To czas fal, które mają silny wpływ elektromagnetyczny na nasz układ nerwowy. W tym czasie aktywowane są programy okrucieństwa i przemocy. Rozpoczyna się nowy cykl słoneczny, który doprowadzi wszystkie energie do równowagi. W czasie Przesilenia Wiosennego wiele programów restartuje, wszystkie nasze kwanty będą zasilane przez inne źródło energii. Wszystkie te energie wypchną nas ze strefy komfortu. Przyjmij energię powietrza i energię Ziemi, aktywnie poruszaj się, szlifuj, twórz inteligentne produkty. Pomoże to złagodzić układ nerwowy i odmłodzić komórki organizmu.
Przesilenie Wiosenne zaprasza do zrobienia kroku naprzód, aby zdobyć nową wiedzę, która jest dostosowana do New Age. Możesz czuć w sobie wezwanie nowych energii i nabrać odwagi, by zrobić krok naprzód. Nie ukrywaj się przed światem, jeśli masz jakiś pomysł, który nie wymaga inwestycji. Jeśli masz ochotę przenieść się do innego kraju i jesteś gotowy poświęcić czas na naukę innego języka – zrób to!

Baran – będziesz musiał przejść przez pewne emocjonalne wstrząsy, nieporozumienia, niezgodności z poglądami na świat innych ludzi. Będziesz musiał naładować się, przenieść swoją uwagę na coś innego. Oczekuj restrukturyzacji w związku –  nie pal za sobą mostów. Gdy minie ten czas, to wszystko wróci do normy.

Byk – będziesz w stanie skoncentrować swoją energię. Masz szansę znaleźć to, czego potrzebujesz. Jeśli organizujesz projekt i masz dodatkową działalność, to możesz natychmiast zrobić duży krok naprzód. Wszechświat wymaga od ciebie aktywności. Najważniejszą rzeczą jest próba zobaczenia świata takim, jaki jest, a nie narzucanie sobie zbyt idealnego świata lub zbyt ciemnego.

Bliźnięta – będziesz musiał porzucić analizę tego, co się dzieje wokół. Porzuć logikę i zrób krok do przodu. Życie będzie nauczało, jak poruszać się w prądach. Manipulatorzy mogą zmienić twój pogląd na świat, wypchnąć cię z wybranej ścieżki, więc słuchaj swojego serca. W niedalekiej przyszłości mogą wystąpić nieporozumienia, zderzenia, rozstania – do wszystkiego podejdź filozoficznie. Masz szansę poprawić swoje życie, ale ta szansa przemówi do ciebie niskim głosem. Zatem porzuć chaos, próżność i uprzedzenia, a zobaczysz swoją szansę. Świat jest lustrzanym odbiciem tego, co jest w tobie.

Rak – twoja kariera może się zmienić na wiele sposobów. Pojawi się impuls energetyczny, który przyniesie te zmiany. Otrzymasz taką propozycję, która zabierze cię poza granice tego, gdzie byłeś. Musisz zdecydować się na wyjazd lub pozostanie w jednym miejscu. Jeśli masz ochotę ruszyć w drogę, musisz zebrać wszystkie informacje na temat tego, co obiecałeś. Nie należy od razu zwracać uwagi na oferty, próbować wszystkiego na sobie. Dotyczy to również relacji osobistych – jeśli chcesz odrzucić samotność, żyć z kimś w parze, to najpierw poznaj dobrze daną osobę, a dopiero wtedy zdecyduj czy jej potrzebujesz, czy nie.

Lew – powinieneś uważnie obserwować to, co do ciebie przyjdzie w tym czasie. Możesz otrzymać wiadomość tekstową, ktoś może aktywować twoją energię poprzez rozmowę lub wyrzuty. Nie przejmuj się, ponieważ niektóre wiadomości mogą zmienić kierunek twojego myślenia. Musisz pracować ze sobą na poziomie doznań i jeśli poczujesz coś podejrzanego, nie otwieraj tych drzwi. W przypadku, gdy ktoś lub coś wniesie do twej duszy radość, wszystko skończy się dobrze. Nadchodzi czas ciekawych pomysłów, które przyniosą wiele zmian.

