Niebo otwiera portal 11 – 11

Wielu z nas przyciąga magiczna liczba 11, a w fizyce nie ma wyjątkowych i magicznych liczb, bo wszystkie są ważne! Są to portale, które zmieniają układ naszej energii. Są jak zakręt lub skrzyżowanie na autostradzie, które zmieniają nasze działania i stawiają warunki, abyśmy mogli dokonać wyborów, dokąd iść. Każda liczba lustra posiada tę wartość!. Portal 11 – 11 to data lustrzana, która zmieni naszą trasę. Nieznacznie objawi przed nami przyszłość i da nam różne wglądy lub wizje, nowe odczucia. Portal ten skłoni nas do zastanowienia się nad naszą przyszłością i do zadania sobie pytania: „czego chcę?” Ważne jest, aby odpowiedzieć sobie szczerze, kim się jest, ponieważ jeśli idealne JA ponownie odbiegnie od prawdziwego JA, to utworzy się poduszka narcystyczna, która będzie nieustannie prowadzić nas do frustracji i zmartwień, tworzyć urazy, problemy i nieporozumienia. Określmy więc szczerze, kim jesteśmy i zastanów się, w jaki sposób zbudujemy lepszą wersję siebie. Im większa przepaść między JA idealnym (jak siebie widzę) a JA realnym (jak działam), tym bardziej bolesne będą destrukcyjne programy, tym trudniej będzie wybrać drogę i wejść w cykl nowego. Oczekując zmian, każdy z nas będzie musiał przemyśleć strategię na przyszłość. To samo podejście należy zastosować w biznesie; te projekty, które są martwe, należy zostawić na działanie losu i zacząć inwestować emocje, czas i energię w to, co nowe, co już nabrało siły. Niektóre kierunki mogą uzyskać swoją niezależność, a wtedy projekty napełnią się własnym życiem. Będziemy zmuszeni stworzyć pochodne działania, które będą powiązane z obecnymi, ale będą ich uaktualnioną i nasyconą nowością wersją. Każdy z nas, przechodząc przez ten portal, zobaczy, że musi zmienić swoje życie, zwłaszcza, że zbliża się czas zaćmień. Kończcie to, co macie do skończenia i idźcie do nowej przyszłości.

JEDYNKA
Zanurz się w swojej karierze, nowym hobby, studiach. Właśnie teraz badasz wszystkie możliwe hobby, nowe opcje biznesowe. Możesz założyć własny biznes, możesz promować jakiś ciekawy pomysł lub projekt. W grupie, w której pracujesz, mogą nastąpić pewne przesunięcia i reorganizacje. Wewnętrznie możesz doświadczyć poważnego kryzysu, który skłoni cię do wprowadzenia zmian, a pozytywny trend zmian może nastąpić w sferze uczuć i nieruchomości. Być może zaczniesz robić coś od zera, i nie bój się start-upów, które dadzą ci siłę. Przede wszystkim wybierz biznes, który kochasz, który przyniesie perspektywy, który powinieneś rozwijać.

DWÓJKA
Trzeba aktywnie rozwijać pole kontaktów i komunikacji. Musisz zgromadzić wokół siebie więcej ludzi i sprzymierzeńców. Myśl, twórz i przekształcaj to w handel, monetyzuj swoje projekty. Nowe pomysły, synteza dwóch branż – wszystko jest dla ciebie dobre. Poszerz swoje horyzonty i otwórz się na coś nowego. Uporządkuj swoje myśli. Również produkty online będą odgrywać dużą rolę, a przez internet możesz promować swój biznes. Projekty powinny być połączone z siecią. Przyjdą nowe możliwości biznesowe,  dzięki temu będziesz mógł rozszerzyć swoją strefę wpływów usług i myśli.

TRÓJKA
W tym czasie będą działać dwa programy: służenie swojej sprawie i uwolnienie tego, co nie było dla ciebie użyteczne. Kładziesz teraz fundament pod bardzo długoterminowe programy, które będą realizowane przez około trzy lata. Uwolnij się od wszystkiego, co nie jest już dla ciebie użyteczne. Staraj się pracować samodzielnie, bez dodatkowej pomocy, bez tworzenia zespołu lub na umowę zlecenie. Czas uwolni cię od zobowiązań, które podjąłeś w przeszłości. Zadbaj o swój odpoczynek, o swoje zdrowie, przejdź na inną dietę i trzymaj reżim. Poczuj bliskość Wyższych Sił – uwierz w swoje szczęście, a wszystko ułoży się tak, jak tego chcesz.

