Jesteśmy połączeni z Niebem, a te energie pomagają nam wzrastać i rozwijać się. Odkryjemy nowe energie. Ten portal przyniesie nam możliwość innego odczuwania, staniemy się bardziej wrażliwi. Będziemy musieli zaprzyjaźnić się z logiką i uczuciami. Wszystkie programy, które nie są nam już potrzebne, które są przestarzałe, nie będą wspierane przez energię. Jeśli jesteśmy czymś bardzo zmęczeni, to przestanie to istnieć. Zatem, kiedy przejdziemy przez portal, wiedzmy, że przekraczamy w nową bramę i musimy za sobą coś zostawić. Wielu z nas poczuje jak ciało wychodzi z jednego nurtu, a wchodzi w drugi. Będziemy w stanie osiągnąć równowagę, określić punkt odniesienia. Przechodzimy z lekkości do powagi, więc niektórzy przeżyją kryzys i niepewność. Będziemy mogli zrealizować swoje plany i otrzymamy to, czego potrzebujemy. Portal naciska na pracę i atmosferę w pracy. Budujmy strategię i nie bójmy się gromadzić zapasów; zacznijmy oszczędzać energię, pieniądze, uczucia, emocje, czyli wszystko to, co jest nam potrzebne, aby żyć w harmonii.
Portal wepchnie nas w nowy cykl czasowy, więc jeśli ktoś z nas ma rok karmiczny, może ponownie zanurzyć się w swojej karmie, a świat zewnętrzny da nowe procesy karmiczne. Otrzymamy to, na co zasługujemy. Jeśli nie jest to rok karmiczny, to ten portal przyniesie ogromny podmuch pozytywnych wiadomości! Rozkwitniemy i otrzymamy dobra materialne. Nie pogrążajmy się w arogancji, bo później pojawią się przeszkody. Portal radzi nam wszystkim, abyśmy więcej komunikowali się z innymi, zawierali umowy, tworzyli porozumienia, przyjmowali więcej przyjaciół do swojego grona oraz wychodzili w społeczeństwo, uczyli się czegoś nowego. I oczywiście, dajmy innym więcej prezentów, nie bójmy się być hojni. Jeśli jesteś hojny, świat da ci dobrą osobę, z którą będziesz mógł porozmawiać.

JEDYNKA
Baw się i odpoczywaj, twórz. Wyjedź gdzieś, zrelaksuj się. Czeka na ciebie nowa rzeczywistość, w której będziesz mogła przeformatować swoją świadomość i zrestartować całe swoje życie. Staniesz przed pytaniem: „co dalej?” Zastanów się, co możesz sobie dać? Miej przed sobą trzeźwy obraz życia. Bądź zrelaksowana Jedynko, ale zachowaj odpowiedzialność. Nie należy zaciągać pożyczek, ale można rozważyć zakupy i spełnianie życzeń. To czas, aby zrestartować siebie.

DWÓJKA
Będziesz nadaktywna, zechcesz posiadać więcej pieniędzy. Aktywność pomoże ci poradzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami, które przyniesie życie. Pracuj tak ciężko, jak tylko możesz, daj z siebie wszystko. Możesz otworzyć się na nowe działania, bo Wszechświat będzie cię wspierał. Twoja przestrzeń finansowa jest otwarta, więc weź z niej to, co potrzebujesz. Szczęście jest teraz po twojej stronie. Możesz uzyskać dodatkowe źródło dochodu; hobby może stać się twoim dochodem. Masz w sobie teraz dużo aktywnej energii, więc nie zatrzymuj się! Realizuj! Nadszedł czas, abyś zajęła się prostymi czynnościami. Portal poprowadzi cię przez wyzwania.

TRÓJKA
Twoja kreatywność i energia poniosą cię dalej. Zaufaj Siłom Wyższym, bo one doprowadzą cię do szczęścia. Zaufaj, że ci się uda! Nie rozwódź się nad przeszkodami, nad przeszłością lub negatywnym nastrojem. Twój potencjał twórczy jest w fazie aktywnej i możesz dostać to, czego pragniesz. Jeśli jesteś mężczyzną, to twe marzenia o interesującej kobiecie spełnią się. Czeka na ciebie randka. Jeśli jesteś kobietą, twoja kobieca intuicja będzie w pełni rozwinięta, będziesz otwarta na wszelkie formy interakcji i współpracy. Przepływ przeniesie cię na wyższy poziom, a przed tobą rozwinie się pomyślny łańcuch zdarzeń. Najważniejsze jest marzenie, a to, o czym marzysz, otrzymasz. Zewnętrzne wydarzenia same ułożą się w spójny łańcuch bez twoich usilnych starań. Wykorzystaj szczęście, spędzaj czas w strumieniu łączącym przeszłość z przyszłością.