Panna – możesz zobaczyć świat poprzez dramat i kryzys. Życie może przypominać operę mydlaną. Możesz pokazać drugiej osobie silne emocje. Tak długo, jak nie wyznaczysz wyraźnych granic, wszystko będzie rozmyte i niezrozumiałe. Twoje iluzje stopnieją, a wraz z nimi przyjdzie panika i doświadczenia. Możesz być rozczarowany relacją, więc naucz się obserwować, ale tym razem daj sobie możliwość przyznania się do błędów. Gdy tylko energia przestanie być aktywna, wtedy w twoim życiu wiele się zmieni. Samolubstwo może wyrządzić ci krzywdę. W tym okresie możesz poczuć chaos w swoim życiu.

Waga – w tym czasie twoje związki emocjonalne zmienią się całkowicie. To, co nie jest tak silne i poważne, odejdzie – rozpadnie się. Zaraz po rozpoczęciu wiosennego festiwalu doświadczysz niestabilnej sytuacji we wszystkim – zarówno w pracy, jak i w miłości. Nie powinieneś dramatyzować, a przyjrzeć się czemuś bliżej. Życie zmusza cię do analizy i nie warto przekształcać życia w dramat. Nie wnoś do życia ostrych emocji.

Skorpion – nie należy wychylać się, nastawiać na aktywność. Nagłe ruchy mogą prowadzić do konfliktów. Pozostań w cieniu, poczekaj na moment, w którym wszystko się zmieni. Staniesz się zbyt wrażliwy, intuicyjny. Powinieneś stać z boku i nie wtrącać się do życia innych – nie doradzaj ludziom, nie wyrażaj opinii. Nie obiecuj i sam nie słuchaj obietnic, nie nawiązuj kontaktów, ponieważ możesz rozczarować się. Z czasem, dzięki obserwacji będziesz w stanie prawidłowo zobaczyć sytuację i ustalić, kto jest twoim przyjacielem a kto nie.

Strzelec – możesz otworzyć nowy rozdział w swoim życiu, a ten nowy rozdział przyniesie ci wiele nowych możliwości. Twa kreatywność może wznieść się, ludzie ją zobaczą w innym świetle – poczują ją, odkryją coś nowego. Rozważ swoje możliwości, nie zamykaj swojego indywidualizmu, otwieraj się na swe priorytety. Możesz otworzyć firmę, cieszyć się szacunkiem innych ludzi. Możesz cieszyć się pracą, która przyniesie ci wiele radości. Walcz jedynie ze swoimi iluzjami, ponieważ mogą przynieść ci rozczarowanie. Nie patrz powierzchownie na okoliczności. Zanurz się w to, co jest obok. Pozostań w polu radości.

Koziorożec – jeśli twoja świadomość jest czysta, wiele się zmieni. Układ nerwowy może być nadal napięty. Narysujesz symbole i znaki przeznaczenia. Wkrótce zakończy się pewien okres, ale nie nastąpi to natychmiast. Przygotuj się na zmiany. Nie jest to dobry okres, aby budować życie osobiste, ponieważ najpierw będziesz musiał zmienić coś w sobie. Nie warto robić nic poważnego – po prostu wykonuj swoją pracę i ciesz się życiem.

Wodnik – dostosuj się do faktu, że musisz poprawić komunikację. Komunikacja stanie się bardzo ważna w tym okresie. Ludzie będą cię słuchać, ale słowa będą działać na wszystkich inaczej, na różne sposoby. Naucz się oszczędzać pieniądze i czas. Sposób zarządzania tymi zasobami będzie twoim sukcesem. Znajdą się osoby, które mogą być znaczące w twoim życiu. Powinieneś zwracać na nie uwagę, starać się je zrozumieć, chwalić ich profesjonalizm. Naucz się współpracować z ludźmi, nie rywalizuj z nimi.

Ryby – musisz nauczyć się zbierać zasoby. Nie odsuwaj od siebie ludzi, bo z nimi mogą przyjść niektóre możliwości. Wiosna może przynieść ci niepewność, niejasność, może odebrać ci stanowczość, jakiś konkret. Potrzebujesz czasu, aby coś zrozumieć. Musisz nauczyć się rozpoznawać, że inni mogą być lepsi od ciebie. Kwiecień minie, a po nim nastąpi maj, a wtedy mgła opadnie – będziesz mógł zobaczyć swój świat inaczej, pracując nad swoją osobowością. Nie porównuj siebie z innymi – jeśli nie będziesz tego robił, to zdejmiesz z siebie ciężar emocji.