Przechodzimy przez turbulencje 4 – 4.
Jest to bardzo silna energia, która przeniesie nas na nowy poziom, gdzie będziemy świętować zwycięstwo lub stagnację. Niektórzy z nas mogą otworzyć przed sobą nowe drzwi, jakiś projekt zostanie ukończony. Musisz wytrzymać jeszcze trochę, a przebijesz się przez drzwi do nowej przyszłości. Może to być trudne, ale warto się zaangażować, aby stworzyć coś nowego. Być może trzeba będzie przemyśleć pewne sprawy w swoim życiu, aby łatwiej było wejść w nowe życie. Aby nie dać się zapędzić w kozi róg, aby zachować w życiu to, co dobre, karma pokaże nam, na ile jest łatwa i przyjemna. Od tego zależy to, czy będziemy mieli szczęście w życiu.
Będziemy w stanie dokonać wyborów, które przyniosą duże zmiany w naszym życiu, niektórym z nas nadadzą sens, innym zaś przyświecać będzie misja i motywacja. Wszystko to będzie nas rozwijać i dawać poczucie poszerzenia świadomości.
Co przyniesie nam rzeczywistość?
Rzeczywistość sprawi, że będziemy bronili swoich poglądów lub reputacji. Będziemy mogli wyrażać siebie. Ktoś może postrzegać nas jako osobę odważną i poważną. Będziemy w stanie udowodnić, że jesteśmy poważnymi ludźmi i odpowiedzialnymi. Mamy szansę na rozwinięcie swojej działalności, rozwijanie nowych projektów; może to być stresujące, ale mimo to osiągniemy sukces. Prawdopodobne, że nasze życzenie spełni się, jeśli przepracujemy jakiś element z przeszłości. W ten sposób otworzymy się na nowe, na dobrą przyszłość. Jeśli nasza karma jest wystarczająco dobra, to spotkamy ludzi, którzy pomogą promować nasze projekty. Im więcej osób zaangażuje się w to, tym lepszy będzie rezultat. Oczywiście tylko wtedy, jeśli uda nam się poszerzyć swoją świadomość.

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

————–

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Jedynka
Jeśli przechodzisz przez portal – portal otwiera przed tobą nowe drzwi, możesz coś za sobą zostawić, wyruszyć w podróż do czegoś nowego, co nie jest dojrzałe, ale możesz to opanować. Włóż dużo energii w nowe przedsięwzięcie, bo masz na to siłę. Jeśli pokażesz pełnię swojej charyzmy, oznacza to, że łatwo znajdziesz kontakty, poradzisz sobie z każdym wyzwaniem i pokonasz przeszkody. Może przed podjęciem decyzji będziesz się denerwowała, ale trzeba to przeżyć, zrozumieć, ocenić. Pokonasz jakiś ważny kamień milowy w swoim życiu. Będziesz mogła podjąć decyzję o dalszym działaniu, rozpoczęciu innej działalności, nauki, przeniesieniu się do nowego kraju. Nadszedł czas twój czas, a ten portal otwiera przed tobą nowe możliwości.

Dwójka
Możliwe, że w twoim życiu pojawią się wydarzenia, na które nie masz lub nie będziesz miała wpływu. Możesz jednak otrzymać ważną propozycję, ale będziesz musiała wszystko rozważyć: czy przyjąć nową ofertę, czy lepiej poczekać na coś lepszego. Nawet jeśli pozwolisz sobie na wybór, twoja firma będzie się rozwijać. Obawy, które będą się pojawiać z tyłu głowy, będą występować tylko na poziomie emocjonalnym. Możesz wyrazić siebie intelektualnie, napisać książkę lub muzykę. Jeśli chcesz wyrazić siebie, znajdziesz pomoc u kobiety, która jest twarda, ale sprawiedliwa. Ktoś skrytykuje cię, ale przyjmij to konstruktywnie.

Trójka
Przyjdzie możliwość emigracji, możesz zaryzykować, zdobyć nowy zawód. Być może odkryjesz coś zupełnie nowego. Słońce będzie świeciło dla ciebie i może to dobrze wpłynąć na twoje finanse. Masz szansę zmienić sieć kontaktów, zamknąć za sobą przeszłość, zmienić pracę lub związek. Odkryjesz nowe rzeczy, odkryjesz swoje prawdziwego „ja”. Zechcesz czegoś więcej, bo to, co stare, już jest przeżytkiem. Szczęście jest po twojej stronie i pomoże ci (ale to zależy od karmy), sukces trzeba sobie wypracować. Możesz otrzymać dokumenty, informacje, które cię uszczęśliwią, nie będzie żadnych przeszkód. Możesz zacząć od zera, a może uda ci się odnieść sukces i wygrać. Będzie to dla ciebie bardzo energiczny miesiąc, pełen entuzjazmu. Będziesz w stanie dać sobą przykład, aby rozpalić coś dobrego w innych ludziach.