CZWÓRKA
Trochę stagnacji i zastoju, ale będziesz miała okazję do uświadomienia sobie siebie, zagłębienia się w swoje wewnętrzne przeżycia. Kim chcesz być? Niektóre Czwórki zechcą odnaleźć swój cel, wypełnić swoją misję. To czas na podróż ku sobie. Ten portal będzie cię prowadził przez cały miesiąc i dopiero pod koniec miesiąca, znajdziesz odpowiedź na pytanie – kim jestem? A ładunek, który otrzymasz w tym miesiącu, będzie ci towarzyszył przez cały rok. Musisz zrozumieć swoją rolę w tym życiu. Ucz się.

PIĄTKA
Masz wolny wybór. Niebo nie nakłada na ciebie żadnych granic, ani ograniczeń. Energia portalu otwiera przed tobą ocean możliwości i twoją wolę wzięcia tego, czego potrzebujesz. Prawdopodobnie będziesz miała z tego powodu chaos i pustkę w duszy, ponieważ trudno będzie ci dokonać wyboru. Pustka, która zanurzy cię w pracy, stworzy ci warunki do restartu siebie. Wypełnij swoje życie miłością i otwórz się na coś, co jest głęboko w tobie. Wydobądź na powierzchnię to, co jest dla ciebie najcenniejsze. Los jest po twojej stronie, czyli nie ma ścisłych i określonych dróg, a możesz je tworzyć sama.

SZÓSTKA
Portal przyniesie harmonię i być może nową jakość życia. Zmień swoje życie na lepsze i spójrz na nie w nowy sposób. Portal da nowe doświadczenia i moc emocji. Trzeba będzie zrobić plany na przyszłość. Pomyśl teraz o swojej przyszłości; o tym, co chcesz robić i co chcesz robić. Zrób plany, a będziesz miała okazję na poprawę jakości swojego życia. Zbierz wszystkie swoje siły. Mogą pojawić się stare problemy, które będą wskazywały, że trzeba się leczyć. Ujawnią się problemy i trzeba będzie coś szybko zrobić. Energia Portalu pociągnie cię do nowej jakości, więc nie powinnaś Szóstko opierać się zmianom.

SIÓDEMKA
Twoje korzenie i ród przypomną o sobie. Zanurz się w swoim domu, rodzinie i swojej przestrzeni, więcej komunikuj się z bliskimi. Twoja energia może zmienić życie twoich bliskich, więc obserwuj swoje myśli i działania. Zrób wszystko, co musisz zrobić w tej chwili. Ten portal może zainicjować cię na poszukiwanie własnego domu. Możesz założyć skarbonkę lub pomyśleć o pożyczce na mieszkanie. Musisz zapuścić gdzieś korzenie, przepracować rodowe energie, więc pomyśl o tym, jak twoja indywidualna energia odnosi się do rodowej energii. Połącz je. W jaki sposób twoja indywidualność może przyjąć energie i potencjał rodu? – to ważne pytanie. W tym miesiącu ród może cię na coś zainicjować.

ÓSEMKA
Stoisz na solidnym gruncie biznesu, pracy i kariery. Trzeba ciężko pracować, tworzyć, wkładać dużo energii. Jest to czas pracy i zanurzenia się w swoje obowiązki. Nie można uciec od tego, co się robi i należy jak najlepiej wykorzystać to, co się ma. Po prostu, naucz się siać i ciężko pracować. Będziesz miała Ósemko szansę zrobić coś swojego, jeśli chcesz się zorganizować. Zaangażuj się z całych sił. Nie powinnaś narzekać na życie, ponieważ to, o czym myślisz, pozostanie w twoim losie. Zainspiruj się do pracy. Pamiętaj, że sukces przyjdzie do ciebie dzięki pracy. Uświadom sobie, czego chcesz i otocz potrzebnymi ci ludźmi.

DZIEWIĄTKA
W tym miesiącu czeka na ciebie konkretny wynik, który odczujesz. Jeśli zmierzasz w konkretnym kierunku i od dawna coś planujesz, to teraz masz okazję, aby działać i zebrać plon. Zastanów się więc nad tym, co sobie wymarzyłaś i nie siedź w jednym miejscu, tylko aktywnie działaj, póki moc portalu się buduje. Portal będzie testował twoją cierpliwość, więc postaraj się być systematyczna i odpowiedzialna. Każdy wysiłek będzie uzasadniony. Twoja wola i twardość twojego charakteru pomogą ci osiągnąć to, czego pragniesz. Otwórz się na swoje marzenia, podejmij wysiłek, a Wszechświat stworzy dla ciebie warunki.

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 9 września 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 10 września 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.