Kwantowa Przemiana w 8 – 8, czyli Odkrywanie Swojej Mocy

Ten portal może wlać niezwykłą energię do naszego wewnętrznego świata. Zostaniemy zainfekowani przez tę energię czymś nowym, czymś starym, co już jest za nami. Nie będzie można pójść dalej i działać tymi samymi, zwykłymi metodami. Każdy z nas zakończy to, co było bardzo ważne lub to, co ciągnęło się zbyt długo. Nie ma już nadziei dla starego, ruszajmy w nowym kierunku. Jeśli zdecydujemy się zrobić coś nowego, idźmy do przodu i nie zatrzymujmy się. Portal przyniesie zwrot w każdych okolicznościach. Podejmujmy własne decyzje. Nie bójmy się uczyć czegoś nowego od dobrych fachowców. Zajmijmy się psychologią, która pomoże nam zrozumieć naszą drogę. Zmieńmy swoje wartości i przekonania.
Na co możemy skierować swoją energię? Na nowe projekty. Nie stójmy w jednym miejscu. Pokażmy się jako profesjonaliści, bo to przyniesie nam autorytet, a nawet popularność. Możemy nauczyć się czegoś nowego, niezwykłego, czegoś, co przyda nam się w praktyce.
Ten portal jest na poziomie realizacji naszych celów, możemy teraz realizować nasze możliwości. Możemy poczuć swoją drogę – nową drogę. Sierpień przyniesie wiele nowych możliwości i sytuacji.

JEDYNKA
W ten portal mogą wejść te Jedynki, które są gotowe zamknąć za sobą niektóre drzwi. Spraw, aby ten miesiąc był radosny. Możesz wejść w ten portal, jeśli myślisz o drugim źródle dochodu, ale nie zapomnij o rozwijaniu swoich talentów. Być może dostaniesz drugą szansę na coś ważnego. Możesz połączyć budżet z mężczyzną, który jest ci przyjazny, który będzie promować twój projekt. Ten portal da ci energię odpowiedzialności. Będziesz miała Jedynko okazję pójść na randkę. Portal da ci ogromną moc, dzięki której twój biznes nie będzie stał w miejscu.

DWÓJKA
Portal uwolni cię do pewnych wydarzeń, które będą dla ciebie bardzo znaczące. Być może otrzymasz jakieś dobre, zachęcające wiadomości. Możesz się cieszyć, bo wszystkie złe rzeczy po prostu znikną i pojawią się rzeczy, na których ci zależy i których potrzebujesz. Możesz myśleć o sprzedaży swojego biznesu, możesz zdecydować się na zmiany w swojej pracy. Tylko to może być utrudnione przez strach, który będzie cię ograniczał. Zostaniesz odizolowana od czegoś ważnego, z jakiegoś powodu. Energia tego portalu będzie cię blokować, ale nie martw się, ludzie cię zrozumieją. Wraz z nową energią przyjdą ograniczenia i nie będziesz miała teraz możliwości pójścia do przodu, będziesz musiał coś przeczekać. Ostrożnie planuj budżet.

TRÓJKA
Będziesz w centrum uwagi. Osiągniesz sukces we wszystkim, co zaplanujesz. Musisz myśleć o sobie, stawiać siebie na pierwszym miejscu. Czeka cię popularność i aplauz. Wszechświat ześle dla ciebie karierę i nowe możliwości. Otrzymasz awans i zyskasz pewność siebie. Traktuj wszystkie sytuacje bez emocji, racjonalnie. Musisz stworzyć plan na życie i zebrać informacje. Być może masz kogoś ważnego u boku, kto może pomóc ci podjąć decyzję – zerwać czy zostać? Możesz mieć okazję do nowej inwestycji finansowej lub związku. Spodziewaj się zysków i możliwości wzmocnienia swojej pozycji finansowej.

CZWÓRKA
Możesz przenieść się do innej rzeczywistości, ponieważ otrzymasz dużo ciekawej i satysfakcjonującej energii. Będziesz miała rosnące pragnienie, aby się sprawdzić i wyrazić siebie. Przyjdą zyski i korzystne zamówienia na twoje usługi. Ujawnisz swoje talenty najlepiej, jak potrafisz. Nie bój się rozwijać własnego biznesu. Poczuj własną siłę i piękno. Nie bój się wywierać na siebie coraz większej presji, aby pracować i zajmować się swoimi projektami. Zostaniesz przeprowadzona przez portal do nowej odpowiedzialności. Możesz wczuwać się w problemy innych, możesz brać na siebie zbyt dużą odpowiedzialność, więc nie bierz na siebie zbyt wiele. Ten portal da ci możliwość załatwienia formalności w strukturach urzędowych. Masz na to zielone światło. Nie bój się podpisywać ważnych dokumentów.

