Okres ten podzieli społeczeństwo na małe grupy. Odbywa się test miłosierdzia i życzliwości, więc jeśli chcecie zdobyć szczęście i Błogosławieństwo Niebios, pamiętajcie o trzech zakazach: nie oceniajcie, nie popadajcie w skrajności, nie uogólniajcie. Wszystkie wydarzenia będą rozwijać się bardzo szybko. Wiele osób spotka się z nieprzyjemnymi wydarzeniami, okoliczności będą wymagały pośpiechu i szybkich decyzji. Sentymenty buntownicze i rewolucyjne pozostaną. Dopiero pod koniec miesiąca napięcie nieco zelżeje. Zacznijmy myśleć o przyszłości i o tym, czego naprawdę pragnie nasza Dusza. Informacja będzie odgrywać dla nas dużą rolę, więc uważnie czytajmy to, co jest nam oferowane i analizujmy bardzo dokładnie. Toksyczne informacje mogą zaważyć na naszym szczęściu i sukcesie. Ten czas przyniesie ogromne turbulencje. Wszyscy zostaniemy wrzuceni w ogromny wir, który porwie nas wszystkich w kierunku, który sami obierzemy, zgodnie z propagowanymi informacjami, więc musimy się zastanowić, co wybierzemy, czego pragnie nasze serce. Dla nas wszystkich to czas na przemyślenie każdego kroku, na stworzenie równowagi między tym, co materialne a tym, co duchowe, na bycie przyjaznym dla świata. Zawiązywane są teraz silne węzły karmiczne.

Numerologia również idzie do przodu i staje się coraz bardziej twórczą nauką. Łączy się z psychologią i umacnia swoją pozycję. Matematyczne obliczenia i intuicyjny komponent niosą dokładne prognozy. Psychologia matematyczna bardzo aktywizuje nasz mózg – można to nazwać neurobiologią, która pomaga nam poznać siebie i własną przestrzeń. Możesz rozwijać się poprzez liczby i symbole, podnosić swoją wibrację, uzdrawiać swoją psychikę, a nawet wpływać na swój los.

Proponujemy Ci, abyś spróbował zbadać swoje problemy z pomocą matematyki i run, a jeśli masz jakieś pytanie lub dylemat w swoim życiu, możesz skorzystać z terapii „Eksploracja Runiczna Mojej Przestrzeni„. A jeśli chcesz pójść dalej, zapisz się na kurs.

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

————–

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Jedynka
W tym portalu numerologicznym będziesz musiał zająć się sprawami związanymi z partnerstwem i rodziną. Możesz nawiązywać współpracę z różnymi korporacjami. Wokół ciebie zgromadzą się ludzie, którzy będą ci pomagać, motywować cię. Współpracuj z partnerami i współmałżonkami. Działanie w pojedynkę będzie trudniejsze. Istnieje niebezpieczeństwo konfliktów, zranień i trudnych sytuacji. Nowa energia przyniesie ci nowe projekty, ubezpieczenia, papiery. Możesz zwrócić się do doradców finansowych, aby nie popełnić błędów. Czekają cię zmiany w finansach, więc spróbuj złapać szczęście. Będziesz musiał zrozumieć swoich najbliższych i ich potrzeby. Naucz się określać swoje uczucia.

Dwójka
Czeka cię duża zmiana, a twój los rozpoczyna nowe odliczanie. Nowy etap życia podyktuje ci nowe warunki. Masz okazję odkryć przed światem swoje talenty i możliwości oraz otworzyć się na nową stronę. Powinnaś zastanowić się nad pragnieniami swej duszy. Spróbuj teraz zmienić siebie, stwórz nowy wizerunek, wejdź w nowe role i pomyśl o swoich prawdziwych pragnieniach. Nawiąż właściwą relację z samym sobą. Zastanów się, co wywołuje u ciebie niepokój i oczekiwania. Będziesz musiała Dwójko przejść przez portal, ale zastanów się, co cię ciągnie w tył, jakie wzorce i jakie decyzje trzeba zmienić?

Trójka
Zaciąganie kredytów i podejmowanie pochopnych działań w tej chwili nie jest dobrym pomysłem. Należy przemyśleć wszystkie transakcje finansowe. Będziesz miała Trójko wiele pilnych problemów do rozwiązania, nie odkładaj ich na później. Stwórz nową branżę, naucz się nowych sztuczek, zdobądź sławę w obcym języku, poszukaj pracy za granicą. Twoja kariera właśnie nabiera rozpędu, więc podejmij te kroki, nie zwlekaj. Pomyśl o swojej misji i o tym, co dobrego możesz zrobić dla świata. Może być teraz nietolerancyjna wobec opinii i poglądów innych ludzi, więc przyjmuj wypowiedzi innych bez agresji.

