Szczur lubi we wszystkim porządek, konto w banku i dobrą organizację. Nie od razu zacznie dawać prezenty. Szczur najpierw poobserwuje komu dać energię, aby ją pomnożyć, a kogo  należy zignorować. Ten rok otwiera dla nas nowy start, więc od ciebie zależy, z jaką prędkością wyruszysz i do czego dotrzesz. Szczur wytyczy granice twoich możliwości, a potem sam zobaczysz, na co i na kogo zasługujesz. W tym roku możesz stać się bogatym człowiekiem (jeśli jesteś tego wart) lub poślubić królową, jeśli oczywiście jesteś jej godny. Szczur wyraźnie wyrazi twoje możliwości. Gdy Szczur zobaczy, że jesteś dobrym specjalistą, podeśle ci dobrych pracodawców i klientów. Szczur nie jest chytry, jeśli jest pewien, że nie zawiedziesz go.

Baran – ten rok przyniesie wiele energii, które cię zadowolą. Nie będziesz musiał angażować się w wojnę, a wręcz przeciwnie – będziesz żył w radości. Będziesz kultywował w sobie radość Baranie, nawet przy złej pogodzie. Postaraj się zachować spokój, jest to ważne, a wtedy wszystko samo się ułoży. Energia matczyna, energia opieki, karma matczyna przez cały rok będzie odgrywać dużą rolę. Musisz tylko uważać, stawać w czyjejś obronie, pomagać ludziom uwierzyć w siebie, a wszystko to zostanie docenione. W tym roku możesz całkowicie rozładować napięcie. Możesz sprawić, że spojrzysz na świat inaczej, cieplej. Szczur nauczy cię doceniać to, co jest dla ciebie bliskie i ważne. Jeśli nie nauczysz się tego, obudzisz w sobie uczucie samotności. Szczur chce od ciebie tylko świadomego życia, pełnego zrozumienia i determinacji. Chce, abyś pozostawił bez żalu swą przeszłość, bez poczucia winy. Zacznij nowe życie, ale ostrożnie. Połącz się ze środowiskiem poprzez zasadę matczyną, czyli poprzez ciepło. Niech świadomość, która nie pozwoli ci popełnić pomyłki, która może cię wyrzucić ze strumienia życia, ochroni cię. Szczur daje ci dar rozwoju, kochania ludzi, pojednania się z kimś ważnym.

Byk – musisz zdobyć się na odwagę i wykazać siłą. Nic się nie uda, jeśli nie zrobisz małego wysiłku, nie złapiesz inspiracji i nie uporządkujesz swojego życia. Szczur chce, abyś pokazał cały potencjał. Nie bój się dobrze mówić o sobie, a czasem nawet otwarcie wychwalać, bo to da ci pewność siebie. Naucz się ufać życiu i swojej przestrzeni. Jeśli opanują cię obawy, trudno będzie ci coś zmienić w swoim życiu. Nie słuchaj świata zewnętrznego, a słuchaj swojego serca. W tym roku możesz uzyskać dodatkowe dochody materialne, jeśli nauczyłeś się czegoś nowego. Wiedza przyniesie materialne wzmocnienie. Szczur nie pozostawi cię bez sukcesu, bez powodzenia – dobrze cię potraktuje. Czekają na ciebie zmiany, ale nie będą gwałtowne, a progresywne, niezauważalne. Dopiero później, gdy rok dobiegnie końca, zauważysz je. Zauważysz, że wszystko wokół ciebie zmieniło się. Ważnym etapem w życiu będzie jesień, pojawi się coś nowego.

Bliźnięta – przez chwilę będziecie myśleć, że wasze życie płynie równomiernie i nic się w nim nie może wydarzyć, że wszystko jest w nim swobodne. Ale tak naprawdę nie uda wam się od razu zobaczyć wszystkich procesów, które przygotowuje dla was LOS. Możesz Bliźniaku to przeoczyć, jeśli zachowujesz się zbyt pewnie. Być może w roku Szczura twoja uwaga będzie zbyt wąska. Szczur sprawi, że skoncentrujesz się na czymś bardzo ważnym, co nie pozwoli ci zobaczyć innych obszarów, oprócz tego, na który wskazał Szczur. W tym roku trudno będzie rozwijać się i iść naprzód, ale i tak wszystko do ciebie przyjdzie samo. Niektóre, ważne aspekty życia, będą ukryte przed twoimi oczami i będziesz musiał ich szukać. Szczur postawi przed tobą wiele zagadek, ukryje coś ważnego. Będziesz musiał poszukać tego, by stać się tak bystrym, jak sam Władca roku. Później będzie ci łatwiej, a w następne lata wejdziesz z nowymi umiejętnościami.