Czwórka
Musisz w sobie poszukać wszystkich odpowiedzi. Będziesz musiał uczyć się lub coś zbadać. Pracuj nad sobą, swoim zdrowiem, swoją psychiką. Będziesz musiała Czwórko stać się analitykiem dla samej siebie. Przeszłość może powrócić – wrócisz do niej mentalnie. Zrozumiesz ją i odtworzysz. Otrzymasz bardzo atrakcyjne wiadomości od przyjaciół, które zainspirują cię do zrobienia czegoś dobrego, zdejmą z ciebie presję. Być może trzeba będzie ochronić coś ważnego, może reputację? Będzie dużo pracy, współpracy. Możesz nawiązać romans biurowy. Nie należy skupiać się na tym, co złe, ale raczej rozejrzeć się wokół siebie, być może brakuje ci jakichś zasobów. Może to być miesiąc, w którym zaczniesz zdobywać doświadczenie w czymś nowym, co pozwoli ci stać się profesjonalistą.

Piątka
Na początku możesz nie odczuwać energii związanej z nowym przejściem. Nie będziesz chciała się spieszyć, zechcesz zrobić sobie przerwę, poczekać na coś. Taka przerwa dobrze ci zrobi. Na pytania odpowiedzi uzyskasz później i nawet będziesz zadowolona. Przyjdzie zakończenie i nowy rezultat. Jeśli chcesz na coś poczekać, to poczekaj a otrzymasz to, na czym ci zależy. W tym miesiącu mogą pojawić się konflikty, ponieważ ktoś będzie z tobą rywalizował, przygotuj się na sprzeczne poglądy. Nie każdy będzie postrzegał życie tak, jak ty. Oszczędzaj pieniądze, a jedyną rzeczą, w którą możesz zainwestować, jest wiedza. Nie pożyczaj pieniędzy i sam nie zaciągaj kredytów.

Szóstka
Będziesz musiała za coś zapłacić, zainwestować w coś pieniądze i dać pieniądze komuś, jeśli chcesz uzyskać od tego kogoś pomoc. Zanim otworzysz firmę lub przeprowadzisz się, musisz dogłębnie przestudiować przepisy prawne, zagłębić się w sytuację i poszukać informacji, aby móc załatwić sprawy we właściwy sposób. Nowy Portal poprowadzi cię do szczęścia i nie będzie dużych strat. Los może postawić cię w komfortowej sytuacji, w której będziesz czuła się pewnie i spokojnie. Twoje wcześniejsze wysiłki, będą uzasadnione. Jeśli włożyłaś wysiłek w osiągnięcie rezultatu, teraz go uzyskasz.

Siódemka
Ważne będą sprawy związane z dziećmi. Przyjdzie nowe doświadczenia, nowe przedsięwzięcia, które będą zajmować twój czas i energię. Otworzą się przed tobą nowe drzwi, które na początku przyniosą podekscytowanie, ale trzeba będzie podjąć decyzję, która może stać się bardzo ważna w twoim życiu. Decyzja przyjdzie do ciebie sama. Pierwsza połowa miesiąca może nie przynieść jasności w twoim życiu, możesz mieć do czynienia z kwestiami związanymi z nieruchomościami; staniesz przed pytaniem, gdzie zamieszkać. Może się zdarzyć, że będziesz miała jakieś oczekiwania lub coś pojawi się później, niż myślisz. W tym miesiącu twoje plany mogą się rozsypać i możesz być zmuszona do zmiany układu niektórych spraw. Będzie opóźnienie w realizacji twoich planów, ale ta przerwa jest konieczna, by ważne projekty, związki, interesy mogły dojrzeć. Sprawy będą posuwać się naprzód, pomimo przerw i podekscytowania.

Ósemka
Na początku miesiąca pojawią się ograniczenia i będziesz musiała coś zmienić, ale zdasz sobie sprawę, że tak będzie najlepiej. Trzeba będzie zmniejszyć wydatki. Może się zdarzyć, że czemuś nie poświęcisz całej uwagi, ponieważ będziesz zajęta. W połowie miesiąca wróci równowaga, wszystko ułoży się po twojej myśli. Twoje szczęście w tym miesiącu będzie związane z rodziną lub domem. Ludzie będą cię wspierać i doceniać. Ktoś zauważy twoje zdolności i powie o nich komuś innemu. W tym miesiącu będziesz musiała chronić to, co jest ci bliskie. Ktoś pomoże ci się rozwijać, przekaże ci wiedzę. Czeka na ciebie ważna sprawa związana z pieniędzmi, zbliża się do ciebie coś ważnego. Nie należy kłaść fundamentów pod kilka projektów, lepiej zrobić jedną rzecz, ale dobrze jakościowo. Być może przypomnisz sobie o czymś ważnym z przeszłości, co sprawi, że poczujesz się dobrze. Ktoś wykona miły gest w twoim kierunku, ale pamiętaj, aby podziękować.

Dziewiątka
Starsza od ciebie osoba będzie potrzebowała pomocy, więc być może będziesz musiała się kimś zaopiekować. Dowiedziesz się czegoś nowego na temat ważnej sprawy. Możesz dyskutować o wszystkim, co jest związane z zagranicą i myśleć o przeprowadzce za granicę. Otwierają się przed tobą nowe drzwi, otrzymasz coś ważnego z zagranicy. Druga połowa miesiąca będzie bardziej żywiołowa niż pierwsza. Będziesz miała więcej energii, a do twego życia wejdzie więcej radości. Otrzymasz jakąś ważną informację. Jeśli planujesz podróż w dowolne miejsce, będzie udana. Twoje finanse będą stabilne. Możesz uzyskać pomoc od kogoś, przepchnąć projekty. Kwiecień, mimo zawirowań, przyniesie ci komfort finansowy.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułMiesiąc Drewnianego Smoka 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 5 kwietnia 2022
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.