Prognozy lustrzane, to prognozy odzwierciedlające symbole kart dworskich tarota – widzisz osobę przedstawioną na karcie i możesz połączyć się z jej energią, wykorzystać jej energię w swoim życiu.
Prognozy pomagają określić potencjał naszej ścieżki, to jest rozwój losu. Dzięki prognozie możesz prawidłowo wykorzystać swoją energię i skierować ją na właściwy tor. Do prognozowania można używać różnych systemów.
Teraz wybieramy karty dworskie tarota. Obliczenia matematyczne wykazały, że na ten miesiąc będzie miała wpływ Królowa Kijów. Ta karta wskazuje, że troskliwa energia kobieca skieruje wiele naszych procesów do punktu wdrożenia – jest to zdolność do inwestowania całego swojego entuzjazmu i pasji w ważny projekt. Odwaga i indywidualizm odgrywają dużą rolę i mogą doprowadzić nas do celu – do takiego, który da nam dużo energii. Ta karta wskazuje na wielkie zaufanie do swojego przeznaczenia. Bardzo ważnym aspektem jest tutaj szczególny związek z czasem.
Jeśli włożysz wysiłek, będziesz w stanie szybko rozwiązać wszystkie swoje problemy, zakończyć projekty i uzyskać aplauz. Jest to zawsze okazja, aby znaleźć swoje miejsce w  karierze i zająć stanowisko. To pozytywna energia, która obiecuje miłość, ale pod warunkiem, że trzeba być odważnym. Ci ludzie, którzy odwrócą się od szansy, potem przegrają. Królowa Kijów to szansa, ale mówi też, że musisz inwestować pieniądze w coś ważnego, inwestować energię. Twoje słowo powinno mieć moc – jeśli coś obiecujesz, to musisz to zrealizować.królowa kijów karta dworska tarota Pustosłowie jest w zasadzie niebezpieczne, podobnie jak oszustwo.
Królowa może również mieć znaczenie odwrócone, tj. mogą istnieć przeszkody, naruszenia twoich praw. Ktoś da ci obietnice i nie będzie w stanie jej spełnić. Ktoś inny wejdzie w konflikt z tobą, a przyczyną będą jakieś drobiazgi. To będzie trudny moment, nie powstrzyma chaosu.
Królowa Kijów to zawsze nowe efekty w pracy. Będziesz w stanie zrozumieć ukryty potencjał, który jest w tobie, sam staniesz się organizatorem swojego życia. Być może będziesz musiał komuś pomóc, albo z kimś współpracować. Jeśli Królowa jest w pozycji odwróconej, to sam będziesz potrzebował pomocy i czasu, by stanąć na nogach.
Odwrócona karta Królowa Kijów i w pozycji prawidłowej w prognozie może oznaczać, że znajdujesz się na różnych etapach swojego życia i że musisz właściwie kierować swoją energią. To umiejętność bezpiecznego pozostawania w społeczeństwie. Jest to okazja do radzenia sobie z kilkoma zadaniami jednocześnie, optymizmem i brakiem koncentracji na czymś złym.
Jeśli mówimy o związkach, to potrzebują odnowienia energetycznego – nie trzeba się nudzić entuzjazmem. Jest to okazja do spotkania czegoś nowego, być może osoby z takimi cechami, z którymi jeszcze się nie spotkałeś/aś.
Królowa Kijów to lustrzany tunel, który prowadzi do życia optymistycznego i organizacyjnego. Wszystko będzie ważne: szczegóły, warunki, struktura, myśl, słowo, czyny, umiejętność ubierania się, sporządzania dokumentu. A w zdrowiu zarówno objaw, jak i podejście do życia jest ważne. Jeśli chcesz narzekać na życie, jeśli potrzebujesz uwagi, jeśli zawierasz nieświadome programy ofiary, wtedy żadne tabletki nie przełamią ściany depresji i pesymizmu.
Królowa Kijów to wezwanie – „chcę, potrzebuję, mogę!” Absolutnie te słowa nie są wskaźnikiem egocentryzmu, tylko wyrażają stopień naszych możliwości.


Drodzy Czytelnicy!
Już za chwilę w naszym sklepie „Wydawnictwo Ledmes” https://ledmes.pl/
ukaże się mnóstwo kursów z Tarota. Jako pierwszy będzie można kupić „Kurs Giermków”, następnie „Kurs Rycerzy” i po kolei „Kurs Droga Asa”, „Kurs Droga Dwójki”, itd.
Są to bardzo ciekawe propozycje, ponieważ ujmują znaczenie kart tarota nieszablonowo. Mamy tu kartę ujętą pod kątem m.in. karmicznym, prognostycznym, psychologicznym.
Co znajdziecie w każdym kursie?
>>ogólne znaczenie karty,
>>pozytywne znaczenie karty,
>>negatywne znaczenie karty,
>>jak cię widzą inni,
>>choroby, które symbolizuje karta,
>>porada karty,
>>znaczenie karmiczne karty.
Poza tym dostaniecie sposób obliczeń, aby znaleźć swoją osobistą kartę dworską – w tym przypadku Giermka lub Rycerza. Autorka kursów Emma Lange (znana numerolog) sama stworzyła tę metodę obliczeń, która idealnie wpasowuje się w personifikację osoby, dla której chcemy stworzyć prognozę, pomóc jej.
Do każdego kursu dołączone są lekcje w pliku dźwiękowym, na których Emma podaje ciekawe wskazówki, omawia rozkłady, podaje inne możliwości.
Więcej na temat kursów już wkrótce.

Grupa-Lange i Kalendarz Biodynamiczny