takie energie zmuszą nas do bycia elastycznymi, abyśmy mogli usunąć z siebie upór i urazę. Ta trąba powietrzna zmusi nas do zmierzenia się z własnymi lękami i przyznania przed sobą do tego, czego się boimy. Nowy portal otworzy drzwi i wtedy dowiemy się, kto jest naszym przyjacielem, a kto wrogiem, kto może nam pomóc, a kto nie. To będzie droga w nieznane, i to dla nas wszystkich. Kosmos przygotował dla nas plan, którego jeszcze nie znamy – nie wiemy, w jaki sposób będzie realizowany i jak się objawi. Wyobraźmy sobie, że zanurzamy się w głębokiej i ciemnej wodzie, ale potem wynurzamy się i widzimy nowe Słońce… Właśnie tak będzie wyglądać przejście do Nowego Portalu. Uważajmy, zwracajmy uwagę na wskazówki Losu, na sny i znaki.
W drugiej połowie miesiąca ujawni się przed nami wiele tajemnic, zaktualizujemy kilka ważnych informacji, porozmawiamy z kimś otwarcie i dowiemy się, co będziemy robić.
Być może w tym roku energie portalu nie będą do końca przyjemne, ale oczyszczają i przyniosą dużo jasności. Wchodząc do nowej energii, dotkniemy naszych archaicznych archetypów, które obudzą się w nas i będą kontrolować nasze przeznaczenie. Ci, którzy już posiadają swój Krzyż Celtycki, wiedzą o tym, jaka jest głębia archaizmu i jak to się dzieje, że archetypy budzą się, stają się aktywne i zaczynają dowodzić.
Pamiętaj, aby rano narysować swoje życzenie na Nowy Rok, gdy tylko obudzisz się. To będzie Twoim amulet na cały rok, będzie czymś, co połączy Cię z wewnętrzną energią Twojej Drogi, da ochronę.

♦♦♦

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Jedynka – znów musisz wskoczyć do starych projektów, mówić więcej o sobie, nie bać się prawdy i nie bać się popularności. Drogi przed tobą są otwarte, i to we wszystkim.

Dwójka – będziesz musiała zniszczyć całą swoją przeszłość, a z tego, co zostało zniszczone, zebrać coś ważnego i cennego, zabrać ze sobą w przyszłość. Co najważniejsze, nie bądź uparta, aby nie odrzucić tych, którzy zawsze ci pomagali. Będziesz pod wpływem rodowego systemu.

Trójka – cały świat ze swoimi możliwościami otwiera się przed tobą. W tym roku dostaniesz paletę różnorodnych produktów. To będzie coś dobrego i coś nieprzyjemnego, ale pamiętaj, że każdy kryzys będzie dla ciebie pozytywny, jak surowy nauczyciel, który nauczy cię lepiej niż ktokolwiek inny.

Czwórka – musisz wyruszyć w nową podróż. W tym roku będziesz pod dużym wpływem archaicznych programów, twoich bardzo odległych reinkarnacji. To głębokie zanurzenie się w historię, z której możesz zaczerpnąć coś ważnego, uzdrawiającego, co pomoże ci pokonać trudności w tym roku.

Piątka – przeprogramuj swoją duchowość. Posłuchaj, czego chce twoja Dusza, jak zareaguje i jakie to uczucie. Zwróć się do wiedzy i ucz się nowych rzeczy, które zmienią twoją drogę życia.

Szóstka – w tym roku będziesz miała wybór, co zabrać ze sobą w przyszłość, a co zostawić. Misja wywrze na twym życiu bardzo dużą presję. Aby znaleźć się w wirze szczęścia, musisz studiować psychologię, bo znajomość i wyczuwanie emocji innych, a także własnych pomoże ci wyjść z kryzysów.

Siódemka – idź naprzód do swoich celów. Nikt nie może cię zatrzymać, wtrącać się,  ponieważ Wszechświat da ci dodatkową energię, która pomoże iść naprzód. W tej chwili sama możesz wybrać dowolny kierunek, który tylko Ty możesz przejść. Uwierz w siebie i w przyjaźń.

Ósemka – wielka moc i siła podniesie głowę i wezwie cię. Możesz odnieść się do swoich niższych warstw podświadomości, do ich archetypów, które mają wpływ na zwycięstwo, siłę i strategię. Możesz otworzyć drzwi do każdej dziedziny życia. Zadbaj o swoje zdrowie w ten sam sposób, ponieważ w tym roku otworzą się przed tobą drzwi do ogólnej psychosomatyki, a znajomość własnych archetypów pomoże przezwyciężyć  porażki twego rodu.

Dziewiątka – przechodzisz przez portal, aby otrzymać mądrość. W jaki sposób zostanie to osiągnięte, to już zależy od twej indywidualności. Mądrość będzie wymagała od ciebie poświęcenia, możesz zdobyć nową wiedzę, wejść do nowego projektu, uzyskać ciekawe i ważne rady. Najważniejsze to nie poddawać się, bo inaczej zostaniesz w tym samym miejscu, w którym jesteś. W tym roku stare archetypy mogą podnieść głowy. Te stare archetypy tkwią głęboko w naszej podświadomości i dźwigają ciężar nie tylko zwykłych programów, ale całej grupy etnicznej, która odwiedziła Dusza. Możesz wyjść poza swoje ograniczenia i stać się nową osobą. Jak to wpłynie na twój los? Możesz wyjechać za granicę, możesz zmienić zawód, możesz wymyślić dla siebie nowy styl życia.

Przypominamy, że 22 stycznia odbędzie się darmowy miting online MOJA INDYWIDUALNOŚC i MÓJ RÓD. Wszyscy obecni na mitingu otrzymają upominki.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Zdrowie i Uroda – styczeń 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 1 stycznia 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.