PIĄTKA
Portal przenosi cię do miejsca, w którym wszystko dobrze się ułoży. W rodzinie i w pracy nastąpi poprawa, zwłaszcza wtedy, jeśli docenisz to, co już masz. Być może osiągniesz jakieś porozumienie lub zyskasz coś wartościowego w swoim życiu. Nie lekceważ tego, co przyjdzie do ciebie w tym miesiącu. Być może będziesz musiała Piątko podjąć ważne decyzje, być może ktoś pojawi się w twoim otoczeniu i pomoże ci ją podjąć. Będziesz mogła wszystko obserwować i uczestniczyć w tym, bo wpłynie to na twoje życie. Nie wchodź w konflikty, bo ktoś będzie ustawiał własne warunki. Portal ten da ci ogromne ilości energii, które pomogą ci stać się liderem.

SZÓSTKA
Pojawi się okazja, aby zdobyć róg obfitości. Spodziewaj się bardzo dobrych wydarzeń w swoim życiu. Możesz coś zacząć, coś odkryć, coś rozwinąć. Szybko zbliżysz się do celu, ale bądź aktywny. Ten portal otworzy przed tobą nowe możliwości, pomoże znaleźć tych, którzy myślą tak samo, jak i ty. Podejmiesz ważne dla siebie decyzje. Wybierz, na czym chcesz skupić swoją energię, ale decyduj o tym szybko, bo masz dużą konkurencję. Jeśli chcesz złożyć komuś ofertę, pójść do nowej pracy, musisz to zrobić szybko. Współpracuj z administracją i załatw wszystko, co związane jest z dokumentami. Będziesz komunikowała się Szóstko z osobami, które podejmują decyzje na najwyższych szczeblach.

SIÓDEMKA
Mogą pojawić się problemy z pieniędzmi, możesz być zmuszona do ponoszenia pewnych ciężarów, co może doprowadzić do emocjonalnego wypalenia. Nie zmienisz tak szybko pracy, nie od razu uzyskasz zarobek, a będą wydatki lub krewni proszą o pożyczkę. Portal może przynieść straty finansowe. Ten czas powinien być spędzony w ciszy i izolacji. Nie spiesz się z wprowadzaniem drastycznych zmian. Pomyśl o swoim zdrowiu. To, co masz przyjdzie na początku miesiąca, może bardzo mocno rozwinąć się. Podejmuj decyzję bardzo ostrożnie, aby portal nie sprowadził cię na manowce. Zyski przyjdą, ale dopiero w drugiej połowie miesiąca, kiedy siła portalu nieco się uspokoi. Na początku miesiąca możesz się denerwować, ale potem wszystko się ułoży. Coś zaczniesz od zera – zaczniesz nowy rozdział w swoim życiu, jeśli zdecydujesz się odpuścić stare.

ÓSEMKA
Portal mówi: „W pierwszej połowie odpocznij, zajmij się swoimi dziećmi„. To jest bardzo ważne. Ktoś będzie próbował z tobą flirtować, a to cię uformuje. Komunikacja i wiadomości mogą podnieść cię na duchu. Możesz otrzymać ważny prezent lub wyraz uznania. Będziesz chciała związku, pokazania swoich emocji, rozmowy z kimś ciekawym. Otworzą się przed tobą nowe drzwi – nowa praca, nowe oferty lub usługi. Przyjdą nowe bodźce i motywacje, które popchną naprzód. Być może zainteresuje cię nowy kurs lub wykład, dzięki któremu dowiesz się, czego ci brakuje. W tym miesiącu coś rozpoczniesz, ale i zakończysz jednocześnie.  

DZIEWIĄTKA
Będziesz musiała Dziewiątko bronić swojego zdania lub swojej przestrzeni. Staraj się chronić przed ludźmi, którzy będą wchodzić ci w drogę lub denerwować cię. Portal ujawni coś ważnego dla ciebie. Będziesz chciała wejść w nowy kanał energii, więc zawczasu się na to przygotuj, ponieważ Wszechświat może ci zapewnić nowe warunki dla realizacji twych pragnień. Portal da ci energię, nastąpi przebudzenie i będziesz musiała zmienić swój światopogląd. Zrzucisz swoją starą skórę i zmienisz swoje spojrzenie na życie. Musisz przewartościować to, co jest ważne w twoim życiu, bo to pomoże ci znaleźć nowy kierunek do działania. Twoje życzenia się spełnią – czegokolwiek sobie zażyczysz, czegokolwiek zapragniesz, wszyscy ci pomogą. Twoi bliscy zaopiekują się tobą.

Satyakamna – zabierz się do realizacji swoich pragnień. Już od 2 września możesz poddać się tej terapii, która pomoże ci zrozumieć, na jakim poziomie jest twoje pragnienie. Zdiagnozuj swoje pragnienie i zrozum, jak będzie ono realizowane.

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

Zamów

 
Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 7 sierpnia 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 8 sierpnia 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.