Czwórka
Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Wszystko na tym świecie jest ze sobą połączone. W przypadku złego samopoczucia należy zastanowić się, dlaczego tak się dzieje i czego wymaga dusza. Karmiczne uwikłania mocno cię dotkną, więc jeśli źle się poczujesz, zadaj sobie pytanie, z jaką częścią Duszy możesz to powiązać. Nie zrzucaj winy na los, bo to może tylko pogłębić twoje wewnętrzne problemy, lepiej popracuj nad nimi.

Piątka
Trzeba zamienić życie aktywne na pożyteczne. Być może rozwiążesz problemy swojej rodziny. Będzie trzeba też rozwiązać problem mieszkaniowy. Bądź kreatywna, a sprawi ci to jeszcze więcej radości. Uczyń życie swoich dzieci lepszym. Obdarzaj wzajemnym uczuciem kogoś, kto chce cię kochać i kto chce się z tobą przyjaźnić. Bądź cierpliwa wobec innych ludzi. Staraj się nie robić zakupów pod wpływem impulsu, zwłaszcza dużych zakupów związanych z transportem. Postaraj się jak najlepiej wykorzystać swój czas. Ostrożnie traktuj napływające informacje, ponieważ oszustwo i zdrada mogą zmienić twój nastrój.

Szóstka
Angażuj się w aktywne hobby, śmiej się, ruszaj się, odpoczywaj. Powinnaś poświęcić więcej uwagi rodzinie i bliskim. Wykaż się odwagą i intelektem w wykonywaniu zadań. Zaangażuj się w nową i ciekawą pracę, zamień ją w podróż. Pozbądź się nawyków, które przeszkadzają ci w życiu. Popraw swoje zdrowie i napełnij się pozytywnymi emocjami – od tego będzie zależało twoje dobre samopoczucie. W tym czasie nie należy postępować bezczelnie, marnować pieniędzy i podejmować impulsywnych decyzji. Przechodzisz przez okres zmian w życiu; pojawi się fala aktywności i działań.

Siódemka
Przechodząc przez turbulencje portalu, mogą cię spotkać różne nieoczekiwane sytuacje. Będzie dużo gwałtowności, będzie dużo nieoczekiwanych decyzji. Pojawi się wiele pilnych spraw, które trzeba będzie szybko załatwić. Trzeba będzie nadążać za wszystkim, dbać o swoje finanse i zdrowie. Należy tylko uważać, aby nie nabawić się kontuzji. Zmieni się twój światopogląd, plany, wykształcenie, pojawią się nowe doświadczenia i wiedza. Będziesz inaczej patrzyła Siódemko na swoje życie. Portal przyniesie nowe wrażenia i nowe umiejętności, ale nie daj się złapać w pułapkę rutyny, bo stracisz nowe możliwości. Trzymaj rękę na pulsie wszystkiego, nie ryzykuj zdrowiem. Nie bój się przyszłości, a nawet, jeśli pojawi się niepokój, warto go przeżyć właściwie.

Ósemka
Skieruj energię na zwiększenie dochodów, poszukiwanie nowej wiedzy, na nowe rozwiązania problemów finansowych. Ryzyko jest obecnie przeciwwskazane. Zyski mogą przyjść niespodziewanie z drugiej strony. Przechodzisz teraz przez poważne treningi karmiczne i zmiany. Zdobądź odpowiednie informacje i przekaż je innym. Plotki, które możesz przekazać dalej, zepsują ci szczęście i zakłócą twoją radość. Jeśli czujesz impas, musisz popracować nad swoimi zadaniami karmicznymi. Pracuj nad swoimi wewnętrznymi programami poprzez innych ludzi, poprzez zrozumienie przyjaźni, miłości i współpracy. Pomoże to zmniejszyć napięcie.

Dziewiątka
Wiele decyzji będziesz musiała podjąć sama, bo od ciebie będzie zależało, jakim kosztem osiągniesz dany rezultat. Przyjaźń będzie odgrywała teraz dużą rolę. Możesz osiągnąć wspaniałe rezultaty, jeśli zaczniesz myśleć inaczej, w nowych kategoriach, według nowych zasad. Nie narażaj się na zbyt duże obciążenie emocjonalne. Informacje przyjdą, ale pozostanie po nich nieprzyjemny osad. Możesz wyznaczyć sobie cele finansowe. Możesz zmienić pracę na bardziej satysfakcjonującą i interesującą. Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą, twój dochód wzrośnie. Wizualizuj swoje zarobki. Sukces twojego życia i jego jakość zależy od tego, co zrobisz w tym miesiącu.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 2 marca 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 3 marca 2022
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.