Rak – Szczur radzi gromadzić więcej energii duchowej niż materialnej. Przekonasz się, że materia przyjdzie sama. Staniesz się profesjonalistą we wszystkim: w pracy, w miłości, w wychowywaniu dzieci. Szczur może połączyć cię z Wyższą Świadomością. Jednak wystrzegaj się złudzeń, bo będzie ci się wydawało, że Wyższa Wiedza jest w konkretnym miejscu, a nagle pojawi się w tym miejscu, którego nie wziąłbyś nigdy pod uwagę. Połącz potrzeby Duszy i Umysłu, wtedy łatwiej ci będzie osiągnąć swoje cele. Jeśli twoja dusza jest przeciwna, będzie ci trudno pokonać przeszkody. Umysł będzie chciał walczyć, przez co możesz stracić energię. Chaos może spowolnić twój rozwój. Bardzo ostrożnie stąpaj po drodze Życia. Szczur da ci szczęście tylko wtedy, gdy porzucisz własne potrzeby, odsuniesz od siebie pokusy i złudzenia. W tym roku głęboka, wewnętrzna modlitwa odegra dużą rolę, więc jeśli chcesz prawdziwego wsparcia, możesz zamówić Horoskop Anielski, który pomoże wyczyści stare programy i utrzymać dobry poziom energii – ZAMÓW

Lew – wyobraź sobie, że stoisz nad brzegiem oceanu, gdzie czeka na ciebie mały statek. Musisz na niego wsiąść i popłynąć oceanem. Musisz przygotowywać się na zmiany w swoim życiu, zacząć patrzeć na siebie, na ludzi wokół i na swoje życie w nowy sposób. W tym roku Szczur zacznie tobą potrząsać i porządkować twe myśli. Relacje, które kiedyś były ważne, zostaną zniszczone, ale później będzie to dla ciebie korzystne. Jeśli wyciągniesz właściwe wnioski, to zobaczysz, jak zmienił się twój świat. Bądź spokojny, bo wszystko ułoży się. Będziesz musiał Lwie opanować nowe umiejętności, pomyśleć o przeprowadzce za granicę, zmienić relacje, jeśli stanowią one obciążenie. Rozstanie może prowadzić do rozczarowania, ale będzie oczyszczeniem. Zanurz się w coś nowego! Szczur pomoże ci, jeśli nie będziesz panikować, jeśli zwolnisz i nie będziesz denerwował się. Wyciągaj wnioski, reaguj, gdy zajdzie taka potrzeba. Naucz się trafiać we właściwym czasie. Nawiasem mówiąc, trudno jest teraz dla Lwów tworzyć prognozy, i to na dłuższy okres. Pole informacyjne przenosi na Lwy odpowiedzialność za ich LOS i od nich samych zależy, którą ścieżkę dla siebie wybiorą.

Panna – to, co posiejesz w tym okresie, zbierzesz w przyszłości – odpowiednio do tego, jakich nasion użyłaś Panno. Szczur może powrócić do niektórych problemów, które już napotkałaś na swej drodze. Z tego powodu może spaść na ciebie niezakończona i źle wykonana praca. Niektórym Pannom trudno będzie zaakceptować informację, trudno będzie uwierzyć, że coś trzeba zmienić w życiu. Niektóre po prostu odrzucą racjonalną wizję świata. Jest to bardzo niebezpieczne, ponieważ wtedy pojawią się problemy, na które nie będziesz Panno gotowa. W tym roku u Panny objawi się ukryta karma. Oznacza to, że nie będziesz Panno podejrzewała, że coś gromadzi się za twoimi plecami. Wkładaj więcej w duchową stronę życia. Nie racjonalizuj, jeśli popełniłaś zły uczynek, nie szukaj problemów u kogoś innego. Spróbuj rozwiązać wszystkie problemy, nie zostawiaj niczego na potem, poszukaj mechanizmów danego problemu. Jeśli będziesz ze sobą szczera, następne lata będą pełne szczęścia. Szczur zabierze cię do Nowego Świata sukcesu. To jest rok rozliczeń karmicznych. Aby dowiedzieć się więcej o swojej podświadomości, możesz zamówić Analizę Podświadomości. Praca nad sobą będzie wtedy konkretna i bardziej sukcesywna – ZAMÓW

