Ten portal przemieszcza energie zarówno świadome, jak i nieświadome. Jest to zjawisko mistyczne, które poprowadzi do tego, że człowiek przejdzie szlifowanie swoich procesów wewnętrznych, reorganizację. Ten proces może być bolesny, więc należy zwracać uwagę na liczbę Drogi Życia, jak i na Liczbę Podświadomości. Ten czas może przynieść ci spotkanie z kimś ciekawym i ważnym. Energia tego portalu spowoduje, że wzmocnimy nasze granice bezpieczeństwa. U niektórych z nas mogą odezwać się przewlekłe problemy zdrowotne, ale będą one związane z indywidualną i rodową karmą. Niezbędne i przydatne informacje same do nas przyjdą. Wzmocnijmy relacje z tym, którego nazywamy bratem lub siostrą, niekoniecznie rodzonymi. Wiele projektów, nad którymi pracujemy, ukończymy, a już w przyszłym miesiącu będzie można zaangażować się w coś nowego.

JEDYNKA
Możesz przejść przez portal, zostawić za sobą wszystkie lęki, wszystkie nieporozumienia z partnerem. W twoim życiu może się ktoś pojawić. Konkurencja będzie podążać za tobą i próbować cię zrozumieć, nawet do pewnego stopnia pokłoni się przed tobą. Wybuchy wściekłości mogą spowodować zerwanie związku. Energia może doprowadzić cię do samotności, do bycia zdanym tylko na siebie. Nowy portal może odkryć jakąś tajemnicę, coś nowego. Będzie ci się wydawać, że ktoś nie daje ci energii, nie daje uwagi. Będzie ci się wydawać, że nie masz siły, aby zrobić krok naprzód. Jednak kreatywność i twórcze spojrzenie mogą zmienić twoje życie.

DWÓJKA
Staraj się łatwiej wyrażać swoje myśli i nie wyolbrzymiaj zagrożenia. Życie to gra w szachy i należy nauczyć się reguł. Daj sobie możliwość odpoczynku, podjęcia nowych kursów, zdobycia nowej wiedzy. Portal przyniesie ci coś nowego, nową wiedzę, która pozwoli ci być wyjątkowym. Prawdopodobnie nasilą się problemy, które ignorowałeś. Ktoś z twojej rodziny może bardzo zachorować lub poprosić o opiekę. Jest to dobry czas na transformację, medytację i analizę.

TRÓJKA
Kupuj to, czego potrzebujesz, nie wydawaj za dużo pieniędzy. Powstrzymuj swoje wypowiedzi, po prostu zastanów się nad tym, co mówisz. Ten portal wyostrzy twój ogromny instynkt finansowy, który może doprowadzić do nowych źródeł finansowania. Przejście przez portal może przyciągnąć awantury, zatargi. Planowane podróże mogą zostać odłożone, a plany ponownie przemyślane. Spojrzysz na wiele spraw inaczej. Lepiej zrozumiesz, dokąd zmierza twoje życie.

CZWÓRKA
Musisz poszerzać swoją świadomość i szukać nowych pomysłów na samorealizację. Możesz rozpocząć wspólny biznes, ale rozdziel role. Uważaj, bo ten portal może ujawnić twój wewnętrzny program ofiary, a jeśli nie miałeś jeszcze czasu, aby go przepracować, może to doprowadzić cię do trudnych spotkań z narcystycznymi partnerami. Dbaj o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Jeśli jesteś zdezorientowany w jakiejś sprawie, to wstrzymaj się i nie kłóć się, nie obwiniaj innych. W tym miesiącu twoja karma indywidualna będzie ścierała się z karmą rodową. Mogą uaktywnić się złożone scenariusze.

PIĄTKA
Powinnaś zacząć zmieniać siebie, wyplenić pewne nawyki, zmienić schematy myślowe – rozpocząć swoją transformację. W ten sposób można pomóc sobie w zdobyciu wiedzy i wykorzystać ten czas na naukę czegoś nowego i ciekawego. Czas będzie wymagał od ciebie szybkiego podjęcia nowej decyzji. Będziesz miała okazję poszerzyć swoje kontakty, zmienić styl życia. Ktoś może zaprosić cię do nowej społeczności. Przechodząc przez portal, możesz się zrelaksować, a to, co cię męczyło i stresowało, po prostu się zmieni. Będziesz mogła kontynuować niektóre z odłożonych spraw. Zaangażuj się w aranżację swojego domu.

SZÓSTKA
Pokażą się nowe perspektywy. Jakieś szczegóły mogą nieco zablokować twój postęp. Ogromną rolę będą odgrywać przyjaźnie i przyjazne uczucia. Wewnętrzny konflikt może się nasilić, co może prowadzić do irytacji w twoim wewnętrznym świecie, a w świecie zewnętrznym będzie wyrażone, jako konflikt i skandal. Przechodząc przez ten portal, możesz zaczepić o karmę swoich dzieci. Aktywuje się poprzez twój wpływ energetyczny. Jeśli nie masz dzieci, to aktywuje się twoje wewnętrzne dziecko i jego programy. Pojawi się jakiś romantyczny związek, który w przyszłości może stać się trochę uciążliwy.

SIÓDEMKA
Zdecydowanie musisz dbać o swój wizerunek, pracować nad tym, jak wyglądasz. Będziesz mogła wykazać się lub wyrazić intelektualnie. Niektórym Siódemkom przejście przez portal przyniesie zupełnie nowe sytuacje, do których będą musiały się przystosować. W tym miesiącu wiele Siódemek doświadczy stresu, który będzie związany z pracą. Próbujcie robić rzeczy, które wcześniej wam nie wychodziły, albo których nigdy wcześniej nie robiłyście. Otrzymacie doskonałą szansę na zmiany. Unikajcie pożyczania pieniędzy, ponieważ może to doprowadzić do kłopotów. Pozbądźcie się wszystkiego, co nie jest wam potrzebne, jeśli chcesz, aby wasze życie się zmieniło.

ÓSEMKA
Portal przenosi cię do miejsca, w którym musisz coś dokończyć. Niektóre Ósemki mogą doświadczyć rozszczepienia w psychice – każdy archetyp będzie kroczył we własnym kierunku, dlatego może pojawić się samotność, lęk i niepokój. Będzie im się wydawało, że partner nie jest w porządku, ale tak naprawdę będzie on odbiciem ich samych. Ósemka musi postawić się w sytuacji drugiej osoby, aby zrozumieć, co się z nią dzieje. Nie należy z niczym przesadzać, ponieważ może to wpędzić nas w kłopoty. Portal może pokazać Ósemce, gdzie i w jakim kierunku może rozwijać się, aby osiągnąć sukces. Utrwalone wartości i tradycje mogą stanowić dla Ósemki wyzwanie, a to może zmusić ją do zmian i przepracowania czegoś.

DZIEWIĄTKA
Trzeba usunąć reakcje zachowawcze i przestać się w jakikolwiek sposób kontrolować. Wykonuj Dziewiątko swoją rutynową pracę i obserwuj, jak zmienia się twój stan umysłu i okoliczności. W tym miesiącu możesz odczuwać irracjonalny niepokój, ale nie powinnaś się temu poddawać. Idź na kompromis, łącz się z innymi ludźmi – daj sobie i im szansę na utwierdzenie siebie. Kontroluj swoje emocje. Pozbądź się wszystkiego, co nie jest twoje i co cię dręczy – lęków, myśli, zmartwień.

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 8 lipca 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 9 lipca 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.