To czas na to, aby nabrać pozytywnego nastawienia. Zwracajmy uwagę na małe, przyjemne rzeczy i cieszmy się każdym dniem. Nie zapominajmy o wdzięczności za to, co mamy. Wszyscy musimy być świadomi naszych wartości, muszą być one zrozumiane, zaakceptowane. Wyrzucajmy to, co niepotrzebne. Każdy z nas będzie musiał przejść przez świadomość swojego Złotego Cienia i odnaleźć w nim potencjał. W naszym Cieniu znajdują się nie tylko traumy i trudności, ale także talenty. Istnieje możliwość poprawy relacji w rodzinie. Komunikowanie się z członkami rodziny może przynieść poczucie radości i zadowolenia. Rodzina może pomóc, zastanówmy się tylko, kogo uważamy za swoją rodzinę. Mogą obudzić się w nas cechy przywódcze, które przyciągną odpowiednich ludzi. Warto wysłuchać porad, nawet jeśli wydadzą się nam śmieszne. Nie odrzucajmy ich, bo być może będą to przydatne informacje dla nas. Nie należy próbować zmieniać cudzego zdania, bo spotkamy się z cudzym oporem.

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

————–

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Jedynka
Druga połowa miesiąca może być dla ciebie trudniejsza; mogą pojawić się jakieś stresowe informacje,  możesz być czymś zmęczona. Nastrój nie zawsze będzie wspierany pozytywnymi emocjami. Będziesz miała możliwość poprawienia swojego życia, a zobowiązania nie będą ci już przeszkadzać. Będziesz miała szansę zająć konkretne miejsce w pracy lub przedsięwzięciu twórczym. Niektóre Jedynki odnajdą swoją rodzinę lub nawiążą kontakt z osobami o podobnych poglądach.

Dwójka
Zwróć się do miłosierdzia i życzliwości. Będziesz mogła przejść przez portal, jeśli komuś wybaczysz, a żeby przebaczyć, musisz zrozumieć zachowanie drugiej osoby. Masz szansę przeżyć ten miesiąc, wypełniając się szacunkiem i podnosząc swoją samoocenę. Pomóż innym ludziom, zastanów się, jak możesz być użyteczna dla społeczeństwa.

Trójka
Będziesz miała szczęście w finansach, może coś kupisz. Twoje finanse będą aktywnie płynąć, pojawi się nieoczekiwane źródło dochodu. Zmniejszą się twoje wydatki. Jeśli odłożyłaś pieniądze, nie wydawaj ich od razu; poczuj, jak ważne są rzeczy materialne w twoich rękach.

Czwórka
Doniosłe decyzje lub spotkania, stowarzyszenia, kontakty. Twoje myśli mogą pomóc ci w zawiązywaniu lub rozwiązywaniu karmy. Ucz się siebie, bo to przyniesie ci możliwości. Znajomość siebie pomoże ci spotkać właściwych ludzi. Być może spotkasz osobę, która w bardzo dużym stopniu zmieni twój los. W tym miesiącu może dojść do spotkania karmicznego.

Piątka
Zainspirujesz się aktywnością. Będzie przepełniona energią, więc wykorzystaj ją właściwie, najlepiej jak potrafisz, ponieważ możesz poczuć, że twój los zmierza w złym kierunku, kiedy przejdziesz przez ten portal. Otwórz się na nowe pomysły i wpuść świeży wiatr do swojego życia lub biznesu. Nie wspieraj starych projektów, skup się na przyszłości i zmianach.

Szóstka
Dbaj o swoje zdrowie. Po przejściu przez portal energia ciała może być nieco obniżona, a stare problemy, nawet alergie, mogą powrócić. Postaraj się bardziej cieszyć sobą i zastanów się, co cię motywuje, co otworzysz dla siebie, jaka droga jest dla ciebie najważniejsza w tej chwili. Możesz poradzić sobie ze wszystkim, nawet z najtrudniejszymi napięciami emocjonalnymi, o ile zachowasz zdrowie fizyczne.

Siódemka
Musisz zwrócić uwagę na swoją przeszłość, przepracować swoje emocje i porzucić schematy. Być może uważałaś kogoś za balast, a teraz ta osoba może cię wesprzeć. Życie pokaże, że jeśli kogoś odrzuciłaś, to teraz ta osoba może stać się twoim zasobem. Zrezygnuj ze złych nawyków – nie pal, nie pij alkoholu. A być może masz zwyczaj wracać do ludzi, którzy są dla ciebie toksyczni, więc i z tego zrezygnuj.

Ósemka
Będzie to dla ciebie dość ciekawy i romantyczny czas. Możesz napotkać pewne trudności, ale refleksyjne myśli pomogą ci odzyskać energię. Z czymś łatwo pogodzisz się i zaakceptujesz takim, jakie jest. Osoby samotne mogą spotkać kogoś, kto będzie dla nich wsparciem.

Dziewiątka
Twój dom będzie pełen radości, ale i konfliktów, bo jest to czas chaosu. Portal radzi, abyś zebrała swoją wewnętrzną energię, abyś poczuła swój cel. Przyjaciele mogą przynieść ci wiele pozytywnej energii. Nie zamykaj się w sobie, dziel się pozytywną i negatywną energią z przyjaciółmi, a razem wymyślicie coś pożytecznego.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułMiesiąc Drewnianego Węża 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 6 maja 2022
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.