Skandynawską runą, która pokazuje twój związek z zewnętrznym światem jest Perthro. Taka runa zawiera w sobie to, co nieznane, niezrozumiałe. Zawiera coś, co trzeba poznać. To jest pudełko, w którym może być wszystko zawarte i zrozumienie. Może zawierać akceptację i nowe emocje. Ta runa zmusza grać w grę, której nie znamy zasad, bo nie nauczyliśmy się czegoś. W tym miesiącu trzeba przerobić nowe doświadczenie. Perthro ma w sobie elementy śmierci i ekscytacji, gry i zwycięstwa lub skoku w coś nowego. Trzeba pożegnać stare. Należy teraz użyć całej swojej mądrości, aby zacząć zmieniać swoje życie. Perthro jest wezwaniem do zmiany, ale dokona się ona tylko z zamkniętymi oczami – wybieramy coś z pustki i musimy znaleźć dla tego zastosowanie. Oczyśćmy więc swoją przestrzeń, pracujmy nad zrozumieniem siebie, aby znaleźć więcej wewnętrznych zasobów, zrozumieć świat, poszerzyć swoją wizję świata. Jeżeli nie potrafimy nadać sensu swojemu wewnętrznemu chaosowi, to nasza energia pójdzie na coś niepotrzebnego, nie nadającego się do zastosowania. Jeśli w tym miesiącu odczujemy samotność, to jest to czas na przepracowanie swojej karmy.

Runa słowiańska, która wskazuje na wewnętrzny mikrokosmos – to runa Wsparcie. Ta runa otwiera nas na wewnętrzne zasoby. Odpowiedzmy sobie na pytani: „co zgromadziłem, jakie nowe rzeczy odkryłem w sobie, na co liczę, w kogo wierzę, kto daje mi oparcie i jaki jest mój wewnętrzny cel? To niezłomność w zasadach, to wewnętrzna konkretna pozycja. Runa ta w tym miesiącu mówi o potrzebie nauczenia się dostrzegania własnych błędów, wzięcia odpowiedzialności za siebie. Jest to również runa ojczyzny. Możemy przypomnieć sobie zasoby i rezerwy swojego rodu, aby przekopać się przez swoje wewnętrzne ustawienia, które są związane z rodem, z dzieciństwem, z nauką. Runa sugeruje również, że jeśli nie rozstaniesz się z przeszłością, nie będziesz mógł ruszyć w przyszłość. To jest moc twojej wewnętrznej intencji. Jeśli się zdecydujesz, to idź! Jeśli chcesz pracować nad sobą, to pracuj! Jest to znak, że musisz określić, kim jesteś dla siebie.

Ogham jest wskaźnikiem wewnętrznej transformacji – Tarnina. Trudny znak, który nie pozostawia naszemu wewnętrznemu światu wyboru. Bardzo zawęża możliwości, np. w krótkim czasie będziemy musieli coś zmienić, albo zmiana musi od razu być globalna. Jeśli zdecydujemy się zmienić nawyk, rzucić palenie, to natychmiast, bez półtonów, bez opóźnień. Poza tym Tarnina nie lubi, gdy ktoś narzeka, cenzuruje jego życie. Runa ta to przeżywanie trudnych sytuacji. Nie ma złych emocji, a są emocje, na które nie zawsze jesteśmy gotowi. Tarnina mówi o wewnętrznych doświadczeniach i transformacjach, które mogą prowadzić do egzystencjalnych zmian.

Runa Elfów pokazuje magiczne wpływy – Da Roi. Jest runą pamięci. Aktywuje wewnętrzną pamięć duchową, która może odblokować wewnętrzny potencjał. Jest to transformacja pamięci – możesz wrócić do przeszłości i uświadomić ją sobie na nowo. Każdy z nas może teraz uruchomić głęboką pamięć, która pomoże nam zajrzeć w głąb siebie. Wiele osób będzie nam pokazywać i odzwierciedlać nasze wewnętrzne aspiracje, nasze pole informacyjne. W co wierzyłeś wcześniej i w co teraz wierzysz? Co pamiętasz ze swojej przeszłości? Wróć tam i weź z tego to, co najlepsze. Znajdź w sobie coś boskiego. To jest nasza magia.

Tyrt jest runą, która wskazuje, że nasza aura jest również materią, która może przechowywać ślady naszych traumatycznych przeżyć. Ten miesiąc jest czasem uzdrawiania, uzdrawiania naszych wewnętrznych dołków duszy, jak również naszych problemów energetycznych. Jest to czas uzdrawiania nas samych poprzez wiarę i praktykę. Jeśli będziesz praktykował, możesz również wspierać i uzdrawiać swój ród. Aby uzdrowić swój ród, musisz popracować nad swoją wewnętrzną indywidualnością, ponieważ kiedy staniesz w obliczu problemów rodu, ogromnej fali energii, będziesz musiał mieć twardy fundament pod stopami. Wylecz się, aktywuj swoje rezerwy, pomóż swojemu rodowi.

Kurs Sekrety Duszy – ten kurs rozpoczyna się w maju! Jest to kurs dla tych, którzy chcą wewnętrznie spotkać się ze swoim uzdrowicielem. Ten kurs jest zaprojektowany do pracy z polem informacji. Odkrywa możliwości Duszy, akceptację samego siebie.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 1 kwietnia 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 2 kwietnia 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.