CZWÓRKA
Musisz zmienić swój światopogląd, stworzyć wielką platformę duchową, zaangażować się w samorealizację i zbudować strategiczne cele. Otwórz się na rzeczy, których do tej pory nie znałeś, nie jest rodzime. Zagranica kusi swoimi horyzontami. Jeśli chcesz znaleźć partnera, nie szukaj go na własnym podwórku. Ten portal pomoże wypromować twój pomysł, poszerzyć granice twojego świata. Możesz też cieszyć się z wnuków, możesz pogodzić się z krewnymi partnera, postarać się odzyskać przychylność Wyższych Sił. Ucz się języka obcego, bo będzie ci potrzebny. Jeśli toczy się postępowanie sądowe lub trzeba bronić się słowem prawnym, warto to zrobić.

Wspaniały kurs „Wenus w Aurze Miłości i w Relacjach”! Masz czas do końca grudnia, aby otrzymać rabat!
kontakt@emma-lange.pl 

PIĄTKA
Teraz będziesz czuła Piątko, że wszystko jest zbyt chaotyczne, nie do końca jasne, a przyszłość jest ponura lub w ogóle jej nie widać. Jest to tylko tymczasowe zjawisko i kiedy zaczniesz przemieszczać się w czasie, będziesz miała jaśniejszy obraz swojej przyszłości. Wszystko stanie się dla ciebie natychmiast zrozumiałe. Zerwij z tymi, z którymi chciałabyś zerwać. Ten czas może być dla ciebie trudny i stresujący, ale nie poddawaj się przygnębieniu. Jeśli nie masz zdolności do uzdrowienia jakiejś relacji, to zakończ ją. Twoje wartości i priorytety w związku mogą ulec zmianie. To nie jest najbardziej pomyślny czas dla związków, więc jeśli jesteś singlem, nie szukaj partnera w tym miesiącu.

SZÓSTKA
Uważaj na pieniądze, gdy zostawisz za sobą portal. Nie inwestuj lub nie inwestuj za dużo , nie wydawaj za dużo. Ten trend może się utrzymać przez rok, więc lepiej oszczędzaj. Jeśli chcesz rozwijać swój startup, to tylko za cudze pieniądze a nie własne. Nie bierz też w tym roku żadnych pożyczek, bo nie dostaniesz za dużo energii finansowej, musisz ją oszczędzać. Wszechświat nauczy cię, jak poruszać się po drodze finansowej i nauczy wdzięczności. Przez cały rok myśl o praktyce wdzięczności, komu chciałabyś podziękować i za co? Mogą uaktywnić się stare lęki, będziesz musiała nad nimi popracować tak, aby nie hamowały nadejścia czegoś nowego.

SIÓDEMKA
Zbliżasz się do granicy spełniania życzeń. A przechodząc przez portal, zobaczysz, w czym jesteś doskonała, a z czego będziesz musiała zrezygnować. Będziesz musiała dokonać ogromnej selekcji w biznesie, w kontaktach, w nawyki i w sposobie myślenia. Jeśli pracowałaś długo i ciężko, aby stworzyć coś ważnego, teraz twoja energia może się poszerzyć i pojawi się zupełnie nowy, bardziej interesujący rezultat. A wtedy, przechodząc przez portal, otrzymasz to, czego naprawdę pragniesz. Możesz pozbyć się rzeczy, które cię przygnębiają, dręczą i nie pozwalają żyć spokojnie. Odkrywaj nowe miejsca, nowe profesje, twórz sojusze kooperacyjne i poczuj radość ze spełniania swoich pragnień.

ÓSEMKA
Otwórz się na miłość, wypróbuj dla siebie nową rolę. Zwróć uwagę na swoje dzieci i rozwijaj je, rozwijaj się razem z nimi. Może przyjść zmiana w temacie dzieci – mogą zajść w ciążę, mogą zacząć rozwijać ten temat, mogą pracować z dziećmi, a niektóre mogą po prostu przepracować swój infantylizm. Niech twoja praca będzie ciekawa i kreatywna. Będziesz miała Ósemko okazję zmienić coś w swoim biznesie i czerpać z tego ogromne korzyści. Zrozumiesz co musisz zmienić i może dodasz jakieś ciekawsze usługi.

DZIEWIĄTKA
Portal będzie cię niósł w energii niestabilności. Możesz odczuwać napięcie, a pewne możliwości będą rozciągnięte w czasie i nie spełnią się od razu. Jeśli masz do czynienia z kwestiami nieruchomości, może przyjść napięcie, a niewłaściwe ulokowanie energii może prowadzić do konfliktów, nawet konfliktów pokoleniowych. Mogą pojawić się konflikty rodzinne i napięcia, którymi trzeba się zająć, aby atmosfera się poprawiła i zmieniła. Jednakże w biznesie masz jasny kierunek, który musisz obrać. Jak tylko ustalisz kierunek, dokonasz silnego energetycznego nacisku i od razu zobaczysz rezultaty. Bądź otwarta na zmiany w sobie, bo to pomoże ci zachować pozytywną energię.

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

Zamów

 
Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 11 listopada 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 12 listopada 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.