Waga – otworzy się kanał twórczy i potencjał, ale różne problemy w relacjach będą wymagały elastyczności w twoim zachowaniu. Szczur chce, abyś poważnie podeszła Wago do swojego życia, drastycznie zmieniła swoje nastawienie do manipulantów i wampirów psychicznych. Pragnie, abyś nie stawiała przed sobą celów, które są zbyt trudne. Wszystko musi być uporządkowane. Będziesz nieco bardziej aktywna, ale musisz działać na wszystkich frontach. Zadbaj Wago o swoje zdrowie. Szczur bardzo cię zmieni – sprawi, że wejdziesz w nowy etap życiowy. Jeśli zgadzasz się na aktualizację, nie bój się niczego! Musisz zmienić własne postrzeganie siebie, porzucić coś i nieustannie aktualizować swą psychikę. Ten rok zabierze od ciebie wszelkie złudzenia i sprawi, że spojrzysz w oczy rzeczywistości. Szczur zresetuje twój stan psychiczny, oczyści go z niepotrzebnych śmieci i pozwoli ci iść dalej. Niektóre Wagi będą w stanie tęsknoty i żalu, a inne odrodzą się. Co nie należy do ciebie, odejdzie. Jeśli będziesz patrzyła Wago przez pryzmat schematów, Szczur wywoła w tobie jedynie lęki i panikę.

Skorpion – analizuj wszystko, co w tym roku do ciebie przyjdzie Skorpionie. Szczur zbombarduje cię informacjami, energią, aktywnością. Rób Skorpionie wszystko, co nakazuje Gospodarz Roku – łącz i analizuj to, co do siebie nie pasuje. Wyprowadź swoje obawy i przezwyciężaj je. W tym roku twój stan psychiczny będzie nieco skomplikowany, ponieważ będziesz chciał skleić w sobie kilka ważnych fragmentów, ale jednocześnie wszystko może nie być takim, jakim sobie wyobrażałeś. Ten rok przyniesie rozczarowanie tym Skorpionom, które boją się nowego – Szczur może rozczarować się tobą Skorpionie. Niektóre Skorpiony będą miały tak defensywne reakcje, że wokół nich narastać będzie napięcie. Mogą doznać różnego rodzaju traum, zmartwień i defektów psychicznych. Zechcą wrócić do starego stylu życia, byleby nie wchodzić w nowy. Stare i tak do ciebie Skorpionie przyjdzie, spotkasz się z nim twarzą w twarz, by wyciągnąć wnioski. Szczur uczy cię bycia bardziej uważnym do innych ludzi, uczy dbania o nich i pomagania im. Jeśli zastosujesz się do tego, to dopiero wtedy Szczur wesprze cię energią i zawsze pomoże – w najbardziej nieoczekiwanym momencie.

Strzelec – otwierają się dla ciebie nowe kanały mocy. Pomogą ci iść do przodu, przyniosą zaufanie. W tym samym czasie Szczur zażąda od ciebie zapłaty, np:, abyś służył komuś bezinteresownie lub pomagał. Jeśli nie chcesz dzielić się z kimś energią, możesz stracić coś bardzo ważnego. Dlatego pomyśl, czy warto tak ryzykować?! Ten rok pokaże ci, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem, kto jest z tobą, a kto jest przeciwko tobie. Niektórzy członkowie twojej rodziny będą potrzebować pomocy i jeśli zostaniesz o to poproszony, nie odmawiaj. Na początku roku będziesz znajdował się w szczęśliwym kanale, którym będziesz szedł w drugiej połowie roku, jeśli nie wpadniesz w sieć dumy. Idź przez życie pokornie i dziękuj za każdy cud. Nie mierz związku praktycznością, bo „okazja” w tym roku nie będzie właściwą potrzebą, zabierze ci energię i możliwości. Spójrz w lustro – oczyść te programy, które czynią cię wyniosłym i dumnym. Zaakceptuj świat takim, jaki jest, a wtedy ty i twoje dzieci odnajdziecie się na tym świecie.

Koziorożec – do twego świata Szczur wpuści szczęście. Szczur jest tak pełen szacunku dla ciebie, że jest gotowy spełnić każdą twoją zachciankę. Jest gotowy otworzyć przed tobą każdą bramę, tylko musisz mu w tym pomóc. Nie tylko pobieraj energię, a także gromadź ją. Teraz masz szansę uzyskać wszystko, czego potrzebujesz. Szczur otwiera bramę organizacji i porządku, więc możesz na tej jednej fali stworzyć sukces. Sam Bóg pomoże ci na wiele sposobów, jeśli posłuchasz Jego głosu. Przejdziesz dzięki temu wszelkie próby. Szczur przygotuje cię na zwycięstwo, więc nie poddawaj się niczemu, a po prostu walcz i trzymaj się tego, czego potrzebujesz. Wątpliwości i obawy przyniosą szkodę. Zawsze miej na uwadze motto: „wierzę w siebie”. To motto wprowadzi cię w magiczny stan, dzięki któremu możesz wygrać. Szczur da ci prezenty i jeśli je przyjmiesz, będą ci pomagać przez sześć kolejnych lat. Nie wykazuj uporu psychicznego i mentalnego.

Wodnik – w tym roku będziesz mógł odnieść zwycięstwo na wielu poziomach, które zaplanowałeś. To czas krótkich celów i pragnień, wszystko pójdzie naprzód. Nie chwytaj się długoterminowych projektów, a zakochuj się w czymś, co jest jeszcze nierozwinięte. Zaprojektuj wszystko ze szczegółami. Zwróć uwagę na niewidoczne niuanse, które doprowadzą cię do celu. Nie przeklinaj, nie wydawaj energii na plotki, na zazdrość. Wydarzenia w tym roku pójdą w jednym kierunku. Nie dopuszczaj do stagnacji w sytuacjach i okolicznościach. Szczur nauczy cię szybkiego działania, bycia aktywnym. Pokaże ci ścieżki, po których musisz kroczyć, by dojść do celu. Bądź ostrożny i rób wszystko na czas. Jeśli chcesz otworzyć własny biznes, musisz być pewny ludzi, z którymi będziesz współpracować. Musisz zaczynać od małych kroków, od małych przedsięwzięć. Nie pozwól innym osobom wpływać na twoją opinię. Niektóre kobiety spod znaku Wodnika będą musiały zaopiekować się swoimi mężczyznami.

Ryby – musisz sama Rybo wybrać bardzo konkretny cel, pragnienia i wypowiedzieć na głos wszystkie potrzeby. W tym roku decyzje będą podejmowane z trudem, z pewnym napięciem i cierpieniem. Zaakceptuj we wszystkim ścieżkę ograniczeń. Staraj się nie wydawać za dużo, nie buduj wspaniałych planów, a po prostu układaj wszystko ściśle według priorytetów i wartości. W tym roku mogą pojawić się problemy w dziedzinie zdrowia i relacji emocjonalnych. Coś może cię zablokować, więc trudno będzie ci przejść do miejsca, w którym chcesz przebywać. Rozwijaj cierpliwość, bo inaczej Szczur sam cię wyszkoli. Nauczy Cię niezbędnych umiejętności, których będziesz potrzebowała w przyszłości. Wyda ci się, że jesteś biedna, ale nie do końca tak będzie – twoje umiejętności będą dopracowywane do najdrobniejszych szczegółów. Los stworzy rywalizację między twoimi archetypami – najsilniejsze i najbardziej aktywne wyjdą na powierzchnię. Dlatego w normalnym życiu możesz odczuwać różne rodzaje presji. Będziesz musiała Rybo walczyć ze sobą, walczyć z ograniczeniami, które będą szczególnie zauważalne. Zbadaj swój wewnętrzny stan, który doprowadzi cię do zrozumienia świata zewnętrznego.

Oferty Analiz